Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wybory prezydenckie 2015 - II tura


331 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Na kogo oddasz głos? (136 użytkowników oddało głos)

Na kogo oddasz głos?

  1. Głosowano Andrzej Duda (PIS) (106 głosów [77.94%])

    Procent z głosów: 77.94%

  2. Głosowano Bronisław Komorowski (PO) (6 głosów [4.41%])

    Procent z głosów: 4.41%

  3. Nie wiem (3 głosów [2.21%])

    Procent z głosów: 2.21%

  4. Na zadnego z powyzszych (21 głosów [15.44%])

    Procent z głosów: 15.44%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#276 wodnik

wodnik
  • Czytelnicy

Napisano 26 maj 2015 - 06:53

Masz chociaz ogarnietego rolnika w rodzinie ? Poza doplatami bezposrednimi, sa dofinansowania i jest ich sporo . Pozatym Wiele jest projektow na poziomie gminy na rozwoj regionu. Nie wiem naprawde skad takie Twoje stanowisko.



#277 Jurek

Jurek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 maj 2015 - 07:05

Ale jesteś zaślepiony nienawiścią. Oszołomów i kryminalistów widzisz tylko w innych partiach. To jest dopiero ciemnogród.

 

za to Ty jesteś krynicą tolerancji i poszanowania dla odmiennych poglądów :hihi:



#278 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 maj 2015 - 07:16

wodnik, wielu a oprócz nich sam jestem.

Zgadza się,dopłaty bezposrednie są raz w roku w zależności od ilości ha gospodarstwa i upraw. Do użytków zielonych są inne kwoty a do zimnioka inne :) Cała kasa idzie na nawóz dla roślin i rope dla ciągników , zazwyczaj są one na wiosne a w tedy akurat się kupuje nawozy które idą cenowo do góry z początkiem wypłacania dopłat. Projekty z gminy na jakies rozwoje... nic nie wiem o takich a jak są to nie wiele. Mozemy się przenieść na PW  i tam porozmawiac bo znowu mnie zjebią że piszę o cenie ziemniaka:)



#279 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 26 maj 2015 - 07:20

Żadne pw,cena zimnioków zawsze jest interesująca.



#280 Jurek

Jurek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 maj 2015 - 07:25

Żadne pw,cena zimnioków zawsze jest interesująca.

 

ponoć po wyborze Dudy rynki zareagowały wzrostem, info telefoniczne.



#281 Dudi_1979

Dudi_1979
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPaderewa

Napisano 26 maj 2015 - 07:54

JEDYNY słuszny wybór w II turze

 

 


  • Jurek i szwedzik lubią to

#282 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 26 maj 2015 - 07:58

za to Ty jesteś krynicą tolerancji i poszanowania dla odmiennych poglądów :hihi:

 

Na szczęście nie mam potrzeby takim być. Mam wyjebane na poprawność polityczną, mówię co myślę bez owijania w bawełnę.  :D


Bóg, Honor, Ojczyzna.

#283 Zielu88

Zielu88
  • SK1964

Napisano 26 maj 2015 - 08:38

Była tutaj kiedyś dyskusja na temat preferencji wyborczych przedsiębiorców pomiędzy Maykiem i Zielem.

Mayek - win. Też mi się tak wydawało, że przedsiębiorcy wolą spokój, niż zmiany, do tego dochodzi (w/g mnie) druga kwestia - przedsiębiorcy w Polsce nie mają bardzo źle,na pewno nie gorzej niż zwykli ludzie. ;-)

 

 

 

Terror nie zrozumiałeś Mnie wtedy, albo ja chujowo napisałem, ale nie chce mi się tego szukać :) Mi chodziło, że zwykły przedsiębiorca nie popiera Komorowskiego co nie oznacza, że będzie głosował na Dudę :) Ogólnie nie dziwi Mnie, że większość właścicieli fim głosowało na bronka, bo głosowali Ci przedsiębiorcy co robią z budżetówką (m.in. kolesiostwo przy przetargach) a to jest bardzo ogromna rzesza ludzi. Chciałbym jeszcze poznać frekwencję (choć to jest nie do obliczenia) ilu przedsiębiorców ogólnie głosowało. Bo niestety, ale większość na II ture nie poszło. Myślę, że wśród przedsiębiorców frekwencja by była na poziomie 30 % maksymalnie 40%. No i zgodzę się, że przedsiębiorcy mają w Polsce lepiej niż zwykli ludzie bo zapierdalają kilka razy ciężej od innych, dlatego też wielu ma wyjebane na głosowanie bo przy każdym prezydencie sobie poradzą ;)

 

Tutaj masz wyniki pierwszej tury, gdzie nie było już ogromnej przewagi komora (myślę, że dużo co głosowało na Kukiza, zostało w domu):

W grupie właściciel/współwłaściciel firmy Komorowski uzyskał 35,5 proc. poparcia, Paweł Kukiz 25,9 proc., zaś Andrzej Duda 24,9 proc.



#284 suchy1985

suchy1985
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 maj 2015 - 10:38

UE to bezzwrotne doplaty. Co by rolnikow czekalo gdyby nie one ? Kredytarrow-10x10.png w banku.

 

Pis tez bylo za wejsciem Polski do Unii wiec ich wyborcy tez sa zli :)

 

Co do ocieplenia klimatu, co to ma wspolnego z nadmierna emisja CO2 przez przemysl ? Chyba dobrze ze innowacje techniczne i filozofia rozwijajacego sie przemyslu byla oparta na zasadzie zeby szkodzic jak najmniej.

sam pochodze z rolniczej rodziny, mój ojciec ma do dziś spore gospodarstwo a Ty niemasz o tym pojęcia gdzieś coś słyszałeś i powtarzasz bzdury, dopłaty są ale trzeba się z wszystkiego rozliczać, co do kredytówarrow-10x10.png to UE sama w nie wpędza chcąc kupić maszyne musi ona być nowa a reszte tak czy tak trzeba brać kredyt a to niemała kasa, wszechobecne normy, obrączkowanie kolczykowanie itp. myślisz że to nie kosztuje? normy chlewni, kwoty mleczne... typowe myślenie blokersa a chętnie chciałbym zobaczyć jak zapierdalasz na takim gospodarstwie od rana do wieczora....

 

co do CO2 ano własnie emisja CO2 prowadzi do ocieplenia klimatu oczywiście według Eurooszołomów, Polski puki co niestać na 3 krotnie droższy prąd z OZE, ale niestety w interesie UE jest blokowanie energetyki węglowej i doprowadzenie do importu energii z Niemiec z nadwyżki OZE... "Państwo bez taniej energii to gospodarczy bankrut" w interesie UE nie jest zapisany punkt pod tytułem SILNA POLSKA


Użytkownik suchy1985 edytował ten post 26 maj 2015 - 10:40

  • Zielu88, szwedzik i paulek lubią to

#285 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 26 maj 2015 - 13:06

Nie no pisać, że za PiS nie było źle, to też pierdolenie. Znaczy ogólnie było lepiej, ale o tym głównie nie decydują rządy, a po prostu sytuacja ekonomiczna na świecie. PO i PiS prawie w niczym się nie różnią - mają tak samo chujowy pomysł (jego brak?) na gospodarkę. Różnią się jedynie w kwestiach światopoglądowych, które jak już wcześniej pisałem są zwykłymi pierdołami.

 

Pamiętajcie że za PiS zaczęły się masowe zatrzymania, sądy 24h itd. PO jednak nienawidzę ciut mocniej, bo rządzi chyba cztery razy dłużej i wszystko co robi to czyni zuchwale. Nie pierdolą się i kradną, i nawet jak są na nich dowody to się śmieją ludziom w twarz. PiS jakoś mniej mi się kojarzy z takimi akcjami. No i ludzie mają dosyć PO, bo w sposób chamski przejęła wszystkie media. Sztabowcy PO są albo mega durniami, że przesadzili w swoich bajkach, albo mega mądrzy bo szykują nową partię na jesień.


Użytkownik kosa edytował ten post 26 maj 2015 - 13:07

  • MaciekTZN i Scarface WNC lubią to

Przyjaźń jest wszystkim!


#286 Branik_GT

Branik_GT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja(G)órny Tauzen

Napisano 26 maj 2015 - 14:15

We Wrocławiu zatrzymano osobę która podczas II tury wyborów w czasie ciszy zamieszczała na facebooku wstępne wyniki wyborów.
Grozi mu grzywna do miliona złotych.



#287 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 26 maj 2015 - 15:04

Kosa dobrze podsumował. 

 

A z tym, czy było lepiej, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, bo akurat ja za PiS bąkałem za psią kasę na podrzędnej niepublicznej uczelni, teraz mam dużo lepszą robotę, którą lubię i jestem z niej zadowolony. Ale może mniej intensywnie szukałem, więc nie napiszę w życiu, że przez PiS było mi gorzej pod względem ekonomicznym. Tak samo jak farmazonem jest pisanie, że było lepiej, bo to kwestia ogólnoświatowej sytuacji, a nie polityki rządu.

 

Podkreślam, że pisze o sytuacji ekonomicznej, a nie politycznej.


#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#288 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 maj 2015 - 15:19

Fjodor, akurat z tego co pamiętam jakoś szczególnie nie narzekałeś na tą "podrzędną, niepubliczną uczelnię". A przynajmniej można było to wywnioskować po niektórych wpisach na starym forum. A teraz masz dużo lepszą robotę, bo już nie jesteś młokosem po studiach, nabrałeś doświadczenia, poszedłeś szczebel wyżej. Normalna kolej rzeczy. 


Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#289 LTS

LTS
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 maj 2015 - 16:14

Fjodor zacznijmy od tego, że patrząc z twojego zachowania i sposobu pisania czasem, nawet na tej podrzędnej uczelni nie powinieneś pracować.



#290 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 26 maj 2015 - 20:03

Fjodor, coś dla Ciebie (i nie tylko) ku pokrzepieniu (znalezione w necie):

Wygrana kandydata PiS (oraz ewentualna wygrana opozycji w wyborach jesiennych) nie oznacza:
Że wejdą w życie ustawy, regulujące dopuszczalne praktyki seksualne.
Że homoseksualiści i inne mniejszości zostaną zamknięte w gettach.
Że Polska wypowie wojnę Ruskim.
Że po ulicach będą krążyć patrole złożone z policjanta, funkcjonariusza CBA i księdza.
Że wystąpimy z Unii Europejskiej.
Że niedzielna msza stanie się obowiązkowa.
Że dzieci poczęte z in vitro stracą prawa obywatelskie.
Że Antoni Macierewicz obejmie nowo utworzony Urząd Nadzoru Prawomyślności Narodowej.
Że zostaniemy wykluczeni z NATO, ONZ i Światowej Unii Klimatycznej.
Że na widok polskiego paszportu za granicą wszyscy będą parskać śmiechem.
Że nie dostaniecie pracy w urzędzie, nie przedstawiając świadectwa chrztu.
Że do kodeksu karnego zostaną wprowadzone nowe kary, takie jak publiczna chłosta, łamanie kołem i zamknięcie w dziewicy norymberskiej.
Że będzie można bić bezkarnie własne żony i dzieci.
Że na mieszkańców Miasteczka Wilanów zostanie nałożony specjalny podatek, z którego finansowane będą comiesięczne wycieczki działaczy PiS do Smoleńska.

Ale może się zdarzyć:
Że nowy prezydent zawetuje ustawę, po raz kolejny podwyższającą podatki. Że znajdzie czas, żeby spotkać się z ludźmi reprezentującymi ważną społeczną grupę lub inicjatywę.
Że stworzy projekt ustawy zawierający rozwiązanie problemu kredytów frankowych.
Że jeżdżąc za granicę będzie w stanie odbywać poufne rozmowy bez pomocy tłumacza.
Że w tych rozmowach będzie miał do powiedzenia coś więcej niż recepta przygotowywania bigosu.
Że nie będzie przygotowywał projektów zasadniczych zmian (takich jak ordynacja wyborcza) na kolanie w ciągu jednej nocy.
Że nie będzie nazywał żadnej grupy obywateli radykałami, oszołomami ani sugerował, że to jego wyborcy postawili tamę niszczeniu Polski przez tych drugich.
Że nie będzie unikał żadnych mediów, również tych, które mu nie sprzyjają.
Że nie będzie się obawiał odpowiadać na żadne pytania.
Że w swojej kancelarii zatrudni ludzi z lepszym rozeznaniem we współczesnej rzeczywistości niż byli działacze Unii Wolności.


  • marcin GieKSa lubi to

#291 Branik_GT

Branik_GT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja(G)órny Tauzen

Napisano 26 maj 2015 - 21:02

Mnie osobiście oburza ta buta i pycha Platformy w dalszym ciągu...

 Jestem ostatnią osobą która by powiedziała dobre słowo o Komorze ale to co po wyborach odpierdalają POwcy to woła o pomstę do Nieba!
Jakby wygrał Komor to wszyscy by się do tego sukcesu przypinali a tak to kurwa każdy jeden mówi że to Komor przejebał wybory a nie PO
Co za wstyd. To w ogóle nie fair wobec samego Komorowskiego. Wystawili go, poparli, z PO się wywodzi a teraz chuj... to nie nasz kandydat.
Dopiero popołudniu jak doszło do nich że robią sobie trochę pod górkę to przyznają po kolei że to jednak PO kandydat. A tak ?
To tylko świadczy o klasie politycznej tej partii.
Oni wszyscy już tak byli pewni że Komor rozjebie każdego konkurenta w I turze że ta przegrana ich rozbiła jak ruscy niemców pod Stalingradem.


  • ToJa lubi to

#292 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 26 maj 2015 - 21:27

@LTS - oczywiście, bo na tym forum - obrażanie PO, obrażanie Komora, obrażanie Mazowieckiego, Bartoszewskiego etc. - dobrze, obrażanie kogokolwiek innego (PiS, Ronaldo, Realu, włoskiej piłki) - źle,

 

@ ToJa - nie narzekałem, bo lubiłem tę robotę jak cholera i z wzajemnością, ale kasa z tego była ciulata i trzeba było kombinować i jak końpod górkę i dorabiać. Poza tym w 2005-7 nie byłem już świeżo po studiach. Zresztą sam napisałem, że widocznie nie szukałem intensywnie, a nie wina PiS. Do polityki gospodarczej mam podobne zastrzeżenia do PiS jak i do PO. Zasadnicze różnice widzę jedynie w polityce wewnętrznej, zagranicznej, (nie)sprawiedliwości etc.

 

@ Grisza

 

nie oznacza :

1. Mniejszości, drożenie wystąpieniem z UE, Macierewicz, bicie dzieci i Smoleńsk - nie byłbym tego taki pewien.

2. Wojna z Rosją nie, ale zerwanie stosunków dyplomatycznych przez PiS już potrafię sobie wyobrazić.

3. A polski paszport - no cóż, w latach 90 Słowacy kojarzyli mi się często z ciulem Meciarem, więc też dyskusyjne.

 

oznacza:

1. Nowy prezydent nie zawetuje niczego, czo mu podsunie PiS nawet dożywocia za in vitro.

2. Frankowicze - a z jakiej racji im pomagać?! Toż to czyste rozdawnictwo a tym samym lewactwo. Ja mam kredyt złotówkowy (inna sprawa, że z programu "Rodzina na swoim", ale tak czy siak zgodziłem się na wyższą ratę, otrzymując gwarancję jej stabilności w zamian. Taką decyzję podjąłem po przeanalizowaniu wszystkich "za" i "przeciw". Każdy mógł również podjąć suwerenną decyzję, licząc się z jej konsekwencjami. Ja sobie cenię stabilizację, inni ryzyko. Dlatego na każdy pomysł pomocy frankowiczom (a zwłaszcza z pieniędzy podatnika) nóż mi się w kieszeni otwiera.

3. Zmiany ustaw na kolanie - też nie byłbym tego pewien, można porzypomnieć sporo niedopracowanych ustaw koalicji PiS-Samoobrona-LPR.

4. Radykałami ani oszołomami nie będzie może nazywał, ale za to zdrajcami narodu wszystkich myślących inaczej - jak najbardziej.

5. A co do działaczy Unii Wolności - dziwne, że największa część opozycji demokratycznej, ta, która najbardziej nadstawiała d... i najdłużej siedziała w pierdlu wylądowała właśnie w UW. Zresztą rząd AWS-UW był jedynym, oprócz pierwszego niekomunistycznego rządu, który coś dla gospodarki zrobił i nie bał się niepopularnych reform. Oba rządy łączy osoba Balcerowicza.

 

Ktoś napisał "jeśli doszedłeś do wszystkiego uczciwie, nie musisz się bać, że przyjdą po Ciebie o 6 rano" - też nie byłbym tego pewien. Mojego starego jedne gnojki już w stanie wojennym zgarniali o 6. rano, nie chcę, żeby inne gnojki teraz zrobiły to samo, bo myśli inaczej niż panowie K. i M, należał do UW, czasami użyje wulgaryzmu pod adresem PiS i nie ma wątpliwości, że Smoleńsk był tragiczną katastrofą wynikłą z zaniedbań obu stron (polskiej i ruskiej), a nie zamachem.


Użytkownik Fjodor1964 edytował ten post 26 maj 2015 - 21:35

  • anetoshi lubi to

#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#293 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 26 maj 2015 - 22:02

Wczoraj w radiu była rozmowa z kimś PO ( nie wiem kto ja ich tam nie znam)
I gadka o "podbieraniu" ich elektoratu przez inne partie. I czy maja jakiś pomysł na powstrzymanie tego itp

I że kolejna nowa partia Balcerowicza i Petru znowu może podebrać platformie wyborców.
Komentarz tego kogoś z PO był że jest niepokojące ale może tak się zdarzyć ale jak oni wejdą do Sejmu nie będzie zle.
Byle nie weszła partia Kukiza.

Widzę że już zaczynają srać pod siebie...
Pewnie! Kolesiostwo typu Balcerowicz i reszta jest OK bo krzywdy sobie nawzajem nie zrobią.
Ale byle nie Kukiz i reszta bo może być zle dla całej bandy partyjniaków!


Użytkownik Scarface WNC edytował ten post 26 maj 2015 - 22:07


#294 suchy1985

suchy1985
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 maj 2015 - 22:30

@LTS - oczywiście, bo na tym forum - obrażanie PO, obrażanie Komora, obrażanie Mazowieckiego, Bartoszewskiego etc. - dobrze, obrażanie kogokolwiek innego (PiS, Ronaldo, Realu, włoskiej piłki) - źle,

 

@ ToJa - nie narzekałem, bo lubiłem tę robotę jak cholera i z wzajemnością, ale kasa z tego była ciulata i trzeba było kombinować i jak końpod górkę i dorabiać. Poza tym w 2005-7 nie byłem już świeżo po studiach. Zresztą sam napisałem, że widocznie nie szukałem intensywnie, a nie wina PiS. Do polityki gospodarczej mam podobne zastrzeżenia do PiS jak i do PO. Zasadnicze różnice widzę jedynie w polityce wewnętrznej, zagranicznej, (nie)sprawiedliwości etc.

 

@ Grisza

 

nie oznacza :

1. Mniejszości, drożenie wystąpieniem z UE, Macierewicz, bicie dzieci i Smoleńsk - nie byłbym tego taki pewien.

2. Wojna z Rosją nie, ale zerwanie stosunków dyplomatycznych przez PiS już potrafię sobie wyobrazić.

3. A polski paszport - no cóż, w latach 90 Słowacy kojarzyli mi się często z ciulem Meciarem, więc też dyskusyjne.

 

oznacza:

1. Nowy prezydent nie zawetuje niczego, czo mu podsunie PiS nawet dożywocia za in vitro.

2. Frankowicze - a z jakiej racji im pomagać?! Toż to czyste rozdawnictwo a tym samym lewactwo. Ja mam kredyt złotówkowy (inna sprawa, że z programu "Rodzina na swoim", ale tak czy siak zgodziłem się na wyższą ratę, otrzymując gwarancję jej stabilności w zamian. Taką decyzję podjąłem po przeanalizowaniu wszystkich "za" i "przeciw". Każdy mógł również podjąć suwerenną decyzję, licząc się z jej konsekwencjami. Ja sobie cenię stabilizację, inni ryzyko. Dlatego na każdy pomysł pomocy frankowiczom (a zwłaszcza z pieniędzyarrow-10x10.png podatnika) nóż mi się w kieszeni otwiera.

3. Zmiany ustaw na kolanie - też nie byłbym tego pewien, można porzypomnieć sporo niedopracowanych ustaw koalicji PiS-Samoobrona-LPR.

4. Radykałami ani oszołomami nie będzie może nazywał, ale za to zdrajcami narodu wszystkich myślących inaczej - jak najbardziej.

5. A co do działaczy Unii Wolności - dziwne, że największa część opozycji demokratycznej, ta, która najbardziej nadstawiała d... i najdłużej siedziała w pierdlu wylądowała właśnie w UW. Zresztą rząd AWS-UW był jedynym, oprócz pierwszego niekomunistycznego rządu, który coś dla gospodarki zrobił i nie bał się niepopularnych reform. Oba rządy łączy osoba Balcerowicza.

 

Ktoś napisał "jeśli doszedłeś do wszystkiego uczciwie, nie musisz się bać, że przyjdą po Ciebie o 6 rano" - też nie byłbym tego pewien. Mojego starego jedne gnojki już w stanie wojennym zgarniali o 6. rano, nie chcę, żeby inne gnojki teraz zrobiły to samo, bo myśli inaczej niż panowie K. i M, należał do UW, czasami użyje wulgaryzmu pod adresem PiS i nie ma wątpliwości, że Smoleńsk był tragiczną katastrofą wynikłą z zaniedbań obu stron (polskiej i ruskiej), a nie zamachem.

 

a co zawetował Komor?

 

nie jestem zwolennikiem PiS ale nienawidze Po parti która śmieje się Polakom w ryj, w dupie mam gejów lesby i innych pojebów więc mogą ich nawet nienawidzić, jest o wiele spraw ważniejszych niż zajmowanie się tymi grupami społecznymi....

nie słyszałem by PIs przyszedł po kogoś uczciwego o 6 rano, jeśli masz coś na sumieniu to powinni po ciebie przyjść o 3 w nocy i powiesić za jaja na latarni...

jak nieumiałeś znaleźć pracy w latach 2005-2008 to sory ale dla mnie jesteś nieudacznikiem...

 

a teraz do rzeczy skoro to PO jest takie zajebiste a ten pis taki hujowy to może przypomnisz co takiego złego pis zrobił dla Polaków kwestii podatkowej i ekonomicznej, jeśli masz problem to ja moge zacząć od PO? i nie pierdol o aresztowaniach o 6 rano albo obowiązkowej mszy bo mnie żić szczypi jak czytam takie coś... jesli nie podejmiesz rękawicy to nbajlepiej zamilcz na ten temat bo pomyśle że jesteś ograniczony umysłowo....


  • Edy i paulek lubią to

#295 Waldas

Waldas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 maj 2015 - 00:32

Fjodor, pomijając fakt zgarnięcia Twojego taty w stanie wojennym (inne czasy, każdy mógł być na jego miejscu), to ja nie kojarzę, aby pis zamknął kogoś za dowcipy o prezydencie kartoflu, barubarze i inne które się wtedy pojawiały. Kojarze za to wjazd na chatę do kolesia z antykomor.pl. Za czyjej to było partii? Która to partia ograniczyła wolność słowa? (Już nie wspomne o spisywaniu kibiców Jagi za przyśpiewki o Matole). A tak strasznie się boisz pisu.

#296 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 27 maj 2015 - 06:35

Nie pierdolcie, bo za pisu tez chopy lataly na sanki za byle pierdoly.

 

Tyle, ze w innych tematach, ktore nas dotycza bylo luzniej. Za odpalenie racy bylo... nic. Teraz masz 2 lata zakazu i min. 2k. do zaplaty.

 

Sam mialem juz 2 sprawy z ustawy o bezpieczenstwie imprez masowych (unniewiniony/umorzona) za pierdoly, doslownie pierdoly za czasow rzadow po, wiec ni chuja nie zaglosuje na zadnego czlowieka od nich, wrecz przeciwnie, zawsze zaglosuje (nawet za pis), przeciwko nim.


  • Marek, Bart i paulek lubią to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#297 LTS

LTS
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 maj 2015 - 08:52

Dwa tweety blogera z kontrowersje.net

Gdyby ktoś nie znał to ten między innymi od procesu z Owsiakiem.

 

 

ng1z53.jpg


  • Suchoparek lubi to

#298 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 27 maj 2015 - 09:24

Tak na szybko, bo z roboty piszę:

 

1. Nigdzie nie pisałem, że nie mogłem znaleźć pracy, sam napisałem, że jej nie szukałem i do polityki gospodarczej PiS większych zastrzeżeń nie mam.

 

2. Czy Blida była uczciwa, czy nie, nigdy się nie dowiemy, bo z powodu rażącego zaniedbania zatrzymania przez PiS-owską policję polityczną pod nazwą CBA do procesu nigdy nie doszło.

 

3. Nawet gdyby doszło, sądy za PiS nie były do końca niezawisłe, a już na pewno prokuratura była skrajnie upolityczniona, z naciskami z góry i gnojeniem niepokornych włącznie - dopiero rząd PO doprowadził do rozdziału prokuratury od rządu.\

 

4. Za dowcipy o kartoflu w podrzędnym, najbardziej szmatławym niemieckim brukowcu Kaczor się obraził i odwołał ważną wizytę, narażając się na śmieszność w oczach całej Europy.

 

5. No właśnie nie odpowiada mi takie stawianie sprawy "powiesić za jaja na latarni" - typowe podejście zwolennika PiS-u. Jestem zarówno przeciwnikiem aborcji (tu akurat się z PiS zgadzam), jak i kary śmierci, a już szczytem zakłamania o obłudy jest bycie zwolennikiem takiej kary i jednoczesne powoływanie się na wartości chrześcijańskie w innych tematach, co robi PiS.

 

6. Junior, jestem ciekawy, czy faktycznie kibicom będzie lepiej za PiS, moim zdaniem niestety w społeczeństwie jesteśmy postrzegani jak jesteśmy i po dojściu do władzy żadne ugrupowanie nie zgodzi się na rozwiązania liberalizujące obecną sytuację, bo są nieakceptowalne przez większość społeczeństwa i grożą utratą poparcia. Wcale się nie zdziwię, jeśli w razie zwycięstwa PiS po wyborach oba ugrupowania zmienią front o 180 stopni i to PiS będzie nam przykręcać śrubę, a PO nas bronić. Mało razy tak już było?

 

7. Nigdzie nie napisałem, że PO jest zaj***ista. Napisałem tylko, że bardziej przewidywalna i się ich mniej boję.


#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#299 Guest_BGC64_*

Guest_BGC64_*
  • Anonimowi

Napisano 27 maj 2015 - 09:57

3. Nawet gdyby doszło, sądy za PiS nie były do końca niezawisłe, a już na pewno prokuratura była skrajnie upolityczniona, z naciskami z góry i gnojeniem niepokornych włącznie - dopiero rząd PO doprowadził do rozdziału prokuratury od rządu.\

Wygrałeś!



#300 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 27 maj 2015 - 09:58

Buahahahahhaaaaa pkt. 3 rozjebal temat.
  • kosa, Przemosz i Marek lubią to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych