Skocz do zawartości


Zdjęcie

Katowice - Nasze Miasto


3839 odpowiedzi w tym temacie

#3676 Mateusz

Mateusz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 08 luty 2024 - 22:08

Wiedziałem, że ktoś to napisze😅

#3677 BGC1964

BGC1964
  • SK1964

Napisano 08 luty 2024 - 23:59

O tobie by tak godali nawet jakbyś nie jeździł hehe
  • Mateusz i Polo lubią to

#3678 toma

toma
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice / dawniej Korea

Napisano 09 luty 2024 - 11:06

Witam, orientujecie się czy jest wypożyczalnia łyżew w satelicie w trakcie slizgawek? I czy mają do dzieci dostepne rozmiary np 29,30?

#3679 Stęga

Stęga
  • SK1964
  • LokalizacjaPiotrowice

Napisano 09 luty 2024 - 11:19

jest wypożyczalnia łyżew, mają dla dorosłych to dla dzieci też powinny być


  • rachol lubi to

#3680 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 09 luty 2024 - 11:27

chyba 20 zł kosztują (albo 25)



#3681 Baudolino

Baudolino
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 luty 2024 - 15:46

Witam, orientujecie się czy jest wypożyczalnia łyżew w satelicie w trakcie slizgawek? I czy mają do dzieci dostepne rozmiary np 29,30?

https://www.spodekka...lnia-lyzew/165/

 

szybciej wyszukać niż napisać tu posta…



#3682 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 09 luty 2024 - 15:50

Jak mnie wkurwia że jest mecz smrodów w Chorzowie a pół Katowic zakorkowanych

#3683 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 09 luty 2024 - 15:54

Rozwiazania komunikacyjne w Katowicach moglyby byc lepsze, gdyby odpowiadali za to ludzie z wizja.

Dla przykladu, dlaczego jadac z Myslowic w strone A4 musze zjechac na dol na skrzyzowanie? Dlaczego od wiaduktu nad bracka nie idzie ślimak bezkolizyjny w strone Bochenskiego? Dlaczego nie zrobiono tam wielopoziomowego skrzyzowania, zeby Chorzowska mozna bylo jechac na wprost do Katowic bez swiatel?

 

Duzo pytan, malo odpowiedzi. Po prostu wyjebane w to mieli i tyle. Takie koszty to sie splacaja mega szybko, tylko nikt nie pomyslal, zeby to zrobic dobrze. Wiadomo bylo, ze ludzie beda jechali z Katowic na A4. Mecz to chuj. My po prostu mamy zle zaprojektowane drogi, bo ten co to projektuje bierze 4300zl netto, a powinien brac 17 tysiecy i robic to dobrze.



#3684 kubisiemce

kubisiemce
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 luty 2024 - 18:05

Jeszcze legła ma isć 5km z buta na mecz z Katowic.
  • rachol lubi to

#3685 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 09 luty 2024 - 18:19

My po prostu mamy zle zaprojektowane drogi, bo ten co to projektuje bierze 4300zl netto, a powinien brac 17 tysiecy i robic to dobrze.

 

 Nie no, błagam, skąd te dane?  :lol:


  • kosa lubi to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#3686 borg

borg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Napisano 09 luty 2024 - 18:40

Mayek dane z dupy. W rodzinie mam osobę co projektuje układy dróg, torów oraz mosty.
zarobki dużo ponad 10 tys. Plus jak się wygra kontrakt to premie. Szefowie takich biur to kilka razy tyle co inżynier projektant.

#3687 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 09 luty 2024 - 19:18

Jeszcze legła ma isć 5km z buta na mecz z Katowic.

No właśnie. Niech z Batorego zapierdalają
  • tombotleg i Buziol lubią to

#3688 arek

arek
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąb Katowice

Napisano 09 luty 2024 - 19:34



Jeszcze legła ma isć 5km z buta
na mecz z Katowic.

Ale nie z centrum,na Załężu wysiadali.
  • Krzyś lubi to

#3689 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 09 luty 2024 - 19:39

Kto z ramienia samorzadu nadzoruje takie projekty i ile za to dostaje? Kto ustala, ze jakies rozwiazanie ma byc, albo ma nie byc? To lezy w gestii zamawiajacego, czy tego co to potem rysuje? 

 

 

"Jeszcze legła ma isć 5km z buta
na mecz z Katowic."

 

jak sobie nie zamowili autobusow to ida z buta.


Użytkownik Mayek edytował ten post 09 luty 2024 - 19:40


#3690 Buziol

Buziol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBederowiec

Napisano 09 luty 2024 - 20:27

No właśnie. Niech z Batorego zapierdalają

E tam z Batorego, chujce niech z Warszawy piechotą idą  :chamisko:



#3691 Baton

Baton
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaJada Na Szpil

Napisano 10 luty 2024 - 04:59

jak sobie nie zamowili autobusow to ida z buta.

Oczywiście że chcieli, ale nikt z przewoźników nie był w stanie zapewnić wystarczającej liczby taboru i kierowców.

Zapytanie zostało wysłane przez organizatora do ZTM.

Użytkownik Baton edytował ten post 10 luty 2024 - 05:02

www.facebook.com/jadanaszpil - Moja strona o Groundhoppingu Zapraszam ! 


#3692 Baton

Baton
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaJada Na Szpil

Napisano 10 luty 2024 - 05:01

.

Użytkownik Baton edytował ten post 10 luty 2024 - 05:01

www.facebook.com/jadanaszpil - Moja strona o Groundhoppingu Zapraszam ! 


#3693 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 10 luty 2024 - 21:29

jak sobie nie zamowili autobusow to ida z buta.

 

Zamówili, ale nie dostali, bo ZTM i PKM Katowice nie istnieją, by zarabiać, a by trwać.

 

Setki razy już to przerabialiśmy.


  • Baudolino lubi to

Przyjaźń jest wszystkim!


#3694 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 10 luty 2024 - 22:41

W moim komentarzu chodzilo o to, ze Legia sapie do Ruchu, ze nie maja transportu na stadion. A to nie wina gospodarzy, ze nie ma tego transportu. To jest wina systemu, ale nie klubu.

 

Wina klubu posrednio jest to, ze wszystkie kluby maja kibicow w dupie, bo jest taki klimat przyzwolenia, zeby to sie odbywalo w ten sposob. To i wiele innych spraw zwiazanych z przyjmowaniem kibicow gosci i robieniem tak, jak kaze policja i samorzad, bez zadnego wywierania presji. Jedynie o to mi chodzilo, ze dziwne to uderzanie w klub. Nas by tez tak cisneli, ze GieKSa winna, ze nie maja autokarow.



#3695 Buziol

Buziol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBederowiec

Napisano 10 luty 2024 - 22:53

Może mi ktoś wyjaśnić, czemu kibice GKS rozkminiają dlaczego Legia Warszawa nie miała transportu na mecz z Ruchem Chorzów? Co to ma do nas?



#3696 Jah

Jah
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHyvinkää

Napisano 10 luty 2024 - 22:54

Zamówili, ale nie dostali, bo ZTM i PKM Katowice nie istnieją, by zarabiać, a by trwać.

 

Setki razy już to przerabialiśmy.

Jesteś pewien, że to opłacalny biznes dla nich takie autobusy podstawiać? Wlepki, rozpierdol w środku, syf.

 

Chyba, że są jakieś mechanizmy zabezpieczające na takie okoliczności...


cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów


#3697 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 10 luty 2024 - 23:01

Może mi ktoś wyjaśnić, czemu kibice GKS rozkminiają dlaczego Legia Warszawa nie miała transportu na mecz z Ruchem Chorzów? Co to ma do nas?
 

 

po prostu rozmawiamy, jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia, to nie komentuj. 



#3698 Buziol

Buziol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBederowiec

Napisano 10 luty 2024 - 23:05

Wasze motywacje są dla mnie właśnie ciekawe, stąd to pytanie. 



#3699 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 10 luty 2024 - 23:21

No rozmawiamy tutaj o tym co dzieje sie w miescie, jak sam temat wskazuje i ten przemarsz z Załęża na Śląski wiązał się z dużymi utrudnieniami, wiec w interesie miasta, skoro to sie i tak odbywalo, bylo zorganizowanie tego transportu, a przynajmniej nie utrudnianie. Przez organizacje rozumie sie umozliwienie im zaplacenia za to i podstawienia. Mecz w Chorzowie, a Katowice w dupie. Ogolnie powinni jechac na Batory i niech sie Chorzow z tym pierdoli, ale to zas jest inny watek. Jako mieszkaniec Katowic, czy tez sympatyk GKS nalezaloby zadawac pytanie, czemu ktos pozwala, zeby miasto Katowice na tym tracilo, w sytuacji, gdy nic nie zyskuje. W chuj problemow, zero zyskow. Na te pytania odpowiedzi kraza w okolo jednego tematu, czyli niemocy samorzadu wzgledem policji. Policja steruje prezydentem miasta. Powinnien Krupa powiedziec, ze nie wysiadaja w Katowicach i komendant powinien nie miec nic do gadania, ale no pewnie ma. Nie siedze tam, nie wiem, ale widze efekty. Miasto traci i taki jest final dla mieszkancow.


  • Buziol lubi to

#3700 Buziol

Buziol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBederowiec

Napisano 10 luty 2024 - 23:28

Ma do miasta Katowice, mnie prywatnie też to wkurwia. Skąd jest geometrycznie bliżej mam w ciuli, jak kopciuchy grają mecz, to niech albo legła sobie załatwia z władzami Chorzowa z i jedzie z Batorego albo niech załątwia z władzami Sosnowca i wtedy jedzie też stamtąd skoro Zagłębie to ich pachołki. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych