Skocz do zawartości


Zdjęcie

Antyfeministyczna


1640 odpowiedzi w tym temacie

#51 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 luty 2019 - 12:31

JAK TAM WALENTYNKI?
 

"Skłonność samic do wybierania samców dysponujących większymi zasobami dóbr jest zapewne najpowszechniejszym upodobaniem, które ewolucja wykształciła w całym królestwie zwierząt. Rozważmy na przykład pewien gatunek ptaków zmieszkujących pustynię Negev w Izraelu. Tuż przed okresem godowym samce tego gatunku zaczynają gromadzic zapasy pożywienia (np. ślimaki) i innych uzytecznych przedmiotów, jak pióra czy kawałki tkanin, zwykle od 90 do 120 sztuk. Rozkładają te skarby na cierniach i w podobnych miejscach zajmowanego przez siebie terytorium. Samiczki dokonują ich przeglądu i wybierają najzasobniejszego samca. Kiedy biolog Reuven Yosef zabrał niektórym samcom część ich dóbr, a podłożył je innym [bydlak - przyp. AG], samiczki podążyły za dobrami - znów wybierały partnerów najzasobniejszych. Samce, które nie potrafiły niczego zaoferować, skazane były na bezżenność - żadna samiczka ich nie wybrała. Kiedy tylko samica może wybierać, zasoby samca stają się jednym z głównych kryteriów tej decyzji". - [/color]David M. Buss, Ewolucja pożądania. Jak ludzie dobierają się w pary


Użytkownik terror edytował ten post 14 luty 2019 - 12:33

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#52 mac

mac
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 luty 2019 - 15:42

Tu akurat miejsce zamieszkania wszystko tłumaczy  :chamisko:


  • Junior, worshiper i ToJa lubią to

#53 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 28 luty 2019 - 21:52

KOLEJNY TYPOWY INCEL i STULEJARZ 

oh wait. 

Byli juz adwokaci, teraz pora na psychologa :)

Co raz większy kryzys związków, hipergamia kobiet etc to z racji wykonywanego zawodu zaczęto poruszać temat z perspektywy bardziej merytorycznej a nie publicystycznej. Prawda boli, więc powoli zaczyna się na chłopa nagonka i kwik księżniczek ;-) Tutaj wrzucam dobry filmik, kanał polecam, póki on jeszcze jest  :chamisko:

 

  No i chopa dopadli :)


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#54 Sivvy_Brynów

Sivvy_Brynów
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 marzec 2019 - 12:59

https://kobieta.onet...i-numer/zg4pjby

Ja pierdole..

#55 Przemosz

Przemosz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 marzec 2019 - 20:52

:lol: :lol: :lol:

 

Feministki z Petersburga stawiły czynny opór działaczom z prokremlowskiej organizacji „Sieć”, którzy postanowili perfidnie... uczcić wraz nimi Dzień Kobiet. W tym celu grupa młodych mężczyzn wdarła się do feministycznej kawiarni „Simona” z kwiatami i zaczęła wykrzykiwać życzenia z okazji 8 marca.

– Jeden chłopak wystąpił naprzód i zaczął przemówienie o tym, że chce złożyć nam życzenia. I cały czas wnosili kwiaty. Mamy teraz wszystko w kwiatach – opowiada zbulwersowana Julia, mimowolna uczestniczka tego przykrego zajścia. – Mężczyźni popsuli nasze święto. Prosiłyśmy, aby sobie poszli, ale tylko podeszli bliżej i zaczęli krzyczeć „Wszystkiego najlepszego!”.

Feministki nie straciły jednak rezonu i potraktowały napastników gazem łzawiącym. Który, jak rozumiemy, każda z nich nosi w torebce zamiast perfum. I trudno im się dziwić.

https://tvrain.ru/ne...81693/?from=rss

 


  • ToJa lubi to

#56 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Napisano 09 marzec 2019 - 13:03

Dziś odbyła się ‚Wielka Śląska Manifa’, było więcej niż 100 osób?
Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#57 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 marzec 2019 - 15:15

Sądząc po zdjęciach tłumów nie było 😀

A mnie zastanawia na czym polegało to "symboliczne zniszczenie dzbana patriarchatu"? 😂😀😆

Użytkownik ToJa edytował ten post 09 marzec 2019 - 15:23

Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#58 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 marzec 2019 - 15:58

Oglądacie film, a w nim fabuła: mąż, żona, zakochani. Mąż często wyjeżdża, ale mają 4 dzieci i żyją sobie. Nagle na jaw wychodzi zdrada żony i to z kolegą. Skokw bok to jedno, ludzie sobie wybaczają różne rzeczy. Kiedy natomiast dowiaduje się, że trwało to latami i żadne z dzieci, które kocha, utrzymuje i są sensem jego życia, nie są w ogóle jego, to już jest przesada. Gruba przesada

Mężczyzna idzie do sądu. Sądy niższej instancji przyznają śmieszne odszkodowanie, którego zażądał: 15 tysięcy
15 tysięcy złotych za lata bycia oszukiwanym i utrzymywania nie swoich dzieci. Brzmi jak jakaś czarna komedia
To jednak nie jest koniec, ponieważ żona skierowała sprawę do Rzecznika Praw Obywatelskich, który uznał, że "naruszenia godności i czci męża nie można wiązać z niemoralnym prowadzeniem się żony". Czyli jednym słowem, przysięga złożona małżonkowi nie jest nic warta, a takt, że wychowywał nie swoje dzieci, cóż... ZDARZA SIĘ. Nie należy mu się nic, ponieważ Sąd Najwyższy uchylił ten wyrok, tłumacząc się, że "relacja kochanków NIE WSKAZUJE NA CHĘĆ WYRZĄDZENIA MĘŻOWI KRZYWDY"!
Ja rozumiem, intencjonalizm i facet nie może żądać rekompensaty za to, że "jest mu przykro". Natomiast w kodeksie zapisy wyraźnie wskazują na obowiązek wierności małżonków wobec siebie
Zdrada, to jedno - a co z faktem, że przez lata mężczyzna wychowywał i łożył na nie swoje dzieci?
Mało tego, kochankowie, którzy wpłacili już część zasądzonego zadośćuczynienia mogą się domagać odszkodowania - od kogo? Od skarbu państwa, czyli od nas wszystkich
Dobra, fabuła się rozwinęła i czekamy happy endu. Ale jego nie będzie, bo to nie jest film, tylko rzeczywista sprawa, która toczy się od kilku lat, a facet, który w związek wkładał lata wierności, pracy i finansów skończy z niczym
A teraz rozwiązanie zagadki. Wiecie, kto był w tamtym czasie "Zastępczynią Rzecznika Praw Obywatelskich ds. równego traktowania"?
Jakoś równiej się Wam zrobiło?
Proszę jednak o zachowanie kultury i chłodne pomysły, co można z taką patologią w sądownictwie zrobić. Poza zburzeniem tego w cholerę, wszak nie jesteśmy rewolucjonistami

 

DZIEŃ JAK CO DZIEŃ 

 

 

Na młodych żonkisiów patrzę dziś z litością jak na wysyłanych karnie na front wschodni bądź ostatnią impreze pilotów kamikaze. Banzai! Za ojczyznę i demografię.


Użytkownik terror edytował ten post 25 marzec 2019 - 16:02

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#59 KarolZawodzie1989

KarolZawodzie1989
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 marzec 2019 - 19:03

O Kogo chodzi??kto był tą następczynią?

#60 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 marzec 2019 - 19:39

Pani Spurek, czyli główna gwiazda Partii Wiosna Biedronia. Kur... znaczy, Pani Spurek zasłyneła tym że niby była RPO DS. RÓWNEGO TRAKTOWANIA  a tak na prawdę to zasrana feministka która przy każdej możliwej okazji gnoiła mężczyzn (sprawa powyżej) i siała feministyczną propagandę w stylu że za przemoc domową odpowiadają w 95% mężczyźni, trzeba wsadzać do pierdla za alimenty, po rozwodzie 100% dzieci w ręce kobiet, to ona rozpromowała hasło "przemoc ma płeć", zorganizowała kampanie "Trzymam stronę kobiet" (loool fajna kampania jak RPO równego traktowania :))  etc. Ogólnie jej kadencja jak RPO to była jakaś kpina, jak już tak dopierdalała do pieca że miała lecieć to ta kur... sama zrezygnowała i ogłosiła zaangażowanie się w ruch Biedronia. Najlepszym podsumowanie niech będzie fakt, że mężczyźni w Polsce to ogólnie mameje i kobieta może im nasrać do ryja a  ich to i tak nie rusza a w tym wypadku mężczyźni zaczeli się organizować w necie zbierając podpisy za jej odwołaniem, nawet planowana była manifestacją pod siedzibą RPO ale Spurek zrezygnowała. 


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#61 paulek

paulek
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTychy

Napisano 26 marzec 2019 - 10:29

to ta sama ktora nie zna programu własnej partii?  :hihi:



#62 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 kwiecień 2019 - 11:25

https://natemat.pl/7...3Vz4Bmh35JVm_aI
 
NIE MOŻLIWE, ALE JAK TO?
 
Tak to właśnie wygląda, że mężczyzna przypierdoli, a baba się będzie znęcać psychicznie, psucie reputacji to u nich standardowa forma nękania, tyle, że siniak rzuca się w oczy od razu, przemoc psychiczna nie. Stąd te karyny i białorycerze błędnie utożsamiają płęć męską z przemocą. 
 
To jest prawdziwa perełka kobiecej LOGIKI.
 

Właśnie. Statystyki statystykami, ale i tak górą są przekonania. Kiedy powiedziałem psycholog dr. Ewie Woydyłło, że 20 proc. Polaków twierdzi, ze padło ofiarą przemocy psychicznej, odpowiedziała ironicznie: – To najwidoczniej typowo polskie zjawisko, bo nigdzie na świecie tego nie ma. No cóż, ale widocznie jeden na pięciu polskich mężczyzn jest uwięziony w swoim domu, nie ma dostępu do pieniędzy i katuje go kobieta.

Czy więc mężczyźni przesadzają? – To już niech sobie sam pan dopowie, ale ja nie wierzę, że oni by się tak dawali. Faceci są silniejsi, a poza tym każdy, który byłby pomiatany przez kobietę, po kilku dniach wywaliłby ją za drzwi. Nie róbmy problemu z marginalnego zjawiska! – zaapelowała ekspertka.

LOL rzekła ekspertka. Cała argumentacja przypomina jeden wielki SHIT TEST - "co? nie uderzysz mnie? Uderz mnie, ty tchórzu, nie uderzysz mnie, jesteś tchórzem jak twój tatuś, WIEDZIAŁAM" 
Oczywiście, jak facet przypierdoli to i tak kobieta nie będzie zadowolona :) 
 
Naszczęscie jeszcze nie cała Galia jest podbita, jest jeszcze druid Rafał Olszak z OcalSiebie i bardowie jak Marek Kotoński, Rosh czy bezimienny z MGTOW Polska. 
Ich magiczne podcasty dają nam siłę i umacniaj w niej jak codzienny trening przygotowuje samuraja na śmierć. 
Jak żeglarze ODyseusza wosk, tak my wkłądamy do uszu słuchawki i słuchamy bojowej pieśni Pana Rafała by móc bezpiecznie przepłynąć obok wyspy syren.

Użytkownik terror edytował ten post 02 kwiecień 2019 - 11:26

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#63 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 kwiecień 2019 - 17:49

https://www.rpo.gov....CC21EpnS8ew9ZoM
 

"Muszę przyznać, że jako Rzecznik Praw Obywatelskich początkowo nie dostrzegałem, jak niektóre działania mogą być raniące dla ojców"


2019!

Ludzie i media rozpaczają jak to zagraniczne państwa odbierają Polskie dzieci rodzicom.
A ile polaków traci swoje dzieci w Polsce zmielonych przez system sądownictwa rodzinnego?
Wszystko to jest przkryte całunem milczenia, bezduszna masa jak kościele klęczy przed obrazem kobiety, matki, córki i nie śmie nawet szepnąć a co dopiero POMYŚLEĆ.
Nadchodzące czasy będą ciekawe - tama przecieka a trup w szafie wesoło się już upomina.

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#64 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 kwiecień 2019 - 14:22

WAŻNE PYTANIE - Czy jak dorosnę to POlscy szmalcownicy przybiją mnie do drzwi stodoły?!


  • mac lubi to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#65 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 11 kwiecień 2019 - 20:47

Fundacja KOSMOS DLA DZIEWCZYNEK. 

 

"Dlatego powołałyśmy Fundację Kosmos dla Dziewczynek, której celem jest wzmacnianie dziewczynek i tworzenie środowiska wolnego od ograniczających je "



#66 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 kwiecień 2019 - 21:02

W pierwszej chwili pomyślałam że Tierieszkowa założyła jakąś fundację ;-) 

Weszłam w zakładkę "poznaj nas", a tam: prezeska, członkini, wicenaczelna, graficzka, IT girl... Matko Boska, jak ja uwielbiam takie zniewieszczanie słów na siłę   :dead:


Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#67 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 maj 2019 - 14:05

MEME DAYS 

53160485_857609187913783_579023305026882

59653175_885023285172373_803683453618670


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#68 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 maj 2019 - 12:09

Na chwilę musiałem wyjść z mojej międzygalaktycznej warowni coś załatwić i natrafiłem na jakiś obcy sygnał z nieznanego mi do tej pory układy planetarnego. Trafiłem na czyste złoto.

 

POLECAM TEGO ALLEGROWICZA


  • spdr lubi to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#69 mac

mac
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 maj 2019 - 12:51

Dobrze, że mam lat ile mam, bo...#kiedysToByloLepij  :huh:



#70 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 maj 2019 - 16:11

ALE TO JEST DOBRE HMMMM AŻ WYLIŻEM BUTELKĘ.

Internet to złoto, ilu poczciwych galaktycznych wędrowców mogło przetrwać w kosmicznych warowniach odpierając ataki feministycznych hord! Gdyby tylko mieli dostęp do broni! Jeszcze niedawno świat mógł być ocalony. Dziś jest inaczej, więc rasy swojej broń! o/


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#71 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 maj 2019 - 12:59

BARDZO MOTZNE.
 
Ciekawe z ilu was ma heheszki co ten terror pierdoli o tych babach i feminazistkach. No to macie, taki czeka nas - mężczyzn - los.
W serialach, reklamach etc. to już standard że z mężczyzn robi się nie ogarniętych gamoni, ja rozumiem, subtelny mizoandryzm , jak trucizna, dodawany po kropelce tak by ofiara nawet nie wyczuła zmiany smaku. Ale tutaj zaserwowano czysty jad.
Tak, to jest na serio - kampania EDEKI. Edeka to cos takiego jak Makro w Polsce. Spory dyskont.

"Dziękuję mamo, że nie jesteś tatą"



Użytkownik terror edytował ten post 12 maj 2019 - 13:00

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#72 mac

mac
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 maj 2019 - 13:21

No ale jak to? To tera im pederaści focha jebno, że oni dobrze przecież będą dzieci wychowywać...



#73 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 maj 2019 - 21:06

Znów złoto, początek to jest rzecz od dawna wiadoma, ale konkluzja to prawdziwa jazda bez trzymanki!
Tak w skrócie:
1. kobiety wybierają mężczyzn będących wyżej w hierarchii.
2. wprowadzenia "równości" powoduje spadek urodzeń bo dramatycznie kurczy się pula kandydatów dla kobiet, które współzawodniczą o zasoby z mężczyznami w pracy.
3. jest to dla nas nowa sytuacja, bo pierwszy raz system społeczny tak radykalnie idzie w kontrze podstawowemu instynktowi dobierania się w pary i rozmnażania. Kobiety chciały dobrze, mężczyźni chcieli dobrze. Nie mogliśmy tego przewidzieć.
4. Żadne "dogadanie się" , "wysłuchanie racji" nie zadziała. Jedyne co można zrobić, to odebrać kobietom ich pozycję/prawa i wtedy one znów będą szczęśliwe. I będą zrzędzić/narzekać ('bitching'), że mężczyźni nie zrobili tego wcześniej.
 
W Polsce, w której już teraz, na wejściu, przed główną falą feminizmu, mężczyźni mają mniejsze prawa od kobiet (np. prawo emerytalne, dostęp do służby zdrowia etc.), czeka nas nowy Holocaust. Pozostaje gwiezdna warownia, mrok bibliotek, gniazdo partyzanta - nasza klęska może być prologiem do zwycięstwa naszych następców, walczymy o to, aby coś utrzymać przy życiu, niż zatryumfować. To są właśnie reguły postępowania na straconym posterunku.
 
 

 

Once men gave women the vote, women voted themselves more rights, more money, without paying their own bills….since men pay most of the bills. This means power transfers from the productive men, to the women they produce for. Women control about 80% of consumer purchases in the economy. So this means those that produce the wealth are controlled by those who spend the wealth, but don’t create it.

 

 


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#74 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 maj 2019 - 21:27

A tutaj potwierdzenie powyższych teorii :)


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#75 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 maj 2019 - 13:26

https://edition.cnn....intl/index.html

Powoli przestaje być to temat Tabu.

Konkluzja płynąca z tego artu:

 

W 2018 większość Koreańczyków w wieku 20-44 była samotna

 

Postępująca hipergamia kobiet powoduje że co raz więcej mężczyzn ucieka z rynku matrymonialnego a co raz więcej kobiet niezadowolonych z potencjalnych kandydatów decyduje się pozostać samotnymi.

 

 

Do tego w Szwecji obudzili się z ręką w nocniku i np. wśród populacji młodzieży w wieku 16-17 lat na każde 100 kobiet przypada... 126 mężczyzn. Chyba nie muszę pisać co to oznacza. To są taki bonusowe skutki masowego przyjmowania ciapatych. Multi-kulti lewactwo jest jako tako wstanie wybronić przedstawiając jakieś lewackie wizje, ale tak poważne zaburzenie w strukturze społecznej jest już głęboką patologią i może się skończyć dramatycznie. Ciekawe jak lewactwo zareaguje. Czy się Szwedzi ockną? Nie wydaje mi się, obstawiam dalsze brnięcie w feministyczne i lewackie baju-baju. 

Jeżeli chodzi o jakieś wizje systemowe to wydaje mi się, że za jakieś 10-20 lat zachód nie będzie drenować wschodu z taniej siły roboczej... tylko z kobiet. W Azji i Bliskim Wschodzie zjawisko powoli całkowicie normalne.


Użytkownik terror edytował ten post 21 maj 2019 - 13:29

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych