Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polska


6122 odpowiedzi w tym temacie

#6001 Jah

Jah
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHyvinkää

Napisano 18 kwiecień 2024 - 13:43

Czyli jednak idziemy w kierunku Ukropolin.

 

TcQ07xm.jpg


cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów


#6002 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 18 kwiecień 2024 - 13:59

Skonczy sie tak, ze bedzie mozna jezdzic jak sie chce, wazne, zeby miec przy sobie troche gotowki schowanej w kopercie. To sa rewelacyjne pomysly. Budujemy silne, praworzadne panstwo.



#6003 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 18 kwiecień 2024 - 14:34

Nie ma chętnych do psów, nawet bez wymagań, testów to chcą brać kogo się da.
Bóg, Honor, Ojczyzna.

#6004 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 kwiecień 2024 - 15:04

Chcą brać obcokrajowców bo nie potrafią się dogadać z zatrzymanymi. Moja kiedyś współpracowała jako tłumacz z SG to oni kajś podali jej numer i teraz regularnie dzwonią do niej z komend aby przyjechała bo nie potrafią się dogadać z zatrzymanym a to przecież zwykły Rosyjski. Co te psy mają z jakimiś kełmukami to sobie można tylko wyobrazić. Stawki dla tłumacza proponują takie śmieszne, że aż żałosne.
Obstawiam, że ci gruzini, ukry, Białorusini w policji beda mieli lepsze stawki od Polaków. Polacy chcieli multikulti to mają

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#6005 borg

borg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Napisano 18 kwiecień 2024 - 15:38

To jest skrajnie niebezpieczne. Zrobimy z Ukraińców policjantów, za chwilę zjedzie masa zdemobilizowanego chłopa , która do pracy uczciwej nie pójdzie, a pewno stworzy gangi plus zaczną się np oskarżenia Ukrainy o przegraną wojnę, niepokoje na granicy, to ciekawe wtedy czyją stronę ta policja weźmie. Naszą czy swoich rodaków.
Do tego już widzę jak rząd takie coś wysyła na protesty np rolników.
  • kris80 i Jah lubią to

#6006 Jah

Jah
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHyvinkää

Napisano 18 kwiecień 2024 - 15:41

To jest skrajnie niebezpieczne. Zrobimy z Ukraińców policjantów, za chwilę zjedzie masa zdemobilizowanego chłopa , która do pracy uczciwej nie pójdzie, a pewno stworzy gangi plus zaczną się np oskarżenia Ukrainy o przegraną wojnę, niepokoje na granicy, to ciekawe wtedy czyją stronę ta policja weźmie. Naszą czy swoich rodaków.
Do tego już widzę jak rząd takie coś wysyła na protesty np rolników.

Oczywiscie, ze tak bedzie. Kurwiszony juz sa w urzedach od wrzesnia ubieglego roku. Wiedza jakie mamy majatki. Rozpoczna sie porwania dla okupu, przejmowanie majatkow.

 

Do tego cala masa ruskich szpionow, ktora zaraz bedzie w polskich sluzbach.


cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów


#6007 Jah

Jah
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHyvinkää

Napisano 18 kwiecień 2024 - 15:41

"zamykają tylko działy"

 

 

3lbmX8S.jpg


cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów


#6008 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 kwiecień 2024 - 15:51

Niektórzy chyba nie rozumieją czym jest policja. Jest to zaskakujące biorąc pod uwagę, że jesteśmy na forum kibolskim.
I o to właśnie chodzi aby miał kto napierdalać rolników. Po MN 2014 gdzie nastąpił prawie bunt w prewencji policja zreformowała się wewnętrznie i na multi są odrzucani pasjonaci, patrioci czy ludzie bardziej ambitni czy z zasadami. Są przyjmowane osoby bez kręgosłupa moralnego którzy mają ślepo wykonywać rozkazy.
  • griszag i BGC1964 lubią to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#6009 kmwtw

kmwtw
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 kwiecień 2024 - 18:46

Krok po kroku zmierzamy w złym kierunku, czekam aż powstanie partia ukraińska kandydująca do sejmu i wtedy wszyscy ukraińcy zagłosują solidarnie na tą jedną, a my dalej będziemy podzieleni na bandę czworga.


  • kris80, griszag i Edy lubią to

#6010 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 18 kwiecień 2024 - 18:48

My mamy ten problem, ze powinnismy przyjmowac nacje, ktore sa pokojowe, czyli np Wietnamczykow, Filipinczykow itd, a przyjmujemy wrogie. Nie wiem, czy oni sa chetni przyjezdzac i czy potrzebujemy naplywu ludnosci, ale ci co przyjezdzaja to nie jest ani nasz krag kulturowy, ani nasza wiara, wiec wiadomo, ze beda problemy.



#6011 Buziol

Buziol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBederowiec

Napisano 18 kwiecień 2024 - 18:58

Ale oni nie będą chcieli w Polsce zostać (mam na myśli większość). Bedą chcieli pocisnąć na zachód i jakoś polskie służby będą musiały ich powstrzymać. Jak nie mam pojęcia. Będą ich wolności pozbawiać? Osadzać w aresztach/więzieniach? Na jakiej podstawie? Przecież jest strefa Szengen. 


  • Krzyś lubi to

#6012 Jah

Jah
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHyvinkää

Napisano 18 kwiecień 2024 - 19:05

Ale oni nie będą chcieli w Polsce zostać (mam na myśli większość). Bedą chcieli pocisnąć na zachód i jakoś polskie służby będą musiały ich powstrzymać. Jak nie mam pojęcia. Będą ich wolności pozbawiać? Osadzać w aresztach/więzieniach? Na jakiej podstawie? Przecież jest strefa Szengen. 

Też od dawna szukam odpowiedzi na to pytanie.


cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów


#6013 WzG

WzG
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 kwiecień 2024 - 19:15

"Uszi wyjaśnia na czym polega afera z absurdalnymi przepisami dot. lekarzy na ukraińskich dokumentach.

Ci, którym ODMÓWIONO prawa wykonywania zawodu w PL - nadal mogą być zatrudniani jako lekarze, i to bez odpowiedzialności zawodowej. "

https://twitter.com/...Tf3wa7YrRw&s=19

Tylko w tym przypadku społeczność polskich lekarzy jest dość bogata i wpływowa, więc ciekawe czy to jest im na rękę, czy raczej sprzeciwią się, żeby nie mieć konkurencji. Niestety o polskich lekarzach, z którymi miałem doczeniania nie mam dobrej opinii, ale szczerze współczuję trafić na takich "lekarzy" z Ukrainy.

#6014 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 18 kwiecień 2024 - 19:20

Naczelna izba lekarska (skurwiona podczas kowida i dalej gnębiąca zdroworozsądkowych)

1. Lekarz z Ukrainy, który ubiega się o warunkowe prawo wykonywania zawodu nie musi uczestniczyć w kursie językowym, nie składa egzaminu z języka polskiego i nawet nie musi złożyć oświadczenia o znajomości języka polskiego. Ten tryb uproszczony (warunkowe PWZ) zakłada, że lekarzem może być nawet osoba, która nie zna ani słowa po polsku.

2. Lekarz z Ukrainy, który ubiega się o prawo wykonywania zawodu lekarza na określony zakres czynności zawodowych, nie musi uczestniczyć w kursie językowym, nie składa egzaminu z języka polskiego, składa jedynie oświadczenie, że wykazuje znajomość języka polskiego wystarczającą do wykonywania powierzonego jej zakresu czynności zawodowych.

3. Mimo tych „kulejących” przepisów, izby lekarskie wymagają od lekarzy z Ukrainy znajomości języka polskiego, weryfikują znajomość języka polskiego, ale zanim izba lekarska dopuści daną osobę do zawodu (przyzna jej prawo wykonywania zawodu), to ta osoba pracuje jako lekarz na podstawie wcześniej wydanej decyzji Ministra Zdrowia, który znajomości języka polskiego zupełnie nie sprawdza.

Dodatkowo, pomimo negatywnej oceny znajomości języka polskiego przez izby, lekarz dopuszczony przez Ministerstwo Zdrowia do pracy w Polsce, pracuje dalej

Użytkownik Bartek84 edytował ten post 18 kwiecień 2024 - 19:20

Bóg, Honor, Ojczyzna.

#6015 Jah

Jah
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHyvinkää

Napisano 18 kwiecień 2024 - 19:24

W tym temacie to zobaczcie to pierdolnicie z krzesła:

 

https://twitter.com/...fz-VETf3wa7YrRw

 

 

Dobra rada od kogoś gdzie połowa rodziny pracuje w służbie zdrowia: pod ŻADNYM pozorem nawet z najbardziej błachą rzeczą nie dajcie się leczyć czy diagnozować przez chochoła. Nawet jeśli ma się to wiązać z czepianiem się znajomości języka czy sugestią, że może być pod wpływem. Nie i CHUJ. W Zawierciu już dwie osoby w piachu przez błąd lekarski naszego brata ze wschodu. Podważać kompetencje, poprosić o innego lekarza, ewentualnie udać się w inne miejsce.


Użytkownik Jah edytował ten post 18 kwiecień 2024 - 19:24

cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów


#6016 paulek

paulek
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTychy

Napisano 19 kwiecień 2024 - 05:09

było już kiedyś na stadionie śląskim(?), bodajże w 2009 roku (mogę się mylić o parę lat) - w chuj ich tam było i na pewno na dużym stadionie.

Spotkanie, na które zjeżdżało się ich z całej okolicy i to był 1 dzień.

Okolica mam na myśli kraje w okolicy również

to może jehowi byli : )


  • Toczmek89 lubi to

#6017 mały

mały
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 kwiecień 2024 - 08:08

Będą jaja jak do psiarni się pozatrudniają jacyś byli wojskowi z frontu. Ogólnie na meczach,protestach się zacznie jazda jak we Francji czy Hiszpanii jak zatrudnią to bydło stepowe.

#6018 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 19 kwiecień 2024 - 16:34

Trcohę z innej beczki.

 

Olimpijczycy w strojach adidasa, koiniec współpracy z 4F.

 

Polscy olimpijczycy stroje adidas koniec 4F (wirtualnemedia.pl)



#6019 Jah

Jah
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHyvinkää

Napisano 19 kwiecień 2024 - 16:44

Jebać 4F (choć jakościowo ich kolekcje były topowe na te ważniejsze imprezy). Pierdolone ukraińskie dupowłazy. A ta kolekcja Adidasa jest dramatyczna, ja bym zrobił lepszą w jedną noc.

 

I moim zdaniem to nie jest przypadek, komuś ewidentnie zależy na ośmieszaniu Polski i Polaków i konsekwentnie są wbijane kolejne szpilki do tego, aby Polskość kojarzyła się z tandetą.

 

Zalatuje konspirą, ale serio za dużo tego ostatnio jest.


  • Krzyś lubi to

cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów


#6020 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 19 kwiecień 2024 - 16:55

Jebać 4F (choć jakościowo ich kolekcje były topowe na te ważniejsze imprezy). Pierdolone ukraińskie dupowłazy. A ta kolekcja Adidasa jest dramatyczna, ja bym zrobił lepszą w jedną noc.

 

I moim zdaniem to nie jest przypadek, komuś ewidentnie zależy na ośmieszaniu Polski i Polaków i konsekwentnie są wbijane kolejne szpilki do tego, aby Polskość kojarzyła się z tandetą.

 

Zalatuje konspirą, ale serio za dużo tego ostatnio jest.

 

 

Ale jednak to Polska firma, a zastąpiona? No właśnie ....

 

A stroje jak za czasów tej co miała niby świerzość w kroku -  Szewińskiej.

 

Dramat.


  • Bartek84 lubi to

#6021 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 19 kwiecień 2024 - 17:26

Po prostu był przetarg. Też mi się marzy kraj, gdzie w końcu usługi publiczne będą zlecane tylko polskim firmom, ale m.in. UE.

#6022 BGC1964

BGC1964
  • SK1964

Napisano 20 kwiecień 2024 - 10:34

Zobaczyłem teraz te rzeczy z adidasa i fajne są.

#6023 mały

mały
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 kwiecień 2024 - 09:26

https://twitter.com/...7z086E1a1A&s=19

Podobno Wrocław.

#6024 SKalpel

SKalpel
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 kwiecień 2024 - 20:24

https://twitter.com/...7z086E1a1A&s=19

Podobno Wrocław.

Jebany teleskopik i kosa... kurwa aż mnie trzęsie

#6025 Jah

Jah
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHyvinkää

Napisano 22 kwiecień 2024 - 19:30

Wybory za nami, więc rządowa mafia zaczyna rozwiązywać protesty rolników na granicach. Kto zdziwiony?


  • kris80 lubi to

cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych