Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polityka


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6055 odpowiedzi w tym temacie

#3376 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 18 grudzień 2016 - 14:06

Według mnie dużo chujowszą ustawą jest ta o zgromadzeniach, którą przeforsował PiS. PO, .Nowoczesna i opozycja krzyczeli, że to jest zamach na wolność zgromadzeń itd. Ale to oczywiście pierdolenie, szczególnie w ustach tych, którzy robili wszystko, by zakazać możliwości gromadzenia. Ta PiS-owska nowelizacja ustawy nie wprowadza wielu złych rzeczy, ale jedną szczególnie - państwowe zgromadzenia będą miały pierwszeństwo przed innymi. Jak więc np. kiedyś będzie rządziło znowu PO, to bez problemu i korzystając z nowelizacji PiS będą mogli zakazać Marszu Niepodległości. Wystarczy, że zgłoszą w tym samym miejscu coś swojego, jako święto państwowe i będą mieli pierwszeństwo.

 

Jas też trafił w sedno - PiS ma problem z komunikacją.

 

A tu wytropili tego gościa od położenia się na jezdni http://www.tvp.info/...any-w-spocie-po Okazuje się, że jego żona związana jest z "Krytyką Polityczną" ;-)


Użytkownik kosa edytował ten post 18 grudzień 2016 - 14:28

  • Jas, ToJa i siwyok lubią to

Przyjaźń jest wszystkim!


#3377 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 18 grudzień 2016 - 14:10

no wprowadza że bedą mieć swoje korytko przed wejściem i wyjściem głownym i to tylko z państwowych i zaprzyjaznionych polsat i teraz TVN - usowskie to to jest a to że nic nie uchwycą - zycie ! zobaczymy jak to wyjdzie w praniu

 

Ale ty pierdolisz głupoty. 


  • Junior, PRT i Benny lubią to

Przyjaźń jest wszystkim!


#3378 hunter

hunter
  • Czytelnicy

Napisano 18 grudzień 2016 - 14:30

tak tylko dziwne ze z tego co pierdole to jest prawdą



#3379 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 18 grudzień 2016 - 14:37

a nie jest łamanie demokracji greckiej w Polsce ?? ja pierdole co za ludzie ...

 

łooo ja pierdole ale grzeszysz własnie najwięcej cierpią i beda cierpieć zwykli obywatele bo np JA na tych nierobów co dostają 500+ musze wstawac i zapierdalać - rząd uczy społeczeństwo nieróbstwa i pomaga biedocie - w sensie mopsom patologi i ukraińcom - mieszkania socjalne praca wszelka zapomoga a zwykli ludzie musza na nich zapierdalać. program 500+dla pracujących a nie siedzących na garnuszku co za problem najbeać 5 dzieci i iśc do programu jaka ja biedna jestem i potem socjal i pomoc od spoleczenstwa. to samo z tymi mopsami - przymus pracy a nie do pracy nie pojdzie bo mops utrzymuje wszystko a ona tylko lata od mieszkania socjalnego do socjalnego i kurwi sie za moje pieniadze a takie cos musze utrzymywac i jeszcze kredyt splacac na mieszkanie bo mi sie nie nalzey od miasta !!! wzrost najniższej krajowej do 2500 brutto i chętncyh bedzie napewno więcej. beda podwyżki ogólne wynikające ze słabnięcia złotego gdyż skądś trzeba pieniądze brać, niszczenie gospodarki polskiej poprzez wzrost podatków wynikający z braku pieniędzy budżetowych bo pieniędzy ogolnie to jest w chuj a tzw dług publiczny to manipulacja CZEGOS TAKIEGO NIE MA ! i powod by dac masom powod do swoich decyzji wynikających z zaciskania pasa. dalej przeforsowanie CETA , GMO, szczepionek , niszczenie rolnictwa na rzecz prywatyzacji i najmu ziemi ,wprodwadzanie powoli panstwa policyjnego wieksza inwigilacja slużb policji skarbówki - na plus że wezmą sie za przekręty a minus bo każdego mogą inwigilowac bez apelacji do sądu czy prokuratora etc etc  napewno nie dotyczy zwykłych obywateli ??? 

Jeszcze nie wpłynie ale jak za plecami dziennikarzynów beda robić co im się podoba a nikt lub mała grupa osob bedzie swiadoma o co chodzi to KAŻDY odczuje,NP za plecami szczepienia GMO czipowanie Euro prywatyzacja lasów wycofanie gotówki poprawki do ustaw  etc etc jak przypominam oni robia dla przyszłej władzy w Polsce z polecenia zydków, następne rządy skrupulatnie to wykorzystywać będą, za parę lat  

 

Moje dzieci beda musialy zapierdalac na takich jak Ty i wstawac do roboty, bo beda musialy Ci zapewnic emeryturke... Tak nas kroja z podatkow, ze nareszcie cos daja!

 

Wiadomo, mozna obnizyc koszta pracy, ale skorzysta na tym rowniez kawaler, ktory ni chuja nie przyklada sie do rozwoju Panstwa (w sensie mozenia), dlaczego on ma miec tak samo dobrze jak ja? Kolo sie zamyka. 

 

Trzeba propagowac polityke prorodzinną i to wlasnie PiS robi. 


  • Benny lubi to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#3380 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 18 grudzień 2016 - 14:39

Gówno prawdą. Każda telewizja z tych dużych (informacyjnych, live) będzie miała wejście w te same miejsca. A ty pierdolisz o jakiś ograniczeniach dla TVN i Polsatu. Zresztą miałeś już nie pisać i wrócić do nauki interpunkcji i ortografii. A co do nierobów z 500+ to przeczytaj sobie "Raport o biedzie" od niezależnej organizacji pozarządowej jaką jest Szlachetna Paczka.

 

tak tylko dziwne ze z tego co pierdole to jest prawdą


Użytkownik kosa edytował ten post 18 grudzień 2016 - 14:39

  • Junior, terror i ToJa lubią to

Przyjaźń jest wszystkim!


#3381 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 18 grudzień 2016 - 14:40

Junior najpierw zakaz wjazdu dzienikarzom do sejmu potem po cichu bez wiedzy spoleczenstwa uchwalanie ustaw pod siebie.

Kto ci o  tym powie jak nie bedzie dziennikarzy?

No chyba nie TVP1?

Jak chcieli unormowac prace dziennikarzy to najpierw powinni z nimi porozmawiac a nie wywalac ich z sejmu.

Niestety, ale PIS ma może i dobre chęci, ale wykonanie beznadziejne.

jestem ciekaw jak zacznie sie PIS zachowywać jak przegra wybory i na podstawie tego co uchwala bedzie wykorzystywac to dzisiejsza opzoycja czy wtedy nie bedzie krzykow, ze zas jest demokracja zagrożona.

 

Wy serio w to wierzycie? Wy myslicie, ze sejm bedzie zamkniety i ustawy beda sobie przechodzic, a spoleczenstwo nic nie bedzie wiedziec? 

 

Ja pierdole... Podobnie jak moi znajomi, ktorzy lajkuja tym podobne gowno. Wielkie wyksztalciuchy. Nigdy sie nie uwazalem za mega inteligenta w musztardowych spodniach, po prawie, socjologii, z kawa ze sturbaksa w rece i ray banach na lbie. Tak, jestem bez studiow, zwykly przecietny chop, ale coraz bardziej dostrzegam, ze i tak o kilka leweli "madrzejszy" niz te stado baranow idacych za mysla "przewodnia"... To jest jakis dramat, dramat spoleczny dzisiejszych czasow. Tak media beda przed wejsciem do sejmu... noz kurwa mac. 


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#3382 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 18 grudzień 2016 - 14:42

Ostatnio (z 2-3 m-ce temu) w radiowej trojce podczas gadki o 500+ mowili, ze ta tzw. patologia w programie 500+ ok. 1% calosci beneficjentow, wiec to kolejna wyssana z dupy narracja przeciwnikow tego DOBREGO programu.


  • kosa lubi to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#3383 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 18 grudzień 2016 - 14:44

To samo, ze szkolnictwem. Te wszystkie raporty i ankiety dla tvn/polsatu, ze prawie polowa ludzie nie popiera zmiany systemu szkolnictwa... A co nie gadam z rodzicami, sasiadami to kazdy w sumie podchodzi do tego pozytywnie. Wiadomo, obawa o nowe jak to zwykle bywa, ale wiekszosc rodzicow jest zadowolona z takiego stanu rzeczy. Tym bardziej mieszkancy wsi, gdzie dzieci mialy SP pod nosem i do gimnazjum musza dojezdzac. 


  • kosa i Benny lubią to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#3384 Zbig

Zbig
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 grudzień 2016 - 14:50

Moje dzieci beda musialy zapierdalac na takich jak Ty i wstawac do roboty, bo beda musialy Ci zapewnic emeryturke... Tak nas kroja z podatkow, ze nareszcie cos daja!

 

Wiadomo, mozna obnizyc koszta pracy, ale skorzysta na tym rowniez kawaler, ktory ni chuja nie przyklada sie do rozwoju Panstwa (w sensie mozenia), dlaczego on ma miec tak samo dobrze jak ja? Kolo sie zamyka. 

 

Trzeba propagowac polityke prorodzinną i to wlasnie PiS robi. 

Z tą politką prorodzinna to trocheę przesadzileś, bo glownymi beneficjentami, programu 500 + śa matki samotnie wychowujące dzieci a nie rodziny z jednym dzieckiem. (im się nie nalezy, bo przeważnie przekraczają prog dochodowy).

Jakby mieli miec politykę prorodzinna (katolicka) to powinni tak rozbic zeby głownym beneficjentem tego progrmu była rodzina a nie osoby samotnie wychowujące dzieci.



#3385 Zbig

Zbig
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 grudzień 2016 - 14:54

Wy serio w to wierzycie? Wy myslicie, ze sejm bedzie zamkniety i ustawy beda sobie przechodzic, a spoleczenstwo nic nie bedzie wiedziec? 

 

Ja pierdole... Podobnie jak moi znajomi, ktorzy lajkuja tym podobne gowno. Wielkie wyksztalciuchy. Nigdy sie nie uwazalem za mega inteligenta w musztardowych spodniach, po prawie, socjologii, z kawa ze sturbaksa w rece i ray banach na lbie. Tak, jestem bez studiow, zwykly przecietny chop, ale coraz bardziej dostrzegam, ze i tak o kilka leweli "madrzejszy" niz te stado baranow idacych za mysla "przewodnia"... To jest jakis dramat, dramat spoleczny dzisiejszych czasow. Tak media beda przed wejsciem do sejmu... noz kurwa mac. 

Junior, może i masz racje , ale gdzieś wyczytałem , że mają miec zakaz wnoszenie swojego sprzetu na loże , żęby filmować obrady sejmu , bedzie to mogła robić tylko telewizja sejmowa.

O to mi chodzil w poprzednim poście.

Po drugie jak ma być tak jak teraz toprzeciez wiesz że niektóre głosowania byly mocno naciągane przez PIS, jak nie będzie tam innej telewizji to kazda partia będzie mowila swoim glosem i nie bedzie wiedzial dokladnie jak bylo bo akuat telewizja sejmowa ci tego niepokaze.



#3386 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 grudzień 2016 - 14:55

Media, jako IV władza w Polsce w ogóle nie jest kontrolowana. Zaczynając od tego, że dziennikarze w sejmie robili regularną trzodę kończąc na tym, że w Polsce media może wykupić kto chce i za ile chce. Efekty sa takie, że niektóre największe dzienniki są własnością Niemieckich spółek skarbu.

 

Ogólnie to jest dramat, nie możność jakichkolwiek zmian bo momentalnie paranoiczny kwik opozycji. Normalnie to powinni ich motzno spacyfikować za takie inby z blokowaniem sejmu.

 

To jest dyktatura? Rządy autorytarne? Czy tak zachowuje się aparat państwa autorytarnego wobec osób atakujących głównego polityka partii rządzącej?


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#3387 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 18 grudzień 2016 - 15:04

Z tą politką prorodzinna to trocheę przesadzileś, bo glownymi beneficjentami, programu 500 + śa matki samotnie wychowujące dzieci a nie rodziny z jednym dzieckiem.

 

Glownymi beneficjentami sa rodziny 2+2 i wieksze.

 

Samotne matki maja problem z progiem 1600. 


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#3388 cichy1964

cichy1964
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 18 grudzień 2016 - 15:37

 

Barany jebane.Normalnie cieżko się powstrzymać żeby nie wpaść tam i napierdalać tych idiotów


  • ToJa lubi to

#3389 KarolZawodzie1989

KarolZawodzie1989
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 grudzień 2016 - 16:40

Bardzo dobra liczba manifestacji z gazety Polskiej...Zaskoczony jestem na plus



#3390 La Beneamata

La Beneamata
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 grudzień 2016 - 16:50

Ja tam za PIS nie jestem, ale mam ogromną satysfakcje z bólu dupy jaki obecnie mają ci ubecy z KOD-u, gw, tvn, itp. Najlepszy był koleś, co "płakał" na scenie, że nie wyżyje za 2000 emerytury. To tylko pokazuje jaki "rak" toczył się w państwie polskim od x lat, ale na szczęście ktoś się za to w końcu zabrał. 

 

PS. Dziś na gównie wyborczym oburzenie, że do Radia Zet na rozmowę zaproszono dziołszkę z ONR. Kurwa jak się zaprasza alimenciarzy z KODu, żydów z partii Razem, itd to jest ok, ale jak prawicowców to już źle. Adaś Michnik z dnia na dzień dostaje coraz większej kurwicy :)


GKS KATOWICE & BANIK OSTRAVA


#3391 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 18 grudzień 2016 - 16:51

Bardzo dobra liczba manifestacji z gazety Polskiej...Zaskoczony jestem na plus

 

Ilu?


Przyjaźń jest wszystkim!


#3392 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 18 grudzień 2016 - 17:03

Poleci ktos jakąś neutralną stronę informacyjną?

#3393 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 18 grudzień 2016 - 17:22

Forum GieKSy ;)
  • griszag, Benny i Silence lubią to

#3394 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 18 grudzień 2016 - 18:39

Co raz większe jaja!

Majdan...
http://wmeritum.pl/m...c-screen/164616

Wprowadzenie bojówek KOD-u

http://wpolityce.pl/...on-i-barykadami



#3395 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 18 grudzień 2016 - 19:35

Można by sobie taki majdan zwizualizować, ale jedynie w formie kabaretu. Na poważnie, to szkoda czasu, bo dotychczas cały ten KOD to jedynie stare baby.



#3396 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 18 grudzień 2016 - 20:22

http://niezlomni.com...obieglo-europe/



#3397 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 grudzień 2016 - 21:32


 

Po pierwsze. Szczerba robi z siebie pajaca stawiając kartkę, a jak Kaczor puszczał Glińskiego z tabletu to było OK? Nie mam pytań.

 

 

Przecież pisałam że pajacowanie w sejmie niezależnie od opcji politycznej powinno być karane. Z wybiórczej jesteś czy co? ;-)

 

 

 

Po drugie. Szczerba wyleciał w momencie, gdy zgodnie z zaleceniem Kuchcińskiego schował kartkę i zaczął zadawać pytanie. Jeszcze bym zrozumiał, gdyby wyleciał wcześniej albo gdyby tej kartki nie schował (choć moim zdaniem również byłoby to grube nadużycie). Ale absurdem jest właśnie to, że Kuchciński mu wyłączył mikrofon a potem wywalił, po tym, jak się Szczerba zastosował do jego pouczenia / przywołania do porządku! To co, laskę mu miał jeszcze zrobić, czy jak?

Jeśli chcę zadać pytanie to je zadaję, a nie bawię się w karteluszki i podśmiechujki.

 

 

 

Po trzecie. Awantura w Sejmie zaczęła się około 15.30, protest był koło 20. Zatem to, ze kobitka dostała maila od KOD-u nie jest  żadnym dowodem na wcześniejsze planowane działania.

 

 

O dowodach już pisali inni na forum, min, wcześniejsze zgłoszenie manifestacji, scena, kanapki, więc szukali tylko najmniejszego powodu do rozpierdzielu. A z mailem raczej chodziło mi o to że jedynym powodem jaki kobieta wymieniła dlaczego tam jest, było właśnie że odstała maila od KODu. Może to wcześnej źle ujęłam. Ale tak czy inaczej przyjść się wydzierać tylko dlatego że ktoś tak mi napisał uważam za idiotyzm. Inni przynajmniej ściemniali że bronią wartości, choć na pytanie jakich wartości nie potrafili odpowiedzieć, więc to tylko świdczy o poziomie intelektualnym protestujących.

 

Zbig rzeczytaj to, co oni wymyślili z dziennikarzami. Tam nie ma żadnego zakazu ich pracy. Wycofują ich z niektórych miejsc, ale to dobrze, bo potem latali wszędzie, jak pojebani po korytarzu.

No właśnie wszyscu powtarzają, że rządzący chcą wprowadzić zmiany dla dziennikarzy ale już na pytanie jakie zmiany to w odpowiedzi usłyszysz yyyyy... A jeszcze w piątek w tvn24, jeszcze przed tym całym cyrkiem, jak była transmisja z sejmu był wyświetlany wielki czerwony napis, że od stycznia widzowie tego nie będą widzieć. No i jak mi jeszcze raz ktoś powie że oni nie robią ludziom wody z mózgu to mu parsknę śmiechem w twarz.

 

Według mnie dużo chujowszą ustawą jest ta o zgromadzeniach, którą przeforsował PiS. PO, .Nowoczesna i opozycja krzyczeli, że to jest zamach na wolność zgromadzeń itd. Ale to oczywiście pierdolenie, szczególnie w ustach tych, którzy robili wszystko, by zakazać możliwości gromadzenia. Ta PiS-owska nowelizacja ustawy nie wprowadza wielu złych rzeczy, ale jedną szczególnie - państwowe zgromadzenia będą miały pierwszeństwo przed innymi. Jak więc np. kiedyś będzie rządziło znowu PO, to bez problemu i korzystając z nowelizacji PiS będą mogli zakazać Marszu Niepodległości. Wystarczy, że zgłoszą w tym samym miejscu coś swojego, jako święto państwowe i będą mieli pierwszeństwo.

 

Jas też trafił w sedno - PiS ma problem z komunikacją.

 

A tu wytropili tego gościa od położenia się na jezdni http://www.tvp.info/...any-w-spocie-po Okazuje się, że jego żona związana jest z "Krytyką Polityczną" ;-)

Jak przegrają wybory to chyba będą mieli jeszcze trochę czasu żeby tą ustawę zmienić z powrotem ;-) 

 

 

Z tą politką prorodzinna to trocheę przesadzileś, bo glownymi beneficjentami, programu 500 + śa matki samotnie wychowujące dzieci a nie rodziny z jednym dzieckiem. (im się nie nalezy, bo przeważnie przekraczają prog dochodowy).

Jakby mieli miec politykę prorodzinna (katolicka) to powinni tak rozbic zeby głownym beneficjentem tego progrmu była rodzina a nie osoby samotnie wychowujące dzieci.

 

No właśnie tak jak Junior pisał samotne matki z jednym dzieckiem mają problem z przekroczeniem tego progu bo dochód jest dzielony na 2 osoby, a w pełnej rodzinie 2+1 dochód dzieli się na 3. Poza tym to ma zachęcać do posiadania większej ilości dzieci. Nie mówię ze dla 500 zł ktoś sobie dziecko zrobi ale na pewno łatwiej taka decyzja przyjdzie mając 500 zł wiecej niż tego nie mając.


  • Edy lubi to

Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#3398 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 19 grudzień 2016 - 01:52

Nie za bardzo w to wierzę.
Ale ciekawe.

http://wmeritum.pl/o...un-wideo/164631



#3399 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 19 grudzień 2016 - 08:12

@Kosa, skąd ten obrazek dot. kalendarza organizacji protestu KOD, który wrzuciłeś stronę wcześniej (jak pisałem, niestety pisząc z pracy nie mam możliwości linkować)? Nie podałeś źródła, a takowy może sobie spreparować w zwykłym paincie każdy.

 

@ToJa, powtarzam, rozumiem, żeby wyleciał od razu za tę kartkę (choć i tak uważam, że byłoby to GRUBE nadużycie). Ale jak piszę, facet de facto zastosował się do pouczenia /polecenia Kuchcińskiego, przestając jak to nazywasz pajacować - schował kartkę i zaczął zadawać pytanie, to suchy fakt, a nie interpretacja, o czym swiadczy załączone przeze mnie nagranie. Pomimo tego ten mu wyłączył mikrofon i wywalił z sali. Jak to mawiał Jaś w kawale o pierdnięciu w klasie: gdzie tu sens, gdzie logika?

 

Argumentem "Po przegranych wyborach będą jeszcze mieli trochę czasu, żeby tę ustawę zmienić" przyznajesz, że ta ustawa jest szyta stricte pod nic, żeby blokować zgromadzenia opozycji...


Użytkownik Fjodor1964 edytował ten post 19 grudzień 2016 - 12:05

#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#3400 Kajut

Kajut
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 grudzień 2016 - 08:19

Ktoś coś wie o manifestacji KOD w czasie 24.12-08.01 w Katowicach.

WHITE BOYS CENTRUM





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych