Jump to content


Photo

Wybory do Europarlamentu 26.05.2019.


200 replies to this topic

Poll: Wybory euro 2019 (110 member(s) have cast votes)

Na kogo zagłosujesz w wyborach do europarlamentu 26.05.2019?

  1. 1 - Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy (63 votes [57.27%])

    Percentage of vote: 57.27%

  2. 2 - Wiosna Roberta Biedronia (1 votes [0.91%])

    Percentage of vote: 0.91%

  3. 3 - Koalicja Europejska - PO, PSL, SLD, .N, Zieloni (2 votes [1.82%])

    Percentage of vote: 1.82%

  4. 4 - PiS (17 votes [15.45%])

    Percentage of vote: 15.45%

  5. 5 - Lewica Razem (3 votes [2.73%])

    Percentage of vote: 2.73%

  6. 6 - Kukiz 15 (5 votes [4.55%])

    Percentage of vote: 4.55%

  7. 7 - Polska Fair Play Bezpartyjni Gwiazdowski (okręg 1,4,5,8,10,11) (5 votes [4.55%])

    Percentage of vote: 4.55%

  8. 8 - Ruch Prawdziwa Europa – Europa Christi (okręg 8) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  9. 9 - PolEXIT – Koalicja (okręg 9 i 10) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  10. 10 - Jedność Narodu (okręg 5) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  11. Nie idę na wybory (4 votes [3.64%])

    Percentage of vote: 3.64%

  12. Nie wiem (9 votes [8.18%])

    Percentage of vote: 8.18%

  13. Oddam głos nieważny (1 votes [0.91%])

    Percentage of vote: 0.91%

Vote Guests cannot vote

#76 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Posted 24 May 2019 - 23:39

Dobra na koniec Bartek 2 sprawy reszte pozniej.to co maja zakaz homo wprowadzic czy jak?dwa no ta.jasne nasza armia stawi czola rusom.jedynym gwarantem bezpieczenstwa Polski to stala baza Usa jak np.jest w korei.

#77 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 24 May 2019 - 23:45

kurwa to jest naprawde dramat jak sie slyszy pierdolenie o wyzysku prywaciarzy. Kim ty kurwa jestes? Starym esbekiem, zeby taka propagadne siac?

 

Mozna tylko pogratulowac tym wszystkim zachodnim krajom, ze nas doja jak skurwysyn, ze maja ulgi podatkowe, ze podatkow nie placa, ze z Polakow zrobili prawdziwych roboli i murzynow, ze opierdalaja nam wszytko. Kaj nie spojrzysz w domu, to masz sprzet zagraniczny. Auta zagraniczne, markety zagraniczne, ciuchy zagraniczne, rozrywka zagraniczna. Wszystko zagraniczne.

 

Ale to jest maly chuj, bo to nie jest realna przyczyna tego, ze Polska jest biedna. Nie. Otoz kurwa nie :) Marcin wam powie, ze przyczyna jest to, ze prywaciarze to wyzyskiwacze :chamisko:

 

Kurwa, rece mi opadaja. Jestem swiecie przekonany, ze u nas NIGDY nie bedzie dobrze. Nie ma na to najmniejszych szans, zebysmy jako spoleczenstwo byli bogatsi, lub nawet troche doskoczyli do zachodu, bo jestesmy po prostu za glupi.

 

Przyczyna biedy polakow nie jest komunizm, nei sa roznice technologiczne, nie jest drenaz ekonomiczny, nie jest brak kapitalu, brak pieniedzy na rozwoj technologii itd itd.

 

Sa nim pazerni prywaciarze :D A jest tu paru takich na forum. Jeden ma knajpe, drugi ma warsztat samochodowy, trzeci montuje i sprzedaje oswietlenie, czwarty korepetycje daje :chamisko:

Znam te kurwy prywaciarzy! Trzy Ferrari w garazu stoja, teraz zbieraja na czwarte. Prywaciarze wyzyskiwacze.


Edited by Mayek, 24 May 2019 - 23:47.

  • Miłosz1964 likes this

#78 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Posted 24 May 2019 - 23:49

Marcin, ty to piszesz zupełnie na poważnie z pełnym przekonaniem czy nas tutaj trollujesz?  :hihi:


  • Fuhrer, Edy and Buziol like this

Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#79 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Posted 25 May 2019 - 01:09

Fajnie tu Metzen mówi o sensie niedzielnych wyborów

https://www.youtube....h?v=bc8w-JBVkws


  • Fuhrer and Edy like this

Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#80 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Posted 25 May 2019 - 07:02

Zastanawia mnie jaki jest sens ciszy wyborczej w czasach internetu :)

#81 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 25 May 2019 - 07:43

Cały Braun :) piękne. 

 

Pamietacie debate w TVP, jak Bosak podziękował "osobom zagranicy" które wspierały Konfederację? Wczoraj w wiadomościach TVP zrobiono materiał w którym te osoby zagranicy to ... Rosja. Co za cyrk. Po 10 latach idę na wybory. 


  • kosa, Fuhrer and Scarface WNC like this

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#82 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Posted 25 May 2019 - 07:58

Z sbkiem to wiesz daruj sobie.dobra szybkie pytanie masz firme I do wyboru albo kasa do ciebie albo podwyzka dla pracownika.co wybierasz?

#83 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 25 May 2019 - 08:06

Ok,to ja mam szybkie pytanie. Ile mogę sobie zostawić, a ile muszę rozdać. Podaj konkretne kwoty.

#84 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Posted 25 May 2019 - 08:45

Czyli jednak cos bys dal.tylko nie kazdy tak mysli .

#85 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 25 May 2019 - 08:48

Polscy "Janusze biznesu" to też jest patologia ale to jest chyba tylko skutek naszej pozycji ekonomicznej w Europie jak i lat PRL a nie powód tego gdzie jesteśmy.

Kij ma dwa końce, i prawda jest taka, że polscy pracodawcy sami sobie wyhodowali ten "brak rąk do pracy" bo taki jest właśnie ten rynek pracy że lepiej dostać 1000 zł na dwa dzieciaki niż w tym państwie robić "kariere". Od 30 lat się ludziom mówi że jak będą zaciskac pasa, więcej pracować to będzie lepiej, oczywiście gówno z tego wyszło, przyszedł PiS, wprowadził socjal bo trafił na podatny grunt, i jest jak jest. Polska to tragedia z każdej strony.


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#86 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 25 May 2019 - 08:55

Marcin, podaj kwoty. To jest proste pytanie. Ja wiem, że nie masz pojęcia o czym mówisz, więc mówię, żebyś podał kwoty.

#87 Buziol

Buziol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBederowiec

Posted 25 May 2019 - 09:24

I s.z.temat rzeka szkolnictwo to obowiazek panstwa raz a dwa sluzba zdrowia prywatna jest dobra przy blachych chorobach a leczenie idace w gruby hajs?jaka bys musial miec sklade zeby Cie leczyli.trzy uwierz ludzie w tym kraju pracuja ciezka wiec nie jest problemem nierobstwo ale np.wyzysk prywaciarzy.dobra koncze bo mozna do rana pisac.jak znajde czas to jutro cis jeszcze.napisze.

Z sbkiem to wiesz daruj sobie.dobra szybkie pytanie masz firme I do wyboru albo kasa do ciebie albo podwyzka dla pracownika.co wybierasz?

Co do służby zdrowia, to da się to zorganizować, działa tak np. w Szwajcarii. Jaki wyzysk prywaciarzy? Jasne, że weźmie kasę dla siebie, każdy by tak zrobił. Ty też jak masz w umowie pracę powiedzmy poniedziałek-piątek po 8 godzin, to nie przyjdziesz za friko w sobotę albo nie będziesz robił po 10 godzin prawda?. Nie kumam Twojej logiki. Szefem i właścicielem nigdy nie byłem.


  • Fuhrer likes this

#88 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 25 May 2019 - 09:48

Zapaść służby zdrowia w Polsce jest ukrywana. Dużo się gada u ZUS etc. ale to służba zdrowia jest czymś co należy zreformować na gwałt. Niech o skali tego co tam się dzieje świadczy fakt, że w/g badań ponad (numer 1 w sondażach) 50% Polaków uważa że służba zdrowia jak i ochrona zdrowia powinno być z jednym głównych postulatów wyborczych. I mimo tego, NIKT, żadna partia tego nie tyka. To jest zgniłe jojo - w praktycznie każdej dziedzinie następuje to co się stało z stomatologia - ucieczka lekarzy od NFZ. W/g OFICJALNYCH badań, co roku kolejki do specjalistów wydłużają się o 2 tygodnie. Na tt polecam profil Jakuba Kosikowskiego - lekarza, dużo pisze o dramacie w SZ


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#89 Buziol

Buziol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBederowiec

Posted 25 May 2019 - 10:00

Zauważyłem taki mechanizm: pacjent (powiedzmy na SOR) musi czekać długo (dajmy na to 8 godzin) na przyjęcie, zostaje zostawiony sam sobie etc.. Potem pisze list do mediów, ktoś z mediów kontaktuje się z placówką, palcówka zaprzecza. Potem media kontaktują się z kimś z NFZtu. I odpowiedź tego urzędnika jest w zasadzie zawsze taka sama: zgodnie z przepisami ma pacjent prawo się domagać tego a tego, na oddziale powinien być zawsze minimum jeden lekarz itp. Oni w ogóle nie próbują temu pacjentowi realnie pomóc, tylko pieprzą jakieś frazesy, jak powinno być. Są totalnie oderwani od rzeczywistości.



#90 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Posted 25 May 2019 - 10:39

Marcin, podaj kwoty. To jest proste pytanie. Ja wiem, że nie masz pojęcia o czym mówisz, więc mówię, żebyś podał kwoty.


Kwoty maja byc takie zebym mogl jezdzic co najmniej takim samym Porsche jak moj szef,latac na wakcje z szefem na drugi koniec swiata ,bo sam nie znam jezyka,zebym mial chate jak szef i stac mnie bylo na sprzataczke.
I zebym mogl kupic telewizor taki 100 cali i mogl po 8h tyrania wyjebac kopyta na stol i napierdalac ,ze jest chujowo maaks,bo jest zima ,opal drogi i swiatlo trza palic.
Jebac prywaciarzy,wyzyskiwaczy ,jebac PZPN
  • kosa, mustafa, Dudi_1979 and 2 others like this

#91 KarolZawodzie1989

KarolZawodzie1989
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 25 May 2019 - 11:40

Po pierwsze Pis-Po jedno zło.Obie partie różnią się tym,że jedni klekaja przed szwabami A drudzy amerykanami.Pisaliscie tutaj o np.lgbt.Przypomne tylko,że PiS ma większość w sejmie,senacie i prezydenta!!!może wszystko zrobić co tylko zechce.pis jest partia fajnych opowiadań,ale gówno z tym zrobią.Jak widzę pisanie na temat,że o Boże bo platforma wygra i co z tego??te partie mają posłów którzy się wymieniaja między partiami.Wszystko zostało dawno ustalone w magdalence A ten spór to taka bajka,by ludzie myśleli,że mają wybór.Programy społeczne haha można podatki obniżyć ale po co?lepiej jest przekupić i zadluzac Nasz kraj.
POLSKA RACJA KONFEDERACJA!!!

Edited by KarolZawodzie1989, 25 May 2019 - 11:40.

  • Fuhrer likes this

#92 KarolZawodzie1989

KarolZawodzie1989
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 25 May 2019 - 11:46

Jeszcze sprawa tvp.Propaganda jak Chuj,ale to co wczoraj pokazali jak Bosak dziękował rodakom z zagranicy i przerobili to na ruskich oraz wycieli wypowiedź Kukiza,to już Kurwa szczyt szczytów
  • terror likes this

#93 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 25 May 2019 - 12:10

Dla mnie to się kwalifikuje pod pozew z tą zmanipulowaną wypowiedzią Kukiza. Takiego czegoś w TVN to nie widziałem heh 

 

Wiadomo, Konfederacja nie ma kadr, ale to jest powiew świeżości. Dobrze by było aby w wyborach parlamentarnych weszłą Konfederacja i Razem kosztem PiS i PO/Wiosny.

Razem to lewaki, ale przynajmniej starają się być merytoryczni, bo jak oglądam Schetynę co rozdaje pączki na wałach powodziowych to mam wrażenie że obserwuję ostatnie fazy choroby starczej. To jest regres intelektualny co prezentują politycy Pisu/PO. Ludzie oderwani od rzeczywistości. Konfederacja ma mocny skład liderów, i to liderów którzy ciągle idą do przodu. Nawet Winnicki się wyrobił, Bosak to już profesjonalista, Sośnierz rewelacyjne odkrycie, Metzen top, Jakubiak trochę przygłup ale potrafi trafić do pewnego mocnego elektoratu dzięki swojej pozycji, Braun to potencjalny imperator. Dobry skład.


  • kosa and PRT like this

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#94 Dudi_1979

Dudi_1979
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPaderewa

Posted 25 May 2019 - 12:44

Kwoty maja byc takie zebym mogl jezdzic co najmniej takim samym Porsche jak moj szef,latac na wakcje z szefem na drugi koniec swiata ,bo sam nie znam jezyka,zebym mial chate jak szef i stac mnie bylo na sprzataczke.
I zebym mogl kupic telewizor taki 100 cali i mogl po 8h tyrania wyjebac kopyta na stol i napierdalac ,ze jest chujowo maaks,bo jest zima ,opal drogi i swiatlo trza palic.
Jebac prywaciarzy,wyzyskiwaczy ,jebac PZPN


Apel faceta, którego szefem jest żona :D

#95 KarolZawodzie1989

KarolZawodzie1989
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 25 May 2019 - 13:23

Ja to się tylko obawiam liczenia głosów.

#96 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Posted 25 May 2019 - 15:02

Braun w tej debacie w TVP Rzeszów (widziałem połowę) słabo, ciągle przerywał i wcinał się, wziąłby sobie na wstrzymanie bo niezdecydowanego elektoratu nie przyciągnie tym. Dobrze że w debacie na Tvp był Bosak.
Bóg, Honor, Ojczyzna.

#97 butcher

butcher
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 25 May 2019 - 16:51

a ja jeszcze mam pytanie do tych bardziej zaangażowanych.

 

Dlaczego akurat Konfederacja a nie Kukiz?

 

poza jakimś Korwinem, co to jest  każdych wyborach i kosi średnio grube ze 3 %, to kto tak jest wiecej "niezależny". Czy gdyby nagle (bez Kukiza - te 4 lata temu) partie założył Liroy z Jakubiakiem i Winnickim to by weszli do sejmu, albo teraz byliby rozważani jako tak 3-4 siła? Byliby na poziomie wokalisty z Akcent jakby partię założył...

 

Odłączyli się i zbiorą owoce tylko i wyłącznie pracy Kukiza! Ile razy RN startował gdziekolwiek, ile razy taki Winnicki był posłem? Jazda na nazwisku Kukiza i spierdalando. No trochę chore...

 

Grubo się jeszcze waham i pewnie gdzieś "przez noc" to przemyślę, ale gdyby połączyli siły, to min. 10% pewne. Ale każdy sobie i będą mieli po 5% pewnie no i chuj no i cześć...


Edited by butcher, 25 May 2019 - 16:52.


#98 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 25 May 2019 - 16:55

Kukiz nie ma pojęcia o polityce. Gada ciągle bez sensu o tych jowach i w zasadzie tyle. Dobry koleś na robienie rewolucji, ale potem trzeba tym rządzić, mieć kadry i olej w głowie. Według mnie Kukiz nie ma niezbędnej wiedzy.

Marcin, czekam na te kwoty, mam nadzieje, że się ustosunkujesz, bo nic mnie tak nie wkurwia jak wojna polsko-polska czyli pracownicy vs pracodawcy i durne pierdolenie, jakby ci ostatni byli mega bogaci. W Polsce bogactwo to 7,5 koła na rękę.... A w luxemburgu to jest minimalna pensja!
  • kosa and Krzychu like this

#99 butcher

butcher
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 25 May 2019 - 17:18

Kukiz nie ma pojęcia o polityce. Gada ciągle bez sensu o tych jowach i w zasadzie tyle. Dobry koleś na robienie rewolucji, ale potem trzeba tym rządzić, mieć kadry i olej w głowie. Według mnie Kukiz nie ma niezbędnej wiedzy.

 

no ok, trochę tak też to odbieram u niego. Ale teraz ta Konfederacja, to nie jest na zasadzie rewolucji też? Jakoś wcześniej co każdy z "czoła" (poza jakimś Korwinem) to był u Kukiza. To zamiast próbować tam budować struktury, coś działać, to lepiej się wywieźć na plecach i spierdolić kajś indziej? No boli mnie ten podział, bo przez to będzie pewnie jakieś góra 3 mandaty, bo wejdzie tylko jedna z tych organizacji,,,


Edited by butcher, 25 May 2019 - 17:18.


#100 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 25 May 2019 - 17:31

Ale to przecież sam Kukiz zaproponował startowanie pod jego szyldem ze wspólnej list ludzi z różnych organizacji którzy mieli pozostać autonomiczni. Nikt tutaj kukiza nie wydymał bo nikt mu nie przyrzekał partyjnej wierności.
  • kosa likes this

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users