Skocz do zawartości


Zdjęcie

Psy/Koty/Zwierzęta


216 odpowiedzi w tym temacie

#176 Muerte

Muerte

    ZGF

  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 09 wrzesień 2019 - 17:47

Dzięki przekaże dalej ;)

#177 SKalpel

SKalpel
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 wrzesień 2019 - 01:17

Księgowa z roboty przeprowadziła się do Katowic ino że nie sama A z koniem. Chorzow w parku i stajnia na Muchowcu nie wypaliły. Gdzie w Katowicach i okolicy idzie jeszcze znaleźć stajnię dla konia z wybiegiem?

Jurna Feministka na 100 % 🐎

#178 Klaudia

Klaudia
  • SK1964
  • LokalizacjaWełnowiec/ Mikołów

Napisano 10 wrzesień 2019 - 06:10

Niech omija Jokar w Mysłowicach, bo było dużo zgłoszeń dotyczacych tego miejsca w mojej fundacji, jak dobrze pamietam

"Chwile, które przepełniają emocje tak mocne, że uzależniają jak narkotyk..."


#179 Bojar

Bojar
  • SK1964

Napisano 10 wrzesień 2019 - 06:25

Muerte, jeszcze Rancho Broszka i Stajnia Capriola w Tychach.


Wszyscy jedziemy na wózku wspólnym, reprezentujemy GieKSe to powód do dumy!


#180 Krist VB

Krist VB
  • SK1964
  • LokalizacjaBastion

Napisano 10 wrzesień 2019 - 19:07

Jurna Feministka na 100 %

 

Istny końkubinat.


  • migot i Edy lubią to

#181 kivan

kivan
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 październik 2019 - 11:14

Hej ruszyła licytacja szala z GieKSy z Ducha cała kasa zostanie przekazana na pomoc w leczeniu psów i kotów w schronisku w Mysłowicach
https://www.facebook...65271/?sfnsn=mo
  • ToJa lubi to

#182 Belfer

Belfer
  • SK1964

Napisano 25 listopad 2019 - 14:47

Ostatnio nosorożce białe, teraz koale. Kiepsko.

https://www.tvp.info...GIE1vJV8zLfmV9k


Ekstraklasa dla Katowic! 


#183 Czapla

Czapla
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 grudzień 2019 - 08:31

Jak sprawdzić czy pies będzie wystraszony w sylwestra? Jakiś sposób prócz 'na Korwina', czyli rzucając petardy obok niego

#184 Feesch

Feesch
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja40-112

Napisano 18 grudzień 2019 - 09:15

No musisz wiedzieć jak go wychowujesz. Jeśli oswajasz go ze wszystkim i nie wzmacniasz w nim poczucia lęku to na pewno będzie się bał, ale sobie poradzi. Najgorsze to brać psa na ręce i mu gadać "biedny piesek". 


  • Klaudia i Przewóz lubią to

You can't buy class.


#185 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 18 grudzień 2019 - 09:46

Rodzice maja psa w typie owczarka niemieckiego.

Nie boi sie:

pila lancuchowa, pila tarczowa do drewna, wiertarka, mlot udarowy, sylwester, frezarka, szlifierka katowa

 

boi sie;

domowy mikser do mieszania ciasta na chleb :lol:

 

 

Nigdy nie wiadomo. Raczej sie zawczasu nie dowiesz.



#186 Czapla

Czapla
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 grudzień 2019 - 10:03

Feesch wychowuje jak członka najbliższej rodziny;) żadnej patologii, straszenia etc.
Mayek mój unika suszarki do włosów, ale wyrzynarki i wiertarki się nie boi, może faktycznie kupić jakieś trzy sztuki fajerków co lecą w niebo i na spacerze wystrzelić i sprawdzić reakcje?

#187 artek

artek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 grudzień 2019 - 10:17

Ja mam bernenskiego psa pasterskiego czyli prawie 50 kilo któremu nic nie straszne po za fajerwerkami. Zawsze przed sylwestrem kupuje u weterynarza tabletki uspokajające, podaję mu około godziny 20 i o północy zero reakcji. Dodam że takie rozwiązanie zasugerował weterynarz.

#188 Klaudia

Klaudia
  • SK1964
  • LokalizacjaWełnowiec/ Mikołów

Napisano 18 grudzień 2019 - 10:29

Nie dawajcie psu tabletek uspokajających na sylwestra!

Czapla, takie wystrzelenie przed nim może tylko spotęgowac strach. Ludzie zaczynają strzelać kilka dni przed, więc zdążysz się zorientować, czy reaguje na strzały, czy nie. Jeśli tak, to po prostu zapewnij mu miejsce w domu, gdzie jest naciszej. Zajmuj go zabawkami, daj muzykę głośniej przed północą. I dla bezpieczeństwa zabezpiecz go odpowiednio na spacerach. Ja Pako ubieram w szelki i w obrożę i prowadzę go na dwóch smyczach, na wypadek gdyby któraś się miala zerwać. No i tak jak wyżej - jeśli będzie się bał, to największy błąd, jaki możesz zrobić to "biedny piesek".

Wygoogluj też bandażowanie psa. U mnie bardzo pomogło.
  • ToJa i Przewóz lubią to

"Chwile, które przepełniają emocje tak mocne, że uzależniają jak narkotyk..."


#189 Czapla

Czapla
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 grudzień 2019 - 10:52

Wiedziałem, że odpiszesz dlatego nie pisałem na fejsie 😀 dobra, ma swoje ulubione zabawki, muzyka w łazience, o 22.30 dłuższy spacer i może przespi, a tabletki czemu nie??

#190 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 18 grudzień 2019 - 11:22

Muzyka w łazience, nie będzie słyszał wybuchów i będzie ok. Żadnych tabletek bym nie dawał. Po co psa chemicznym gównem futrowac.

#191 Klaudia

Klaudia
  • SK1964
  • LokalizacjaWełnowiec/ Mikołów

Napisano 18 grudzień 2019 - 11:58

Wiedziałem, że odpiszesz dlatego nie pisałem na fejsie 😀 dobra, ma swoje ulubione zabawki, muzyka w łazience, o 22.30 dłuższy spacer i może przespi, a tabletki czemu nie??


Eeee, spoko, jestem przyzwyczajona do Twoich telefonów o 6 rano 😂

Tabletki nie działają uspokajająco, a paraliżująco. Pies w dalszym ciągu jest przerażony, ale nie jest w stanie wykonywać podstawowych czynności, jak na przykład pitnąć w bezpieczne dla siebie miejsce. Najkrócej mówiąc - lęk odczuwa taki sam, jak bez tabletek.

A spacer zrób koło 20, następny koło 3. Sprawdzone, wtedy jest najciszej. 22.30 to już większe prawdopodobieństwo, że się zacznie strzelanie :)
  • Czapla lubi to

"Chwile, które przepełniają emocje tak mocne, że uzależniają jak narkotyk..."


#192 Banditen

Banditen
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPolska

Napisano 18 grudzień 2019 - 18:22

Feesch wychowuje jak członka najbliższej rodziny;) żadnej patologii, straszenia etc.
Mayek mój unika suszarki do włosów, ale wyrzynarki i wiertarki się nie boi, może faktycznie kupić jakieś trzy sztuki fajerków co lecą w niebo i na spacerze wystrzelić i sprawdzić reakcje?

Spróbuj mu przewiercić łapę, to zobaczysz czy się nie boi wiertarki.


Użytkownik Banditen edytował ten post 18 grudzień 2019 - 18:22

  • Lars i paulek lubią to

#193 Czapla

Czapla
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 grudzień 2019 - 19:53

Ja nie mam sumienia do takich rzeczy, jak przyjedziesz to podejdź piętro wyżej i wtedy sprawdzimy

#194 Banditen

Banditen
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPolska

Napisano 18 grudzień 2019 - 20:16

Jak się młody Czaplin urodzi, to wpadnę na wódkie.


  • Czapla i paulek lubią to

#195 Przewóz

Przewóz
  • SK1964
  • LokalizacjaOchojec

Napisano 19 grudzień 2019 - 08:23

Te tabletki na uspokojenie to tak na dobrą sprawę naćpanie psa i robienie mu jeszcze większej traumy. Mam bokserke, która czasem tylko reaguje szczekaniem na wystrzały. Za to mega ją stresuje kiedy pralka wiruje lub odkurzam mieszkanie. Jeśli pies od małego jest oswojony z hałasem to nie powinno być jakiś mocnych reakcji lękowych.

#196 Feesch

Feesch
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja40-112

Napisano 19 grudzień 2019 - 08:35

Jak się młody Czaplin urodzi, to wpadnę na wódkie.

 

Weź terrora, zabierzcie młotowiertarke, achtungi i trutkę na szczury i sprawdźcie jak działają na psa. 

 

Nie sprawdzajcie jak działają na dziecko, wiem że może być pokusa.


You can't buy class.


#197 Buziol

Buziol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBederowiec

Napisano 19 grudzień 2019 - 18:33

Te tabletki na uspokojenie to tak na dobrą sprawę naćpanie psa i robienie mu jeszcze większej traumy. Mam bokserke, która czasem tylko reaguje szczekaniem na wystrzały. Za to mega ją stresuje kiedy pralka wiruje lub odkurzam mieszkanie. Jeśli pies od małego jest oswojony z hałasem to nie powinno być jakiś mocnych reakcji lękowych.

Nie wiem jakie pile masz zamiar psu aplikować ale normalne głupie jasie w formie płynnej działają w sylwestra na nasze psy doskonale - zachowują się jakby widziały przez różowe okulary :chamisko:
 



#198 Przewóz

Przewóz
  • SK1964
  • LokalizacjaOchojec

Napisano 19 grudzień 2019 - 20:08

Nie wiem jakie pile masz zamiar psu aplikować ale normalne głupie jasie w formie płynnej działają w sylwestra na nasze psy doskonale - zachowują się jakby widziały przez różowe okulary :chamisko:

Trochę przesadziłem, ale weterynarze, z którymi miałem okazję na ten temat rozmawiać raczej tego nie polecali.

#199 Banditen

Banditen
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPolska

Napisano 20 grudzień 2019 - 17:31

Weź terrora, zabierzcie młotowiertarke, achtungi i trutkę na szczury i sprawdźcie jak działają na psa. 

 

Nie sprawdzajcie jak działają na dziecko, wiem że może być pokusa.

Nad jego dzieckiem, to mój syn się będzie znęcał.



#200 Klaudia

Klaudia
  • SK1964
  • LokalizacjaWełnowiec/ Mikołów

Napisano 10 luty 2020 - 21:53

Mam do oddania:
Legowisko 1.5m x 1.5m z poduszkami, kolor beżowy, do wyprania.

Dwie czarne obroze (są gówniane) skórzane z Mac Leather. Jak pies nie ciągnie jak parowóz, to może komus sie przyda. W innym wypadku się luzuje i pies może się wyślizgnąć. Obwód regulowany od 45cm wzwyż.

"Chwile, które przepełniają emocje tak mocne, że uzależniają jak narkotyk..."





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych