Skocz do zawartości


Zdjęcie

Psy/Koty/Zwierzęta


216 odpowiedzi w tym temacie

#126 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 lipiec 2019 - 06:06

Chodziło mu o zupełnie inny "powrót karmy".
Nie zwracaj na niego uwagi bo jak zwykle bredzi.

Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#127 kivan

kivan
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 lipiec 2019 - 16:47

https://www.facebook...16984465/?ti=as
Zapraszam na spacerek z Bezdomnymi psiakami z Mysłowickiego Schroniska w ta sobote
  • ToJa lubi to

#128 Buziol

Buziol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBederowiec

Napisano 11 lipiec 2019 - 18:53

Też bym chętnie wziął jakieś bezdomne psisko, ale mamy już dwa.



#129 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 lipiec 2019 - 22:56

Te spacery na dniach otwartych są niezobowiązujące. Po prostu przychodzisz i wyprowadzasz na spacer któregoś schroniskowego psiaka. 


Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#130 wojtaskatowice

wojtaskatowice
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 12 lipiec 2019 - 10:26

Szukam kogoś zaufanego na 2 tygodnie ( 20.07. - 02.08. ) do opieki nad 7 tygodniową kotką.
Znalazłem ją miesiąc temu na ogródku i została już z nami w domu, ale mamy zapłacone wczasy, a niestety jest za młoda na wyrobienie paszportu i wymagane szczepienia i stąd moje pytanie.
Kotka jest pod stałą opieką weterynarza, załatwia się do kuwety, przesypia całe noce, oczywiście na czas opieki zapewniam jedzenie, żwirek oraz wszystkie potrzebne dla młodego kota rzeczy typu transporter, kuweta, drapaki, miseczki i zabawki.
Z powodu przyjmowanych leków kot nie może wychodzić na dwór.

#131 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 lipiec 2019 - 17:43

Jak z FeLV? Przygarnął bym ale mój chory


Dołączona grafika


#132 Buziol

Buziol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBederowiec

Napisano 13 lipiec 2019 - 06:26

Te spacery na dniach otwartych są niezobowiązujące. Po prostu przychodzisz i wyprowadzasz na spacer któregoś schroniskowego psiaka. 

Wiem, ale u mnie to tak działa, że wtedy już chciałbym wziąć a nie mogę, więc nie chodzę na takie zabawy.



#133 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 lipiec 2019 - 20:56

Sami się nie pochwalili, więc ja ich tutaj pochwalę. W sobotę podczas dni otwartych GieKSa z Ducha dostarczyła do Schroniska w Mysłowicach sporo dobrej jakości karmy. 
Brawo Panowie  :andrut:


  • kivan lubi to

Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#134 kivan

kivan
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 lipiec 2019 - 04:42

https://www.facebook...74885653/?ti=as
I Mysłowicki Dogtrekking !!!!
  • ToJa i kivan lubią to

#135 kivan

kivan
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 lipiec 2019 - 14:18

Zapisy na Dogtrekking w Mysłowicach po mału sie koncza.

#136 Filip

Filip
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 sierpień 2019 - 08:39

Macie może jakieś nowe namiary na dobre (w dobrej cenie) sklepy z karmą brita ?

 

Mamy może akwarystów , najlepiej w okolicy Wełnowca ? , jakieś roślinki, rybki, ślimaki do odsprzedania



#137 Klaudia

Klaudia
  • SK1964
  • LokalizacjaWełnowiec/ Mikołów

Napisano 08 sierpień 2019 - 15:16

Macie może jakieś nowe namiary na dobre (w dobrej cenie) sklepy z karmą brita ?

Mamy może akwarystów , najlepiej w okolicy Wełnowca ? , jakieś roślinki, rybki, ślimaki do odsprzedania


Nie wiem ile kosztuje brit teraz, ale karmy w fajnej cenie są na fera.pl i stamtad zamawiam. Stacjonarnie na Kolejowej jest jeszcze Sznupa.

"Chwile, które przepełniają emocje tak mocne, że uzależniają jak narkotyk..."


#138 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 08 sierpień 2019 - 20:17

Sprawdź jeszcze zooplus lub zooart lub karmazdostawa

#139 Klaudia

Klaudia
  • SK1964
  • LokalizacjaWełnowiec/ Mikołów

Napisano 09 sierpień 2019 - 07:12

Sprzedam obrożę z firmy American Heart. Przyszło mi coś innego, niż się spodziewałam i pasuje raczej na sukę, nie na psa :) długość regulowana od 49cm-59cm. Zapinana na klamrę metalową. Szerokość 4cm.
https://ibb.co/347qXSG
Cena 50zł.

"Chwile, które przepełniają emocje tak mocne, że uzależniają jak narkotyk..."


#140 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 sierpień 2019 - 17:24

Kurła, sąsiedzi przygarneli jakiegoś kundla, mają balkon na podwórko które tworzy coś ala komin dzwiękowy - zwykłą rozmowe na balkonie słyszą wszystkie piętra. Jak się możecie domyślać to ścierwo ciągle szczeka. Do tego raz się rzucił do mej nogawki. Wyeliminować go kiełbasą z przyprawą? Co polecacie? 


Użytkownik terror edytował ten post 18 sierpień 2019 - 17:31

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#141 bekabeka!

bekabeka!
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 sierpień 2019 - 18:42

Kiełbasa z przyprawą to dobry pomysł. Musisz się tylko zastanowić, gdzie ją dać tak aby kamery Cię nie nagrały, żeby nie było przypału!



#142 FC OLKUSZ

FC OLKUSZ
  • SK1964

Napisano 18 sierpień 2019 - 19:12

Zastrzelic 🐷🐷🐷🐷

#143 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 sierpień 2019 - 19:19

Za duży rozmach, jestem skromnym człowiekiem. Wieczorem hyc wurst na balkon i spokój. Zero pszypau.

https://allegro.pl/o...utka-8043951007 powali kurestwo?


Użytkownik terror edytował ten post 18 sierpień 2019 - 19:22

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#144 FC OLKUSZ

FC OLKUSZ
  • SK1964

Napisano 18 sierpień 2019 - 19:30

Powali. Ale będzie się psiak męczył. Zawin go i oddaj do schroniska. Albo ujeb właścicieli

#145 BGC1964

BGC1964
  • SK1964

Napisano 18 sierpień 2019 - 19:48

Postaraj się z nim zaprzyjaźnić, wzbudzaj zaufanie. Gdy pies będzie ufny to wyczekaj na dobry moment. Gdy np. Właściciel pójdzie do sklepu i przywiozę psa to mu go zawiń. Piesek ufnie będzie merdał ogonkiem że ujek idzie z nim na spacer. Po drodze daj mu trochę jedzenia( bez żadnych trucizn bo to totalnie pojebany pomysł) weź jakiś jego ulubiony smakołyk. Idź z nim do najbliższego lasu i przywiaz do drzewka. Zostaw mu jedzenie, ale w taki sposób żeby nie mógł się do niego dostać. Odejdź powoli w kierunku domku( nie zapomnij zasrańcowi spojrzeć w oczy i podziękować za nieprzespane noce)
Wróć do domu i przy przypadkowym spotkaniu z sąsiadem wyraź zainteresowanie pieskiem aby zrzucić wszelkie podejrzenia. Oczywiście uważaj na monitoring pod sklepem bo to twój największy wróg.
Pomóż sąsiadowi porozwieszać ulotki z poszukiwaniem psa(koniecznie musi być zdjęcie z jego płaczliwymi oczkami)
  • terror lubi to

#146 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 sierpień 2019 - 20:10

Przekonaliście mnie, ta trucizna jest za pojebanym pomysłem nawet jak na mnie. Przywiązanie do drzewa wydaje się chyba najbardziej humanitarnym planem. 


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#147 FC OLKUSZ

FC OLKUSZ
  • SK1964

Napisano 18 sierpień 2019 - 20:11

🤣🤣

#148 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 sierpień 2019 - 20:23

Ja bym ci radziła porządnie się rozpędzić i walnąć głową w ścianę. Jak nie przybędzie rozumu to całą procedurę powtarzać do skutku. 


  • chemik lubi to

Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#149 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 sierpień 2019 - 20:25

Taka jesteś odważna? To dawaj adres. (i foto)


  • Simao lubi to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#150 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 sierpień 2019 - 20:35

Jak już się zastosujesz do polecenia wyżej to sprawdź czy znowu jakiś maminsynek nie jest gnębiony przez jakąś feminazistkę, a psa zostaw w spokoju. 


Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych