Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polityka


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6055 odpowiedzi w tym temacie

#6051 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 marzec 2024 - 11:18

Ewentualnie widzimy spięcie pośladów pod przyjecie euro ( silny złoty, brak bezrobocia, mała inflacja)

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#6052 SKalpel

SKalpel
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 marzec 2024 - 16:41

Skalpel wierzysz w to, że po zmianach które zrobiłby PiS w sądownictwie byłoby lepiej niż teraz? czy jak było? Rudy jest chujem wiadomo.

Nie robiąc nic , wyrażasz zgodę na to żeby było tak jak było ?
Jakie miałbyś rozwiązanie, gdybyś mi na to wpływ ?
Mnie ta patologia nazywajacych się elitą i nadzwyczajną kastą ludzi nie podoba , wierzę że przynajmniej te prosowieckie komusze skurwiele i ich potomkowie , wydający wyroki śmierci i wieloletnie więzienia na Polakach , sukcesywnie zostałyby wymienione na nowe rozdanie młodych zdolnych ludzi a nie zarezerwowane z nadania "ojca na syna".
Wiem że ciężko żeby żeby nikt nie miał sympatii politycznych czy np klubowych 😉
Upolitycznie tej kasty , nigdy nie powinno być tak widoczne i z taką butą okazywane.
Nawet się z tym nie kryją skurwiele i takie też mamy niezawisłe i niezależne sądy... i wyroki , nawet wśród nich samych.
Przecież to chory system i każdy to wie.
Szkoda ze się nie udało rozwalić tego mafijne go układu i nikomu niestety nie uda.

Użytkownik SKalpel edytował ten post 29 marzec 2024 - 16:52


#6053 SKalpel

SKalpel
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 marzec 2024 - 16:50

Moi przodkowie po takich jak ty na konia wchodzili :lajkonik:

Jak już lecą tu takie uprzejmości,
zapytam z czystej ciekawości.
W ruskim zaborze ?





😂

#6054 Jah

Jah
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHyvinkää

Napisano 29 marzec 2024 - 17:51

Skalpel, specjalnie ci nie odpisałem na te twoje wysrywy pisowskie, z szacunku, bo leżącego się nie kopie. A ty teraz bijesz w rytm bębnów jakiegoś kmiota (pewnie nawet śmierdziela), co wbija tu tylko po to aby obrażać ludzi.

 

Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to wypierdalaj na drzewo razem z nim.

 

Macie nasrane w łbach od tego sekciarstwa niesamowicie.


Użytkownik Jah edytował ten post 29 marzec 2024 - 17:51

cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów


#6055 SKalpel

SKalpel
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 marzec 2024 - 18:40

Skalpel, specjalnie ci nie odpisałem na te twoje wysrywy pisowskie, z szacunku, bo leżącego się nie kopie. A ty teraz bijesz w rytm bębnów jakiegoś kmiota (pewnie nawet śmierdziela), co wbija tu tylko po to aby obrażać ludzi.

Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to wypierdalaj na drzewo razem z nim.

Macie nasrane w łbach od tego sekciarstwa niesamowicie.

To wypierdalaj , to chyba się zagalopowałeś na tym koniku ...

Użytkownik SKalpel edytował ten post 29 marzec 2024 - 18:42


#6056 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 29 marzec 2024 - 20:20

Dobranoc. 


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych