Skocz do zawartości


Zdjęcie

Motoryzacja


5262 odpowiedzi w tym temacie

#3476 Chudy NFG

Chudy NFG
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa/Kirkby in Ashfield

Napisano 20 wrzesień 2017 - 16:15

Ma ktos mozliwosc sprawdzenia po numerze vin vw passata (anglik)

#3477 juras

juras
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 wrzesień 2017 - 15:30

panowie szukam auta  w kombiku do 20 tys zl co poradzicie?



#3478 Bojar

Bojar
  • SK1964

Napisano 21 wrzesień 2017 - 16:27

Vectrę C :)


Wszyscy jedziemy na wózku wspólnym, reprezentujemy GieKSe to powód do dumy!


#3479 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 21 wrzesień 2017 - 16:32

Mazde 6 :)

#3480 Polo

Polo
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 wrzesień 2017 - 16:59

https://www.olx.pl/o...D5-IDoRnTK.html

To jest wporzo 😁😁

#3481 juras

juras
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 wrzesień 2017 - 17:42

powiedziałbym ze twój rocznik, ale za młode 



#3482 Jacek9193

Jacek9193
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGISZOWIEC

Napisano 21 wrzesień 2017 - 18:34

Rocznik nie ten ale tak samo zdezelowane 😁😁😁😁😁😁😁😁
  • Junior i Mateusz lubią to

#3483 tomzkat

tomzkat
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 21 wrzesień 2017 - 19:47

https://www.otomoto....a-ID6yXvYW.html

 

Warto się w coś takiego pakować? Z tego co rozmawiałem z pośrednikiem, w samochodzie był robiony przód - były wystrzelone poduszki. Jakie problemy może to sprawiać w przyszłości? 



#3484 Sir Bobby

Sir Bobby
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 wrzesień 2017 - 20:59

jezdze Fiatem Bravo i dosyć mocno przyjebalem przodem, 2 razy... poduszki nie wystrzeliły (oczywiście 100% sprawne) bo nie było takiej konieczności. Mogę Ci podesłać zdjęcie jak wyglądał przód po takim zderzeniu gdzie nie było wystrzału. 

Jeśli tam poduszki strzeliły to już musiał być fest trzaśnięty. Co innego drobna stłuczka czy nawet troszkę bardziej potłuczona, a co innego rozjebane pół auta. Pytanie kto i jak go naprawiał?  Raczej bym odpuścił bo w tych pieniądzach znajdziesz Bravo po mniejszych przejściach, chociaż z używanymi to nigdy do końca nie wiadomo... ogólnie Bravo jako użytkownik mogę polecić bardzo, chociaż nie wiem jak disle, ja mogę wypowiedzieć się o benzynie.


Użytkownik Sir Bobby edytował ten post 21 wrzesień 2017 - 21:03


#3485 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 21 wrzesień 2017 - 21:08

odnośnie poduszek to różnie bywa - wystarczy "lekkie" czołowe i Ci wystrzelą.

ja miałem dochowanie po uderzeniu w dupę i ani pół poduszki nie wystrzeliło :)



#3486 tomzkat

tomzkat
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 21 wrzesień 2017 - 21:47

NO właśnie ciężko znaleźć Bravo z takiego rocznika w podobnej cenie... mógłby być nawet słabszy silnik i biedniejsza wersja, ale to już roczniki starsze się robią. No i tak jak piszesz Sir Bobby - skoro wystrzeliły poduszki to się obawiam, że musiało być grubo. NO nic trzeba chyba samemu podjechać i zobaczyć 



#3487 Rhat

Rhat
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 wrzesień 2017 - 06:48

Ojciec chce kupic małe autko za 25000 zl zastanawia sie nad fiat 500, lub nissan micra. Co z tego wybrać, a moze inne by ktos polecił.

#3488 Emporio

Emporio
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 wrzesień 2017 - 07:33

Miałem forda fieste z silnikiem 1.25 60km potem zrobiłem upgrade na 82km. Oszczędne autko palilo mi 6.5l/100km. Miałem ponad 2 lata, zero problemów jak najbardziej mogę polecić.

#3489 Jacek9193

Jacek9193
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGISZOWIEC

Napisano 23 wrzesień 2017 - 08:41

Skoda CityGo
Astra

#3490 tomzkat

tomzkat
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 23 wrzesień 2017 - 08:49

Chevrolet Aveo jakieś opinie? 



#3491 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 23 wrzesień 2017 - 10:37

Fiat Punto EVO jakieś opinie?

#3492 Buziol

Buziol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBederowiec

Napisano 23 wrzesień 2017 - 10:58

Znajoma z pracy ma fiata punto evo rocznik 2012 benzyna 135 koni. Serwisowany zgodnie z książka, części oryginalne i jest zadowolona, póki co zero awaryjności. Wrażenia z jazdy też przyjemne, choć wiadomo 250 koni to to nie jest.



#3493 Buziol

Buziol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBederowiec

Napisano 23 wrzesień 2017 - 11:07

Nie wierze, i co? Merol AMG lśniąca perła za 400 k w pizdu zjebany bo gołębie obsrały?

Pewnie to sa oszczędności w jakiś gówno autach dla plebsu typu Opel, VW etc te z wyższej klasy nadal są ok.

A tak z ciekawości to czym sam jeździsz? Pytam bo masz bardzo wysokie mniemanie o sobie wypowiadając takie zdania.



#3494 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 wrzesień 2017 - 13:57

Niby na jakiej podstawie sądzisz że mam wysokie mniemanie o sobie? Nie napisałem że ci co jeżdzą Oplami to są chuje czy co, tylko ze te auta są w głównej mierze skierowane do klasy robotniczej czy tam ludzi mniej zamożnych. No nikt mi nie powie że jak ktoś ma hajs to i tak wybierze Corse czy Polo bo to są SPOKO auta  :rotfl:


Użytkownik terror edytował ten post 23 wrzesień 2017 - 13:59

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#3495 Buziol

Buziol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBederowiec

Napisano 23 wrzesień 2017 - 14:41

Pomyślałem, że skoro VW i Opel to są według Ciebie "gówno auta dla plebsu", to sam jeździsz minimum jakimś nowym BMW albo Mercedesem lub czymś z jeszcze wyższej półki (Porsche, Jaguar) i stąd wniosek, że masz wysokie mniemanie o sobie (bo jeśli jeździsz starym dużym Fiatem, to nie jechałbyś tym VW i Oplom aż tak, a może jednak?). VW to bardzo przyzwoite auta klasy średniej stojące wyżej od Opla (który też jest bardzo przyzwoitym autem) i całej reszty koncernu VW (Seat, Skoda) - a i te stoją wyżej od francuskich (Renault, Citroen), nie mówiąc już o Fiatach, Mazdach, Kiach i Daciach. W Niemczech VW to jest już żywa legenda (najtańszy Passat kosztuje 91 koła PLN w Polsce), sprzedający rok w rok mnóstwo aut.


  • Łysy lubi to

#3496 Gumiś

Gumiś
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 23 wrzesień 2017 - 14:44

Niby na jakiej podstawie sądzisz że mam wysokie mniemanie o sobie? Nie napisałem że ci co jeżdzą Oplami to są chuje czy co, tylko ze te auta są w głównej mierze skierowane do klasy robotniczej czy tam ludzi mniej zamożnych. No nikt mi nie powie że jak ktoś ma hajs to i tak wybierze Corse czy Polo bo to są SPOKO auta :rotfl:


Sorry ale pierdolisz głupoty ciekawe jaki plebs wyciąga z pufy 160 tysięcy i idzie do salonu kupić np . Opla Insignia

#3497 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 wrzesień 2017 - 15:25

Nie chcę mi się gadać, bo temat był już wałkowany kilka stron wcześniej, nie będę dwa razy pisał tego samego rozwalając temat. Jak ktoś wyskakuje z Insignią co ma plastiki jak w Lanosie a cała deska trzeszczy to szkoda czasu.


  • Nash, Atest i tommywie lubią to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#3498 Jacek9193

Jacek9193
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGISZOWIEC

Napisano 23 wrzesień 2017 - 17:58

Terror nie ma co z nimi dyskutowac. Oni i tak maja "racje".

#3499 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 23 wrzesień 2017 - 18:31

O ja pierdole mazda nie ma startu do opla ...kurwa mam i jedno i drugie z podobnego rocznika ...nigdy o niczym bardziej nie marzyłem zeby sprzedac tego niemieckiego gnoja...a z mazda po 9latach nie potrafie sie rozstac mimo ze gnije w chuj

#3500 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 23 wrzesień 2017 - 18:32

Szkoda czasu na gadki z plebsem. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

1 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych


    grzber