Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wybory do Europarlamentu 26.05.2019.


200 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Wybory euro 2019 (110 użytkowników oddało głos)

Na kogo zagłosujesz w wyborach do europarlamentu 26.05.2019?

  1. 1 - Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy (63 głosów [57.27%])

    Procent z głosów: 57.27%

  2. 2 - Wiosna Roberta Biedronia (1 głosów [0.91%])

    Procent z głosów: 0.91%

  3. 3 - Koalicja Europejska - PO, PSL, SLD, .N, Zieloni (2 głosów [1.82%])

    Procent z głosów: 1.82%

  4. 4 - PiS (17 głosów [15.45%])

    Procent z głosów: 15.45%

  5. 5 - Lewica Razem (3 głosów [2.73%])

    Procent z głosów: 2.73%

  6. 6 - Kukiz 15 (5 głosów [4.55%])

    Procent z głosów: 4.55%

  7. 7 - Polska Fair Play Bezpartyjni Gwiazdowski (okręg 1,4,5,8,10,11) (5 głosów [4.55%])

    Procent z głosów: 4.55%

  8. 8 - Ruch Prawdziwa Europa – Europa Christi (okręg 8) (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  9. 9 - PolEXIT – Koalicja (okręg 9 i 10) (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  10. 10 - Jedność Narodu (okręg 5) (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  11. Nie idę na wybory (4 głosów [3.64%])

    Procent z głosów: 3.64%

  12. Nie wiem (9 głosów [8.18%])

    Procent z głosów: 8.18%

  13. Oddam głos nieważny (1 głosów [0.91%])

    Procent z głosów: 0.91%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#51 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 24 maj 2019 - 21:46

No zgoda a gra tez sie toczy o to co bedzie na jesieni.jesli teraz poko poczuje krew to bedzie ciezko o utrzymanie wladzy pis w parlamencie a to oznacza jedno.serio tak teraz chujowo?500 I reszta chcecie powrotu po?

#52 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 24 maj 2019 - 21:51

co ty chcesz mi wmowic? Ze mam nie glosowac na konfederacje, tylko mam zaglosowac na pis przeciwko po? Przeciez to jest absurd.

 

Powiem ci inaczej. Idz na górnik, zeby ruch nie mial wiekszosci nad gornikiem.

Madre to?


Użytkownik Mayek edytował ten post 24 maj 2019 - 21:51

  • Krzychu, Fuhrer i paulek lubią to

#53 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 24 maj 2019 - 22:22

To są wybory do PE więc można spokojnie zagłosować ze swoim sumieniem. Pisowi przyda się otrzeźwienie bo osiedli na laurach, a prawda jest taka, że połowy swoich obietnic nie zrealizowali dlatego mają odpływ elektoratu.

POKemOny i tak będą nakręcone i zmobilizowane więc nawet jak przegrają to się nie załamią bo za wielka jest stawka.

Każdy ma prawo startować bo zabetonowanie sceny do dwóch frakcji powoduje, że stają się one przesiąknięte pychą i rezygnują ze swoich postulatów czyli oszukują swoich wyborców i podsycają strach przed przeciwnikiem, "bo jeśli nie my to oni, a to będzie tragedia".

Dlatego potrzebne są małe partie do roli koalicjanta który nie będzie dawał na wszystko przyzwolenia.

Najgorsze to wmówienie, że nie opłaca się głosować na tych co nie mają szans bo to głos stracony. Bzdura. Głos stracony to głos nie oddany.

Sondaże są temu winne bo kreują rzeczywistość, a niestety świat ogłupia ludzi i większość kieruje się właśnie nimi.

Dlatego zawsze głosuję zgodnie z sumieniem i ideami i nie ma znaczenia dla mnie czy ta partia wygra czy dostanie 0,1% poparcia bo nie o to chodzi w wyborach aby ogrzewać się w blasku zwycięzców ale by być uczciwym wobec siebie.

Ogólnie to uważam, że powinien być zniesiony próg wyborczy.

Co do klękania przed innymi to jakoś mniejsze od nas Węgry potrafią dbać o swoje interesy, a u nas wszyscy przyzwyczajeni do skakania od laski do laski czy to kacapskiej, szwabskiej, jankeskiej czy obrzezanej, zero godności. Zdradek Sikorski miał rację jak mówił o murzyńskości.
Bóg, Honor, Ojczyzna.

#54 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 24 maj 2019 - 22:23

Madrym jest porownywanie kwesti kibicowskich do polityki.po chuju fest I to napisala osoba wyksztalcona.glosuj sobie na ta konfederacje Twoj wybor.ale to jest polityka inna polka.napisalem wczesniej z czym wiaze sie taki a nie inny wybor.zreszta sluchalem jakis czas w radiu audycji nt.lgbt I gosc raz ze chcialby karac za homo a dwa by uchcial aby zwiazki byly bo powinna byc wolnosc totalne pomieszanie.

#55 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 24 maj 2019 - 22:30

Jak zaglosuje na konfederacje i bedzie brakowalo pisowi tych glosow konfederacji do wiekszosci, to czesc postulatow konfederacji przejdzie i o to chodzi w tym systemie. Dlatego to co ty mowisz to jest po prostu brak wiedzy i brak znajomosci historii polskiej polityki w latach 1989-2019.

 

Poza tym ja uwazam ze pis i po to jest jedno zlo. Pis ciut mniejsze, ale jednak. Ty ustaliles juz, ze pis wcale nie taki zly, a platforma bardzo zla. Dla mnei sprawa tak nie wyglada. Ja glosuje za przelamaniem ukladu, ale i tak wiem, ze w Polsce ZAWSZE beda rzadzily partie socjalne. Bedziesz mial 70 lat to wspomnisz moje slowa, jak cie partia bedzie kusila glosami.

 

Spoleczenstwo sie starzeje, a to jest "gwarancja", ze kazda partia bedzie zabiegala o glosy emerytow socjalem. Zaplaca mlodzi. Jak teraz nie zaglosujesz na konfederacje, to potem im dalej, im starsze spoleczenstwo, tym bedziesz mial mniejszy wybor za "wolnosciowcami", a bedziesz glosowal jak pierdolony strach na wroble miedzy socjalem "pincset", a tysiac.

Juz jestesmy w dupie, a bedziemy jeszcze bardziej. Teraz jest ostatni dzwonek, zeby sie cokolwiek mialo szanse zmienic (chociaz i tak sie nie zmieni, mnie sie na te wybory nie chce isc, ale ide jako wybory ostatniej szansy).



#56 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 24 maj 2019 - 22:32

Bartek szacun glosujesz za glosem serca.raz Ty powinienes wiedziec jak to realnie wyglada albo wygra prawica albo lewactwo.I taki jest fakt.dwa,dawaj te obietnice bo z tego co wiem to wiekszosc realizuja.trzy,nie porownuj Wegier do Polski nie ten kaliber.a z uwagi na to ze nigdy nie bedziemy raczej mocarstwem to zawsze komus jak to nazwales trza robic laske.wolisz robic Francji,Niemcom czy Usa z Trumpem prawicowym politykiem.z Niemcami juz to przerabialismy.

#57 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 24 maj 2019 - 22:38

Fajnie sie pisze z punktu widzenia laika politycznego.a zrobimy to ,postawimy sie na grubo zydom itp.a realia swoja droga,raz pis sie postawil I co?jaka byla reakcja w usa?jakie tam maja lobby?zawsze pozostaje wrocic do roli wasala Niemiec czy Francji.tak wyglada polityka relnie.czyz prawdopodone zniesienie wuz czy baza to nie sukces?kto to wczesniej osiagnal?a co do ustawy 447 to pis tez sie wypowiedzial dosadnie.zle?

#58 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 24 maj 2019 - 22:41

Marcin, ty sie pomyliles. Chciales napisac, ze albo wygraja lewaki, ktore chodza do kosciola, albo wygraja lewaki, ktore chodza do berlina.

 

Mam nadzieje, ze tych wiz nigdy nie zniosa, bo:
a) ludzie musza siedziec w kraju, bo Polska zniknie, jak nastepna tura wyjedzie za granice
b) ci co maja leciec do USA, to i tak te wize dostana, ale pozwiedzac i wracac, a ci nie powinni dostac, to lepiej, zeby jej nie dostali.

 

Jak cie ktos w swoim domu nie chce, to sie tam nie pchasz na sile. Nigdy nie zrozumiem tego żebrania o wize. Wypierdalac. Jak ludzie nie maja swojej godnosci, to przykre, ale ja mam nadzieje, ze nigdy nie zostanie zniesiony ruch wizowy do USA. Tak dla zasady. Brzydzi mnie to, ze ktos żebra o wizy. Jak kurwy.


Użytkownik Mayek edytował ten post 24 maj 2019 - 22:44

  • 19mózG64 lubi to

#59 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 24 maj 2019 - 22:42

Mayku mysle ze nie jestem emerytem ale mam rodzine I wiem co mi daja obecne rzady a co dala mu po?wielki chuj I jebanie do snierci tak zle?a co proponuje konfederacje utrzymaja taka pomoc panstwa?

#60 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 24 maj 2019 - 22:46

A dobra, juz rozumiem. Pis ci daje. Chuja ci daje. Robi ci zwrot czesci podatku, a ty sie cieszysz, ze cos ci daje. Moge przyjsc do twojego domu, wyjebac ci w ryj, a potem cie przeprosic? Bedziesz zadowolony, ze cie przepraszam?

 

A potem ci powiem, ze w zasadzie to mogli przyjsc ruscy i ci babe zgwalcic, wiec sie ciesz, ze ja ci tylko przyjebalem.

 

Taka to jest gadka, zeby sie cieszyc, ze pis robi zwrot czesci podatku ... bo PO nie robilo.

Jedni i drudzy to czerwona hołota, tylko spoleczenstwo nei ma pojecia co sie dzieje. Z przykroscia stwierdzam, ze ty rowniez.

 

Smiejemy sie z korei polnocnej, ze ludzie tam nei wiedza co sie dzieje... no ale w Polsce tez nie wiedza, tylko na inna skale.

Te gadki, ze teraz jest dobrze, bo za PO bylo gorzej, to mozna tez powiedziec, ze zabor niemiecki byl lepszy niz rosyjski.

 

Tylko, ze to kurwa dalej zabor.


  • Fuhrer lubi to

#61 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 24 maj 2019 - 22:47

Pis lewactwo?dobre czy oni sa jak np.wiosna czy lgbt I reszta??nonsens wiem ze chodzi pewnie o gospodarcze kwrstie ale czy to zle ze zamiast kase przepierdalac do dawaja zwyklym ludziom to takie zle? bo lewica ma podobne ?

#62 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 24 maj 2019 - 22:49

Oni nic nie daja. To sa pieniadze ludzi, ktore sa im zabierane, a potem zwracane.

Jak to w ogole mozna nazywac dawaniem?

 

 

"Amerykańska demokracja przetrwa do czasu, kiedy Kongres odkryje, że można przekupić społeczeństwo za publiczne pieniądze."

 

Polska demokracja tez sie wlasnie koncy, bo pis przekupil cie twoimi pieniedzmi.

 

edit: skoro wiesz, ze chodzi o gospodarcze kwestie, to po co to kwestionujesz. Pis jest taki sam jak te wiosny i lgbt i inne sprawy. To i to sa lewaki. A czy ktos dupi chopa czy babe, to z punktu widzenia panstwa ma marginalne znaczenie. Niech se rucha kogo chce, byleby ludzi nikt nie ruchal na podatkach. A jak my sie od lat przepychamy o to, kto kogo dupi, a jestesmy w finansowej dupie, to nigdy dobrze nie bedzie.


Użytkownik Mayek edytował ten post 24 maj 2019 - 22:50

  • Lars i BGC1964 lubią to

#63 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 24 maj 2019 - 22:52

Sory Mayek ale Twoje argumenty coraz to bardziej sa komiczne.czy mi sie wydaje czy sadzisz jak Twoi zbawcy dojda do wladzy to nie bedzie podatkow I innych obciazen?wogole co to za dalsze porownanie bezsensowne.

#64 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 24 maj 2019 - 22:57

Nie jest moja wina, ze twoja wizja swiata zaklada, ze zawsze bedziemy jebani na podatkach i ze inaczej sie nie da. W Niemczech vat jest 19%, a u nas jest 23%, wiec da sie miec nizszy vat.

W USA vat wynosi srednio 9%, wiec mozna miec nizsze podatki w bogatym kraju, czy nie?

 

Ty masz wizje swaita, ze jest pis i po i trzeba wybierac miedzy jednymi, a drugimi. Nie moja wina. Ja mam inna wizje.

I to nie tak, ze ja nie mam argumentow. Ty ich nie masz. Ty masz argument, ze glosujesz na zlodziei, zeby zdrajcy nie doszli do wladzy. Smutno mi z tego powodu, ze tak to postrzegasz. Szkoda. Zupelnie jak ci koreanczycy z polnocy, ktorzy nie wiedza, ze istnieje inny swiat, ale on istnieje.

 

Zreszta nie trzeba zmieniac podatkow. Wykonajmy operacje ksiegowa w taki sposob, ze pracujacej osobie odpiszemy od podatku 500zl. Nie dawajmy 500zl, a odpiszmy od podatku 500zl i nie nazywajmy tego programem i nie reklamujmy tego. To uczciwe. Niech juz nawet kazdy, kto ma dziecko, ma ulge podatkowa, na pracujaca osobe. A my mamy program socjalny.

 

edit: i przede wszystkim nalezy zmienic cały system podatkowy. Trzeba zmienic nazwenictwo i sposoby ksiegowe, bo potem ja zapierdalam i ryzykuje swoim hajsem, a pan z urzedu mi mowi, ze on placi podatki. Przeciez to kpina.

Podatki musza byc nazwane po imieniu. Policja, straz, nauczyciele, urzednicy itd, to sa grupy, ktore NIE PŁACĄ PODATKU.


Użytkownik Mayek edytował ten post 24 maj 2019 - 22:59


#65 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 24 maj 2019 - 22:58

Ha czyli konfedaracja to tez lewaki bo dla nuch bez roznicy lgbt czy nie no niezle I Ty pis od lewakow wyzywasz?jakie wartosci maja znaczenue dla konfedreatow czy tylko gospodarka?uwierz mi konfederacja to takie same karierowicze jak cala reszta.ktos musi byc naiwny jak 5latek zeby lykac niektore slogany konfederacji

#66 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 24 maj 2019 - 22:58

KONFEDERACJA ponoć w ostatnim sondażu wskakuje na 3 miejce - 7,2 %
Porwadzi KE 42,5 %
Drugi PiS 36,3 
Czwatra Wiosna 7%
 


Użytkownik Scarface WNC edytował ten post 24 maj 2019 - 23:01


#67 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 24 maj 2019 - 23:02

juz ci napisalem, my mamy gospodarke zalezna od pierdniecia w berlinie i waszyngtonie, a bedziemy patrzec kto kogo w dupe zapina, czy nie zapina. Jakie to ma znaczenie tak w zasadzie? Dziesiate w kolejnosci?

Jestesmy ekonomicznymi murzynami europy, zapierdalamy ponad stan, pensje mamy niskie, ekonomicznie jestesmy rozjebani na wszsytkich frontach, wlasnego przemyslu mamy tyci tyci, wlasnej motoryzacji nie mamy, jestesmy centrum uslugowym dla calego swiata, bedac w zasadzie robolami. Wlasnej polityki nie prowadzimy, wlasnego prawa juz prawie nie mamy, armia chujowa, policja chujowa, sluzba zdrowia chujowa, drogi chujowe, panstwo zadluzone, ujemny przyrost, rak do pracy brakuje.

 

Najwazniejsze kto kogo rucha w dupe?


  • Scarface WNC lubi to

#68 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 24 maj 2019 - 23:04

Widze temat bardziej schodzi na podatki.a jak zaspokoisz inne potrzeby panstwa?drogi,wojsko ,inwestycje itd.itp nie skupiajac sie na rodzinie tylko?przeciez panstwo potrzebuje duzo kasy

#69 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 24 maj 2019 - 23:06

Czyli koniec swiata.to jak tu zyc?

#70 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 24 maj 2019 - 23:09

I przyjdzie konfederacja najlepiej zniesie podatki I bedzie kraj mlekiem I miodem plynacy..

#71 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 24 maj 2019 - 23:12

Zyc tak, zeby nie glosowac od 30 lat w kolko na lewicowe partie, bo tym sposobem nigdy nie bedzie dobrze.

Nam jest potrzebna obnizka podatkow i prywatyzacja wielu galezi, m.in. szkolnictwa i sluzby zdrowia.

 

Potrzebny jest rzad, ktory w koncu wypowie umowe na autostrade a4, bo placimy najwyzsze stawki na swiecie za przejazd autostrada. Potrzebna jest likwidacja socjala, zeby ludzie sie wzieli do roboty, zeby nie oplacalo sie nie pracowac.

Trzeba zerwac te pojebane pakiety klimatyczne i rozkrecic przemysl.

 

Dobra, mnie sie w sumie juz nie chce, bo co kilka lat te same posty pisze i co roku to samo biadolenie, ze sie nie da.

Panstwo jest wtedy bogate, jak ludzie maja pieniadze, a nie wtedy, jak jest duzy socjal i duze podatki i wszystko im jest dawane pod nos.

 

To nie jest moja wina, ze ty myslisz, ze musi byc duzy podatek, zeby na wszystko starczylo. Nawet nie masz danych, tak se po prostu mowisz, bo uslyszales, ze musi byc podatek, bo pieniedzy braknie :) To bzdura. Nie braknie, tylko trzeba ujebac wydatki.


Użytkownik Mayek edytował ten post 24 maj 2019 - 23:13

  • Fuhrer i Belfer lubią to

#72 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 24 maj 2019 - 23:24

Dobra juz powoli koncze bo tak mozna do rana pisac.prywatyzacja szkolnictwa I s.z.temat rzeka szkolnictwo to obowiazek panstwa raz a dwa sluzba zdrowia prywatna jest dobra przy blachych chorobach a leczenie idace w gruby hajs?jaka bys musial miec sklade zeby Cie leczyli.trzy uwierz ludzie w tym kraju pracuja ciezka wiec nie jest problemem nierobstwo ale np.wyzysk prywaciarzy.dobra koncze bo mozna do rana pisac.jak znajde czas to jutro cis jeszcze.napisze.

#73 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 24 maj 2019 - 23:27

Wiza nie zależy od widzimisię Usa tylko od konkretnych warunków czyli wskaźnika odmów wiz od października do września, który ma być poniżej 3%. I tyle.

W sumie to po co nam wizy? Lepiej niech sprzedadzą uzbrojenie albo technologię na dobrych warunkach. To samo dotyczy bazy. Zmieni się wiatr i zostaniemy sami dlatego trzeba wzmacniać nasze wojsko, a nie sprowadzać inne. Porównaj sobie co dostaje izrael albo arabia saudyjska a co my i za ile.

U nas podział prawica-lewica nie ma odniesienia do partii popisu.

Polityka nie polega na klękaniu, a u nas tylko to potrafią. Cwaniak jak trafi frajera to cycka do cna i tak właśnie z nami postępują. Trzeba zawierać sojusze ale mieć też szacunek do siebie, a nie wierzyć w zapewnienia bo już się na nich przejechaliśmy przed wojną i w Jałcie.

Pytasz jaka była reakcja usa jak się "postawiliśmy" żydom. A jaka miała być? Była taka jak powinna, chuj nas obchodzą wasze problemy, dla nas są ważne nasze interesy.

Zresztą to postawienie się w kwestii ustawy o IPN polegało na tym, że jeździli do Izraela ugadywać jak ma ta ustawa wyglądać. Dogadali się, a nagle żydy wbiły nóż w plecy, w końcu plemię żmijowe. Potem w jeden dzień sejm, parlament i prezydent poprawiły ją zgodnie z rozkazem żydostwa. Czyli się da jak się chce w jeden dzień proces legislacyjny zakończyć.

Mówisz, że żydzi są tacy silni ale z nikim sobie nie pogrywają jak z nami, to chyba o czymś świadczy.

No Węgry i my to inny kaliber, jesteśmy na arenie międzynarodowej daleko za nimi niestety.

Zakaz aborcji
Zbiór zastrzeżony
Aneks wsi
Repolonizacja mediów
Kwota wolna od podatku
Wypowiedzenie konwencji stambulskiej
Obniżenie vat
Blokowanie zamykania kopalń
Zmniejszenie vatu na ubranka dla dzieci
Likwidacja nfz
Przywrócenie lekarzy i stomatologów w szkołach
Zmiana ustawy o in vitro
CPL stoi w miejscu

Więcej mi się nie chce szukać.
  • Scarface WNC lubi to
Bóg, Honor, Ojczyzna.

#74 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 24 maj 2019 - 23:32

W jaki sposób pis pokazuje że jest antylgbt? Nie słowa a czyny. Po owocach ich poznacie. Trzaskowski wprowadza kartę lgbt+ od września i co? I nic.
Bóg, Honor, Ojczyzna.

#75 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 24 maj 2019 - 23:36

kim sa ci prywaciarze, ktorzy wyzyskuja?

 

Uwielbiam argument, ze jaka bedzie musiala byc skladka, zeby cie wyleczyla prywatna sluzba zdrowia.

 

A panstwowa leczy raka, czy ludzie umieraja? Ile sie czeka do specjalisty na powazne choroby? 3 lata?

Straszenie prywatna sluzba zdrowia jest dobre dla glupkow. Kto raz byl prywatnie, ten juz panstwowo nie pojdzie. Ja nie place w ogole panstwowej sluzby zdrowia i zusu tez, bo jestem wspolnikiem spolki z o.o. i nie musze tego placic, wiec moglbym miec to totalnie w dupie. Ale nie mam, bo chcialbym zyc w normalnym kraju, gdzie sie placi skladke i sie jest leczonym.


Użytkownik Mayek edytował ten post 24 maj 2019 - 23:38





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych