Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polityka


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6055 odpowiedzi w tym temacie

#3351 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 17 grudzień 2016 - 16:09

Ja to z dnia na dzień dostaję co raz większej kurwicy na tych z KOD-u i najchętniej bym wyszedł na ulicę i ich napierdalał!
Ale trochę bym się czuł jakbym popierał PiS a z nimi też mi nie bardzo pod rękę.

 


Użytkownik Scarface WNC edytował ten post 17 grudzień 2016 - 16:11

  • Mayek i Edy lubią to

#3352 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 17 grudzień 2016 - 16:16

A tak dziennikarze GW pisali po wtargnięciu do siedziby PKW przez Grzegorza Brauna i spółkę:

 

Cz4xM-FXUAAk59c.jpg


  • ToJa lubi to

Przyjaźń jest wszystkim!


#3353 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 grudzień 2016 - 16:51

KOD w idealny sposób wykorzystał narrację tworzoną przez PIS przez miesiące - że poprzednie rządy wysyłały na ludzi policję, Jaruzelski kat narodu, ZOMO, rozliczamy winnych etc. a teraz to #dobrazmiana i tylko PiS reprezentuje naród którego w życiu nie skrzywdzi etc. No to KODowcy powiedzili że sprawdzają, i w sumie jestem ciekawy jak to się zakończy jeżeli faktycznie protesty nabiorą rozmachu - kogoś spałują i będzie "potwierdzenie" funkcjonowania w Polsce kaczystowskiego reżimu.

PiS wyśle policję do rozgonienia, czy da się obalić?

 

PS: KOmentarz prof. Wielomskiego jak zwykle trafny ;-)

 

Jarosław Kaczyński tak gorliwie popierał Majdan w Kijowie, że w nagrodę doczekał się własnego w Warszawie. Nawet sponsor ten sam: George Soros.

 

 


Użytkownik terror edytował ten post 17 grudzień 2016 - 17:08

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#3354 KarolZawodzie1989

KarolZawodzie1989
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 grudzień 2016 - 18:14

Mam to samo mam takie ciśnienie i nerwy na tych idiotów...



#3355 Branik_GT

Branik_GT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja(G)órny Tauzen

Napisano 17 grudzień 2016 - 18:30

Krzysiu, jakie protesty? 100 osob to nie protest.

Tak ale w mediach wygląda to tak jakby pół Polski się tam zjechało.

 


  • Krzyś lubi to

#3356 K..

K..
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 grudzień 2016 - 18:38

Kaczyński wie co robi, spokojnie wczoraj jego uśmiech powiedział wszystko. Nic nie będzie obalone bo kto ma to zrobić ? Protesty po 100 osób samych hipsterów w kolorowych czapkach. Media to pokazują jak drugi Majdan ale to jest cyrk. Do poniedziałku się uspokoi.


  • kosa lubi to

#3357 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 17 grudzień 2016 - 19:01

Jak komuś dalej nie ma mało to zapraszam do mnie http://zyciekibica.p...a-zamach-stanu/

 

Myślałem, że będzie krótko, ale wyszło jak zawsze (czyli obszernie). Chyba ponad 10 tys. znaków.


Przyjaźń jest wszystkim!


#3358 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 grudzień 2016 - 20:13

Wyjebał bym granat w ten jebany KOD, wałęsę i resztę tego barachła ! Kurwy straciły władze i nie mogą tego ścierpieć i stąd ta szopka.

 

Najbardziej żal tych biednych umysłowo ludzi którzy idą za tym.

Żal? Mi w ogóle ich nie jest żal. Mają wolną wolę i wybrali robienie z siebie idiotów. A te trąbki spod skoczni to bym im w dupę powsadzała.

 

ToJa, a na jakiej podstawie Kuchciński miał prawo wywalić Szczerbę?

 

 

1. Szczerba kładzie kartkę z napisem #wolnemedia

2. Kuchciński przywołuje go do porządku po raz pierwszy

3. Szczerba kłdzie kartkę na puplicie tak, że jest niewidoczna, a następnie próbuje zadać pytanie dot. budżetu da Warszawy (może "Panie Marszałku kochany..." nie było zbyt fortunne, ale to, co Szczerba zaczął mówić po zdaniu "Muzyka łagodzi obyczaje", czyli "Dlatego Warszawa..."  pokazuje wyraźnie intencję zadania pytania)

4. Kuchciński wyłącza mu mikrofon

5. Szczerba próbuje kontynuować zadawanie pytania bez mikrofonu

6. Kuchciński usuwa Szczerbę z sali obrad.

 

I potem zaczyna się cała awantura z grubo przesadnymi reakcjami z obu stron.
 

Abstrahując od zasadności protestu dot. mediów w Sejmie (być może Junior ma rację, niestety oglądając ani proPiSowskie TVP, ani antyyPiSowskie TVN nie dowiedziałem się, o co chodzi, a poczytać nie miałem czasu - więc nie wypowiadam się na ten temat), PiS strzela sobie w stopę takimi zachowaniami. Bo jak może wypierdolić 1 posła wg dość swobodnej  i naciągniętej interpretacji regulaminu, to zaraz może się okazać, że może wypierdolić z 50, 100 albo 230 posłów. 

 

Niezależnie od interpretacji, czy kartka "#wolnemedia" zakłóca przebieg obrad, czy nie (moim zdaniem nie, jeśli już, to zakłóciły je krzyki, jakie ta kartka wywołała", wyłączenie mikrofonu w pół zdania i usunięcie Szczerby nastąpiło już, jak owej kartki nie było.

 

Czy Kaczora ktoś wykluczył z obrad jak zrobił z siebie pajaca i puszczał z tabletu Glińskiego?

 

Szczerba to już za sam głupkowaty wygląd pyska powinien wylecieć ;-)  

 

A na poważnie. Nie lubię Kuchcińskiego, dla mnie ten facet nie ma jaj, pozwala sobie włazić na głowę, a od czasu do czasu usiłuje udawać jaki to on jest ostry. Ale wczoraj uważam że nie przesadził, tylko zachował się tak jak powinien i wczoraj i wiele razy wcześniej. To jest sejm, tam się podejmuje decyzje dotyczace życia obywateli a ci "wybrańcy narodu" robią sobie teatrzyki. Każde takie zachowanie powinno być surowo karane, bez względu na to z jakiej partii jest winowajca.Tak samo jakieś blokady powinny być karane.

 I nie oszukujmy się Szczerba nie chciał zadać pytania o jakąś orkiestrę, po prostu chciał zrobić przedstawienie i mu się udało. W dodatku w wielu artykułach można się dowiedzieć, że miał na kartce "wolne media", szkoda że nie dodają że tam było "wolne media w sejmie", niby jedno słowo a spora różnica.

Chyba nikt nie ma wątpliwości że cała ta akcja była misternie przygotowana. Dziwnym trafem Kłopotek jeszcze przed całą akcją w tv mówił że coś się będzie działo. KOD w szybkim tempie postawił scenę i zwołał ludzi. Tak zupełnie przypadkiem. Dzisiaj od rana w polsatach i tvnach dudnią że ludzie skrzyknęli się spontanicznie, a tymczasem bodajże w polsacie to było, dziennikarz pytał jedną z protestujących dlaczego przyszła, odpowiedziała że dostała maila od KODu... 

 

To co robi opozycja i ich przydupasy z KODu to jedna wielka żenada. Minął rok a oni nadal nie potrafią się pogodzić z utratą koryta. Do tego oburzona Wielgus z nowoczesnej, bo straż marszałkowska nie pozwoliła jej wnieść do sejmu trąbki. 

No i jak można blokować komuś wyjście z "pracy" do domu? Toż to już prawie jak wzięcie zakładników. W środku nocy jakies wrzaski, trąbki, a przecież tam są chyba jakieś budynki, ludzie mieszkają? Jak dla mnie wszyscy powinni być spisani i dostać mandaty za zakłócanie ciszy nocnej. Przy okazji meczów policja potrafi wlepiać mandaty za rozsypanie chipsów czy wyrzucenie peta, więc czemu nie karać tych "przykładnych" obywateli? 

 

I to co boli najbardziej. Przez tych kretynow zeszło na plan dalszy coś co powinno być wydarzeniem numer 1 w kraju, czyli 35. rocznica masakry na Wujku. A dzięki tym histerykom obchody zeszły na plan dalszy. 

Ja mam wrażenie, że oni ten dzień wybrali umyślnie, liczyli że policja będzie ich siłą usuwac spod sejmu, żeby później mogli płakać w wyborczej i tvnie jak to władza powtórzyła krwawe wydarzenia sprzed 35 lat...


Użytkownik ToJa edytował ten post 17 grudzień 2016 - 20:17

  • tomzkat, Krzyś i Benny lubią to

Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#3359 KarolZawodzie1989

KarolZawodzie1989
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 grudzień 2016 - 21:55

Racja dobrze piszesz to było zaplanowane jest na to mnóstwo dowodów...a dziś utwierdziło Mnie to w stu procentach to że w Polsce byl i nagle wyglosil przemówienie ten ryzy chuj tusk



#3360 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 18 grudzień 2016 - 00:54

Brakuje mi tylko jednego wielkiej kontrmanify Pisu.Bo co z tego ze tu sobie tak popiszemy jak najwazniejszy jest przekaz medialny!Media , media media.przez takie wszarstwo idzie przekaz w swiat a niestety to ma mega siłe.Nie bede wnikał ale nie ma w danych miastach odpowiednich kontrmanifestantow?przeciez to jest proste!



#3361 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 18 grudzień 2016 - 01:00

Żal? Mi w ogóle ich nie jest żal. Mają wolną wolę i wybrali robienie z siebie idiotów. A te trąbki spod skoczni to bym im w dupę powsadzała.

 

 

Szczerba to już za sam głupkowaty wygląd pyska powinien wylecieć ;-)  

 

A na poważnie. Nie lubię Kuchcińskiego, dla mnie ten facet nie ma jaj, pozwala sobie włazić na głowę, a od czasu do czasu usiłuje udawać jaki to on jest ostry. Ale wczoraj uważam że nie przesadził, tylko zachował się tak jak powinien i wczoraj i wiele razy wcześniej. To jest sejm, tam się podejmuje decyzje dotyczace życia obywateli a ci "wybrańcy narodu" robią sobie teatrzyki. Każde takie zachowanie powinno być surowo karane, bez względu na to z jakiej partii jest winowajca.Tak samo jakieś blokady powinny być karane.

 I nie oszukujmy się Szczerba nie chciał zadać pytania o jakąś orkiestrę, po prostu chciał zrobić przedstawienie i mu się udało. W dodatku w wielu artykułach można się dowiedzieć, że miał na kartce "wolne media", szkoda że nie dodają że tam było "wolne media w sejmie", niby jedno słowo a spora różnica.

Chyba nikt nie ma wątpliwości że cała ta akcja była misternie przygotowana. Dziwnym trafem Kłopotek jeszcze przed całą akcją w tv mówił że coś się będzie działo. KOD w szybkim tempie postawił scenę i zwołał ludzi. Tak zupełnie przypadkiem. Dzisiaj od rana w polsatach i tvnach dudnią że ludzie skrzyknęli się spontanicznie, a tymczasem bodajże w polsacie to było, dziennikarz pytał jedną z protestujących dlaczego przyszła, odpowiedziała że dostała maila od KODu... 

 

To co robi opozycja i ich przydupasy z KODu to jedna wielka żenada. Minął rok a oni nadal nie potrafią się pogodzić z utratą koryta. Do tego oburzona Wielgus z nowoczesnej, bo straż marszałkowska nie pozwoliła jej wnieść do sejmu trąbki. 

No i jak można blokować komuś wyjście z "pracy" do domu? Toż to już prawie jak wzięcie zakładników. W środku nocy jakies wrzaski, trąbki, a przecież tam są chyba jakieś budynki, ludzie mieszkają? Jak dla mnie wszyscy powinni być spisani i dostać mandaty za zakłócanie ciszy nocnej. Przy okazji meczów policja potrafi wlepiać mandaty za rozsypanie chipsów czy wyrzucenie peta, więc czemu nie karać tych "przykładnych" obywateli? 

 

I to co boli najbardziej. Przez tych kretynow zeszło na plan dalszy coś co powinno być wydarzeniem numer 1 w kraju, czyli 35. rocznica masakry na Wujku. A dzięki tym histerykom obchody zeszły na plan dalszy. 

Ja mam wrażenie, że oni ten dzień wybrali umyślnie, liczyli że policja będzie ich siłą usuwac spod sejmu, żeby później mogli płakać w wyborczej i tvnie jak to władza powtórzyła krwawe wydarzenia sprzed 35 lat...

Dokladnie,wprawdzie ja sam u siebie w rodzinie mam wielu przeciwnikow pis ale rozumiem maja do tego prawo pomimo ciaglego mojego tlumaczenia ale wiadomo nienawisc wszczepiona tkwi do Pis ale jak widze ta twarz to za sam swoj wyglad powinien byc wyjebany.


Użytkownik marcin GieKSa edytował ten post 18 grudzień 2016 - 01:02


#3362 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 18 grudzień 2016 - 02:41

Po pierwsze. Szczerba robi z siebie pajaca stawiając kartkę, a jak Kaczor puszczał Glińskiego z tabletu to było OK? Nie mam pytań.

 

Po drugie. Szczerba wyleciał w momencie, gdy zgodnie z zaleceniem Kuchcińskiego schował kartkę i zaczął zadawać pytanie. Jeszcze bym zrozumiał, gdyby wyleciał wcześniej albo gdyby tej kartki nie schował (choć moim zdaniem również byłoby to grube nadużycie). Ale absurdem jest właśnie to, że Kuchciński mu wyłączył mikrofon a potem wywalił, po tym, jak się Szczerba zastosował do jego pouczenia / przywołania do porządku! To co, laskę mu miał jeszcze zrobić, czy jak?

 

Po trzecie. Awantura w Sejmie zaczęła się około 15.30, protest był koło 20. Zatem to, ze kobitka dostała maila od KOD-u nie jest  żadnym dowodem na wcześniejsze planowane działania.

 

Po czwarte. Argument, że za ryj powinien wylecieć, rozumiem żart, ale, ludzie, trzymajmy jakiś poziom. Może pominę szukanie ryjów kwalifikujących do wywalenia w szeregach partii rządzącej... nieważne, dyskutujmy merytorycznie, tego wątku nie rozwijajmy :)


Użytkownik Fjodor1964 edytował ten post 18 grudzień 2016 - 02:52

#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#3363 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 18 grudzień 2016 - 08:37

https://www.facebook...58164350885630/


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#3364 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 18 grudzień 2016 - 11:56

Junior, to prawda i oczywistym jest, że nie pochwalam tego, co wtedy się działo, mimo że sam się zawsze dystansowałem od poglądów większości uczestników Marszu Niepodległości. Mało tego, w wielu dyskusjach uważałem, że nawet dużo bardziej radykalne eventy jak demonstracje neofaszystów nie powinny być zakazane, bo nie po to starsze pokolenie walczyło w latach 80, żeby komukolwiek blokować możliwość wypowiedzi, nawet faszystom z jednej czy proaborcjonistom bądź lewactwu z LGBT z drugiej strony.

 

Ale teraz jest niby lepiej? Wywalanie posła wg swojego widzimisię (po tym jak się zastosował się do zalecenia Marszałka!!!), "wypadaj stąd" do innego, który chce zgłosić wniosek otwarty na posiedzeniu Sejmu, używanie Straży Marszałkowskiej do niewpuszczanie posłów opozycji na salę obrad (nie mam możliwości linkować, pisząc ze służbowego kompa, gdyż mogę tu używać "jedynie słusznej" przeglądarki Microsoftu, ale przecież są dowody w postaci nagranych telefonem filmików, że tak było) - to jest ta "prawdziwa demokracja", o której mówi autor filmiku? Nie, to jest również "ich demokracja", tylko zmienili się właśnie ci "oni".


#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#3365 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 18 grudzień 2016 - 12:12

Jest lepiej, bo rzad w rok zrobil cos nareszcie dla ludzi. Fakt populizm i socjalka, ale... korzysta spoleczenstwo. Przez Ciebie wymienionym wypadku "cierpia" poslowie. 

 

500+, mieszkanie+, delegalizacja wiekszosci fotoradarow, jakos w mniejszym stopniu jako kibic odczuwam represje psow/rzadu/sadow. Wjazd CBA do prawie kazdego UW w Polsce i sprawdzanie papierow. PiS jest jaki jest, ale wiekszosc tej szopki cale szczescie nie dotyczy zwyklych obywateli. Mam w dupie, ze oni sie tam szarpia i robia cyrk. Mnie sie zyje lepiej, moze nie znacznie, ale jednak i to sobie cenie. 

 

To, ze dziennikarz nie bedzie mogl wejsc na korytarze sejmu... w dupie to mam. Nie wplywa to w ogole na moje zycie.


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#3366 Rafał

Rafał
  • SK1964

Napisano 18 grudzień 2016 - 12:14

Jak dżume wymienisz na cholerę to nie dziw się że umierasz. Taka sama różnica jest między PiSem, a PO.

#3367 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 grudzień 2016 - 12:32

Chuj już z tym Pisem, ale jak słyszę tych pajaców z KOD co to pierdzielą o stanie wojennym, brutalności policji bo odepchneli jakiegoś pedała w futrze, że demokracja zagrożona bo chcą ograniczyć samowolkę pasożytów w sejmie, że dyktator bo Kaczyński się śmiał etc. bo aż człowieka kurwica łapie.

 

Dobry komentarz:

 

Policyjna przemoc to była, gdy w roku 1990 Mazowiecki z Kuroniem wysłali transportery opancerzone na rolnicze protesty. Była wtedy, gdy demonstrujących górników bito i ciągano po sądach za "czynną napaść" na tych, którzy ich bili. Była wtedy, gdy do demonstrujących pracowników radomskiego Łucznika strzelano z broni gładkolufowej, a relacjonujący to dziennikarz stracił oko od takiego strzału. Była, gdy na Górze św. Anny na oczach biernej policji prywatna firma ochroniarska biła ekologów, a koparki rozwalały domy, na których dachach siedzieli protestujący. Była wtedy, gdy zastępy policji rozbijały kolejne rolnicze blokady 10 lat po tych pierwszych. Była wtedy, gdy Mariana Zagórnego, starszego faceta ważącego z 60 kg, gliniarze rzucali jak worek i zamykali w więzieniach wielokrotnie, bo protestował przeciwko szwindlom na grube miliony. Była wtedy, gdy nas w styczniu, przy minus piętnastu, polewano z armatek wodnych i zamykano na 48 nie wiadomo za co, gdy protestowaliśmy w Krakowie przeciwko pełnemu hipokryzji "balowi charytatywnemu" sytych elit w połowie lat 90. Była, gdy policja rozbijała blokady eksmisji, gdy ludzie siedzieli w więzieniach i byli poniewierani za protesty społeczne, nachodzeni po domach, miejscach pracy czy szkołach, oskarżani o "znieważenie munduru" czy co tam jeszcze. W dupie to miał TVN, w dupie to miała Wyborcza, w dupie to miały demokratyczne płaczki z sytych saloników, choć to była przemoc na serio. W demokratycznym państwie przemoc policyjna to zło, owszem, nie należy jej bronić i usprawiedliwiać, ale chyba tu ktoś przespał ostatnie ćwierć wieku, gdy zaczyna coś pieprzyć w grudniu 2016 o państwie policyjnym i eskalacji przemocy wobec demokratycznej opozycji.

 


Użytkownik terror edytował ten post 18 grudzień 2016 - 12:34

  • Junior, kosa i ToJa lubią to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#3368 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 18 grudzień 2016 - 12:44

Brakuje mi tylko jednego wielkiej kontrmanify Pisu.Bo co z tego ze tu sobie tak popiszemy jak najwazniejszy jest przekaz medialny!Media , media media.przez takie wszarstwo idzie przekaz w swiat a niestety to ma mega siłe.Nie bede wnikał ale nie ma w danych miastach odpowiednich kontrmanifestantow?przeciez to jest proste!

 

"Kontrmanifa" jest podobno zaplanowana na dziś. "Gówno prawda" i Lis już straszą, że PIS wykorzysta kiboli Legii, a legioniści pewnie mają na to wyjebane, i słusznie. Przestańcie już pieprzyć o tym "przekazie idącym w świat" i robieniu przez pisiorów wstydu na cały świat, bo cały świat ma to głęboko w poważaniu, co się tutaj dzieje. W linku poniżej, koleś robi przegląd niemieckich portali, by pokazać, co one piszą o "łamaniu w Polsce demokracji":

 



#3369 hunter

hunter
  • Czytelnicy

Napisano 18 grudzień 2016 - 13:05

a nie jest łamanie demokracji greckiej w Polsce ?? ja pierdole co za ludzie ...

 

Jest lepiej, bo rzad w rok zrobil cos nareszcie dla ludzi. Fakt populizm i socjalka, ale... korzysta spoleczenstwo. Przez Ciebie wymienionym wypadku "cierpia" poslowie. 

 

500+, mieszkanie+, delegalizacja wiekszosci fotoradarow, jakos w mniejszym stopniu jako kibic odczuwam represje psow/rzadu/sadow. Wjazd CBA do prawie kazdego UW w Polsce i sprawdzanie papierow. PiS jest jaki jest, ale wiekszosc tej szopki cale szczescie nie dotyczy zwyklych obywateli. Mam w dupie, ze oni sie tam szarpia i robia cyrk. Mnie sie zyje lepiej, moze nie znacznie, ale jednak i to sobie cenie. 

 

To, ze dziennikarz nie bedzie mogl wejsc na korytarze sejmu... w dupie to mam. Nie wplywa to w ogole na moje zycie.

 

łooo ja pierdole ale grzeszysz własnie najwięcej cierpią i beda cierpieć zwykli obywatele bo np JA na tych nierobów co dostają 500+ musze wstawac i zapierdalać - rząd uczy społeczeństwo nieróbstwa i pomaga biedocie - w sensie mopsom patologi i ukraińcom - mieszkania socjalne praca wszelka zapomoga a zwykli ludzie musza na nich zapierdalać. program 500+dla pracujących a nie siedzących na garnuszku co za problem najbeać 5 dzieci i iśc do programu jaka ja biedna jestem i potem socjal i pomoc od spoleczenstwa. to samo z tymi mopsami - przymus pracy a nie do pracy nie pojdzie bo mops utrzymuje wszystko a ona tylko lata od mieszkania socjalnego do socjalnego i kurwi sie za moje pieniadze a takie cos musze utrzymywac i jeszcze kredyt splacac na mieszkanie bo mi sie nie nalzey od miasta !!! wzrost najniższej krajowej do 2500 brutto i chętncyh bedzie napewno więcej. beda podwyżki ogólne wynikające ze słabnięcia złotego gdyż skądś trzeba pieniądze brać, niszczenie gospodarki polskiej poprzez wzrost podatków wynikający z braku pieniędzy budżetowych bo pieniędzy ogolnie to jest w chuj a tzw dług publiczny to manipulacja CZEGOS TAKIEGO NIE MA ! i powod by dac masom powod do swoich decyzji wynikających z zaciskania pasa. dalej przeforsowanie CETA , GMO, szczepionek , niszczenie rolnictwa na rzecz prywatyzacji i najmu ziemi ,wprodwadzanie powoli panstwa policyjnego wieksza inwigilacja slużb policji skarbówki - na plus że wezmą sie za przekręty a minus bo każdego mogą inwigilowac bez apelacji do sądu czy prokuratora etc etc  napewno nie dotyczy zwykłych obywateli ??? 

Jeszcze nie wpłynie ale jak za plecami dziennikarzynów beda robić co im się podoba a nikt lub mała grupa osob bedzie swiadoma o co chodzi to KAŻDY odczuje,NP za plecami szczepienia GMO czipowanie Euro prywatyzacja lasów wycofanie gotówki poprawki do ustaw  etc etc jak przypominam oni robia dla przyszłej władzy w Polsce z polecenia zydków, następne rządy skrupulatnie to wykorzystywać będą, za parę lat  


Użytkownik hunter edytował ten post 18 grudzień 2016 - 13:46


#3370 Zbig

Zbig
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 grudzień 2016 - 13:41

Junior najpierw zakaz wjazdu dzienikarzom do sejmu potem po cichu bez wiedzy spoleczenstwa uchwalanie ustaw pod siebie.

Kto ci o  tym powie jak nie bedzie dziennikarzy?

No chyba nie TVP1?

Jak chcieli unormowac prace dziennikarzy to najpierw powinni z nimi porozmawiac a nie wywalac ich z sejmu.

Niestety, ale PIS ma może i dobre chęci, ale wykonanie beznadziejne.

jestem ciekaw jak zacznie sie PIS zachowywać jak przegra wybory i na podstawie tego co uchwala bedzie wykorzystywac to dzisiejsza opzoycja czy wtedy nie bedzie krzykow, ze zas jest demokracja zagrożona.



#3371 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 18 grudzień 2016 - 13:48

Zbig rzeczytaj to, co oni wymyślili z dziennikarzami. Tam nie ma żadnego zakazu ich pracy. Wycofują ich z niektórych miejsc, ale to dobrze, bo potem latali wszędzie, jak pojebani po korytarzu.


Przyjaźń jest wszystkim!


#3372 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 18 grudzień 2016 - 13:53

Biegacze z mikrofonem protestują, że nie będą mogli jak bydło biegac po sejmie. Nagabywac posłów gdzie popadnie, być chamskim i bezczelnym itd. Będzie to po prostu uregulowane. Podobnie zresztą jak to ma miejsce w innych krajach. Są strefy, są regulacje, są przepisy. A nie kurwa wchodze do Sejmu jak do obory i robię co mi się podoba, a jak ktoś chce to uregulować i wprowadzić porządek to jebne hasztaga wolność słowa.
  • Junior, ToJa i Benny lubią to

#3373 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 18 grudzień 2016 - 13:59

I mam nadzieję, że nikt nie wierzy, że afera jest z powodu wyrzucenia jednego posła albo zmiany systemu w pracy mediów. Po prostu opozycja szukała pretekstu, ale przygotowana była od kilku dni.

 

Cz6o2TCXUAE4y6A.jpg


Przyjaźń jest wszystkim!


#3374 Jas

Jas
  • SK1964

Napisano 18 grudzień 2016 - 14:02

Problem w tym, że władza (jakakolwiek - nie wypowiadam się nawet w kontekście obecnej władzy w Polsce, tylko ogólnie). Powinna to wiedzieć, przewidywać i albo nie dać pretekstu, albo pomimo dania go umieć sobie z tym poradzić. Co by nie mówić, to PO przy tym wszystkim działało pod tym względem bardzo sprytnie i potrafili nawet maksymalnie szkodliwe rzeczy przepychać bez wielkiego rozgłosu. 

 

Tutaj jak widać nawet drobiazg jest skrzętnie wykorzystany przez opozycję.


  • kosa, Zbig i ToJa lubią to

#3375 hunter

hunter
  • Czytelnicy

Napisano 18 grudzień 2016 - 14:03

Biegacze z mikrofonem protestują, że nie będą mogli jak bydło biegac po sejmie. Nagabywac posłów gdzie popadnie, być chamskim i bezczelnym itd. Będzie to po prostu uregulowane. Podobnie zresztą jak to ma miejsce w innych krajach. Są strefy, są regulacje, są przepisy. A nie kurwa wchodze do Sejmu jak do obory i robię co mi się podoba, a jak ktoś chce to uregulować i wprowadzić porządek to jebne hasztaga wolność słowa.

no wprowadza że bedą mieć swoje korytko przed wejściem i wyjściem głownym i to tylko z państwowych i zaprzyjaznionych polsat i teraz TVN - usowskie to to jest a to że nic nie uchwycą - zycie ! zobaczymy jak to wyjdzie w praniu






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych