Skocz do zawartości


Zdjęcie

Antyfeministyczna


1640 odpowiedzi w tym temacie

#26 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 październik 2018 - 12:34

Terror czy ten dzieciak ze zdjęcia wygląda na niemowlaka? Jesteś idiotą czy znowu chcesz wszystkim wciskać że Twoje zdanie jest jedyne i nieomylne?
Napisałam wyraźnie, że chodzi o te mniejsze dzieci, w wieku noworodka czy niemowlaka. Wiesz kto to?

Mayek, dzieci wychowywane samotnie przez jednego z rodziców, nieważne czy to matka czy to ojciec, nigdy nie mają fajnie, np spędzanie świąt, albo z mamą albo z tatą, nigdy w pełnej rodzinie. To tylko jeden z przykładów, ktore można mnożyć.
Oczywiście nie mówię o patologii, gdzie jedno z rodziców np chleje, wtedy zapewne dziecko jest szczęśliwe że rodzice nie są razem.

Przede wszystkim jeśli ktoś już się z kimś wiąże i decyduje na dzieci to musi brać odpowiedzialność za nie i zdawać sobie sprawę, że to zmiana na całe życie. Dzisiaj ludzie się pobierają za szybko i za szybko się rozwodzą pod byle pretekstem, a cierpią na tym dzieci.

Tak Kosa "zazwyczaj", bo nie zawsze. I dlatego użyłam tego wyśmianego przez Ciebie słowa. W naszym społeczeństwie nadal jest tak że to najczęściej ojciec więcej zarabia, a matka bierze urlop macierzyński i siedzi z tym maluchem w domu.

Nie wiem co wy wszyscy chcecie udowodnić tymi podśmiechujkami? Że mama jest niepotrzebna? Będziecie mniej męscy jeśli napiszecie że w bardzo wczesnym dzieciństwie spędzaliście sporo czasu z mama? Przeciez Wy tego okresu nawet nie pamiętacie.
  • Bartek84, Krzyś i Baudolino lubią to

Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#27 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 30 październik 2018 - 13:51

To nie są podsmiechujki. Ty je tak odbierasz, ale my po prostu w delikatny sposób pokazujemy ci, że ten temat nie jest dla ciebie. Zbyt ogranicza ciebie feminazizm, a my chcemy mieć jeden temat na forum na poziomie.

Dyskutujemy o ogólnym zjawisku, a ty wyskakujesz z mikro częścią problemu (rozwody w trakcie karmienia) i próbujesz go przeforsowac do rozwiązania problemu ogólnego. A "zazwyczaj", opierające się na badaniach ToJa na próbie 47 i tym, co mówią w mediach, to kolejna próba przejścia ze szczegółu (nic znaczącego) do ogółu.

Przyjaźń jest wszystkim!


#28 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 październik 2018 - 15:01

Nie no lepiej rzucać jakimiś procentami z sufitu jak niektórzy tutaj na forum.
Tak wyskakuję ze "szczegółem" bo dla mnie to najlepszy przykład dlaczego pojawia się problem "ogólny".
Ale skoro uważasz, że mając inne zdanie niż jaśniepanująca tutaj większość, zaniżam wam poziom tej jakże błyskotliwej dyskusji wszystkowiedzących panów, to faktycznie szkoda strzępić ryja. Macie klapki na oczach i nawet nie raczycie dopuścić do siebie myśli że ktoś może mieć inne zdanie.

PS z feministkami jedyne co mnie łączy to "uroda".

Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#29 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 listopad 2018 - 18:18

BO ZUPA BYŁA ZASŁONA... OH WAIT...

 

https://www.facebook...EU4s&__tn__=C-R


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#30 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 listopad 2018 - 13:25

Youtube zamknął cały kanał profesjonalnego gracza Shirrako, bo ten uderzył kobiecą postać (postać feministki) w grze Red Dead Redemption 2. Jako powód podano "promowanie przemocy".

Warto zaznaczyć, że cała ta gra polega głównie na zabijaniu mężczyzn, jednak nie wzbudza to żadnych szczególnych kontrowersji.

Następnego dnia, po głośnych protestach środowiska gamingowego, YouTube zgodził się przywrócić kanał gracza.

 

 

 

 

 

 

POTEŻNY PATRIARCHAT CZ. 2137


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#31 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 grudzień 2018 - 17:22

Temat trochę odpuściłem z racji tego że sytuacja jest beznadziejna a walka podprogowa. Ale ostatnio trafiłem na filmik złoto. Tak, to jest odpowiedź na powody "kryzysu męskości", jak się traktuje kogoś jak kupa gówna to niestety ;-) Dziołcha co wyjebała z hasłem MAKING MORE MONEY wzruszyła mnie :) Ciekawe dlaczego wpadła akurat na to   


  • Przemosz lubi to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#32 Przemosz

Przemosz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 grudzień 2018 - 20:27


  • mac lubi to

#33 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 grudzień 2018 - 21:10

http://miastakobiet....7HYCh27YMXtzN-U

MAXIMUM BRUTALITY. ŁYKAJ TĄ CZERWONĄ PIGUŁKĘ!


Użytkownik terror edytował ten post 15 grudzień 2018 - 21:13

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#34 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 15 grudzień 2018 - 21:42

bardzo ciekawy artykul, fajnie ze podeslales i jednoczesnie zastanawiam sie, jak na niego trafiles ;)



#35 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 15 grudzień 2018 - 21:50

Artykuł potwierdza że dobrze wybrałem  :D


Bóg, Honor, Ojczyzna.

#36 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 grudzień 2018 - 22:14

Art pochodzi z zakodowanego sygnału który otrzymałem z gwiezdnej warowni W31N1NGER znajdującej się w mgławicy OTTA.

Mówiąc bardziej poważnie , aktualnie związek małżeński to przede wszystkim umowa prawna, umowa prawna o potężnych konsekwencjach w których większści przypadków obarczani są mężczyźni. Hipoteka to dziecinna igraszka przy rozwodzie - statystyki samobójstw są bezlitosne, rozwody to główny powód stryczka wśród mężczyzn. A jak powiadał mój idol - Carl Von Clausewitz - za wybuch wojny (rozwodu) nie odpowiada napastnik, lecz strona słabsza która swoją słabością sprowokowała silniejszego do gwałtu. Poznanie zasad tej wojny hybrydowej obowiązkiem każdego mężczyzny. 


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#37 Edy

Edy
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 grudzień 2018 - 01:02

Idąc dalej tokiem rozumowania Lenina (wojny sprawiedliwe i niesprawiedliwe), można by uznać, że wszystkie gwałty są sprawiedliwe, zwłaszcza zbiorowe. 


MCMLXIV  :szpada:


#38 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 grudzień 2018 - 08:30

Bez związku z tym co napisałem ;)

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#39 Buziol

Buziol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBederowiec

Napisano 16 grudzień 2018 - 10:10

Art pochodzi z zakodowanego sygnału który otrzymałem z gwiezdnej warowni W31N1NGER znajdującej się w mgławicy OTTA.

Mówiąc bardziej poważnie , aktualnie związek małżeński to przede wszystkim umowa prawna, umowa prawna o potężnych konsekwencjach w których większści przypadków obarczani są mężczyźni. Hipoteka to dziecinna igraszka przy rozwodzie - statystyki samobójstw są bezlitosne, rozwody to główny powód stryczka wśród mężczyzn. A jak powiadał mój idol - Carl Von Clausewitz - za wybuch wojny (rozwodu) nie odpowiada napastnik, lecz strona słabsza która swoją słabością sprowokowała silniejszego do gwałtu. Poznanie zasad tej wojny hybrydowej obowiązkiem każdego mężczyzny. 

Ingorujesz zupełnie fakt, że rok do roku, rozwodów w Polsce jest ok jedna trzecia. Dwie trzecie pozostaje razem i są to w większości udane związki. Żeby jednak nie było tak kolorowo, to muszę dodać, że np. w Niemczech mimo, że finansowo korzystniej jest być zaobrączkowanym (klasa podatkowa 3 a nie 1), duża liczba chłopów jednak (nawet mając dzieci i żyjąc razem) nie decyduje się na ślub. W ogóle niedługo (no, może to trwać i ze 20 lat) to ludzie będą traktować małżeństwo jak znajomość na fejsbuku (dla mnie osobiście jest to przerażąjące), coś nie pasi, i ciał. A konkludując i wracając do rozwodów, to zawsze rozpadu winne są obie strony związku i i chopy i baby mają swoje za uszami a każdy przed sądem na świętego się maluje. I tak najgorzej wychodzą na tym w sumie potem dzieci, bo żyją w rozbitych rodzinach.


  • ToJa lubi to

#40 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 grudzień 2018 - 10:31

Ciekawe posiadasz dane, w Polsce  aktualnie jest to 40% nowo zawartych małżeństw. To trochę więcej niż te 1/3. 

2/3 to w większości szczęśliwe małżeństwa? ;-) Kto tu jest ignorantem skoro nie trzeba być obeznanym aby wiedzieć, że do ogromnej ikości rozwodów nie dochodzi tylko i wyłącznie ze względów finansowych, rodzinnych, obyczajowych. Ludzie są w związku bo muszą w nim być, bądź tak jest po prostu najrozsądniej.  Nadal nie zmienia to faktu że małżeństwo to ruletka. 3/4 rozwodów wnoszą kobiety.

Dlaczego mężczyźni nie chcą się żenić? Bo im się to po prostu nie opłaca a ryzyko jest ogromne. Kobiety poprzez rozwód mogą tylko zyskać, mężczyzna w czasie rozwodu tylko traci. Kiedyś to miało sens bo kobieta godziła się na mniejsze prawa otrztmując w zamian opiekę i bezpieczeństwo. Teraz kobiety uzyskały te same prawa utrzymując lwią część przywilejów - to one wychowują dzieci, to je po rozwodzie należy utrzymać, to kobiety za ściemnianie przed sądem nie są karane, sądy rodzinne są stronnicze na rzecz kobiet, istnieją instytucję pacyfikujące niepokornych mężczyzn, są uprzywilejowane w większości sytuacji etc. 


  • Mateusz i Fuhrer lubią to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#41 Banditen

Banditen
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPolska

Napisano 16 grudzień 2018 - 11:44

Mimo, że Twoja twarz mówi coś innego, stwierdzam, że jesteś bardzo mądrym człowiekiem. Piszesz samą prawdę!
Jak to mówi klasyk: "kobiety na całym świecie bywają matkami, ale tylko w Polsce buduje im się za to pomniki."

PS. Każdego dnia ściskam kciuki, że dojdzie do Twojej solówki z maykiem i rozjebiesz go w parterze, jak maciuś swoją srakę w prokuraturze.


Użytkownik Banditen edytował ten post 16 grudzień 2018 - 11:46


#42 Buziol

Buziol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBederowiec

Napisano 17 grudzień 2018 - 21:18

Raz: porównałem dane w danym roku kalendarzowym. To tak, jak z saldem narodzin, ileś osób się rodzi, ileś umiera i jest wynik, nie jest to dokładna miara ale oddaje ogólny obraz. Są robione badania, czy ludzie są zadowoleni ze swoich związków (przykład https://wpolityce.pl...acje-z-bliskimi )). Zresztą wśród tych, którzy rozwodzą się szybciej niż w dwa lata po ślubie to mnie zastanawia, czy ci ludzie w ogóle przemyśleli swoją decyzję i mieli pojęcię z kim się wiążą czyli na ile w ogóle tego partnera znali. Dwa: a kto powiedział, że ktokolwiek tu jest ignorantem? 


Użytkownik Buziol edytował ten post 17 grudzień 2018 - 21:19


#43 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 grudzień 2018 - 12:59

JUNGOWSKI ARCHETYP KOBIETY i jej stosunek do prawdy, oceny rzeczywistości i zdolności przyznania się do winy.

Tak to później wygląda, że takie laski za 10 lat tłumaczą że to nie była zdrada bo nie doszedł w niej a w ogóle to wina męża bo zostawił otwarte okno. 


  • mac i spdr lubią to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#44 Rafał

Rafał
  • SK1964

Napisano 20 grudzień 2018 - 22:50

Niestety 90% jest takich jak z tego filmu.

#45 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 styczeń 2019 - 22:52

https://www.dailymai...dored-boys.html
TO BYŁA MYSZKA INNA NIŻ WSZYSTKIE

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#46 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 styczeń 2019 - 14:55

KOLEJNY TYPOWY INCEL i STULEJARZ 

oh wait. 

Kanał prowadzi Rafał Olszak - psycholog kliniczny, psychoterapeuta, właściciel poradni psychologicznej Gabinet Ocal Siebie. W filmach i podcastach dominują tematy takie jak psychologia społeczna, psychologia kliniczna, psychologia miłości i relacji

Byli juz adwokaci, teraz pora na psychologa :)

Co raz większy kryzys związków, hipergamia kobiet etc to z racji wykonywanego zawodu zaczęto poruszać temat z perspektywy bardziej merytorycznej a nie publicystycznej. Prawda boli, więc powoli zaczyna się na chłopa nagonka i kwik księżniczek ;-) Tutaj wrzucam dobry filmik, kanał polecam, póki on jeszcze jest  :chamisko:

 


Użytkownik terror edytował ten post 08 styczeń 2019 - 14:58

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#47 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 styczeń 2019 - 15:42

1. Firma Gillette zrobiłą to samo co Polska w 1939 - jako pierwsza weszła (z takim impetem) w wojnę z "patriarchatem", amerykanie ogłaszają bojkot tego ścierwa. 

 

 

2.

„Tradycyjna męskość jest szkodliwa” – Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne ogłosiło takie stanowisko w obszernym raporcie, który wzbudził liczne kontrowersje w środowisku psychologicznym i nie tylko. Sposób, w jaki temat ujęto, jest zatrważający.

Holokaust trwa. 


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#48 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 styczeń 2019 - 17:34

A tak to wyglądało kiedyś, POTRAFIĘ PŁAKAĆ NA TAKICH REKLAMACH

I komu to przeszkadzało?!


  • paulek lubi to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#49 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 styczeń 2019 - 13:21

SELF DEFENSE OR SLAVERY 

 


  • anetoshi lubi to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#50 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 luty 2019 - 21:57

Obelix patriarchatu leje legiony feministek
 
http://www.fox4news....s-hot-dog-stand
 
 
 
Men shouldn't see women as just being sex objects!
oh... wait...
51162310_2198486453750171_33991994764081

Użytkownik terror edytował ten post 02 luty 2019 - 21:58

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych