Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam/Proszę o pomoc itp.


11358 odpowiedzi w tym temacie

#5276 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 07 lipiec 2017 - 21:18

przyznałem się itd że to ja kierowałem

 

giphy.gif 


  • hermano i KarolZawodzie1989 lubią to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#5277 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 lipiec 2017 - 21:25

Heh prawdopodnie już teraz będzie doręczone. Sądy nie obchodzi ze listonosz sie pomylił :) dwa awiza - pismo jest traktowane jako dostarczone.

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#5278 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 07 lipiec 2017 - 21:44

Ale ITD to nie sąd.


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#5279 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 lipiec 2017 - 21:56

Ale od jakiegoś czasu ITD jest traktowana na innych warunkach, zbliżonych do sądów. Dlatego napisałem prawdopodobnie. W pon mogę dać znać na 100% co i jak, ale na 95% jestem pewien że to funkcjonuje we wszystkich listach administracyjnych i sądowych.


Użytkownik terror edytował ten post 07 lipiec 2017 - 22:02

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#5280 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 07 lipiec 2017 - 21:57

Ma bodaj tylko potwierdzenie odbioru, ale tylko sądy (przynajmniej do konca 2016) nieodebrana korenspondencje po drugim awizo traktowali jak odebrana. 


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#5281 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 07 lipiec 2017 - 21:57

Ale mozesz sprawdzic, bo moze sie przydac :)


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#5282 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 lipiec 2017 - 22:08

Komornicy, policja, sądy, US, UM etc. - we wszystkich tych instytucjach działa zasada "doręczenia" przesyłki po powtórnym awizie, inaczej nikt by nie płacił żadnych mandatów, podatków etc. :) W tej kestii to mozna tylko ugrać to, że zasada fikcyjnego doręczenia jest nie ważna z racji faktu źle wypisanego awiza (?) bo nie masz możliwości tego odebrać, ale to chyba takie coś można sądownie się odwołać? Są do tego podstawy? Bo w sumie możesz iść do innej fili i to odebrać? Tak czy siak to nic nie da - list będzie jako dostarczony, teraz czy za miesiąc jeden chuj ;-)

 

Tak czy siak, w PON mogę dać znać na milion procent. Bo z tym ITD było jakieś zamieszanie że jakoś inaczej to jest rozpatrywane.


Użytkownik terror edytował ten post 07 lipiec 2017 - 22:10

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#5283 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 07 lipiec 2017 - 22:14

Tyle, ze oni wszyscy dzialaja na podstawie KPA, a ITD juz chyba nie?

 

http://cmr24.pl/dore...adaru-felieton/

 

Tutaj z 2016, wiec nie wiem jak jest teraz. 

 

Z drugiej strony gdyby sie nie przyznal to nie dziala pod KPA, bo nie ma de facto sprawcy, ale teraz po przyznaniu sie i nieodebraniu mandatu i tak trafi on do ww. organów, czy to Sad, US, komornik, wiec z automatu przejdzie pod KPA. 


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#5284 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 08 lipiec 2017 - 04:51

Nie wiem jak to jest ale to działa również dla firm. Nie wiem czy to nie jest ogólna zasada dla wszystkich podmiotów. Ja wysyłałem pismo ze sp. z o.o. do pracownika. Po drugim nieodebraniu pismo jest uznawane za odebrane.

#5285 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 08 lipiec 2017 - 07:55

Ja wiem, że po drugim awizo jest fikcja dostarczenia jak się nie odbierze ale w tym przypadku poczta dała dupy i listu nie ma na wskazanej na awizo poczcie. Byłem, chciałem odebrać ale ni chuja go tam nie ma.

Tak, mogę iść do innej placówki i to odebrać ale teoretycznie nie muszę wiedzieć do której a nie będę Katowic zwiedzał;) na awizo nie ma numeru r

Pytanie czy jak nie odbiore to czy sąd uzna moja rację, że mi tego nie dostarczyli.

Użytkownik Budus edytował ten post 08 lipiec 2017 - 08:00


#5286 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 08 lipiec 2017 - 08:08

Pomijając czy adres jest zły czy nie, to co chcesz ugrać w tym temacie? Czas? Bo nie kumam. Podpisałeś, wysłałeś, że ty no to predzej czy pózniej i tak zapłacisz :)

#5287 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 08 lipiec 2017 - 08:11

http://www.rp.pl/art...yroku.html#ap-1

Czytać. Jest to opisane.

#5288 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 08 lipiec 2017 - 08:15

Ktos tu wklejał jak sie odwołać od mandatu z fotoradaru.

Możecie jeszcze raz to wrzucic?



#5289 przemol

przemol
  • SK1964

Napisano 08 lipiec 2017 - 10:01

Budus zażądaj spisania oświadczenia na poczcie, że nie ma takiego listu, który chcesz odebrać. Potem będzie można podważyć ten skutek domniemania doręczenia, co spowoduje, że będą musieli pismo doręczyć jeszcze raz

#5290 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 10 lipiec 2017 - 09:28

Drzwi przesuwane, drzwi obrotowe. Zajmuje się ktoś od nas czymś takim?

#5291 artek

artek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 lipiec 2017 - 09:37

Drzwi przesuwane, drzwi obrotowe. Zajmuje się ktoś od nas czymś takim?


http://www.kotusz.pl
Sporo pozytywnych komentarzy o nim słyszałem.

#5292 Toczmek89

Toczmek89
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 10 lipiec 2017 - 09:57

http://www.kotusz.pl
Sporo pozytywnych komentarzy o nim słyszałem.


Też polecam, dobre podejście do biznesu i fajną ma córkę :D

#5293 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 10 lipiec 2017 - 16:07

potrzebuje firme która szybko i gładko wyjebie część ściany w żelbecie

#5294 TWL64

TWL64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 lipiec 2017 - 16:11

Pilnie poszukuję fachowca od reflektorów samochodowych.


Użytkownik TWARDZIEL 64 edytował ten post 10 lipiec 2017 - 16:11


#5295 KarolZawodzie1989

KarolZawodzie1989
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 lipiec 2017 - 08:08

Tanie buty do fusbalu poszukuję najlepiej halówki.Ceny w niektórych sklepach Mnie przeraziły...



#5296 Dudi_1979

Dudi_1979
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPaderewa

Napisano 11 lipiec 2017 - 08:13

Tanie buty do fusbalu poszukuję najlepiej halówki.Ceny w niektórych sklepach Mnie przeraziły...


Tanie tzn?? za ile??
Mogę polecić Joma TopFlex za ok 160-170 PLN

#5297 KarolZawodzie1989

KarolZawodzie1989
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 lipiec 2017 - 08:19

Chodzi o to że kiedyś się grało co tydzień,teraz pewnie zagram raz i potem znów za jakieś pół roku.Do stówki myślałem jeżeli chodzi o cenę.


Użytkownik KarolZawodzie1989 edytował ten post 11 lipiec 2017 - 08:19


#5298 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 11 lipiec 2017 - 08:20

Wal po kipsty

#5299 Dudi_1979

Dudi_1979
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPaderewa

Napisano 11 lipiec 2017 - 08:25

to poszukaj jakiś modeli marki własnej Gosport albo Decathlon
ew. Fashion House i jakaś promocja

#5300 FC OLKUSZ

FC OLKUSZ
  • SK1964

Napisano 11 lipiec 2017 - 22:07

Ktoś gdzieś kiedyś pisał o szkodach komunikacyjnych.o 16 miałem pocałunek z tirem. Spisałem szkodę, no nie chciałem być chujem, gość że Sławkowa, hm. Firma. , Teraz Aczela mi drętwieć reka. Po skromnym uderzeniu było ok. Teraz jest lipa. Co dalej. ?? Porady ??




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

1 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


    kubisiemce