Skocz do zawartości


Zdjęcie

Psy/Koty/Zwierzęta


216 odpowiedzi w tym temacie

#76 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 sierpień 2018 - 10:34

Panią Beagle też??

Dla mojego każdy beagle to wróg :D 
W sumie inne psy też są u niego na cenzurowanym, ale to już nie zależy od rasy tylko jego "widzi mi się" i od humoru.  

 

Ma ktoś numer do ghost busters?

 

32 241 75 54


Użytkownik ToJa edytował ten post 08 sierpień 2018 - 10:35

Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#77 Klaudia

Klaudia
  • SK1964
  • LokalizacjaWełnowiec/ Mikołów

Napisano 26 sierpień 2018 - 10:38

Pilnie szukam domu tymczasowego dla
- suki owczarka niemieckiego, około 2 lat
- dwóch szczeniaków po tej właśnie suce, około 3 miesięcy.

Koszt utrzymania pokrywamy! Jeśli ktoś mógłby przygarnąć proszę o kontakt pod numerem 574695273, bo na forum już mnie nie będzie. Temat mega pilny!

"Chwile, które przepełniają emocje tak mocne, że uzależniają jak narkotyk..."


#78 Klaudia

Klaudia
  • SK1964
  • LokalizacjaWełnowiec/ Mikołów

Napisano 26 wrzesień 2018 - 12:20

Do adopcji pies w typie owczarka niemieckiego. Aktualnie ma 4 miesiące. Nie do budy. Kontakt na priv.

"Chwile, które przepełniają emocje tak mocne, że uzależniają jak narkotyk..."


#79 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 październik 2018 - 19:59

Bardzo proszę o podpisanie petycji do władz Mysłowic, w sprawie podpisania wieloletniej umowy, która umożliwi dalsze funkcjonowanie Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Mysłowicach.  https://www.petycjeo...owic?s=55672307

 

W skrócie sprawa ma się tak: TOZ, który prowadzi schronisko w Mysłowicach, żeby dokonać niezbędnych remontów w schronisku poprosił władze miasta o podpisanie wieloletniej umowy na dzierżawę terenu i budynków. W końcu żeby wyłożyć pieniądze musi mieć pewność że za chwilę nie zostaną wyrzuceni. Miasto zgadza się tylko na roczną dzierżawę, bo nagle po kilkunastu latach funkcjonowania schroniska, ktoś w urzędzie dokonał odkrycia że schronisko znajduje się zbyt blisko zabudowań ludzkich czyli..... targu... No i miasto rzekomo szuka nowego terenu na działalność schroniska, ale jakoś nie potrafi znaleźć, a schroniskowe budynki mogą nie przetrwać zimy. Cała sytuacja była w urzędzie dość skrzętnie ukrywana, w końcu wybory idą. No ale szambo wybiło tuż przed wyborami. W dodatku politycy próbują wykorzystać sytuację prześcigając się w obietnicach czego to nie zrobią dla zwierząt. TOZ ogłosił likwidację schroniska z dniem 31.12.2018r. Prezydent nie widzi nic złego w tym że zwierzaki będą w schroniskach w innych miastach, ale i tak "los zwierząt nie jest mu obcy" i usilnie szuka wyjścia z sytuacji ale dość ciężko mu to idzie.
W związku z tym prośba o podpisanie w/w petycji.
Z góry bardzo dziękuję. 


Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#80 Dudi_1979

Dudi_1979
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPaderewa

Napisano 04 październik 2018 - 20:13

Poszło
  • ToJa lubi to

#81 Guest_BGC64_*

Guest_BGC64_*
  • Anonimowi

Napisano 10 październik 2018 - 20:24

Ktoś słyszał o chorobie o nazwie listerioza u psa? Mój pies z dnia na dzień wygląda coraz gorzej. Wyniki fatalne i chcą co uśpić u lekarza ale to nie wchodzi na razie w rachubę. Pies nie je,nie pije, rzyga, ma kilka babli na ciele, wątrobę rozjebaną, stracił w 4 dni chyba z 8 kg. Ma dopiero 9 lat i je lepiej niż połowa forum. Zaczyna mi już odpierdalać więc cena nie gra roli. W poradni ma Giszu teraz dają mu codziennie w chuj kroplowek i antybiotyków. W tydzień skasowali prawie 800 zł. Może ktoś zna jakiegoś lepszego lekarza?

#82 Guest_BGC64_*

Guest_BGC64_*
  • Anonimowi

Napisano 10 październik 2018 - 20:28

Ewentualnie leptospiroza

#83 welur

welur
  • SK1964
  • LokalizacjaTauzen

Napisano 10 październik 2018 - 20:38

Idź do Eweliny Pałys na Wełnowcu, zajebisty lekarz i na bank nie naciąga na kasę , przychodnia „pupil” jozefowska 100

"Presja? jaka presja? Presję odczuwają ludzie, którzy muszą nakarmić rodzinę. W piłce nie ma presji" - Jose Mourinho


#84 19Tomek64

19Tomek64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 październik 2018 - 20:55

Michał skolik na warszawskiej na przeciwko szpitala elzbietanki koło sklepu zina. Polecam uratował mi już nie jednego psa przed śmiercią

#85 Guest_BGC64_*

Guest_BGC64_*
  • Anonimowi

Napisano 10 październik 2018 - 21:31

Choroba to na bank leptospiroza. Sorry za błąd w pierwszym poscie

#86 mariusjno

mariusjno
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaJaworzno

Napisano 10 październik 2018 - 21:36

mialem cos podobnego z psem ma juz 12lat. Nie chcial jeść pić leżał tylko sparalizowalo mu tylko nogi. Pomógł mi weterynarz w Imielinie"aport" tuz przy krzyżówce na Lędziny. Z kotem tez tam jeżdżę.



#87 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 10 październik 2018 - 21:38

Najlepsza przychodnia była zawsze na Ligocie. Od lat tam jeździłem i sporo ludzi zawsze polecało. Ostatnio już do Rudy Śląskiej ale tamta weterynarz też pracuje na Ligocie.



#88 Guest_BGC64_*

Guest_BGC64_*
  • Anonimowi

Napisano 10 październik 2018 - 22:00

Pany, Dostałem już 10 pewnych lekarzy, więc to nie ma sensu bo wszystkich nie obskocze. Gdyby ktoś miał psa z tym chujostwem i udało mu się z tego wyjść to proszę o info. Jak na razie to odezwała się jedna osoba której pies niestety nie przeżył tego gówna. Jutro jest 5 dzień leczenia i drugi dzień odkąd lekarze się jorgneli że to jest to ( wcześniej myśleli że to rak) dlatego każdy dzień jest ważny bo z tego co czytam to bez dobrej opieki może przeżyć 7 dni...

#89 Buziol

Buziol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBederowiec

Napisano 10 październik 2018 - 22:03

Choroba to na bank leptospiroza. Sorry za błąd w pierwszym poscie

Ciulej biegiem dalej może uda się psisko uratować.



#90 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 październik 2018 - 08:25

Z tego co na szybko poczytałam śmiertelność wynosi 30% i duży wpływ na to ma szybkość postawienia diagnozy. Diagnoze "na szczęście" już masz.
Trzymam kciuki. Powodzenia.

Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#91 Guest_BGC64_*

Guest_BGC64_*
  • Anonimowi

Napisano 13 październik 2018 - 10:35

Niestety, pies rano został uśpionych. Podobno wątroba nie do odratowania. Dzięki za pomoc. Sam to zjebałem brakiem zdecydowania.

#92 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 13 październik 2018 - 10:39

Nie ma co się zdreczac. Moja matka też ma wyrzuty, że jednego psa nie operowala ciut szybciej, bo może by się udało, a tak operacja spowodowała powikłania. Mnie się udało z kotem, chociaż mogłem parę gosizny wcześniej iść. To nigdy nie wiesz, bo z zwierzęta z natury maskuja chorobę żeby nie być zamulaczem w stadzie.

#93 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 13 październik 2018 - 10:49

Niestety, pies rano został uśpionych. Podobno wątroba nie do odratowania. Dzięki za pomoc. Sam to zjebałem brakiem zdecydowania.


Trza go bylo od razu uspic,a nie zawracac dupe

#94 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 październik 2018 - 13:00

Atest lubię Cię, ale dzisiaj weź Ty się klupnij tym gumiokiem z obrazka w łeb.

 

Niestety, pies rano został uśpionych. Podobno wątroba nie do odratowania. Dzięki za pomoc. Sam to zjebałem brakiem zdecydowania.

Przykro mi. Ale też nie masz się co obwiniać, bo z psem jak z niemowlakiem, sam nie powie co mu dolega i gdzie boli. Przynajmniej próbowałeś mu pomóc. 


  • Klaudia lubi to

Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#95 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 15 listopad 2018 - 21:42

gdzie polecacie kupować karmę dla psiaka ?

stacjonarnie czy www ? jak przez neta (pewnie jest taniej) to z jakich stron korzystacie



#96 Emporio

Emporio
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 listopad 2018 - 21:48

Nie mam psa ale dużo osób zamawia z firmy zooplus, wiem bo wozimy tego w chuj do ludzi.
  • Budus i ToJa lubią to

#97 Toczmek89

Toczmek89
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 15 listopad 2018 - 23:10

Ja tez polecam zooplus, akurat do kota ale cenowo wychodzi wporzo i wybor dobrych karm jest duzy
  • ToJa lubi to

#98 oskar

oskar
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 16 listopad 2018 - 09:09

gdzie polecacie kupować karmę dla psiaka ?

stacjonarnie czy www ? jak przez neta (pewnie jest taniej) to z jakich stron korzystacie

Jeszcze nie kupowałem tam ale też polecają na brynowie na ul. kolejowej - sznupa.pl


Użytkownik oskar edytował ten post 16 listopad 2018 - 09:20


#99 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 16 listopad 2018 - 14:08

dzięki,

to teraz co polecacie dla szczeniaka Goldena 



#100 oskar

oskar
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 16 listopad 2018 - 15:14

ja mojemu wyżłowi daję Brit premium dla szczeniaków.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych