Skocz do zawartości


Zdjęcie

kulturystyka, siłownia, odżywki


2904 odpowiedzi w tym temacie

#2276 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 14 luty 2018 - 18:13

Takie mrozone ziemniaki, tzw. lodeczki ziemniaczane (np. z lidla) mozna dac do diety? Robione oczywiscie w piekarniku.


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#2277 żywiec

żywiec
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 luty 2018 - 20:13

Lodeczki :)))))

#2278 Bouni_Ledziny

Bouni_Ledziny
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 luty 2018 - 12:57

Takie mrozone ziemniaki, tzw. lodeczki ziemniaczane (np. z lidla) mozna dac do diety? Robione oczywiscie w piekarniku.


Można dać wszystko byle makro Ci się zgadzało. Zwróć jednak uwagę na ilość tłuszczu i fakt, że jest to produkt przetworzony. Łatwo możesz go zrobić samemu, mając kontrolę nad składnikami. Kroisz ziemniaki, smarujesz oliwą i do piekarnika.

#2279 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 15 luty 2018 - 13:15

Z tym makro to farmazon :) jakość produktów się liczy, a nie tylko makro.

#2280 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 15 luty 2018 - 13:27

Ja chce to jesc raz na tydzien, bo juz dupa wylazi ryz i kasza. 


  • cysiu lubi to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#2281 karamaltz

karamaltz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 luty 2018 - 13:31

Czyli co piątek wieczorem :lol:



#2282 kmwtw

kmwtw
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 luty 2018 - 19:22

Są jeszcze makarony, bataty, otręby jako węgle złożone


  • cysiu lubi to

#2283 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 luty 2018 - 21:49

Bataty z piekarnika na mega kozaku

A te łódeczki Junior, kojarzą mi się że mają zjebane makro, coś za dużo tłuszczu bodajże bo one są już z oliwą.

Użytkownik Miłosz1964 edytował ten post 15 luty 2018 - 21:52

Dołączona grafika


#2284 Bouni_Ledziny

Bouni_Ledziny
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 luty 2018 - 12:48

Mayek, co rozumiesz przez pojęcie jakości produktów?

Junior, skoro raz w tygodniu to tym bardziej możesz sobie pokroić ziemniaki na ćwiartki i upiec w piekarniku.
Bataty można tak samo przyrządzić chociaż mi osobiście bardziej smakują nasze ziemniaki.

#2285 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 16 luty 2018 - 12:52

Mogę, ale nie są tak dobre jak te z Lidla ;)

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#2286 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 16 luty 2018 - 21:53

40 gramów tłuszczu z chipsów nie równa się 40 gramów tłuszczów z orzechów.
  • Przemosz lubi to

#2287 Bouni_Ledziny

Bouni_Ledziny
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 luty 2018 - 13:15

40 gramów tłuszczu z chipsów nie równa się 40 gramów tłuszczów z orzechów.


Tu się zgadzam ;)

#2288 Bouni_Ledziny

Bouni_Ledziny
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 luty 2018 - 13:16

Mogę, ale nie są tak dobre jak te z Lidla ;)

Myślę, że nie umrzesz od zjedzenia ich raz w tygodniu.

#2289 MisiekLedziny

MisiekLedziny
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 marzec 2018 - 23:25

Ma ktoś może wzór wypowiedzenia umowy z fitness pointu ? 
jakby ktoś podpisywał tam jakieś umowy to patrzcie na to, że 3 miesiace przed koncem musicie dac wypowiedzenie obecnej umowy bo jak sie nie da to przedłużaja z automatu na kolejny rok i jest kapa w chuj



#2290 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 07 marzec 2018 - 23:31

moim zdaniem jest to nieuczciwa praktyka rynkowa i masz szanse to zglosic do UOKiK. Ja bym im powiedzial o tym, ze sa takie wyroki i mozesz z tym isc do urzedu.

Tu masz artykul:

http://nieuczciwepra...nkowe.pl/?p=851



#2291 Guest_BGC64_*

Guest_BGC64_*
  • Anonimowi

Napisano 08 marzec 2018 - 02:46

Ja w fitness poincie zrezygnowałem z miesięcznym okresem wypowiedzenia i jeszcze skrocili mi umowę o jeden miesiąc.

#2292 hanys77gks

hanys77gks
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 marzec 2018 - 19:44

Ma ktoś może wzór wypowiedzenia umowy z fitness pointu ? 
jakby ktoś podpisywał tam jakieś umowy to patrzcie na to, że 3 miesiace przed koncem musicie dac wypowiedzenie obecnej umowy bo jak sie nie da to przedłużaja z automatu na kolejny rok i jest kapa w chuj

 

Ja miałem umowę półroczną i nie przedłużyli mi.Mogłem sobie wybrać następną albo przestać chodzić.



#2293 MisiekLedziny

MisiekLedziny
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 marzec 2018 - 22:26

A to nie wiem w sumie bo szukalem na necie jak mozna zakonczyc umowe wczesniej i znalazlem to o tych 3 miesiacach wczesniej. Najlepiej zapytam sie w recepcji jak to dokladnie wyglada. Dzieki

#2294 Patol

Patol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaToruń

Napisano 12 marzec 2018 - 01:15

Chce zrzucić parę kg, 184cm i 95kg. Trening 3 x w tygodniu FBW i zaraz po nim cardio 40 min.

 

Przeleciałem cały temat (tak, jak się chce można przeczytać 92 strony :hihi: ) i ułożyłem coś takiego :

Trening zazwyczaj miedzy 2 a 3 posiłkiem

 

1. Płatki owsiane / Otręby

    Mleko

    Oliwa z oliwek

    Rodzynki

 

2. Chleb razowy

    Twaróg półtłusty

    Jajko

 

3. Pierś z kurczaka

    Ryż / Kasza

 

4. Chleb razowy

    Tuńczyk w wodzie

    Orzechy włoskie

 

5. Twaróg półtłusty

    Jogurt naturalny

    Oliwa z oliwek

 

 

Warzyw nie pisze, będę się starał jeść warzywa do każdego posiłku (gdzieś wyczytałem że nie powinno się ich jeść do posiłków około treningowych, czy to prawda ?)

Czy banan albo łyżka miodu zaraz po treningu będzie dobrym pomysłem ?

 

I jeszcze pytanie o tuńczyka i twaróg, czy można je jeść codziennie bo można powiedzieć że mam ich nadmiar i nie chciałbym usuwać ich z diety :)

 

Posiadam jeszcze masło orzechowe, wrzucić je gdzieś dodatkowo czy może z czymś zamienić ?

 

Z góry dzięki za porady, sugestie :)


Użytkownik Patol edytował ten post 12 marzec 2018 - 01:21


#2295 KarolZawodzie1989

KarolZawodzie1989
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 marzec 2018 - 06:43

Policz sobie zapotrzebowanie na kalorie oraz oblicz sobie ile Twoje posiłki mają dokladbie kalorii

#2296 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 12 marzec 2018 - 08:26

Po treningu - kalkulatory. Oblicz sobie dziennie zapotrzebowanie i odejmij od tego na początek z 200-300 kcal.

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#2297 Patol

Patol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaToruń

Napisano 12 marzec 2018 - 08:50

Wybaczcie, pisane w nocy :) Oczywiście że zapotrzebowanie mam wyliczone i podzielone na makroskladniki, diete celowo wstawiłem bez gramatury żebyście najpierw ocenili czy jest ok a później dokladnie to gramowo wylicze.

Zapotrzebowanie kcal wyszło mi przy aktywnosci którą zakladam ok 3000kcal.
Na poczatek dałem:
Białko 2g
Tłuszcze 1g
Węgle reszta

To jak ta dieta ? Czy wstrzymujecie sie z ocena az uzupelnie ?:)

#2298 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 12 marzec 2018 - 09:06

2 posiłek zamiast twarogu daj sobie np. szynkę z piersi kurczaka - 75-100g.

3 posiłek - dodaj oliwę z oliwek

Nie wiem ile masz tego chleba w sumie, ale z 4 posiłku wymień go na inne węgle.

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#2299 krzychu909

krzychu909
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 marzec 2018 - 09:30

z 1 posiłku wywal węgle, a daj np jajecznice z boczkiem


Użytkownik krzychu909 edytował ten post 12 marzec 2018 - 09:31

  • kmwtw lubi to

#2300 Patol

Patol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaToruń

Napisano 12 marzec 2018 - 10:12

2 posiłek zamiast twarogu daj sobie np. szynkę z piersi kurczaka - 75-100g.

3 posiłek - dodaj oliwę z oliwek

Nie wiem ile masz tego chleba w sumie, ale z 4 posiłku wymień go na inne węgle.


Dobra opcja z szynką, nie bedzie twarogu 2 razy na dzień.
Do 3 posiłku nie dodawałem tłuszczy bo pisało żeby ich unikać w posiłkach około treningowych,ale przeciez kulturysta nie mam zamiaru być, wiec spokojnie dodam jak bilans sie nie bedzie zgadzał.

W poczatkowym założeniu mam po 2 kromki chleba, ale na co wymienić żeby wchodziło z tunczykiem ?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych