Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wybory do Europarlamentu 26.05.2019.


200 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Wybory euro 2019 (110 użytkowników oddało głos)

Na kogo zagłosujesz w wyborach do europarlamentu 26.05.2019?

  1. 1 - Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy (63 głosów [57.27%])

    Procent z głosów: 57.27%

  2. 2 - Wiosna Roberta Biedronia (1 głosów [0.91%])

    Procent z głosów: 0.91%

  3. 3 - Koalicja Europejska - PO, PSL, SLD, .N, Zieloni (2 głosów [1.82%])

    Procent z głosów: 1.82%

  4. 4 - PiS (17 głosów [15.45%])

    Procent z głosów: 15.45%

  5. 5 - Lewica Razem (3 głosów [2.73%])

    Procent z głosów: 2.73%

  6. 6 - Kukiz 15 (5 głosów [4.55%])

    Procent z głosów: 4.55%

  7. 7 - Polska Fair Play Bezpartyjni Gwiazdowski (okręg 1,4,5,8,10,11) (5 głosów [4.55%])

    Procent z głosów: 4.55%

  8. 8 - Ruch Prawdziwa Europa – Europa Christi (okręg 8) (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  9. 9 - PolEXIT – Koalicja (okręg 9 i 10) (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  10. 10 - Jedność Narodu (okręg 5) (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  11. Nie idę na wybory (4 głosów [3.64%])

    Procent z głosów: 3.64%

  12. Nie wiem (9 głosów [8.18%])

    Procent z głosów: 8.18%

  13. Oddam głos nieważny (1 głosów [0.91%])

    Procent z głosów: 0.91%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#26 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 23 maj 2019 - 20:17

POPiS tu totalnie poległo.

 

Ale to było do przewidzenia. 

 

Ta debata w TV publicznej musiała się odbyć.

 

Czołowe partie bały się tego i słusznie:)



#27 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 maj 2019 - 20:21

Jak będzie link na yt to wrzućcie tutaj. 


  • 19mózG64 i Bojar lubią to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#28 MaciekTZN

MaciekTZN
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen

Napisano 23 maj 2019 - 21:51

Jak będzie link na yt to wrzućcie tutaj. 

https://www.youtube....6dQEI9zmmlLpSK8


  • terror i 19mózG64 lubią to

#29 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 maj 2019 - 22:39

Bosak wypadł najlepiej, na drugim miejscu Zandberg. Czyli sondażowe ogony wypadły najlepiej - jak to w demokracji. PiS / KE odpuściły debatę wychodząc z założenia ze w zwarciu mogą co najwyżej stracić. Sprytnie. Kukiz dramat, ale w stylu z roku 15.
  • Szymon1983 lubi to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#30 mac

mac
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 maj 2019 - 01:25

Moim zdaniem powinni Jakubiaka wystawić.



#31 KarolZawodzie1989

KarolZawodzie1989
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 maj 2019 - 07:46

Bosak kozak!!Kukiz to już jest dno.Wszyscy najlepsi są juz dawno w Konfederacji,No może jeszcze brakuje Rzymkowskiego.Popis wiadomo tragedia.

#32 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 24 maj 2019 - 07:58

Kukiz swój poziom, może być. Ładnie skontrował Śmiszka z tym węglem.



#33 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 24 maj 2019 - 09:05

kurwa nie wiem jak można oddać głos na ten beton popisowski...


  • Krzyś i BGC1964 lubią to

#34 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 24 maj 2019 - 09:11

skoro w 1993 wybory wygralo, po 40 latach kominuzmu, sld, to mozna i na pis czy po glosowac. Juz mnie nic nie zdziwi po tych wyborach 1993.


  • Przemosz lubi to

#35 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 24 maj 2019 - 09:15

Tak obiektywnie patrząc, to Bosak i Zandberg trzy poziomy nad resztą uczestników - o dziwo ten drugi na prawdę czasami mądrze gadał, Kukiz dobrze o węglu powiedział.

 

ta Jadźka z PiSu i Siwy z PO to porażka straszna, nie mówiąc już o chłoptasiu Biedronia, na którego nie szło patrzeć i słuchać.


Użytkownik PRT edytował ten post 24 maj 2019 - 09:57


#36 Stęga

Stęga
  • SK1964
  • LokalizacjaPiotrowice

Napisano 24 maj 2019 - 10:57

 

dlatego warto zagłosować, to byłby hit, chociaż realnie wierzę w 7-8%



#37 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 maj 2019 - 11:23

Liderzy konfederacji, jak sami twierdzą, pewnie są tych 7-8% a mają cicha nadzieje na 1X % 

 

 

Prawdę mówiąc, najlepszy wynik na Konfederacji to taki, w którym wchodzi do PE maks 2 posłów a wynik procentowy to około 8%.

Trzeba pamiętać, że wybory to PE to taka eurokołchozowa zabawa, najważniejsze to wybory na jesień. 

 

Bosak ładnie dojebał z tym dniem matki :) Pykło w chuj. 


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#38 KRIS_BEMA

KRIS_BEMA
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPanewniki/Ligota

Napisano 24 maj 2019 - 11:59

Tak na prawdę to Konfederacja nawet 5% nie uzbiera, co dopiero 10%.



#39 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 24 maj 2019 - 12:08

Tak naprawdę to pierdolisz, bo szansa,że przekroczą próg wynosi 80 procent.

#40 KRIS_BEMA

KRIS_BEMA
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPanewniki/Ligota

Napisano 24 maj 2019 - 12:44

Nie będę się zakładał. Chciałbym się mylić. Procent ludzi którzy wiedzą w ogóle o istnieniu Konfederacji i o tym że startują w wyborach jest niewielki. Jedyna szansa że wszyscy zwolennicy pójdą na wybory.

#41 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 maj 2019 - 13:04

Nie wiem jak w innych miastach, ale w Centrum Katowic konfederacja jest bardzo dobrze widoczna na plakatach, banerach. Przy Galerii Katowickiej wisi na cała kamienice bilbord Wilka. W mediach społecznościowych najlepsza robota od wielu lat. Na 100 % będą mieli więcej procent niż w ostatnich wyborach. A wtedy ile dostali łącznie ? 7.5 % ? Teraz doszedł temat ustawy 447 która grillują do granic możliwości. To jest najlepsza kampania wyborcza „prawicy” od lat 90. Jak dla mnie 10% powinno być. Obstawiałbym ze maja szanse być na podium i wyprzedzić Biedronia.
  • Fuhrer, Zielu88 i Edy lubią to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#42 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 maj 2019 - 13:06

Kurwa, na konfederacje głosuje nawet mój ojciec który od zawsze głosował na SLD/SdPL... COŚ SIĘ DZIEJE
  • KRIS_BEMA lubi to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#43 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 24 maj 2019 - 13:10

Ja się nie chce zakładac, ja mówię jak analitycy to szacuja. To jest matematyka i modele statystyczne, a nie moja opinia.

Użytkownik Mayek edytował ten post 24 maj 2019 - 13:11


#44 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 24 maj 2019 - 14:01

Kurwa, na konfederacje głosuje nawet mój ojciec który od zawsze głosował na SLD/SdPL... COŚ SIĘ DZIEJE

 

 

A u mnie większość w rodzinie, ale to przez młodego, co ich tak nakręca. Sam jeszcze nie może;/



#45 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 24 maj 2019 - 14:13

Ja się nie chce zakładac, ja mówię jak analitycy to szacuja. To jest matematyka i modele statystyczne, a nie moja opinia.


A propos zakladu :)
  • Mayek lubi to

#46 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 24 maj 2019 - 18:01

Wg fortuny większą szansę na wynik powyżej 6% ma Konfederacja.
Bóg, Honor, Ojczyzna.

#47 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 maj 2019 - 18:30

Ja obstawiam że Konfederacja uzyska około 9%.

 

Te wybory i tak mało zmieniają więc ideowi PiSowcy powinni głosować na Konfederację. Wynik wyborów to nie tylko mandaty, ale przede wszystkim policzenie szabli, układ sił, nastrojów społeczeństwa... i ułożenie kampanii wyborczej na jesień. Im lepszy wynik Konfederacja uzyska, tym więcej pracy Pis będzie musiał włożyć by "odbić" prawicowy elektorat Konfederacji. Odbić to nic innego jak przesunąć ciężar postulatów wyborczych bardziej na prawo. Tak Pis będzie musiał zareagować, bo wyciągnięcie Andruszkiewicza i szczucie w TVP na konfederacje i wyzywanie ich od ruskich onuc to było może skuteczne dla partii która ma 2-3% w sondażach.

Warto zobaczyć jak Pis mocno się sparzył - w ostatnich tygodniach TVP i Gazeta Polska wystawiły wszystkie działa w stronę Konfederacji, i nic to nie dało, więcej, konfederacja ma najlepsze wyniki od początku istnienia. 

Dobrego wyniku nie da się oszukać, a jeszcze istnieje efekt kuli śnieżnej - tak przecież doszedł do władzy pis - propaganda TVN/GW szłą w zaparte i Tuski wjebały.

To co aktualnie widzieliśmy że strony PiS - ustępowanie pedałom, storpedowanie ustawy antyaborcyjnej, przyjmowanie imigrantów, klękanie przed USA, ustawa 447 to nic innego jak świadomość że elektorat prawicowy jest zagospodarowany i zabetonowany socjalem więc Pis zaczął walczyć o Centrum i podkopywać pozycje lewicowe.

Obstawiam, że w razie dobrego wyniku Konfederacji Pis a) cofnie się na pozycje prawicy populistyczno-socjalnej b) pójdzie na noże z Konfederacją i przepierdoli wybory na jesień bądź mocno straci. 

 

Tutaj nie ma żadnego mniejszego, większego zła. Każdy kto określa się jako człowiek z poglądami prawicowymi musi zagłosować na Konfederację. 


  • Bartek84 i PRT lubią to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#48 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 24 maj 2019 - 21:32

Serio konfederacja przeciez wladzy I tak nie zdobeda a dzieki temu podzialowi do wladzy dojdzie po .tego chcecie?opamietajcie sie.

#49 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 24 maj 2019 - 21:35

Zreszta teraz latwo gada sie konfederacji o roszczeniach itp.a jak jest realna wladza to zaczyna sie realizm.niestety ale Izrael I jego lobby jest ciezko przezwyciezyc.taka prawda

#50 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 24 maj 2019 - 21:36

w parlamencie europejskim i tak rzadza niemcy, wiec mozna powiedziec, ze wladzy nikt nie zdobedzie.

 

Natomiast zachecam do przypomienia sobie roli PSL, Samoobrony czy LPR w koalicjach rzadowych. Dziekuje za uwage.

 

Martwi mnie, ze w Polsce to jest tak, ze kazdy mysli, ze sie zna na polityce, pilce noznej, skokach narciarskich, siatkowce i formule 1.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych