Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam/Proszę o pomoc itp.


11358 odpowiedzi w tym temacie

#5301 FC OLKUSZ

FC OLKUSZ
  • SK1964

Napisano 11 lipiec 2017 - 22:08

Szkoda zgłoszona bez zaburzeń zdrowotnych

#5302 FC OLKUSZ

FC OLKUSZ
  • SK1964

Napisano 11 lipiec 2017 - 22:08

W wieczór lipa

#5303 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 12 lipiec 2017 - 07:06

nadupiaj od lekarza



#5304 eMG

eMG
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 14 lipiec 2017 - 07:59

Ma ktoś pomysł gdzie wymienię olej dziś/jutro?



#5305 Emporio

Emporio
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 lipiec 2017 - 09:51

Ma ktoś pomysł gdzie wymienię olej dziś/jutro?


Ja wymieniam na murckach w sebedo , od razu możesz tam zakupić olej i wszystkie filtry to masz wtedy wymianę za 11 zł a jak przyjedziesz że swoim olejem to chyba bodajże jest za 35 zł wymiana.

Użytkownik Emporio edytował ten post 14 lipiec 2017 - 09:52

  • eMG lubi to

#5306 Antek

Antek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 lipiec 2017 - 21:39

Szukam kancelarii/osób zajmującymi się wypłata odszkodowań.

Żona została uderzona krążkiem hokejowy na meczu w Satelicie (karetka zabrała ja do szpitala. Szyta powieka, okulary do kasacji, cale ubranie do kosza że względu na dużą ilość krwi. Prawdopodobnie miała też pękniętą kość policzkową ale nie było przeswiwtlenia że względu na ciążę)
Generalnie NASZ KLUB ją olał. Dostała koszulkę i wejście na następny mecz w ramach przeprosin.
Oczywiście było zapewnienie że są ubezpieczeni od takich okoliczności i mamy kontaktować się z PZU.
Ale dostaliśmy odmowę GieKSa nie ma NW.

Klub nas cały czas zbywa że załatwia niby coś z ubezpieczycielem. Zdarzenia miało miejsce 11 Listopada! Ponad pół roku i NIC!
A nie... przepraszam. W zeszłym miesiącu dostałem maila żeby żoną kupiła sobie nowe bryle i wzięła fakturę na GieKSe - po pół roku kurwa pozwolili jej kupić sobie nowe okulary których używa na codzień.
Oczywiście żoną kupiła już sobie dawno okulary za swoje więc temat umarł.

Więc jeśli chodźcie na Hokej lepiej uważajcie, pocwiczcie refleks czy coś, albo kask zabierzcie ze sobą.
Dodam że to nie było lekkie wypchniecie krążka a wystrzal z pod bramki.
Najlepsze jest to że siedzieliśmy w sektorze rodzinnym gdzie było mnóstwo dzieci.

#5307 Pyjter

Pyjter
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 lipiec 2017 - 21:59

Szukam kancelarii/osób zajmującymi się wypłata odszkodowań.

Żona została uderzona krążkiem hokejowy na meczu w Satelicie (karetka zabrała ja do szpitala. Szyta powieka, okulary do kasacji, cale ubranie do kosza że względu na dużą ilość krwi. Prawdopodobnie miała też pękniętą kość policzkową ale nie było przeswiwtlenia że względu na ciążę)
Generalnie NASZ KLUB ją olał. Dostała koszulkę i wejście na następny mecz w ramach przeprosin.
Oczywiście było zapewnienie że są ubezpieczeni od takich okoliczności i mamy kontaktować się z PZU.
Ale dostaliśmy odmowę GieKSa nie ma NW.

Klub nas cały czas zbywa że załatwia niby coś z ubezpieczycielem. Zdarzenia miało miejsce 11 Listopada! Ponad pół roku i NIC!
A nie... przepraszam. W zeszłym miesiącu dostałem maila żeby żoną kupiła sobie nowe bryle i wzięła fakturę na GieKSe - po pół roku kurwa pozwolili jej kupić sobie nowe okulary których używa na codzień.
Oczywiście żoną kupiła już sobie dawno okulary za swoje więc temat umarł.

Więc jeśli chodźcie na Hokej lepiej uważajcie, pocwiczcie refleks czy coś, albo kask zabierzcie ze sobą.
Dodam że to nie było lekkie wypchniecie krążka a wystrzal z pod bramki.
Najlepsze jest to że siedzieliśmy w sektorze rodzinnym gdzie było mnóstwo dzieci.


Antek, moim zdaniem zostaje Ci droga sądowa lub ugoda na Twoich warunkach o ile klub się na nie zgodzi.
Klub w świetle przepisów prawa dopełnił wszystkich czynności dotyczących zabezpieczenia tzn bandy miały odpowiednią wysokość (zgodnie z przepisami), były sprawne więc z tytułu OC w rozumieniu ubezpieczeniowym lub uwolni się od odpowiedzialności. Nie ma też obowiązku ubezpieczenia uczestników imprez masowych od NNW.
Zostaje powództwo cywilne za doznaną szkodę. W USA dostałbys krocie ;)

#5308 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 lipiec 2017 - 22:08

Ktoś jakiś czas temu pytał na forum o promocyjne ceny biletów na pociąg do Warszawy. Albo jestem ślepa albo nie mogę tego znaleźć. Jakby ten ktoś napisał czy udało mu się czegoś dowiedzieć na ten temat to byłabym wdzięczna ;-) 


Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#5309 _es

_es
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaSiemianowice

Napisano 16 lipiec 2017 - 22:32

https://www.intercit...artkomania.html

 

Co czwartek jest tu lista promocyjnych połączeń na następny tydzień. Trzeba patrzeć co jest z Kato / Bielska / Zabrza / Gliwic i korzystać.



#5310 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 lipiec 2017 - 22:45

Dziękuję bardzo  :frelka:


Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#5311 harry64

harry64
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaWitosa - Katowice

Napisano 17 lipiec 2017 - 09:45

Potrzebuję kupić blachę czarną(grubość 0,5mm), nie ocynk i nierdzewka. Najlepiej w arkuszu.Ktoś wie gdzie w rejonie Katowic?

Użytkownik harry64 edytował ten post 17 lipiec 2017 - 10:09


#5312 Feesch

Feesch
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja40-112

Napisano 17 lipiec 2017 - 10:05

Jaką wiertarkę kupić? Szukam czegoś żeby mieć w domu pod ręką na parę lat. Jakich producentów unikać, na co zwracać uwagę.


You can't buy class.


#5313 Tankofermentor

Tankofermentor
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 lipiec 2017 - 10:26

Ja mam w domu ściany żelbeton zbrojone. Wiercenie w tym to była gehenna, jak trafiłeś na zbrojenie albo kamień to przejebane. Kupiłem udarową wiertarkę Bosch, średniej wielkości za ok 400zł. Nie jest to co prawda profesjonalny sprzęt dla firm i codziennego katowania, ale do domowego użytku jest idealna. Teraz wiercenie w tych ścianach to jest przyjemność.


  • Feesch lubi to

#5314 Piotrek Pna

Piotrek Pna
  • SK1964
  • LokalizacjaPszczyna / cały świat

Napisano 17 lipiec 2017 - 11:35

czy to jest ktoś od nas?

http://www.perfektinkaso.pl/

bo jak tak to szczerze nie polecam - chamstwo, brak kompetencji i same kłamstwa (to tak w skrócie)...



#5315 Patol

Patol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaToruń

Napisano 17 lipiec 2017 - 11:50

Ja mam w domu ściany żelbeton zbrojone. Wiercenie w tym to była gehenna, jak trafiłeś na zbrojenie albo kamień to przejebane. Kupiłem udarową wiertarkę Bosch, średniej wielkości za ok 400zł. Nie jest to co prawda profesjonalny sprzęt dla firm i codziennego katowania, ale do domowego użytku jest idealna. Teraz wiercenie w tych ścianach to jest przyjemność.

U siebie miałem podobnie, zwykłą wiertarką marketową to była męka, paliło wiertła a pożyczyłem Boscha, nie pamiętam modelu ale myślę że taka do 200 zł to była i wiercenie jak w masełko.


  • Feesch lubi to

#5316 Damianos

Damianos
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 17 lipiec 2017 - 12:54

Jaką wiertarkę kupić? Szukam czegoś żeby mieć w domu pod ręką na parę lat. Jakich producentów unikać, na co zwracać uwagę.

https://www.leroymer...51474,l158.html

 

tu inny model w tej samej cenie

 http://allegro.pl/wi...6883937535.html


  • Feesch lubi to

#5317 19marek64

19marek64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 lipiec 2017 - 13:41

https://m.ceneo.pl/1781532

Trzy remonty na tej zrobiłem. Niezawodna, mogę polecić szczególnie właśnie jak masz żelbeton.
  • Feesch lubi to

#5318 Fetronic

Fetronic
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATO

Napisano 17 lipiec 2017 - 14:02

Też mam coś tego typu jak powyżej ma już z 15 lat spokojne, kosztowała może wtedy z 400zł max, przetrwała generalny remont 3 łazienek, robienie instalacji elektrycznej w nowym domu, plus drobne domowe remonty.
  • Feesch lubi to

#5319 Baudolino

Baudolino
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 lipiec 2017 - 21:04

Jaką wiertarkę kupić? Szukam czegoś żeby mieć w domu pod ręką na parę lat. Jakich producentów unikać, na co zwracać uwagę.

W Bogucicach, dobry synek. Dobierzecie według Twoich potrzeb.

http://www.eltro.com.pl/index-5.html


  • Feesch lubi to

#5320 Karlus64

Karlus64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 lipiec 2017 - 14:01

Potrzebuje pilnie się dostać do reumatologa gdzie nie zadzwonie to są odległe terminy pomoże ktoś pw

#5321 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 18 lipiec 2017 - 16:52

w lodówki jakiej firmy warto się pakować ?

tak spierdoliła się, nie naprawiam i kupię za gotówkę :)



#5322 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 18 lipiec 2017 - 16:53

polecam koreanców



#5323 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 18 lipiec 2017 - 16:58

beko



#5324 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 18 lipiec 2017 - 16:59

wyjebałem beko w chuj ... przez kurwe nie szło spac !



#5325 FC OLKUSZ

FC OLKUSZ
  • SK1964

Napisano 18 lipiec 2017 - 17:30

Ja kupiłem jakiegoś Samsunga de Frost czy chuj wie jak tam. Pracuje zajebiście cicho. Póki co pół roku pracy cena 1600 czy 1700. Już nie pamiętam bo było w pakiecie.JR




Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

2 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


    Feesch, Matt64, Google (1)