Skocz do zawartości


Zdjęcie

Liga Mistrzów i Liga Europejska


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1014 odpowiedzi w tym temacie

#101 Bombon

Bombon
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 sierpień 2013 - 18:57

Niespełna godzina do ostatniego meczu w drodze do upragnionej, przez Legię, Ligi Mistrzów.

 

Wyjściowe jedenastki:

 

Legia: Dusan Kuciak - Jakub Wawrzyniak, Dossa Junior, Jakub Rzeźniczak, Bartosz Bereszyński - Jakub Kosecki, Ivica Vrdoljak, Dominik Furman, Miroslav Radović, Michał Kucharczyk - Marek Saganowski.

 

Steaua: Ciprian Tatarusanu - Lucian Filip, Łukasz Szukała, Florin Gardos, Iasmin Latovlevici - Daniel Georgievski, Cristian Tanase, Nicolae Stanciu, Alexandru Bourceanu, Adrian Popa - Federico Piovaccari.



#102 tommywie

tommywie
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 sierpień 2013 - 19:53

chyba się zesrali na początku...



#103 tomzkat

tomzkat
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 27 sierpień 2013 - 19:56

Lol taki chuj. zesrali sie strasznie, już raczej po meczu. Ale ta polska liga jest cienka



#104 Homer

Homer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 sierpień 2013 - 20:07

Ja tam zaskoczony nie jestem. W Bukareszcie gdyby nie Kuciak to było by z 1:4, Steaua była zespołem o dwie klasy lepszym.

Pewnie myśleli, że się prześlizgną dziś tak jak to było z Molde a tu dupa zbita od razu na początku.

 

Nie wiem co oni chcieli szukać w Lidze Mistrzów z taką grą, przecież tam by nawet punktu nie zdobyli.



#105 bekabeka!

bekabeka!
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 sierpień 2013 - 20:12

Lol taki chuj. zesrali sie strasznie, już raczej po meczu. Ale ta polska liga jest cienka

 

CaptainObvious.jpg

 

 

mecz się nie skończył, liczę że wygrają i jest 1:2. 



#106 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 27 sierpień 2013 - 20:16

nie lubie legii ale chce zeby wygrali to sie posmieje z tych pajacow co mi zasrali facebooka kompleksowa napinka przy 0:2, ze juz po meczu, ze wstyd itd, strasznie polaczkowe zachowanie. Fest ciulem trzeba byc, orly polskie na zdjeciach, gra polski klub a pierdolic zeby przegrali i ze wstyd robia. Banda chuja.


  • Naujox, Miłosz1964 i Misiek lubią to

#107 mrinda

mrinda
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 sierpień 2013 - 20:26

Ale kurde o co Ci chodzi jak Polska jestem dnem w pilce?

#108 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 27 sierpień 2013 - 20:30

nie lubie legii ale chce zeby wygrali to sie posmieje z tych pajacow co mi zasrali facebooka kompleksowa napinka przy 0:2, ze juz po meczu, ze wstyd itd, strasznie polaczkowe zachowanie. Fest ciulem trzeba byc, orly polskie na zdjeciach, gra polski klub a pierdolic zeby przegrali i ze wstyd robia. Banda chuja.

 

Mayek to dla Ciebie polski klub to Twoj klub? Przeciez niedawno miales jeszcze inne podejscie do tego...


  • tomzkat, mrinda i tommywie lubią to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#109 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 sierpień 2013 - 20:30

Słabo zaczęli, jest 1 - 2 szanse są, ale zmiany muszą być - już niczym nie ryzykują... ja też im życzę ale będzie ciężko - dla mnie Rumuni nic specjalnego nie grają, są do ogrania....



#110 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 27 sierpień 2013 - 20:33

ja mowie o ludziach, ktorzy uwazaja sie za Polakow a jednoczesnie z gory na dol jebia po Legii. Niestety moj post znowu niezrozumialy. Czy ja pisze jakims innym jezykiem? Przeciez nie mowie o sobie. Mnie ta legia jebie, do czasu jak za duzo ludzi robi z siebie glupkow i w meczu pilkarskim zaczyna jebac po druzynie po 20 minutach. Malo to bylo zwrotow akcji w pilce?


  • Misiek lubi to

#111 Bombon

Bombon
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 sierpień 2013 - 20:37

Dla mnie psychologicznie to wyszła zabójcza mieszanka, część za pewna siebie, część wystraszona. Tu zmianę trzeba było dokonać już w 15 minucie, Vrdoljak albo Furman do zmiany, słabo rozgrywają albo wcale w środku pola. Za to obrona od pierwszej do ostatniej minuty pierwszej połowy w stylu Widzewa, byle śmieszniej i ciekawiej. Nawet jeśli wyciągną na 2:2 to stracą gola, Dossa Junior znów jest elektryczny, a Rzeźniczak został tym zarażony.



#112 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 27 sierpień 2013 - 20:41

Dojebana reklama forda w przerwie hahhaa


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#113 Guest_Maliniok_*

Guest_Maliniok_*
  • Anonimowi

Napisano 27 sierpień 2013 - 20:45

bardzo dobry poczatek, zycze im jak najgorzej. Mam nadzieje ,ze nie odrobia.



#114 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 27 sierpień 2013 - 20:52

zadam takie pytanie retoryczne: 'czy wy nie macie swiadomosci ze im lepsza legia, slask, wisla itd tym slabszy ruch? Im wiecej druzyn daleko zachodzi, tym tam ida lepsi zawodnicy i tym gorsza jest sytuacja ruchu? Te kluby sie bogaca i sie robi przepasc wiec go go legia.' dziekuje za uwage.



#115 tomzkat

tomzkat
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 27 sierpień 2013 - 20:55

ruch i tak i tak jest słaby i bez kasy i  prędzej czy później spadnie. Jak my awansujemy to właśnie nam będzie trudno dogonić tą Legie Śląsk czy Wisłe.



#116 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 27 sierpień 2013 - 21:01

chopie, jak ty wierzysz w to ze my ich dogonimy to powodzenia. U nas minie 20 lat zanim stadion bedzie wybudowany. Ja sie przestalem ludzic, ze to sie stanie. Trzeba pilnowac przeciwnikow bo nasz awans i dobrobyt nie jest w naszych rekach. Tak mozna to podsumowac.



#117 bekabeka!

bekabeka!
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 sierpień 2013 - 21:10

bardzo dobry poczatek, zycze im jak najgorzej. Mam nadzieje ,ze nie odrobia.

ojojojojo! co za nienawiść! LEGIA TO STARA KURWa...! 



#118 _es

_es
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaSiemianowice

Napisano 27 sierpień 2013 - 21:16

Legia,Legia...oj tam.

 

zajebista reklama:

 

http://www.youtube.c...h?v=JkTsyll1SUo


  • PRT i jaśka lubią to

#119 Guest_Maliniok_*

Guest_Maliniok_*
  • Anonimowi

Napisano 27 sierpień 2013 - 21:21

ojojojojo! co za nienawiść! LEGIA TO STARA KURWa...!

szydzisz z mojej "lagodnej" wypowiedzi ?? :D Mayek, straszne głupoty wypisujesz :)



#120 Bombon

Bombon
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 sierpień 2013 - 21:43

Minimalizm i "syndrom Góraka" u Urbana, za późno dokonane zmiany.

To w przyszłym roku podejście numer 18. Na ilu się skończy?



#121 Guest_Ligota_*

Guest_Ligota_*
  • Anonimowi

Napisano 27 sierpień 2013 - 21:44

Teraz trzy dni z rzędu, na każdym kanale pierdolenie czemu to Legia nie awansowała......

Pompowali balonik przez cały tydzień, a tu w 10minut Rumuni im ten balonik przebili siekierą...



#122 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 27 sierpień 2013 - 21:44

najbardziej frajerska porażka...

tak zajebać na początku te bramki to dramat, takie błędy obrony, brak słów.

 

Jak przyjadą do nas w marcu na PP to im pokażemy co to piłka nożna. :D



#123 mrinda

mrinda
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 sierpień 2013 - 21:49

Wcale mnie nie smiesza takie zarty niestety...

Co tu pisac duzo. mistrz slaby jak co roku i tyle

#124 Homer

Homer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 sierpień 2013 - 21:59

Skończyło się pompowanie balona przez dziennikarzy (z których jakieś 90% to kibice Legii), że "Legia stoi przed historycznym awansem", że "rewanż to niemal formalność", że "Steaua to nie jest silny przeciwnik" (po losowaniu).

Wystarczyły trzy zwycięstwa w dziadowskiej polskiej lidze i już wielu myślało, że wezmą LM szturmem.

 

Steaua lepsza na boisku w każdym elemencie.


  • mrinda lubi to

#125 Bombon

Bombon
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 sierpień 2013 - 22:03

Ale i tak wstyd jest, bo właściwie cała Europa już tam gra. Co prawda Białoruś i Cypr w tym roku sobie odpoczną, ale kto wie czy kolejny piłkarski kopciuszek rodem z Kazachstanu zapewni sobie awans na Celtic Park.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych