Skocz do zawartości


Zdjęcie

Antyfeministyczna


1640 odpowiedzi w tym temacie

#1 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 październik 2018 - 16:08

J.W. 

Ostatnio dość cieplutki temat w świetle #metoo , ataku siekierą w sądzie rodzinnym, stosunku samobójstw 1:8 dla niekorzyść mężczyzn.

 

Będę tutaj wrzucał relacje z frontu i utwierdzał szerokie grono odbiorców że baby to chuje a my jesteśmy w stanie wojny, wojny którą przegrywamy.

 

Świeżynka:

 

http://blogdlamezczyzn.pl 

 

Blog prowadzony przez parę adwokatów specjalizujących się w sprawach rozwodowych, demaskują i wyciągają na światło dzienne rzeczy oczywiste, lecz które do tej pory mówiło się za w piwnicach za najciemniejszymi regałami z powidłami. Blog nadaje od początku października, efekt?

Artykuł w wysokich obcasach i donos do Okręgowej Rady Adwokackiej i w konsekwencji założona sprawa dyscyplinarka, a nie ma jeszcze święta zmarłych! WALKA TRWA o/ 

 

STAY TUNED


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 19 październik 2018 - 17:25

Twój link nie działa.


#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#3 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 październik 2018 - 19:29

baby to chuje a my jesteśmy w stanie wojny, wojny którą przegrywamy

:rotfl:   :lol3:  :lol:  

 

 

PS faktycznie link nie działa, masz jakiś sabotaż na froncie.


Użytkownik ToJa edytował ten post 19 październik 2018 - 19:30

  • Przemosz lubi to

Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#4 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 październik 2018 - 21:44

Nie słuchajcie tego syreniego śpiewu atencjuszki. Wosk do uszu, bo inaczej rozbijecie się o klify a wasze ciała rozszarpią harpie i furie.

 

 

 

http://blogdlamezczyzn.pl   <- ten mi działa. Polecam.


Użytkownik terror edytował ten post 19 październik 2018 - 21:47

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#5 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 październik 2018 - 21:49

:lol3:  :lol3:  :lol3:

 

 

 

Terror, Ty tak na trzeźwo? Czy może jakieś nowe dopalacze wypuścili?

 

Aha, link dalej nie działa. 


Użytkownik ToJa edytował ten post 19 październik 2018 - 21:49

Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#6 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 październik 2018 - 21:55

Idźże kobieto stąd. Wierze Odysowi a nie kobiecie co ma kurczaka w avatarze. 

Link działa a jak NIE, to sobie wpiszcie w przeglądarkę blogdlamezczyzn.pl 


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#7 Buziol

Buziol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBederowiec

Napisano 20 październik 2018 - 11:58

Obadałem ten portal. W sumie piszą z sensem, choć oczywiście nie znaczy to, że się ze wszystkim o czym piszą, zgadzam.



#8 Zet1964

Zet1964
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen

Napisano 21 październik 2018 - 16:31

Zawsze fascynowało mnie podejście starożytnych do kobiet jak do jakiś bogiń

myślę ,że Iliada Homera dobrze to przedstawiała i historia jest aktualna do dziś.


GÓRNY ŚLĄSK - QUIS SEPARABIT


#9 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 październik 2018 - 18:45

Bo kobiety dawały życie a biologia była dla nich czymś obcym.

 

To co się dzieje współcześnie skalą przypomina holocaust. Prawo rozwodowe i nie tylko praktycznie w każdej dziedzinie czy przypadku faworyzuje kobiety. Feministki tylko podjudzają zwykłe kobiety. Dane w tych kwestiach są dramatyczne, szczególnie w Polsce. Skoro w temacie zaczynają zabierać głos sami adwokaci stwierdzając że system w Polsce jest wręcz opresyjny musi być coś na rzeczy. Mało! Problem dostrzegają nawet typowo sfeminizowane portale jak tygodni polityka.pl

PIEKŁO ZAMARZŁO 

"U Mariusza zaczęło się od obdukcji, gdy żona pobiła ich 5-letnią córeczkę. Sąd ustanowił nad rodziną kuratora i skierował na badania do Rodzinnego Ośrodka Diagnostyczno-Konsultacyjnego. Ten wydał opinię, że „matka nie stosuje już dawnych metod wychowawczych”. Gdy jednak znów zastosowała, Mariusz zabrał córkę i uciekł. Decyzja sądu była błyskawiczna; postanowił, że dziecko ma być przy matce. Mariusza zatrzymała policja, kurator odebrał mu córkę i przekazał żonie. Sprawa rozwodowa ciągnie się trzeci rok. Przyznano mu widzenia z dzieckiem w soboty od 10.45 do 18.00, pod nadzorem kuratora. "

 

https://www.polityka..._dBrdUZhRXyW4Jo

 

 

Art z 2013, od tego czasu Ziobro chyba 2 razy zmienił prawo na niekorzyść mężczyzn. Za jakiś czas alimenty będzie płacić więcej niż jeden ojciec, już sa takie przypadki w Polsce. 


Użytkownik terror edytował ten post 21 październik 2018 - 18:47

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#10 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 październik 2018 - 12:49

MGTOW MOCNO


  • Bartek84 lubi to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#11 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 październik 2018 - 19:09

W kontekście powyższego, wczoraj, czy tam dziś, zakończyła się sprawa rozwodowa Marcinkiewicza (tego premiera) - 5 tysięcy alimentów na byłą żonę :) Byłą żonka ładnie podsumowała to wszystko - 

Będę mieć zaspokojone główne potrzeby, dach nad głową, a to pozwoli mi teraz myśleć o innych rzeczach

POTĘŻNY PATRIARCHAT CZ 2137


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#12 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 26 październik 2018 - 19:34

Kazek to cwaniak, to jego nie szkoda. Poza tym bardzo łatwo się przed płaceniem na darmozjada zabezpieczyć, nikt nie każe się w alimenty pakować.
  • ToJa lubi to

#13 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 październik 2018 - 19:57

Jak się można zabezpieczyć? ;-) Chyba nie piszesz o intercyzie po śmiechne zaraz :)

 

Czekałem aż wpadnie ktoś tutaj z argumentem z OIOMU pod tytułem "kazek cwaniak, dobrze mu tak", Prawo w Polsce jest masakrycznie dziurawe i ustalone pod kobiety, tutaj jest problem a nie to że Kazek to cwaniak.


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#14 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 październik 2018 - 20:58

Panowie adwokaci z bloga powyżej jednak wymiękli i zawieszają prowadzenia bloga do odwołania. Dzisiaj zastraszanie adwokatów mówiących prawdę o związkach a jutro obozy koncentracyjne? 


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#15 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 październik 2018 - 21:34

I co teraz? Ten temat na forum nam umrze :-(  :szok:


Użytkownik ToJa edytował ten post 29 październik 2018 - 22:07

Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#16 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 październik 2018 - 21:54

ŻANETKA?! TO TY?

 

39922686_1000135963501574_60761891596329


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#17 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 październik 2018 - 22:01

Ach to Twoje wysublimowane poczucie humoru  :andrut:


Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#18 KarolZawodzie1989

KarolZawodzie1989
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 październik 2018 - 06:25

Taka jest prawda.Niestety sąd w wiekszosci przypadkow staje po stronie Matki.

#19 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 30 październik 2018 - 09:30

Taka jest prawda.Niestety sąd w wiekszosci przypadkow staje po stronie Matki.

Oprócz patologicznych przypadków to chyba naturalne, że to matka dostanie dziecko pod opiekę
  • paulek lubi to

#20 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 30 październik 2018 - 09:51

Jakby było prawdziwe równouprawnienie, to podział dziecka na matka/ojciec przy rozwodach oscylowalby w okolicach 50 proc.
  • terror lubi to

Przyjaźń jest wszystkim!


#21 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 październik 2018 - 11:08

Aha, żeby tylko statystyki się zgadzały to co drugie dziecko ma trafiać do matki, a co drugie do ojca? 

 

Przecież to logiczne że zazwyczaj właśnie z matką dziecko łączy mocniejsza więź, zwłaszcza te małe dzieci. W końcu po urodzeniu to najczęściej matka zostaje w domu z dzieckiem. 

Poza tym trudno żeby w razie rozwodu, np takiego niemowlaka który nadal jest karmiony piersią, oddawać ojcu pod opiekę.

 

Oczywiście mówię teraz o normalnych rodzinach, a nie jakichś patologiach.

 

Opieka naprzemienna moim zdaniem też nie spełnia swojej roli, bo naraża tylko dziecko na ciągłe przeprowadzki i życie w biegu.


Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#22 Mateusz

Mateusz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 30 październik 2018 - 11:25

Przecież to logiczne że zazwyczaj właśnie z matką dziecko łączy mocniejsza więź, zwłaszcza te małe dzieci.


😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

#23 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 30 październik 2018 - 11:45

"Zazwyczaj".

 

Ten temat nie jest dla ciebie ToJa.


Użytkownik kosa edytował ten post 30 październik 2018 - 11:46

Przyjaźń jest wszystkim!


#24 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 30 październik 2018 - 11:58

Zznam osoby, ktore sie wychowywaly bez ojca. Nie chcialbym byc na ich miejscu.



#25 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 październik 2018 - 12:09

LOL Nikt mi nie powie że np. dla chłopca 7+ jest lepsze wychowywanie przez matkę. Przecież taki chłopiec, a nawet dziewczynka, w zdecydowanej większość potrzebują jak największego kontaktu z ojcem. Dla chłopca jest to wręcz sytuacja być/albo nie być. Kobieta wręcz nie powinna wychowywać takiego chłppaka. W starych dobrych czasach taki chłopak był nawet separowany od kobiet i wychowywał się wsród mężczyzn. A tak pierdzi że to dobrze że aby kobieta wychowywała  :rotfl:

Post griszaga nawet nie skomentuje bo to przykre że sami mężczyźni są na tyle spacyfikowani że wygłaszaja takie opinie.

W głównej mierze chodzi o to co napisał Kosa - ważny jest kontekst kulturowy, w ostatnich 100 latach realia zmieniły się zasadniczo a stereotypy nie. Kobiety chcą i  mają przywileje jak za starych czasów, w tym opiekę i pomoc, którą otrzymywały za posłuszeństwo i podporządkowanie się. Jednocześnie dostały już nowe prawa i przywileje na równi z mężczyznami, nazywa się to równouprawnieniem a co raz częściej w Polsce oficialnie dochodzi im zwiększony zakres przywilejów w ramach "dyskryminacji pozytywnej". Jakie są tego konsekwencję widać choćby po tej akcji #metoo - kobiety bezwględnie wykorzystują nadarzające się okazje wynikające z prawa czy statusu społecznego (np. uderzenie faceta publicznie wiedząc że ten nie odda) 

Na zachodzie to już jest prawdziwy holocaust - np. we Francji ZAKAZANE są badania DNA na ojcostwo. CIEKAWE DLACZEGO?! Pytanie retoryczne. W POlsce na razie wyniki takich badań zazwyczaj są tylko ignorowane w imię zasady "ojciec to ten kto wychowuje a nie spłodził" - logika dostosowane pod kobiety, bo żaden mężczyzna tak sprawy nie postrzega. Dla faceta jest to wręcz sprawa najważniejsza.

 

 

 

nadal jest karmiony piersią, oddawać ojcu pod opiekę.

 

:rotfl:

44145769_1029144847267352_61688519795325


Użytkownik terror edytował ten post 30 październik 2018 - 12:12

  • PRT lubi to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych