Skocz do zawartości


Zdjęcie

Antyfeministyczna


1640 odpowiedzi w tym temacie

#1626 WzG

WzG
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 lipiec 2021 - 23:02

https://twitter.com/...2YOPFnKCRSaYQVs
 
to jest jedna z bardziej pojebanych rzeczy, jakie widzialem w necie.


Chora sytuacja, biedne dzieci... ale nie wiem po co ja te komentarze czytałem, nie jestem w stanie uwierzyć, że to piszą ludzie, a nie boty. Popierdoleni.
  • Krzychu i lechu_85 lubią to

#1627 BuryBRW

BuryBRW
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów 1964

Napisano 20 lipiec 2021 - 23:14

Idealny przykład dlaczego nie zawsze warto słuchać starszych - większość tych komentarzy to stare baby. Największa żenada jaką widziałem w internecie, mam nadzieję że to akcja z karaczana, a to wszystko to fałszywe konta, bo jeśli faktycznie tyle idiotek jest matkami to na świecie jest gorzej niż myślałem.

I swoją drogą piękny przykład polskiego pantoflarstwa - faceci piszący, że to nieludzkie odbierać dzieci matce i ignorujący cały kontekst sytuacji. Gdybym miał polskich mężczyzn opisać jednym słowem, to tym słowem byłby właśnie pantofel.
  • Krzychu i Carlos91 lubią to

#1628 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 lipiec 2021 - 05:40

Jak w realiach sądów rodzinnych zdecydowano sie odebrać dzieci matce to znaczy ze musiało być juz grubo (samo zdarzenie to potwierdza) mimo tego i tak Grażyny z kukoldami będa narzucały swoją narracje. Dramat

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#1629 mały

mały
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 lipiec 2021 - 16:02

Odwrotna sytuacja i szambo by wyjebało poza skale. Porażka jakąś wybielać taką zbrodnię.

#1630 Fuhrer

Fuhrer
  • SK1964

Napisano 24 wrzesień 2021 - 03:29

Odświeżam temat. Poniższy materiał idealnie tutaj pasuje.

 

Sommer: Do czego one nas doprowadziły? Jak wyzyskiwani są mężczyźni? Sprawdź! - YouTube



#1631 Sonny

Sonny
  • SK1964

Napisano 24 wrzesień 2021 - 06:46

Jak już podbiłeś temat, akurat obejrzałem na głównej stronie Onetu.

 



#1632 Fuhrer

Fuhrer
  • SK1964

Napisano 20 październik 2021 - 23:00

Bardzo dobra rozmowa z Romanem Warszawskim w 100% pasująca do tego tematu. 

 

Roman Warszawski: Co ONE nam zrobiły 2. A co MY narozrabialiśmy? Sprawdź! - YouTube



#1633 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 grudzień 2021 - 15:28

Na horyzoncie pojawił się nowy żołnierz idei stojący na straży jednej z naszych gwiezdnych warowni.  Dawno nie słyszałem tak merytorycznej i uporządkowanej wiedzy. 


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#1634 mac

mac
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 grudzień 2021 - 16:27

Dorzucam moje dzisiejsze znalezisko:

 

 

Myślę sobie, że dzisiaj za kilka gówno wartych lajków,laski zrobią chyba wszystko…

Za grosze, kupimy ich godność,a element parcia na szkło osiąga nie szczyt, ale już kosmos.
Pierdolony mechanizm⚙,który tworzy gówniane relacje międzyludzkie.
Jak to działa?
Najpierw wrzucasz jedna z drugą swoje wdzięki do internetu.
Oglądam je Ja.
Moi koledzy.
Twoi sąsiedzi.
Pracodawca.
Sprzedawca sklepu, gdzie robisz zakupy.
Kierowca autobusu, którym jeździsz.
Człowiek pracujący na stacji benzynowej, gdzie tankujesz auto.
W skrócie dziewczynko: oglądamy TO wszyscy.
Faceci?
A faceci strugają kredki przed twoim zdjęciem.
Pycha! Mega! Klasa!Piękna!Napisałem priv!
Tak to chyba działa prawda?
Skrzynka odbiorcza pęka w szwach.
I myślisz,że każdy chce poznać twą duszę i interpretować z Tobą wiersze,przy wschodzie słońca.
Nie, absolutnie!
Żaden nie traktuje Cię przedmiotowo…
Nikt nie chce Cię zaliczyć…
Pragniesz przecież prawdziwej miłości,
więc prędzej czy później dasz się namówić na randkę.
Tam bezbłędny kolo z poziomem aktorstwa hollywoodzkich gwiazd,powie Tobie to,co chcesz usłyszeć, zrobi co chcesz by zrobił.
Ukradnie twe serduszko,
zrobi w łóżku co trzeba i spierdoli łowić dalej‍♂.
Mężczyźni?
Omijają Cię szerokim łukiem i wcale im się nie dziwię.
Co za frajda poderwać laskę, której dupę widzisz wcześniej,niż jej twarz w rzeczywistości?
Mężczyzna pragnie Cię mieć na wyłączność.
Tylko w swej sypialni.
A potem biedne dziewuszki są tym bardzo skrzywdzone,płaczą, że ktoś wykorzystał ich dobre serduszko.
Potem jedna z drugą zapyta:
" Gdzie Ci mężczyźni? Prawdziwi tacy? "
Jak to kurwa gdzie?
Szukają kobiet drogie dziewczynki☺!!!
Zdobyć lajki swym ciałem?
Przecież to zajebiście proste.
Wypinasz dupę i już.
Polubienia lecą jak krople deszczu w ulewę.
Lajków może i dużo,
ale szacunku już mniej.
Na końcu ego wyjebane w orbitę,
oraz wymagania co najmniej nieziemskie.
I tak sobie myślę droga dziewczynko,że jak 
posiadasz partnera,to nie pokazuj mu NIGDY swojego telefonu.
Bo to Twoja prywatność.
Za to bez pardonu wrzucaj swą nagość do sieci.
Przecież to takie intymne.
Cel tego posta?
Otwórz oczy,a nie nogi.
Pozdrawiam
AUTOR T.S.


#1635 donald

donald
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 styczeń 2022 - 12:37

https://pbs.twimg.co...=jpg&name=large



#1636 BuryBRW

BuryBRW
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów 1964

Napisano 25 styczeń 2022 - 16:03

Czym ten wątek i wrzucanie jakiejś grafomanii o tym jak to kobiety wypinają dupę albo jakichś fajkowych pewnie zrzutów ekranu z konwersacji różni się od kobiecych kółek wzajemnej adoracji, w których narzekają, że nie ma już prawdziwych mężczyzn XD ?
  • Edy lubi to

#1637 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 25 styczeń 2022 - 16:17

Może czymś, może niczym, ale tu są chopy, to piszą o babach. Przestań być bialorycerzem.
Mężczyźni w tych ocenach są przynajmniej sprawiedliwi, bo jak się baby spotkaja i wypija 2 wina, to takie rzeczy o chopach gadają, ze nasze rozmowy to w sumie nic.

#1638 Przemosz

Przemosz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 styczeń 2022 - 17:16

Różnica też jest taka, że kobiety pierdolą o ucisku z każdej możliwej strony, choć statystyki i każde programy wsparcia mówią że jest całkowicie na odwrót. Wystarczy włączyć tv/yt i trafić na jakieś reklamy, albo programy które przesiąkły już feministycznym pierdoleniem do cna.
Przykład z dzisiaj, niby pierdoła, ale pokazuje jak daleko to zaszło. Przeglądałem sobie co tam leci w Rialto:
comment_1643117353qxePQN04qf3SkAyMRlULlM

Kobiety oblegają kino, faceci mają nie oblegać, bo takiego programu nie ma, a jak przyjdzie rencista z 1700/msc to ma płacić więcej od Juleczki bo nie ma tzipy. 2022 rok na pełnej.


Użytkownik Przemosz edytował ten post 25 styczeń 2022 - 17:17

  • mały lubi to

#1639 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 25 styczeń 2022 - 18:27

Różnica też jest taka, że kobiety pierdolą o ucisku z każdej możliwej strony, choć statystyki i każde programy wsparcia mówią że jest całkowicie na odwrót. Wystarczy włączyć tv/yt i trafić na jakieś reklamy, albo programy które przesiąkły już feministycznym pierdoleniem do cna.
Przykład z dzisiaj, niby pierdoła, ale pokazuje jak daleko to zaszło. Przeglądałem sobie co tam leci w Rialto:
comment_1643117353qxePQN04qf3SkAyMRlULlM

Kobiety oblegają kino, faceci mają nie oblegać, bo takiego programu nie ma, a jak przyjdzie rencista z 1700/msc to ma płacić więcej od Juleczki bo nie ma tzipy. 2022 rok na pełnej.

 

A 19 zeta kto płaci? Dżyndery?  :hihi:

 

Edit: aaaa, przy 16 zeta przeczytałem przecinek zamiast dwukropka, co zmienia kontekst.


Użytkownik Fjodor1964 edytował ten post 25 styczeń 2022 - 18:28

  • griszag lubi to

#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#1640 FLH64

FLH64
  • SK1964
  • Lokalizacjaza szlabanem.

Napisano 26 styczeń 2022 - 09:02

Różnica też jest taka, że kobiety pierdolą o ucisku z każdej możliwej strony, choć statystyki i każde programy wsparcia mówią że jest całkowicie na odwrót. Wystarczy włączyć tv/yt i trafić na jakieś reklamy, albo programy które przesiąkły już feministycznym pierdoleniem do cna.
Przykład z dzisiaj, niby pierdoła, ale pokazuje jak daleko to zaszło. Przeglądałem sobie co tam leci w Rialto:
comment_1643117353qxePQN04qf3SkAyMRlULlM

Kobiety oblegają kino, faceci mają nie oblegać, bo takiego programu nie ma, a jak przyjdzie rencista z 1700/msc to ma płacić więcej od Juleczki bo nie ma tzipy. 2022 rok na pełnej.

skrót KOK, fonetycznie przeniesiony na jezyk angielski rozjaśnia sprawe.



#1641 bekabeka!

bekabeka!
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 luty 2022 - 13:36

https://www.filmweb....a-2022-10006727

Podając się za bogatego potentata diamentów, uwodził kobiety w sieci, a następnie wyłudzał od nich miliony dolarów. Teraz niektóre ofiary planują zemstę.

Dobre komentarze pod filmem.
  • Krzyś lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych