Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wybory parlamentarne 15.10. 2023


588 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Wybory (145 użytkowników oddało głos)

Na kogo zagłosujesz w wyborach do sejmu?

  1. Bezpartyjni Samorządowcy (1 głosów [0.69%])

    Procent z głosów: 0.69%

  2. Trzecia Droga (5 głosów [3.45%])

    Procent z głosów: 3.45%

  3. Nowa Lewica (1 głosów [0.69%])

    Procent z głosów: 0.69%

  4. PiS (13 głosów [8.97%])

    Procent z głosów: 8.97%

  5. Konfederacja (82 głosów [56.55%])

    Procent z głosów: 56.55%

  6. KO (13 głosów [8.97%])

    Procent z głosów: 8.97%

  7. Polska Jest Jedna (2 głosów [1.38%])

    Procent z głosów: 1.38%

  8. Inna partia (2 głosów [1.38%])

    Procent z głosów: 1.38%

  9. Nie idę na wybory (17 głosów [11.72%])

    Procent z głosów: 11.72%

  10. Oddam głos nieważny (3 głosów [2.07%])

    Procent z głosów: 2.07%

  11. Nie wiem (6 głosów [4.14%])

    Procent z głosów: 4.14%

Na kogo zagłosujesz w wyborach do senatu?

  1. Bezpartyjni Samorządowcy (1 głosów [0.69%])

    Procent z głosów: 0.69%

  2. Trzecia Droga (3 głosów [2.07%])

    Procent z głosów: 2.07%

  3. Nowa Lewica (2 głosów [1.38%])

    Procent z głosów: 1.38%

  4. PiS (13 głosów [8.97%])

    Procent z głosów: 8.97%

  5. Konfederacja (74 głosów [51.03%])

    Procent z głosów: 51.03%

  6. KO (8 głosów [5.52%])

    Procent z głosów: 5.52%

  7. Polska Jest Jedna (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  8. Inny kandydat (6 głosów [4.14%])

    Procent z głosów: 4.14%

  9. Nie idę na wybory (17 głosów [11.72%])

    Procent z głosów: 11.72%

  10. Oddam głos nieważny (6 głosów [4.14%])

    Procent z głosów: 4.14%

  11. Nie wiem (15 głosów [10.34%])

    Procent z głosów: 10.34%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#51 silny

silny
  • SK1964
  • LokalizacjaChełm

Napisano 29 wrzesień 2023 - 14:23

Goraka się nie da z GieKSy wypierdolic

Trębacz poleciał, to Góraka byśmy nie dali, jakbyśmy chcieli? :czytaj:



#52 mac

mac
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 wrzesień 2023 - 14:56

Dobra Panowie...a co sądzicie o Piechu i PJJ? Wypowiada się rozsądnie, z oczu mu w miarę dobrze patrzy, a z drugiej strony wiadomo co odpierdalał na początku pandemii.
Skąd wziął podpisy...? Uczciwy człowiek, czy dobry aktor?
Może ktoś ma jakieś "twarde" fakty, może ktoś go zna osobiście?



#53 silny

silny
  • SK1964
  • LokalizacjaChełm

Napisano 29 wrzesień 2023 - 15:07

Co odpierdalał? Nie pomyliłeś Bolesława Piecha z Rafałem Piechem?



#54 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 wrzesień 2023 - 21:27

Typ jest dziwny. To był typowy POwiec, zamieszany w rożne afery finansowe i seksualne. Pózniej stwierdził, że odnalazł boga i jest jak jest.

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#55 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 29 wrzesień 2023 - 21:54

https://twitter.com/...Xo41-SjLfQ&s=19

Jak ktoś chce głosować na PJJ to niech zobaczy co Piech robił w czasie lockdawnu (jest tego więcej na Twitterze), potem mu się coś przestawiło, albo dostał wytyczne, albo po analizie stwierdził, że więcej zyska politycznie jak przestawi wajche, chłop niczym się nie różni od PISu i PO, prawdopodobnie wystawiony po to żeby zabrać głosy Konfederacji, oczywiście jeśli jakimś cudem Konfederacja nie jest częścią układu...

Ps. Niestety Konfederacja nadal trzyma u siebie osobę, która ma mało wspólnego z światopoglądem wolnościowym i gadała głupoty np. iż nie ma bardziej przebadanych szczepionek niż ta na covid...

https://twitter.com/...V7d4KYtb9w&s=19

 

No Piech niby ok ale nagle się pojawiają takie kwiatki. Co prawda to początek pandemii i wielu dało się nabrać, zależy kiedy oprzytomniał. Dla mnie psychoza strachu i zamknięcie lasów było potwierdzeniem wątpliwości, że coś tu śmierdzi.

 

Pamiętam jego debatę z Braunem z chyba zeszłego roku gdzie Braun go zaprosił do Konfy to on uciekał od odpowiedzi i w końcu przyznał, że obywatele go prosili aby do sejmu startował sam. Też ciekawe, że Piech startuje w okręgu nr 14 (Nowy Sącz i okolice). 

 

Problemem konfy jest wystawianie takich ludzi jak sanitarystka Sosnowska, Siarkowska z pisu czy powinowaci od Korwina. Dlatego uważam, że trzeba wspierać środowisko Brauna (który też może być podstawiony) bo dzięki ich dużej reprezentacji w sejmie reszcie konfy będzie ciężko odstawiać dziwne akcje.

 

Na Piecha nie zagłosuje, niech się wykaże przez kolejne 5 lat i wtedy zobaczymy.


Użytkownik Bartek84 edytował ten post 29 wrzesień 2023 - 22:14

Bóg, Honor, Ojczyzna.

#56 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 29 wrzesień 2023 - 22:13

No właśnie o tym piszę, że taki CEO byłby zatrudniany nie przez kogos z góry, tylko oddolnie odpowiadał by przed społeczeństwem. I jakby zaczął odpierdalać, to by poparcie spadło i by poleciał.

 

Głupimi łatwiej się rządzi więc papka medialna idealnie się do tego nadaje. Chleba i igrzysk. Albo jak plankton - nażreć się i spać.

 

Problemem jest poziom intelektualny społeczeństwa. Dramatycznie to wygląda patrząc na sondaże. Przy 60% frekwencji na postmagdalenkowy układ chce głosować 9/10 czyli z ok 24 mln głupi lub chorzy z nienawiści to ok 13 mln. Czyli większość. Czyli społeczeństwu pasuje to co jest.

 

Jak tu zostać tym 151 :chamisko:


Użytkownik Bartek84 edytował ten post 29 wrzesień 2023 - 22:15

Bóg, Honor, Ojczyzna.

#57 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 29 wrzesień 2023 - 22:20

Poziom intelektualny spoleczenstwa jest taki sam jak zawsze, dlatego wymyslono demokracje, bo jakby ona o czyms decydowala, to by nie bylo takiego ustroju. A jest najlepszy do nieoficjalnej oligarchii z poczuciem decyzyjnosci dla plebsu. Dobrze pomyslane :)



#58 Banditen

Banditen
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPolska

Napisano 30 wrzesień 2023 - 05:24

Jah, rozpisałeś się i w związku z tym przypomniała mi się pewna sytuacja tutaj. Ktoś kiedyś pisał, że obraca się w kręgach szołbiznesu i że taka Olka Szwed lubi wypiąć pupę i przypudrować nosek na imprezach branżowych. Że dzięki tej pupie była wówczas wszędzie. Niby nic nowego, ale ktoś to niby znał z bliska. To byłeś Ty?

#59 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 30 wrzesień 2023 - 06:19

Ale Tobie nie da wuja ,Tobie zostaja Eleny w rumunskich lasach.

#60 silny

silny
  • SK1964
  • LokalizacjaChełm

Napisano 30 wrzesień 2023 - 08:32

Poziom intelektualny spoleczenstwa jest taki sam jak zawsze, dlatego wymyslono demokracje, bo jakby ona o czyms decydowala, to by nie bylo takiego ustroju. A jest najlepszy do nieoficjalnej oligarchii z poczuciem decyzyjnosci dla plebsu. Dobrze pomyslane :)

To co teraz mamy to iluzja demokracji, a nie demokracja.



#61 KarolZawodzie1989

KarolZawodzie1989
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 wrzesień 2023 - 19:56

Dobra Panowie...a co sądzicie o Piechu i PJJ? Wypowiada się rozsądnie, z oczu mu w miarę dobrze patrzy, a z drugiej strony wiadomo co odpierdalał na początku pandemii.
Skąd wziął podpisy...? Uczciwy człowiek, czy dobry aktor?
Może ktoś ma jakieś "twarde" fakty, może ktoś go zna osobiście?


Gościu jest ewidentnie podstawiony. Zdanie zmienił w sprawach covida dopiero pod koniec 2021 roku. Jest w necie nawet Jego debata z Braunem. Nie warto na Niego głosować

#62 Jah

Jah
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHyvinkää

Napisano 30 wrzesień 2023 - 22:33

Jah, rozpisałeś się i w związku z tym przypomniała mi się pewna sytuacja tutaj. Ktoś kiedyś pisał, że obraca się w kręgach szołbiznesu i że taka Olka Szwed lubi wypiąć pupę i przypudrować nosek na imprezach branżowych. Że dzięki tej pupie była wówczas wszędzie. Niby nic nowego, ale ktoś to niby znał z bliska. To byłeś Ty?

Cos mi świta, że to ja. Tylko mówiła mi to osoba z jej otoczenia, a nie stricte ktoś kto siedzi w szołbiznesie.

 

Chociaż dzisiaj bym tego nie napisał, bo wyrosłem już z wpierdalaniem się w co kto robi za kurtyną. Za wyjątkiem może takich Błaszczaków, którymi gardzę.

 

Prawda jest taka, że łatwiej wskazać tych którzy żyją normalnie i bez skandali. Cała reszta to degeneraci udających porządnych ludzi.

 

Macie ostatni przykład Gonciarza. Wielki myśliciel, celebryta, influencer, przedsiębiorca, obrońca praw kobiet. A w rzeczywistości mefedroniarz i zwyrol do potęgi.


cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów


#63 Jah

Jah
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHyvinkää

Napisano 30 wrzesień 2023 - 22:36

Dobra Panowie...a co sądzicie o Piechu i PJJ? Wypowiada się rozsądnie, z oczu mu w miarę dobrze patrzy, a z drugiej strony wiadomo co odpierdalał na początku pandemii.
Skąd wziął podpisy...? Uczciwy człowiek, czy dobry aktor?
Może ktoś ma jakieś "twarde" fakty, może ktoś go zna osobiście?

Jak przekroczą 0.1% to będzie sukces.

 

Wpłat na komitet mają dosłownie cztery, na sumę poniżej 100 tys.

 

Program z dupy wzięty napisany chyba przez gimnazjalistę.

 

Do tego hasło BÓG wszędzie gdzie się da. Dla młodych ludzi bóg to obciach, więc automatycznie sami czyszczą sobie elektorat.

 

Dziwna akcja ogólnie, ale nie takich dziwolągów polska polityka już widziała.


cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów


#64 WzG

WzG
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 październik 2023 - 09:31

"Karolina Rucińska kandydatka do polskiego sejmu z Trzeciej Drogi deklaruje, że startuje z ramienia Trzeciej Rzeszy.

Teraz wszystko jasne."

https://twitter.com/...4OL-f6ku6w&s=19

Widzę, że dwie osoby na forum oddadzą głos na trzecią rzeszę :)
  • silny lubi to

#65 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 01 październik 2023 - 14:28

Ja po rozmowach w ostatnich tygodniach z ludźmi z różnych środowisk jestem na etapie odbierania ludziom prawa głosu. Pomijam tutaj poglądy tych osób, ale sposób w jaki ludzie wybierają opcje, na które chcą głosować, to jest totalny odjazd.

 

Dlatego w mainstreamie tak bardzo promuje się to, że należy głosować, bo sprzyja to największym partiom i betonowaniu sceny politycznej.

 

Czasem w narracjach ostrych: ("idź, zamknij oczy, byle nie wygrał PiS/PO"), czasem w tonach obywatelskiej odpowiedzialności ("kochasz kraj, to głosuj") czy wręcz szantażu ("ludzie ginęli za to, byś mógł głosować"). 

 

Najlepiej dla jakości życia byłoby, gdyby głosowało jak najmniej ludzi, ale tych, którzy są najbardziej świadomi. Niestety to jest trend już nie do odwrócenia, bo jest na pierwszy rzut oka sprzeczny z logiką ("jak to promować niegłosowanie?"), poza tym ludzie mają o sobie mniemanie, że są tymi lepszymi ("może masz rację, ale mnie to nie dotyczy, bo ja się interesuję") itd.


  • Fuhrer, kibard i tombotleg lubią to

Przyjaźń jest wszystkim!


#66 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 02 październik 2023 - 18:50

A ja z innej beczki: czy Dawid Dural to ten radny, co robił nam pod górkę? I dobrze kojarzę, że smród?

#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#67 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 02 październik 2023 - 19:08

Tak.
Bóg, Honor, Ojczyzna.

#68 mały

mały
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 październik 2023 - 21:22

A ja z innej beczki: czy Dawid Dural to ten radny, co robił nam pod górkę? I dobrze kojarzę, że smród?

Startuje? Z jakiej opcji?

#69 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 03 październik 2023 - 04:52

Startuje? Z jakiej opcji?

Z III Rzeszy
  • zebro78 lubi to

#70 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 04 październik 2023 - 13:53

Hołownia w listopadzie 2021 domaga się obowiązku paszportów kowidowych mimo, że już wiadomo, że jedni i drudzy zarażają tak samo

https://twitter.com/...4547685381?s=19
  • Fuhrer, Edy i zebro78 lubią to
Bóg, Honor, Ojczyzna.

#71 Buziol

Buziol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBederowiec

Napisano 04 październik 2023 - 15:33

Dlatego w mainstreamie tak bardzo promuje się to, że należy głosować, bo sprzyja to największym partiom i betonowaniu sceny politycznej.

 

Czasem w narracjach ostrych: ("idź, zamknij oczy, byle nie wygrał PiS/PO"), czasem w tonach obywatelskiej odpowiedzialności ("kochasz kraj, to głosuj") czy wręcz szantażu ("ludzie ginęli za to, byś mógł głosować"). 

 

Najlepiej dla jakości życia byłoby, gdyby głosowało jak najmniej ludzi, ale tych, którzy są najbardziej świadomi. Niestety to jest trend już nie do odwrócenia, bo jest na pierwszy rzut oka sprzeczny z logiką ("jak to promować niegłosowanie?"), poza tym ludzie mają o sobie mniemanie, że są tymi lepszymi ("może masz rację, ale mnie to nie dotyczy, bo ja się interesuję") itd.

Jak wszem i wobec mówię, że z małżonką nie głosujemy bo nie ma nikogo na kogo warto byłoby głosować to jesteśmy odsądzani od czci i wiary.


Użytkownik Buziol edytował ten post 04 październik 2023 - 15:34


#72 Buziol

Buziol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBederowiec

Napisano 04 październik 2023 - 15:40

Może mi ktoś tutaj w kilku punktach merytorycznie wyjaśnić z jakiego to powodu chce aż tyle osób na konfę głosować???

P.S.

Pytam akurat o nich, bo tę ankietę w cuglach wygrywają i chce na nich głosować ponad 60% ankietowanych. 


Użytkownik Buziol edytował ten post 04 październik 2023 - 15:40


#73 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 04 październik 2023 - 15:57

Dlatego, zeby nie rzadzila agentura niemiecka, czyli PO, socjalisci z PiS, oraz komunisci, czyli cala reszta. Tu nie ma nawet o czym gadac i w punktach pisac. Musi byc przeciwwaga, bo obecna wladza rozpierdala panstwo.



#74 KarolZawodzie1989

KarolZawodzie1989
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 październik 2023 - 17:20

Może mi ktoś tutaj w kilku punktach merytorycznie wyjaśnić z jakiego to powodu chce aż tyle osób na konfę głosować???
P.S.
Pytam akurat o nich, bo tę ankietę w cuglach wygrywają i chce na nich głosować ponad 60% ankietowanych.


Prawdziwa prawica. Uproszczone podatki. Jedyni po Naszej stronie w czasach covida. Jebanie Ukraińców. Ustawy i próba zmienienia NFZ,ZUS itd, lub nawet likwidacja
  • Fuhrer i kmwtw lubią to

#75 KarolZawodzie1989

KarolZawodzie1989
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 październik 2023 - 17:21

Gdyby ktoś chciał powiesić baner Konfederacji, to zapraszam na priv. Tak samo, jak ktoś ma jakieś tzw. Dzikie miejsca do wieszania banerów, to też piszcie. W tych wyborach strasznie się urzędy czepiają i za wszystko chcą kasę




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych