Skocz do zawartości


Zdjęcie

Motoryzacja


5262 odpowiedzi w tym temacie

#3451 Jacek9193

Jacek9193
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGISZOWIEC

Napisano 01 wrzesień 2017 - 11:41

Zanim polakierujesz popytaj w jakims auto-Spa. Moze tam pomoga

#3452 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 wrzesień 2017 - 14:53

Nie wierze, i co? Merol AMG lśniąca perła za 400 k w pizdu zjebany bo gołębie obsrały?

Pewnie to sa oszczędności w jakiś gówno autach dla plebsu typu Opel, VW etc te z wyższej klasy nadal są ok.


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#3453 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Napisano 01 wrzesień 2017 - 16:39

Pewnie to sa oszczędności w jakiś gówno autach dla plebsu typu Opel, VW etc te z wyższej klasy nadal są ok.


Nowy Opel, VW to są samochody wg ciebie dla plebsu? Grubo..
Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#3454 Toczmek89

Toczmek89
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 01 wrzesień 2017 - 16:49

Wlasnie widze Terror, ze grubo pojechales z tymi autami dla plebsu :D
Opel insygnia tez jest dla plebsu?
Albo vw passat cc?

#3455 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 wrzesień 2017 - 16:54

Wiedziałem, że ktoś się dopierdoli. W Afryce polonez caro to prawie limuzyna, nie zmienia to faktu, że to auto to gruchot. Tak samo nie zmienia to faktu, że Ople, VW docelowo są w głównej mierze kierowane do Niemieckiej klasy robotniczej, tak jak we Włoszech Pandami jeżdżą studenci i rolnicy po pomidory czy oliwki w pole.

W Polsce Opel Corsa czy tam VW Golf to spoko auto dla klasy średniej, ale rzeczywistości się nie oszuka i komponenty z których te auta są wykonane nie są najlepszej jakości.

No chyba, że ktoś uważa że Mercedes czy Insignia to w sumie jeden chuj heh


  • tommywie lubi to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#3456 Jacek9193

Jacek9193
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGISZOWIEC

Napisano 01 wrzesień 2017 - 17:28

Bardzo dobrze powiedziane. Jako dowod powiem tylko ze np. VW i Opel nie maja samochodu z segmentu premium. Ich flagowe modele to tylko segnent D.

#3457 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 01 wrzesień 2017 - 17:30

VW ma Phaetona. 


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#3458 Jacek9193

Jacek9193
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGISZOWIEC

Napisano 01 wrzesień 2017 - 18:08

Ale nie go w biezacej produkcji, zakonczyla sie chyba w 2016 roku ale na bank juz go nie klepia.

#3459 Jacek9193

Jacek9193
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGISZOWIEC

Napisano 01 wrzesień 2017 - 18:15

Chociaz nie wiem czy Arteom nie bedzie w klasie premium ale wyglada jak nastepca CC ktory jest w segmencie D.

Spratdzilem. Phaeton niby byl zaliczany do klasy Premium ale okazal sie niewypalem koncernu poniewaz sprzedaz nigdy nie osiagnela 20tys sztuk rocznie. Arteon tez puka do segmentu F ale watpie czy osiagnie planowana sprzedaz 40tys sztuk rocznie. Wyglada prawie jak poliftowy CC a kosztuje tyle co BMW, Mercedes lub np Jaguar.

#3460 Danon

Danon
  • SK1964
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 01 wrzesień 2017 - 18:35

Arteon to segment E, czyli między D i P :P coś jak BMW 3 powiedzmy :)

#3461 Jacek9193

Jacek9193
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGISZOWIEC

Napisano 01 wrzesień 2017 - 18:41

Danon VW podaje ze Arteon ma byc nastepca Phaetona choc moim zdaniem wyglada jak dopieszczone CC. Tak czy siak VW czy Opel prawdopodobnie nigdy nie dorowna prestizem BEEMIE czy MIETKOWI.

#3462 Danon

Danon
  • SK1964
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 01 wrzesień 2017 - 18:45

Oczywiście Jacuś że nie, choć niektóre modele puszczą lepsze ( Np Kia Stringer ) to pewnego poziomu nigdy nie przeskoczą. Zresztą inną mają grupę docelową

#3463 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 01 wrzesień 2017 - 18:59

Nie wierze, i co? Merol AMG lśniąca perła za 400 k w pizdu zjebany bo gołębie obsrały?

Pewnie to sa oszczędności w jakiś gówno autach dla plebsu typu Opel, VW etc te z wyższej klasy nadal są ok.

 

Poszukaj sobie na internecie hasło "Lotne Związki Organiczne" LZO lub "Volatile organic Compounds" VOC. Te związki są wytwarzane między innymi przy lakierowaniu samochodów i występują w rozpuszczalnikach. Żeby powietrze z kabin lakierniczych można było  puścić w powietrze należało zredukować ich wartość do 50 lub 20 mg/Nm3 ( w zależności od sektora). Urządzenia do redukcji są bardzo drogie, a Unia Narzuca w tzw. BATACH  ( Best Available Technology)  stosowanie lakierów na bazie wody.  Wszystkie liczące się firmy dążą, żeby produkować zgodnie z BAT. Nie wiem jak jest z Mercedesem ale nie sadze, że jest inaczej znając  eko podejście Niemców.


Użytkownik Artis edytował ten post 01 wrzesień 2017 - 19:03


#3464 buli

buli
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 wrzesień 2017 - 19:16

szukam taniego pojazdu (tak ok.2000 zł)z gazem na ok.rok uzytkowania,jakby ktoś coś słyszał :)



#3465 Marcin.no

Marcin.no
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaZawodzie

Napisano 03 wrzesień 2017 - 08:49

Dlatego raz do roku robię powłokę,do tego do usuwania wszelkich kup używam quickdetailera i zaraz jak tylko się pojawia tak aby słońce tego nie przygrzalo

#3466 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 05 wrzesień 2017 - 07:09

Ma ktoś toyotę avensis verso?
Bóg, Honor, Ojczyzna.

#3467 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 05 wrzesień 2017 - 16:07

mam nadzieje, ze tym ludziom jezdzacym w pochmurny dzien w deszczu o 17 na ledach uschna jaja, bo to jest jakas plaga zarowno ledziarzy fabrycznych, jak i allegrowiczow za 30zl. Oby sie ciule pozabijali sami.

Przed nowymi przepisami ludzie jezdzili na swiatlach, a teraz polowa jezdzi na chinskich ledach. Potwierdza sie, ze wiecej regulacji=mniej myslenia.



#3468 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 06 wrzesień 2017 - 19:44

gdzie mogę kupić w Katowicach poniższe ?

MINI.jpg



#3469 Guest_BGC64_*

Guest_BGC64_*
  • Anonimowi

Napisano 06 wrzesień 2017 - 19:54

U Atesta na warsztacie widziałem podobną pompkę do penisa



#3470 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 06 wrzesień 2017 - 20:01

mała ;)



#3471 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 wrzesień 2017 - 13:29

Bo dla dzieci


Dołączona grafika


#3472 Pasta

Pasta
  • SK1964

Napisano 09 wrzesień 2017 - 21:16

Takie ostrzeżenie dla wszystkich.

Mam nowe autko ( rok czasu). Zostawiłem je na dwa dni pod drzewem, na którym siedziały gołębie.

Po umyciu mam wyżarty lakier na każdej części samochodu.

Musze malować cały samochód !!!

Oczywiście to nie podlega gwarancji :(

Jak zwykle bywa to jest efekt bioe eko i oszczędnościowego podejścia do produkcji samochodów.Lakiery są  teraz nie na bazie rozpuszczalników ale jakieś wodne.

 

Artis, zazwyczaj nie pomaga nawet polerka (jeśli gówno było kilka dni na samochodzie), podobno jest jakiś sposób zgrzewania czy wypalania ale aż tak dobrze się na tym nie znam, ewentualnie malowanie jak u Ciebie...

 

Skandalem jest to, że często sprzedają się nowe samochody, na których już takie wżery są.


  • kivan lubi to

#3473 KGK

KGK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaWEŁNOWIECKA TWIERDZA !

Napisano 17 wrzesień 2017 - 16:28

Gdzie najtaniej wymontuję gaz z auta i dostanę potwierdzenie tego na piśmie ?

#3474 Matt64

Matt64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 wrzesień 2017 - 19:10

Golf 4 1.4 98r. Po odpaleniu i przejechaniu kilku metrów włącza sie kontrolka ABS, auto jedzie, hamuje, ale np wycieraczki tracą moc poruszają sie znacznie wolniej niz zazwyczaj, po kilku kilometrach kontrolka gaśnie i wszystko wraca do normy. Kilka dni temu zgasiłem auto ze świecąca sie kontrolka i odpaliłem ponownie, dusił sie trochę ale odpalił, a zawsze pali od strzała, ktoś sie orientuje co to może być ? Zaznaczam ze zdarza sie to sporadycznie.



#3475 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 19 wrzesień 2017 - 21:48

gdzie mi okleją folią obudowę lusterek - fashioncar ?

ile taka usługa może kosztować ?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych