Skocz do zawartości


Zdjęcie

Liga Mistrzów i Liga Europejska


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1014 odpowiedzi w tym temacie

#151 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 29 sierpień 2013 - 22:27

dzisiaj mecz Śląska pokazał jakim dnem jest polska piłka, niestety... 



#152 Pablito

Pablito
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 sierpień 2013 - 22:47

9 drużyna poprzedniego sezonu PD z której odeszli chyba wszyscy wartościowi zawodnicy rozpierdala 3 polską drużynę w pył... jesteśmy w dupie i długo, dłuuugo tak będzie. Zachód nam dawno uciekł a wschód już wyprzedza...



#153 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 29 sierpień 2013 - 22:50

Dno dna, nawet nasz eksportowy (bo zagrał 2 dobre mecze) zespół skompromitował się. To co wyczyniali Gavish czy Gikiewicz to jakaś paranoja...


"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#154 Foxu

Foxu
  • SK1964
  • LokalizacjaEdinburgh

Napisano 29 sierpień 2013 - 23:07

Kiedy beda terminarze do grup?



#155 Szafa

Szafa
  • SK1964
  • LokalizacjaLigota/Piotrowice

Napisano 30 sierpień 2013 - 07:58

do LM juz jest terminarz:

http://www.90minut.p...0/liga6838.html

losowanie grup LE dzisiaj o 12.45 wiec terminarz tez dzisiaj sie pojawi.

Co ciekawe Slask nadal ma szanse gry w fazie grupowej. Wylosowana zostanie jedna druzyna z poli przegranych, ktora zajmie miejsce Fenerbahce



#156 marcin_89

marcin_89
  • SK1964

Napisano 30 sierpień 2013 - 08:09

APOEL wylosowali :/



#157 Zielu88

Zielu88
  • SK1964

Napisano 30 sierpień 2013 - 08:50

i dobrze, że nie wylosowali Śląska po tym co pokazali w dwu meczu nie zasługują na dalszą grę.... pomimo że przeciwnik to solidna drużyna to i tak wstyd jak chuj przegrać w dwumeczu 9:1.

 

jedyny plus dla Śląska to kasa z biletów. Przy frekwencji 42 000 ludzi gdzie średnio bilet kosztował 45 zł zarobili jakieś 1 890 000 zł (no oczywiście minus koszty organizacji, ale to i tak daje niezły zarobek).



#158 Bombon

Bombon
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 sierpień 2013 - 22:35

Gdy Lukaku podchodził do karnego to przypomniała mi się teoria Mayka, że murzyni nie powinni podchodzić do karnych, bo zawsze spierdolą. Dziś miałem te same przeczucie i bęc. Chelsea się prosiło o porażkę. W 10-ciu bronić się w polu karnym. Jeden Cech nie wygra meczu.



#159 borg

borg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Napisano 30 sierpień 2013 - 22:42

Gdy Lukaku podchodził do karnego to przypomniała mi się teoria Mayka, że murzyni nie powinni podchodzić do karnych, bo zawsze spierdolą. Dziś miałem te same przeczucie i bęc. Chelsea się prosiło o porażkę. W 10-ciu bronić się w polu karnym. Jeden Cech nie wygra meczu.

mialem to samo.jakos o tym pomyslalem co Mayek pisal ,ze skoro murzyn to nie strzeli i stalo sie.



#160 Misiek

Misiek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 sierpień 2013 - 22:58

haha miałem to samo i też powiedziałem znajomym, że to murzyn i że nie trafi  :szydera:



#161 Pablito

Pablito
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 sierpień 2013 - 23:02

No to widzę, że sam nie jestem :)

 

Super mecz, oby więcej takich!

 

Ale co dzisiaj wyprawiali bramkarze! Prawie jak Budziłek :chamisko:



#162 świstak

świstak
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 sierpień 2013 - 23:40

No ja to samo :szok: , powiedziałem murzyn i lewa noga i stało się. :hihi:



#163 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 31 sierpień 2013 - 09:47

u nas to samo było, murzyn podchodzi i zdupcy.

 

To samo było z bramą do Bayernu, byłem pewny że trafią, po prostu wiedziałem, że to są dojcze i grają do końca.



#164 Bombon

Bombon
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 sierpień 2013 - 11:03

Pół żartem, pół serio, dobrze że nasz lewonożny zawodnik Przemek Pitry nie jest murzynem, bo trzeba by za każdym razem przy karnym śpiewać "wypierdalaj, wypierdalaj" :chamisko:



#165 Fuhrer

Fuhrer
  • SK1964

Napisano 31 sierpień 2013 - 13:16

A ja pamiętam jak Yahaya strzelił karnego Legii, a był czarny jak noc. :D



#166 Bombon

Bombon
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 wrzesień 2013 - 19:58

Trochę długo kazała na siebie czekać UEFA z karą dla Lecha za Żalgiris, ale co się odwlecze to nie uciecze... To było nieuniknione.

 

Za 90minut.pl:

 

UEFA ukarała Lecha

 

UEFA ukarała Lecha Poznań za obraźliwy transparent, który został wywieszony podczas meczu rewanżowego III rundy eliminacji Ligi Europy przeciwko Žalgirisowi Wilno. Klub będzie musiał zapłacić pięć tysięcy euro kary. Ponadto na jeden mecz w europejskich pucharach zamknięta została II trybuna na stadionie przy ul. Bułgarskiej.

Organ Kontrolny i Dyscyplinarny UEFA podjął decyzję o ukaraniu klubu karą pięciu tysięcy euro grzywny i zamknięciem II trybuny na jeden mecz kwalifikacji do rozgrywek zasadniczych w europejskich pucharach.

W krótkim uzasadnieniu decyzji UEFA uznała argumentację klubu i wycofała zarzuty dotyczące braku reakcji służb porządkowych klubu, jednocześnie przyznając, iż działania organizatora były wykonane z zachowaniem wszystkich procedur.

Ponadto na Lecha nałożono karę dziesięciu tysięcy euro za wydarzenia, które miały miejsce po pierwszym meczu II rundy kwalifikacyjnej do Ligi Europy FC Honka - Lech Poznań, a także grzywnę w wysokości dwudziestu pięciu tysięcy euro za zachowanie kibiców i odpalenie środków pirotechnicznych podczas pierwszego spotkania III rundy kwalifikacyjnej Žalgiris Wilno - Lech Poznań.

Lech Poznań wystąpił do UEFA o przesłanie pełnego uzasadnienia do podjętych decyzji.



#167 Mateusz

Mateusz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 17 wrzesień 2013 - 19:51

Potrzebuje linka do meczu Man Utd - Bayer.



#168 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 17 wrzesień 2013 - 19:58

meczyki.pl nie działa?


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#169 Mateusz

Mateusz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 17 wrzesień 2013 - 20:03

Juz znalazlem, na meczykach ciezko cos dobrego znalezc.



#170 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 17 wrzesień 2013 - 20:42

Pepe i Ramos już spowodowali po jednej kontuzji zawodnika... Ja pierdolę.

 

O ile w przypadku Pepe to był rzeczywiście pech, to Ramos, który wjechał w żebra Casillasowi w niegroźnej sytuacji zasługuje na nagrodę dla debila roku.


"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#171 Waldas

Waldas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 wrzesień 2013 - 20:52

Może Ramos czuje się lepiej w obronie gdy w bramce jest Lopez niż Casillas :hihi:



#172 Czapla

Czapla
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 wrzesień 2013 - 22:10

bramke na 6 : 1 w wynokaniu Cristiano trzeba by puscic Pitremu jak sie wkreca sie 3 obroncow i nie traci bali :szydera:



#173 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 17 wrzesień 2013 - 22:40

Ogólnie Real ośmieszył Galatę. Obrońcy nadają się do śmietnika, to co grali to było prawdziwe dno.


"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#174 tommywie

tommywie
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 wrzesień 2013 - 08:03

to Ramos, który wjechał w żebra Casillasowi w niegroźnej sytuacji zasługuje na nagrodę dla debila roku.

 

wyeliminował kreta :hihi:

 

wcześniej go przecież Arbeloa z gry wyłączył - chyba go za bardzo nie lubią przez te akcje z Carbonarą :szydera:



#175 Waldas

Waldas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 wrzesień 2013 - 13:09

bramke na 6 : 1 w wynokaniu Cristiano trzeba by puscic Pitremu jak sie wkreca sie 3 obroncow i nie traci bali :szydera:

 

A jak przejdzie ten poziom, to na wyzszym jest bramka Weiss'a z Olympiakosu, gdzie jeszcze robi sie siate obroncy :-)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych