Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wybory prezydenckie 2015 - II tura


331 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Na kogo oddasz głos? (136 użytkowników oddało głos)

Na kogo oddasz głos?

  1. Głosowano Andrzej Duda (PIS) (106 głosów [77.94%])

    Procent z głosów: 77.94%

  2. Głosowano Bronisław Komorowski (PO) (6 głosów [4.41%])

    Procent z głosów: 4.41%

  3. Nie wiem (3 głosów [2.21%])

    Procent z głosów: 2.21%

  4. Na zadnego z powyzszych (21 głosów [15.44%])

    Procent z głosów: 15.44%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#226 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 maj 2015 - 05:19

tl;dr


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#227 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 maj 2015 - 06:15

taki off top oglądacie debate w tvp info? na początku babka co to prowadzi miała bardzo fajnie widoczny biuścik a teraz chyba kazali jej ubrać bluzke pod ten biały żakiecik hehe


Masz gdzies foto? :)

#228 Jurek

Jurek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 maj 2015 - 06:16

"Jurki"  będą miały ciężką noc. Ciężkie kilka lat.

 

dzięki, noc była spokojna :D  o kolejne kilka lat też się nie boję, cokolwiek by się nie stało, twoje kompleksy zawsze poprawią mi humor :hihi:



#229 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 25 maj 2015 - 06:42

na Śląsku wygrał Duda

 

 

a jednak nie:(



#230 Branik_GT

Branik_GT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja(G)órny Tauzen

Napisano 25 maj 2015 - 06:57

 Tak na prawdę to nie Duda wygrał tylko Beata Szydło i całe zaplecze sztabowe z masą specjalistów od wizerunku medialnego. Są to ludzie którzy oceniają jak Duda ma klaskać, stać, kogo pocałować i komu dorzucić do pieca. I dostają za to kupę kasy a procenty % rosną...

Głosowałem na Dudę ale jak ogromna większość nie dlatego że go popierałem tylko dlatego żeby zrzucić Komora ze stołka.

Bardzo dobrą decyzją było to że Kaczor i Macierewicz w ogóle się nie pojawiali w mediach. Dało to na pewno to poczucie że to nie oni stoją nad Dudą co mu było zarzucane.

Zdrajca Michnik i furiat Niesiołowski już alarmują od rana że Polacy wybrali drogę do dyktatury, że dali się zaślepić pustymi sloganami i w ogóle są omamieni kłamstwami...



#231 Jurek

Jurek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 maj 2015 - 07:07

 Tak na prawdę to nie Duda wygrał tylko Beata Szydło i całe zaplecze sztabowe z masą specjalistów od wizerunku medialnego. Są to ludzie którzy oceniają jak Duda ma klaskać, stać, kogo pocałować i komu dorzucić do pieca. I dostają za to kupę kasy a procenty % rosną...
 

 

no to plus dla Dudy, że ma kumatych sztabowców, którzy dobrze mu poprowadzili kampanię. PiS miał zawsze dobrych ludzi od tego. Natomiast na przykładzie Komorowskiego, będą pisać doktoraty pt. jak spierdolić wygrane wybory :) To jakie chłop miał wyjściowe poparcie, wsparcie rządu, mediów i przy tym wszystkim przerżnął to jest mistrzostwo :hihi: obudził się dopiero po pierwszej rundzie, tyle że wtedy to już większość jego ruchów wyglądała conajmniej kabaretowo.


  • LeoPold lubi to

#232 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 25 maj 2015 - 07:48

Mnie cieszy bardzo, że po raz pierwszy w naszym kraju internet okazał się silniejszy niż telewizja.

Świadczy o tym wynik Kukiza w 1 turze, a teraz Dudy. Z roku na rok ten procent będzie większy i to cieszy.


  • ToJa, Zielu88 i resovia lubią to

#233 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 maj 2015 - 09:41

ciekawi mnie nieobecnosc Jarka. Jaki pis ma plan? Mam nadzieje, ze cos takiego, ze bedzie polaryzacja miedzy PiS a prawica, a po pojdzie w chuj i sie ludzie na nowoczesna.pl nie dadza nabrac.

Odpowiedź:

 

3) stwierdza wejście wraz z bieżącymi wyborami przez Polskę w epokę postpolityczną (PiS przegrywał wszystkie wybory dopóki reprezentował wobec postpolitycznej PO klasyczny model nowoczesnej polityczności uosabiany przez Kaczyńskiego – wygrał, gdy wystawił kandydata ładniejszego i bardziej ulizanego niż nieco już siermiężny „gajowy”, tak samo jednak pozbawionego kręgosłupa politycznego jak jego przegrany konkurent) w której władza zmienia swoją naturę tak dalece, że fasada wyborcza i demokratyczna przestaje ukrywać jakąkolwiek władzę, bo ta „rozpływa” się i „usieciowia”, wobec czego również dotychczasowe wyborcze kanały oddziaływania na rządzącą oligarchię tracą na znaczeniu;

 

 

ps: Fuhrer bardzo dobrze podsumował wybory.


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#234 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 25 maj 2015 - 10:47

Używając określenia "kryminaliści i zboczeńcy", miałem na myśli koalicjantów PiS, a przynajmniej jednego. Pisałem "chore oszołowmy, które tworzyły koalicję z bandą kryminalistów i zboczeńców".

 

Nie będę nazywać po imieniu i nazwisku, bo nie będę publicznie mówił/pisał źle o nieżyjących.


Użytkownik Fjodor1964 edytował ten post 25 maj 2015 - 11:08

#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#235 Jurek

Jurek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 maj 2015 - 11:32

i tak tu nikogo nie przekonasz. Ludzie nie pamiętają, albo nie chcą pamiętać rządów PiS-u. Dlatego dobrze jak się Jarek do władzy dorwie, bo przynajmniej sobie przypomną.

Tym bardziej że platforma się nadaje już tylko do zmiany. Mogli wprowadzać reformy, to się bali, albo im się nie chciało, myśleli że w nieskończoność będą jechać tylko i wyłącznie na strachu przed Kaczyńskim i Macierewiczem?



#236 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 25 maj 2015 - 11:57

mysmy nie glosowali za PiSem, tylko przeciwko agentom i zdrajcom ojczyzny.

Gan ma racje, bol, czy raczej bul, dupy "Jurkow" bezcenny. Nic sie nie zmienilo ale "mlodzi wyksztalceni i z wielkich osrodkow" zalamani, jakby im matka umarla hahaha

 

11351324_1592393641016847_18167825286533



#237 Guest_BGC64_*

Guest_BGC64_*
  • Anonimowi

Napisano 25 maj 2015 - 12:04

niech te kurwisko napisze kto wedlug niego moze glosowac.Nie dawno babci zabierali dowod,teraz mlodym.



#238 Jurek

Jurek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 maj 2015 - 12:10

Gan ma racje, bol, czy raczej bul, dupy "Jurkow" bezcenny.

kompleksie trwaj :lajkonik:

 

naprawdę smutna musi być wasza egzystencja, skoro dla poprawy humoru, musicie konfabulować sobie moje reakcje na sprawy które mnie średnio przejmują :hihi:

 

moja reakcja na wyniki wyborów: 'uhum'

reakcja Mayka i Gana: 'jeeeeeest, ale się Jurek musiał wkurwić!' dopiero po dwóch godzinach onanizmu, z satysfakcją przyjęli fakt, że ich kandydat wygrał wybory :hihi:


Użytkownik Jurek edytował ten post 25 maj 2015 - 12:10


#239 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 25 maj 2015 - 12:22

Śmieszne jest to że PO nie wie czemu przegrało (uważa że przez gówniarzy), a PiS nie wie czemu wygrał (myślą że mieli super kandydata). Prawda jest taka, że ludzie poszli na I turę wkurwieni na wszystko, a potem na obłudę Komora. Jakby zamiast Dudy był kij od szczotki, to też by na niego głosowali. To że PiS nie wie czemu wygrał, to pokazuje też to że już powoli pojawia się Kaczyński. A ludzie wybrali Dudę między innymi dlatego, że nie widzieli Kaczyńskiego.

Tak jak Jurek pisze - o porażce Komora będzie się jeszcze dużo mówić i pisać. Jego sztabowcy przespali Internety.


  • Jurek lubi to

Przyjaźń jest wszystkim!


#240 wodnik

wodnik
  • Czytelnicy

Napisano 25 maj 2015 - 12:34

Jakby po wygraniu przez PO wyborow nie bylo bulu dupy zwolennikow Pis :) dzien jak co dzien



#241 Jurek

Jurek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 maj 2015 - 12:41

Jakby po wygraniu przez PO wyborow nie bylo bulu dupy zwolennikow Pis :) dzien jak co dzien

 

Bo większość z nich wierzy w to, że do władzy przyjdzie ktoś, dzięki komu ich nędzne życie nagle nabierze kolorów, staną się młodsi, piękniejsi, bogatsi i nastanie dobrobyt.

 

chuja, jak się sami nie wezmą za własne życie to nikt im manny z nieba nie ześle, nawet gdyby za rządzenie zabrał się Steve Jobs zza grobu.


Użytkownik Jurek edytował ten post 25 maj 2015 - 12:41


#242 Picapao

Picapao
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaManhattan

Napisano 25 maj 2015 - 12:48

Ach jak ja bym chciał być bananowym dzieciakiem...  :golebie:


  • Bouni_Ledziny lubi to

#243 wodnik

wodnik
  • Czytelnicy

Napisano 25 maj 2015 - 12:51

Co bedzie to bedzie. Ktos bedzie rzadzil a ktos przejdzie do opozycji. Nie ma co wyrokowac. A niektorzy forumowicze zachowuja sie jakby wygrali conajmniej bitwe pod Grunwaldem. To tylko polityka za kilka znowu beda wybory.



#244 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 25 maj 2015 - 12:56

nikt sie tak nie zachowuje, nie daj sobie wmowic tego, co ci Jurek pierdoli.

Nikt sie nie cieszy, ze wygral PiS. Nikt sie nie cieszy, ze bedzie jakas zmiana. Po prostu jestesmy zadowoleni, ze nie rzadzi nam czlowiek, ktory wszystkim robi laske.

Ale oczywistym jest, ze ludzie pokroju Jurkow i Kuzniarow, beda teraz w chuj smutni i beda wmawiali nam, ze sie cieszymy i szampany otwieramy. A golym okiem widac, na kogo ta zmiana miala wiekszy wplyw.



#245 Branik_GT

Branik_GT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja(G)órny Tauzen

Napisano 25 maj 2015 - 13:04


 

11351324_1592393641016847_18167825286533

 A to gnój fałszywy :D

Tak tego cymbała nienawidzę że tego nikt nie zrozumie :D

Z reguły nie życzę ludziom źle nawet wrogom ale jemu mogła by strzelic guma w majtach żeby go zabolało.



#246 wodnik

wodnik
  • Czytelnicy

Napisano 25 maj 2015 - 13:07


 


Ale oczywistym jest, ze ludzie pokroju Jurkow i Kuzniarow, beda teraz w chuj smutni i beda wmawiali nam, ze sie cieszymy i szampany otwieramy. A golym okiem widac, na kogo ta zmiana miala wiekszy wplyw.

 

Nie rozumiem. Szampana mozesz otwierac jak to po zwyciestwie. Chodzi bardziej o Twoj cytat o bulu dupy. I na kogo te zmiany mialy wiekszy wplyw bo nie rozumiem ? Jak Jaro przegral zaraz byly watki o spisku, oszustwie i przekrecie. Narazie po stronie PO widze tylko zalamke jak po przegranej. Nikt nie wyciaga tego ze serwery byly ruskie itd :D


Użytkownik wodnik edytował ten post 25 maj 2015 - 13:08


#247 ŻabaBogucice

ŻabaBogucice
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBastion

Napisano 25 maj 2015 - 13:54

z braku szczotki,jak to Kosa napisał :hihi: ,głos oddany na dude.tylko i wyłacznie po to,zeby zmieniła sie swinia przy korycie,a powcy mieli problem,z zaklepywaniem kolejnych ustaw pisanych na szybko,w nocy na kolanie (ustawa o gornictwie).premier po,prezio po. rzad po,to se robili co chcieli.Smieszy mnie tez jak ludzie panikuja ze duda wygrał to wszedzie krzyze postawia i inne bzdety.Sytuacja analogiczna jak w 1995 roku,gdzie bolek przegrał a wygrał kwach.Ludzie panika ,co to teraz bedzie,komuna wroci itd :dead:



#248 slavek099

slavek099
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 maj 2015 - 14:24

Używając określenia "kryminaliści i zboczeńcy", miałem na myśli koalicjantów PiS, a przynajmniej jednego. Pisałem "chore oszołowmy, które tworzyły koalicję z bandą kryminalistów i zboczeńców".

 

Nie będę nazywać po imieniu i nazwisku, bo nie będę publicznie mówił/pisał źle o nieżyjących.

 

Kolejny, co daje sobą manipulować reżimowej telewizji. Leppera ośmeszali, bo im zagrażał, a życie pokazało, że miał rację (Klewki), potem chcieli z niego zrobili kryminalistę i zboczeńca, w reakcji na to:

Ale przekaz telewizji poszedł i część limingów uwierzyła i wierzy do dziś.


  • Krzyś, Wygan i szwedzik lubią to

#249 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 maj 2015 - 14:33

Ten chłop zawsze dobrze mówił i go popierałem. Lepper był to prosty człowiek i sie nie pierdolił,mowil jak jest a kurwy go powiesiły,zamordowali człowieka.



#250 wodnik

wodnik
  • Czytelnicy

Napisano 25 maj 2015 - 14:37

Glosowales na Samoobrone ? Jego to nawet rolnicy nie popierali bo twierdzil ze Unia to zlo. Glosowal na niego wyrzutki z PGRow co sobie nie poradzili i nie ogarniali kapitalizmu. Czy wszystko bylo ok oczywiscie nie. PGR mogly byc kontynuowane przez jakis czas zeby nauczyc rolnikow nowoczestnego biznesu i innych realiow.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych