Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wybory prezydenckie 2015 - II tura


331 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Na kogo oddasz głos? (136 użytkowników oddało głos)

Na kogo oddasz głos?

  1. Głosowano Andrzej Duda (PIS) (106 głosów [77.94%])

    Procent z głosów: 77.94%

  2. Głosowano Bronisław Komorowski (PO) (6 głosów [4.41%])

    Procent z głosów: 4.41%

  3. Nie wiem (3 głosów [2.21%])

    Procent z głosów: 2.21%

  4. Na zadnego z powyzszych (21 głosów [15.44%])

    Procent z głosów: 15.44%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#301 Picapao

Picapao
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaManhattan

Napisano 27 maj 2015 - 10:16

Fjodor pkt 4 był odniesieniem do postu Waldasa ?



#302 LTS

LTS
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 maj 2015 - 10:21


 

7. Nigdzie nie napisałem, że PO jest zaj***ista. Napisałem tylko, że bardziej przewidywalna i się ich mniej boję.

 

No dokładnie, po tylu latach rządzenia i tylu taśmach już są przewidywalni co zamawiaja przy kolejnych wizytach w restauracjach opłacanych z państwowej kasy.

 

 

Fjodor, sorry, ale Ty i robota na uczelni - to mi się jakoś nie klei.



#303 Guest_BGC64_*

Guest_BGC64_*
  • Anonimowi

Napisano 27 maj 2015 - 10:26

https://scontent-fra...982&oe=55F38414



#304 LTS

LTS
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 maj 2015 - 10:27

Fajny cytat-  Andrzej Duda

 

"Trzeba prezydentury odważnej, żeby mówić o polskich interesach, także zagranicą. Bo jeżeli się walczy o polskie interesy zagranicą, to wtedy Cię nie chwalą, to rzucaja na ciebie gromy. I tego się nie wolno bać. Nie wolno liczyć, że nas będą klepali po plecach i że wtedy będzie dobre. Nie, proszę państwa. Wtedy kiedy Cię klepią zagranicą po plecach - znaczy że jest źle, bo to znaczy ze ktoś inny realizuje swoje interesy" 

 

 

Jestem ciekawy jaką polityke zagraniczna będzie on uprawiał, bo takich co dużo zapowiadali, a nic z tego nie wychodziło, bylo dużo.



#305 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 27 maj 2015 - 12:52

Prawda to że Duda odszedł z PiS? Gdzieś mi takie coś mignęło przed oczami, pewnie to typowo wizerunkowo, ale jak tak to i tak fajne.

 

Junior świetnie to ujął - za PiS przejebane miały szychy i ludzie co różne rzeczy robili. Pewnie nie zawsze byli winni, ale pewnie też nie często czyści. Za to za PO szychy i grube ryby robią co chcą, a Państwo nęka zwykłych obywateli. I między innymi dlatego przegrali.


  • LTS lubi to

Przyjaźń jest wszystkim!


#306 Carlos91

Carlos91
  • SK1964

Napisano 27 maj 2015 - 13:33

Prawda, odszedł. Niekoniecznie wizerunkowo, po prostu zgodnie z tradycją.


  • kosa lubi to

#307 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 maj 2015 - 13:47

A to nie jest czasem uwarunkowane prawnie że prezydent nie może należeć do partii ?


Dołączona grafika


#308 Jurek

Jurek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 maj 2015 - 13:52

z prawa to nie wynika, ale każdy kolejny chce się przedstawiać jako prezydent wszystkich polaków



#309 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 27 maj 2015 - 15:45

@Picapo - tak

 

@Jurek - Polaków nie polaków, bo zaraz zwolennicy PiS-u zarzucą Ci zdradę narodu :lol:


#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#310 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 27 maj 2015 - 15:54

Kto popiera i głosuje na zdrajców, przykłada rękę do tego procederu.

#311 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 maj 2015 - 16:14

 

@Jurek - Polaków nie polaków, bo zaraz zwolennicy PiS-u zarzucą Ci zdradę narodu :lol:

Prędzej nieznajomość ortografii. Ty już w jakąś paranoję popadasz.


  • kosa lubi to

Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#312 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 27 maj 2015 - 16:17

@Picapo - tak

 

@Jurek - Polaków nie polaków, bo zaraz zwolennicy PiS-u zarzucą Ci zdradę narodu :lol:

 

Gdzie Ty tutaj ich widzisz?



#313 Picapao

Picapao
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaManhattan

Napisano 27 maj 2015 - 16:43

Fjodor skoro tak to odnieś sie bezpośrednio do postu Waldasa, a nie rób wsi pisząc coś co niema związku z jego postem.
I pamiętaj większość piszących nie jest za PiSem, ale na pewno jest przeciwko PO.

#314 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 27 maj 2015 - 17:29

Nie mam możliwości cytowania i w ogóle wklejania czegokolwiek do posta, nie wiem, dlaczego. Już kiedyś pytałem Łajdaka, jak się zajmował forum. Stąd zazwyczaj staram się zaznaczać chociaż pisząc nick, do kogo się odnoszę.


#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#315 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 27 maj 2015 - 17:55

Wina PiSu.


Przyjaźń jest wszystkim!


#316 Jacenty

Jacenty
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 maj 2015 - 20:16

Ja pierdole, czyta się ciebie gorzej niz wronskiego z gw.

#317 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 maj 2015 - 20:20

Fjodor ma uraz.

 

Gdzie dotykali Fjodora w dzieciństwie?

- w PiSie 

 

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:


  • kosa i Miłosz1964 lubią to

#318 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 27 maj 2015 - 20:46

 

 

3. Nawet gdyby doszło, sądy za PiS nie były do końca niezawisłe, a już na pewno prokuratura była skrajnie upolityczniona, z naciskami z góry i gnojeniem niepokornych włącznie - dopiero rząd PO doprowadził do rozdziału prokuratury od rządu.\

 

 

 

Ciesz się, że na własnej skórze nie przekonałeś się jakie te Sądy są niezawisłe za rządów Platformy...!!!



#319 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 27 maj 2015 - 20:51

http://kontrowersje....e_gdy_pis_wr_ci

 

Fjodor coś dla ciebie, i tobie podobnych, wklejam cały wpis z bloga Matki Kurki bo pewnie na link mało kto wejdzie

 

 

Polska będzie państwem policyjnym, gdy PO zostanie, a nie gdy PiS wróci

 
posted by MatkaKurka on śr., 2015-05-27 15:31
hubert_h.jpeg?itok=7-td8Ey8
 

Na wstępnie prośba, tekst pewnie będzie trącał megalomanią i kombatanctwem, ale to nie brak skromności, czy nieudolność z mojej strony, tylko wywalone flaki. Proszę, na ile to możliwe, aby z takim kluczem odczytać intymne słowa. Jestem jednym z nielicznych obywateli, który po pierwsze ma całą listę doświadczeń, po drugie pełną wiedzę praktyczną i teoretyczną, czym były rządy PiS i czym są rządy PO. W latach 2005-2009 byłem kompletnym politycznym idiotą, bzdury, jakie wypisywałem, praktycznie na każdy polityczny temat, pozostaną moim wiecznym wstydem. Kilkukrotnie wyjaśniałem skąd to się wzięło, ale może nie wszyscy mieli okazję przeczytać. Jak większość padłem ofiarą oficjalnych interpretacji, błogosławionych wykładni ekspertów, autorytetów i ludzi sukcesu gadających z ekranów. Wydawało mi się rzeczą oczywistą, że o faktach i rzeczywistości postrzeganej kategoriami rozumu mówi większość, czyli największe telewizje, gazety i Polacy, którzy się wstydzą zaścianka. Gorzka refleksja przyszła po odcięciu medialnego prądu. Gdy zacząłem docierać do źródeł, dokumentów, świadków wydarzeń, najpierw powoli jak żółw, rozpocząłem proces wychodzenia z nałogu. Prawdziwy i bolesny detoks, w dodatku w ramach terapii zbiorowej i z upokarzającą autoprezentacją – cześć Internet, nazywam się Piotr Wielgucki i byłem politycznym idiotą. Identycznie leczy się alkoholików i narkomanów z tym, że terapia polegająca na odrzuceniu parszywych źródeł interpretacji, jest w 100% skuteczna i każdy pacjent raz wyleczony już nigdy nie wróci do nałogu. Tkwiąc w politycznym amoku byłem przekonany, że zniszczenie Kaczyńskich, wykpienie Macierewicza, sponiewieranie Mickiewicza i Szopena jest warunkiem koniecznym, aby Polska w końcu była europejskim krajem, który się podoba całemu światu. Za cokolwiek się biorę, zawsze jestem gorliwy i pełen pasji, tak też tępiłem PiS i „typowo polskie”: tradycje, obyczaje, korzenie, słowem „obciach”. Nie pamiętam dziś jakich dosadnych słów i sformułowań używałem, bo chcę ten okres wymazać z pamięci, ale z całą pewnością w pasji i gorliwości Kaczyńskim i „ciemnogrodowi” zebrało się znaczniej bardziej niż Owsiakowi i PO.

 

Ponad wszelką wątpliwość większość działaczy PiS mogła mnie podać do sądu z art. 212 i 216 kk i nie mieliby większych problemów z udowodnieniem mojej głupoty. Na pewno i to wielokrotnie naruszyłem art. 135 kk, odnoszący się do zniewagi prezydenta, wówczas śp. Lecha Kaczyńskiego, chociaż do takiego poziomu jak Hołdys krzyczący o „chuju” nigdy nie zszedłem. I co? Nic! Włos mi z głowy w czasach PiS-u nie spadł. Na Onet.pl komentarze Matki Kurki miały zaklepaną jedynkę. Nikt mnie nie nawyzywał faszystą, pełnym żółci psychopatą, nieudacznikiem życiowy, który nie widzi, że Polska się zmienia w żyzne pola, piękne łąki i niekończące się autostrady. Janina Paradowska dwukrotnie wręczyła mi laur „Blogera Roku”, dodatkowo raz zająłem 3 miejsce w kategorii polityka, a drugi raz pierwsze miejsce. Waldemar Kuczyński miał mnie w ulubionych linkach, Walter Chełstowski i kilku innych, w tym Azrael, proponowali wspólne projekty zarobkowe, oparte na politycznym wyrobnictwie i ja głupi odmówiłem. Komplementów, które dziś taktuje jak inwektywy, nasłuchałem się ponad miarę, porównania do Pilcha, Passenta i lekkości pióra Mrożka. Normalnie NASZ CZŁOWIEK, fantastyczny, otwarty, utalentowany, przyszłość RPIII. Z drugiej strony PiS i zwolennicy Polski, która sama decyduje o swoich losach nienawidzili mnie szczerą i uzasadnioną nienawiścią, ale… Żaden członek i zwolennik PiS nigdy nie doniósł na mnie do prokuratury, czy na policję. Nikt nie namierzał mojego IP, nikt nie wysłał mi zawiadomienia o przesłuchaniu, pozwu, aktu oskarżenia. Z PiS śmiałem się w biały dzień, nie tylko w Internecie, ale w knajpie, na ulicy i w każdym towarzystwie. Większość śmiała się razem ze mną, reszta skrępowana zwieszała głowy.

 

Takie były dwuletnie rządy PiS dla Matki Kurki, najbardziej zagorzałego „antykaczysty”, który wszystko, co wypisywał, pisał z przekonania i nie wziął ani grosza pomimo lukratywnych propozycji. Polityczny idiotyzm realizowałem z przekonaniem i oddaniem, dla mnie to była uczciwa społeczna misja. I przyszedł rok 2009, gdy w głowie mi się zaczęło przewracać i ostatecznie przewróciło w roku 2010. Z dnia na dzień straciłem polot, zostałem „hejterem”, grafomanem, antysemitą, faszystą, impotentem i gówno wartym życiowym nieudacznikiem. Zwolennicy nowoczesnej Polski pisząc o mnie w ten i gorszy sposób, z użyciem mojego nazwiska, wysyłali zawiadomienia do prokuratury, składali wyjaśnienia po komisariatach. Przez 40 lat nie widziałem sali sądowej, a od lat 3 mam na wokandzie 6 procesów i dwa wyroki karne za znieważenie Komorowskiego, który znieważał Lecha Kaczyńskiego i miliony Polaków i znieważenia Owsiaka, który znieważał mnie i dziesiątki ludzi. ABW z polecenia NPW założyło mi teczkę, prokuratura przeczesała serwer, niemal na 100% mam podsłuch w telefonie i na tyle samo procent monitoring komputera. Sąsiedzi i znajomi odwracają głowę na widok „oszołoma”, z listy kontaktów pisowskiego faszystę wykreśliła większość, trędowatość zastąpiła „lekkość pióra”. Wszystko to za rządów PO i popierających partię cudownych, słonecznych Polaków, otwartych, tolerancyjnych, nowoczesnych, uśmiechniętych, przyjaznych, kochających życie.

 

Dlatego słysząc o nadchodzącym Armagedonie bardzo wszystkich proszę o dwie rzeczy. Po pierwsze niech mi żaden miłośnik demokracji nie wyjeżdża z wodospadami gówna wylanymi na Kaczyńskich, IVRP, Macierewicza i zawistny ciemnogród, bo takiej tolerancji i to na skrajną głupotę pomieszaną z nieuzasadnioną agresją nie było w RP III nigdy. Po drugie klepiący zdrowaśki o powrocie państwa policyjnego nie mają bladego pojęcia o czym mówią i kto taką Polskę od 8 lat buduje. Pokażcie mi jednego blogera, kibica, zwykłego Polaka z czasów PiS, który przeszedłby podobną ścieżkę zdrowia, jaką PO i miłujący PO zafundowali Matce Kurce. Ta sama PO i ci sami miłośnicy, którzy tę samą Matkę Kurkę wynosili na ołtarze europejskości. PiS, zresztą nieudolnie, ścigał „kurwę i złodzieja”, którzy paśli się na budżetowym wikcie i opierunku, lewych przetargach i łapówach, dotacjach i akredytacjach. PO ściga każdego obywatela, który podnosi rękę na świętość i świętych, czyli na najwyżej pozostawioną „kurwę i złodzieja”, krzyczących o wolności, prawdzie, miłości, zgodzie i bezpieczeństwie. Niczego się nie boję, ani powrotu PiS, ani trwania PO, za jednych żyłem jak król, drugimi gardzę bez względu na cenę pogardy. Gorzej widzę los pyskujących na oślep gówniarzy i politycznych ignorantów, bo oni nie rozumieją, że państwo policyjne to nie puste hasło, ale ostatnie narzędzie, które PO zostało, aby utrzymać władzę. PiS może wracać choćby za minutę i jako doświadczony „hejter” jestem przekonany, że jedyne, co nam grozi to zwolnienie miejsc w aresztach wypełnionych kibicami i blogerami, by na ich pryczach zasiedli klienci „Sowy i przyjaciół”, czego całej Polsce szczerze życzę.

 

PS Na zdjęciu „Hubert z dworca”, recydywista znęcający się nad rodziną, który obrzucił śp. Lecha Kaczyńskiego „chujami”. Gwiazda programów Lisa, sąd umorzył postępowanie z a rat. 135 kk, z powodu niskiej szkodliwości społecznej czynu. Nie słyszałem, aby Tadeusz Rydzyk demon IV RP kogokolwiek piszącego bzdury o nim i jego Maybachu pozwał lub wniósł prywatny akt oskarżenia. Polityczny wyrobnik RP III, Jerzy Owsiak, miłość, muzyka i przyjaźń, w ciągu kilku lat wytoczył internautom co najmniej trzy procesy karne i kilka procesów cywilnych.

 


  • Waldas lubi to
Bóg, Honor, Ojczyzna.

#320 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 27 maj 2015 - 20:59

https://m.facebook.c...183689351825015

#321 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 27 maj 2015 - 21:09

Pomijając już najistotniejsza sprawę tego linku...

Z tymi 16tys tomów akt to jest jakiś żart??



#322 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 27 maj 2015 - 21:12

Jak jest tylu poszkodowanych, to jest tyle akt.

#323 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 27 maj 2015 - 21:18

To jeszcze mi powiedz ile będzie przeglądanie tego trwało??

Zdążyłbym dwa razy wyjść z kryminału, a sprawa by nie ruszyła.



#324 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 27 maj 2015 - 22:03

ja tej sprawy nie sledze, nie wiem co dokladnie sie dzieje z tym chopem.

 

A ile bedzie trwalo, no odpowiedz oczywista: w chuj. I ta sprawa sie nie skonczy szybko, albo wcale. Bo to wszystko trza przeczytac, sformulowac akt oskarzenia (wszystkie artykuly, ktore naruszyli i uzasadnienie), ustalic poszkodowanych, ustalic zakres ich szkody, przesluchac jako swiadkow.

Zreszta samo czytanie aktu oskarzenia zajmie ponad 10 rozpraw ;)


Użytkownik Mayek edytował ten post 27 maj 2015 - 22:04


#325 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 27 maj 2015 - 22:28

Nie no jak chłop już ma zaznajomienie z aktami sprawy to już jest zakończone śledztwo i po przeczytaniu przez niego to sprawa wskakuje na wokandę. 
Sprawa będzie się ciągła latami to wiadomo przy tylu świadkach.

Bardziej mi chodziło ile on to będzie czytał powiedzmy, że 10 tomów na dzień. No chyba że będzie chciało mu sie bardziej składać literki lub sylaby.
Ciekawe czy go pięć razy w tygodniu będą wozić na te czytanie do prokuratury.

Co do czytania aktu oskarżenia to chyba az tak długo ni będzie bo zarzutów to on ma coś tylko 25 a tak to głownie nazwiska pokrzywdzonych będą długo czytać ;)

Nie wiem czy to było poruszane tutaj ale z tą jego żoną w ciąży z tym wychowawcą aresztu to są jaja. Ale to bardziej się nadaje do tematu Humor!

Tak poza tym ta sprawa jest przejebana będzie się ciagła w ciul a najbardziej pokrzywdzeni, czyli ludzie oszukani gówno z tej zabezpieczonej kasy dostana, albo już tylko same ochłapy. Bo są ostatni w kolejności, a po drodze wilki wszystko rozszarpią.


Użytkownik Scarface WNC edytował ten post 27 maj 2015 - 22:30





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych