Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wybory prezydenckie 2015 - II tura


331 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Na kogo oddasz głos? (136 użytkowników oddało głos)

Na kogo oddasz głos?

  1. Głosowano Andrzej Duda (PIS) (106 głosów [77.94%])

    Procent z głosów: 77.94%

  2. Głosowano Bronisław Komorowski (PO) (6 głosów [4.41%])

    Procent z głosów: 4.41%

  3. Nie wiem (3 głosów [2.21%])

    Procent z głosów: 2.21%

  4. Na zadnego z powyzszych (21 głosów [15.44%])

    Procent z głosów: 15.44%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#251 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 maj 2015 - 14:53

Dużo rolnikow twierdziło że Unia to zło i dalej tak twierdzą. To co Unia daję rolnikom to ona sobie odbiera w różne sposoby. 

Tak głosowałem na Samoobrone i byłem na protestach z Lepperem. 



#252 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 25 maj 2015 - 16:22

http://niezalezna.pl...ury-konsultacji

 

no kurde, kto by pomyslal, ze komorowski moze oszukiwac :chamisko:



#253 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 25 maj 2015 - 16:38

Używając określenia "kryminaliści i zboczeńcy", miałem na myśli koalicjantów PiS, a przynajmniej jednego. Pisałem "chore oszołowmy, które tworzyły koalicję z bandą kryminalistów i zboczeńców".

 

 

Ale jesteś zaślepiony nienawiścią. Oszołomów i kryminalistów widzisz tylko w innych partiach. To jest dopiero ciemnogród.


Bóg, Honor, Ojczyzna.

#254 wodnik

wodnik
  • Czytelnicy

Napisano 25 maj 2015 - 17:04

Dużo rolnikow twierdziło że Unia to zło i dalej tak twierdzą. To co Unia daję rolnikom to ona sobie odbiera w różne sposoby. 

Tak głosowałem na Samoobrone i byłem na protestach z Lepperem. 

 

 

To pytanie do Ciebie gdyby nie sowite doplaty dla rolnikow to co by ich czekalo ? Stryczek przy poslizgu na kredytach ? Wolny rynek rzadzi sie swoimi prawami. Co do glosowania rolnikow to raczej wlasnie od Samoobrony stronili a glosy dostawali od przeciwnikow Unii.



#255 Jacenty

Jacenty
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 maj 2015 - 17:07

Na stadionach nie ma demokracji i ja bym ci pani Fiodor dal bana przynajmniej na ten temat. Zero sensu tylko powielanie pierdolenia z gw.

#256 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 25 maj 2015 - 17:39

Oficjalnie Duda Prezydentem Polski.

Ale ... niesmak jest: w Katowicach przegrał i to nie mało;/

 

Wstyd.



#257 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 maj 2015 - 18:04



Mlodzi,wyksztalceni z wielkich miast

Wystarczy wyjsc w weekend na ulice zeby sie przekonac ze ten wynik to nic dziwnego, kluby otwarte,alkohol jest, podwyzka wieku emerytalnego czy podatkow nie wplywa na wysokosc kieszonkowego otrzymowanego od mamusi i zycie sie kreci, po co komu kościół, kaczor czy " wojna z rosja " ...

Dołączona grafika


#258 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 25 maj 2015 - 18:17

http://wpolityce.pl/...-zobacz-zdjecia


  • Krzyś lubi to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#259 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 25 maj 2015 - 18:21

Kurwa, to wojny nie bedzie? 

 

http://wmeritum.pl/w...rzejowi-dudzie/

 

 

Niby szczegol, ale delikatna wbitka w tych obsrancow z po.


  • Krzyś lubi to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#260 wodnik

wodnik
  • Czytelnicy

Napisano 25 maj 2015 - 18:23

Zajebista wbita. Nikt nie trzas portkami ze nas Putin zaatakuje tylko ze Jaro z Antkiem rusza na Moskwe w imie zasad :D



#261 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 25 maj 2015 - 18:29

musiałem ze cztery razy przeczytać Twój wpis, wodnik, żeby go skumać:)

 

Znasz interpunkcję?



#262 wodnik

wodnik
  • Czytelnicy

Napisano 25 maj 2015 - 18:32

Nie tak dobrze jak bralczyk i miodek wiec po chuj sie trudzic :D To dzial polityka jak cos ominales to nic nie szkodzi mniej jadu w narodzie :D


  • Krzyś lubi to

#263 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 25 maj 2015 - 20:11

http://niezalezna.pl...ury-konsultacji

 

no kurde, kto by pomyslal, ze komorowski moze oszukiwac :chamisko:

Hahahahaha...
Tego się nie da czytać!!!
Powinno się każdemu co na niego oddał głos do skrzynki wrzucać lub na drzwi przyklejać tą "niespodziewaną" decyzję!

No ale pewnie inne ustawy itp na szybko będzie teraz podpisywał co by im Duda nie zawetował już od sierpnia!

 



#264 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 maj 2015 - 20:25

Była tutaj kiedyś dyskusja na temat preferencji wyborczych przedsiębiorców pomiędzy Maykiem i Zielem.

Mayek - win. Też mi się tak wydawało, że przedsiębiorcy wolą spokój, niż zmiany, do tego dochodzi (w/g mnie) druga kwestia - przedsiębiorcy w Polsce nie mają bardzo źle,na pewno nie gorzej niż zwykli ludzie. ;-)

 

11264990_10204249807660903_4854076497673


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#265 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 25 maj 2015 - 20:27

Wszyscy mamy zajebiście w tym kraju.


  • jajo1964 lubi to

Przyjaźń jest wszystkim!


#266 jajo1964

jajo1964
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja40-173

Napisano 25 maj 2015 - 20:35

Haha Prezes podsumował :)


Crazy Boys!

#267 suchy1985

suchy1985
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 maj 2015 - 21:59

To pytanie do Ciebie gdyby nie sowite doplaty dla rolnikow to co by ich czekalo ? Stryczek przy poslizgu na kredytach ? Wolny rynek rzadzi sie swoimi prawami. Co do glosowania rolnikow to raczej wlasnie od Samoobrony stronili a glosy dostawali od przeciwnikow Unii.

UE niema nic wspólnego z wolnym rynkiem, o wszystkim decydują państwa starej Unii, przykład OZE CO2, czy bujda typu ocieplenie klimatu.... trzeba być mega debilem by wierzyć w ich dobre intencje no albo wyborcą PO...



#268 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 25 maj 2015 - 23:02

Bartek, nie. Kryminalistów, oszustów i złodziei widzę również w PO (oczywiście nie całej). Natomiast nie widzę tam ludzi chorych psychicznie. W moim odczuciu psychole są sami w sobie bardziej niebezpieczni niż złodzieje, a psychole u władzy to już w szczególności. Z zasady wolę z dwojga złego przewidywalnego złodzieja niż nieprzewidywalnego psychola.

 

Podobnie widziałem w PiS-ie porządnych o wartościowych ludzi, których mogłem szanować nawet jak się z nimi nie zgadzałem. Tylko dziwnym trafem większości z nich już dawno w PiS-ie nie ma, bo nie mogli się pogodzić ze stylem uprawiania polityki przez Jarka, Macierewicza i im podobnych. Jeśli w ciągu roku od zaprzysiężenia Duda da 3 dowody, że nie jest przedłużonym ramieniem Jarka i Macierewicza, pierwszy odszczekam, co pisałem.

 

Junior, Scarface - zgoda, że to, co zrobił Komor z ustawą emerytalną jest żenujące. Ale już nikt nie pamięta, co zrobił Kaczyński, żeby wygrać? "Drodzy przyjaciele Rosjanie...".... "Od dziś nie będę mówił komuniści, od dziś będę mówił lewica..." każdemu właził z kakao, żeby wygrać po bardziej niż Komor i Kwachu razem wzięci... Panowie, naprawdę nie chcę Was podejrzewać o Alzheimera...

 

Krzyś - i chwałą Bogu, bo zaczynałem się wstydzić, że jestem Hanysem...


#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#269 wodnik

wodnik
  • Czytelnicy

Napisano 25 maj 2015 - 23:03

UE niema nic wspólnego z wolnym rynkiem, o wszystkim decydują państwa starej Unii, przykład OZE CO2, czy bujda typu ocieplenie klimatu.... trzeba być mega debilem by wierzyć w ich dobre intencje no albo wyborcą PO...

 

 

 

UE to bezzwrotne doplaty. Co by rolnikow czekalo gdyby nie one ? Kredyt w banku.

 

Pis tez bylo za wejsciem Polski do Unii wiec ich wyborcy tez sa zli :)

 

Co do ocieplenia klimatu, co to ma wspolnego z nadmierna emisja CO2 przez przemysl ? Chyba dobrze ze innowacje techniczne i filozofia rozwijajacego sie przemyslu byla oparta na zasadzie zeby szkodzic jak najmniej.


Użytkownik wodnik edytował ten post 25 maj 2015 - 23:03


#270 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 25 maj 2015 - 23:07

Dla przypomnienia:

 

htpps://www.youtube.com/watch?v=5DdWSVaRBmA


Użytkownik Fjodor1964 edytował ten post 25 maj 2015 - 23:08

#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#271 krejzol

krejzol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąb

Napisano 25 maj 2015 - 23:36

nie pajacuj

 


Kurwa, pod każdą władzą czuję się jak kundel!
Czemu nie jestem chamem ze sztachetą w ręku!?
Ktoś by się ze mną liczył gdybym rzucił cegłą!
 


#272 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 25 maj 2015 - 23:47

Krejzol, nie chodziło mi o to, że Kaczor używał ostrego języka, bo obie strony go używały, tylko o to, że zmieniał poglądy jak chorągiewka lub kłamał w żywe oczy, co zarzuca się teraz Komorowskiemu. Ale co tam. PiSuarom wolno, bo cel uświęca środki.


#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#273 Waldas

Waldas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 maj 2015 - 00:35

Nie zgadzam się Fjodor, że PISowi czy PO wolno kłamać czy nie. Kaczor zmieniał poglądy jak chorągiewka lub kłamał w żywe oczy i PRZEGRAŁ z Komorowskim- pięć lat temu. A wiesz co jest najlepsze? Pięć lat później Komorowski zmieniał poglądy jak chorągiewka lub kłamał w żywe oczy i...... PRZEGRAŁ! Ja tu widzę konsekwencję- kłamiesz, zmieniasz nagle poglądy- nikt się nie da nabrać i PRZEGRYWASZ niezależnie od partii.

 

 

P.S A Niesiołowski to według Ciebie normalny czy psychol?


  • ToJa lubi to

#274 krejzol

krejzol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąb

Napisano 26 maj 2015 - 06:19

Prawdomówny Pan Tusk

 

Po pierwsze tylko krowa nie zmienia poglądów,

a po drugie, jakie znaczenie miały zmiany poglądów Pana Kaczyńskiego ? nie miał żadnego wpływu na tą władze.Ja nie pamiętam złych rzeczy za ich rządów(może był za krótki w czasie) ale doskonale widać jakie kłamstwa ma episkopat WSI


Kurwa, pod każdą władzą czuję się jak kundel!
Czemu nie jestem chamem ze sztachetą w ręku!?
Ktoś by się ze mną liczył gdybym rzucił cegłą!
 


#275 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 maj 2015 - 06:49

UE to bezzwrotne doplaty. Co by rolnikow czekalo gdyby nie one ? Kredyt w banku.

Czy aby na pewno bezzwrotne? Nie sadze. Unia sobie wszystko odbiera od polski pod kazda postacia. Ilu rolnikow znam co zbankrutowalo bo probowalo sie rozwinac dzieki Uni,probowali powiekszyc gospodarstwa bo byly dotacje ale co mozna bylo kupic za taka dotacje jezeli takie cos przyznawali to o 100% maszyny szly w gore z cena,trzeba bylo brac kredyty a cena wiadomo jaka jest i oplacalnosc produkcji.Dajmy na to dofinansowabie 100tys dla mlodego rolnika gdzie pisze sie biznes plan na 5 lat i trzeba wpisac tam kilka maszyn pasujacych do swojego pomyslu. Wiadomo tez ze trzeba kupic ciagnik gdzie za 100tys sie nie kupi bo polowe braknie. No i w tedy biora spory kredyt na reszte maszyn na ktore sie zadeklarowali. Nie ma ceny produktow to nie ma za co splacac kredytu. Wielu chlopow zaryzykowalo i chcialo pomoc z Uni, wielu sie udalo bo sie rozwineli a wielu zlicytowali.nie ma nawet co porownywac jakie pomoce otrzymuja rolnicy z zachodu a jakie polscy.W TV tylko mowia o dotacja jakie dostaje a jakie zagrozenia i straty to nie mowia i dlatego spoleczenstwo mowi jaka to wielka kasr dostaje rolnik. Niektorzy mowia ze domy buduja ale to juz glupota takie rzeczy mowic bo trzeba sie ze wszystkiego dokladnie rozliczyc.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych