Skocz do zawartości


Zdjęcie

Covid 19


7752 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Covid 19 (231 użytkowników oddało głos)

SARS-CoV-2 to:

  1. pandemia (25 głosów [10.82%])

    Procent z głosów: 10.82%

  2. groźny wirus (77 głosów [33.33%])

    Procent z głosów: 33.33%

  3. niegroźny wirus (90 głosów [38.96%])

    Procent z głosów: 38.96%

  4. fejkwirus (21 głosów [9.09%])

    Procent z głosów: 9.09%

  5. nie wiem / nie mam zdania (18 głosów [7.79%])

    Procent z głosów: 7.79%

Szczepienia na SARS-CoV-2 powinny być:

  1. obowiązkowe dla każdego (19 głosów [13.29%])

    Procent z głosów: 13.29%

  2. obowiązkowe dla wybranych grup (12 głosów [8.39%])

    Procent z głosów: 8.39%

  3. nieobowiązkowe / zalecane (89 głosów [62.24%])

    Procent z głosów: 62.24%

  4. nieobowiązkowe (23 głosów [16.08%])

    Procent z głosów: 16.08%

  5. nie wiem / nie mam zdania (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Noszenie masek i/lub rękawiczek powinno być:

  1. obowiązkowe wszędzie (8 głosów [3.49%])

    Procent z głosów: 3.49%

  2. obowiązkowe w niektórych miejscach (73 głosów [31.88%])

    Procent z głosów: 31.88%

  3. nieobowiązkowe / zalecane (60 głosów [26.20%])

    Procent z głosów: 26.20%

  4. nieobowiązkowe (27 głosów [11.79%])

    Procent z głosów: 11.79%

  5. nie wiem / nie mam zdania (61 głosów [26.64%])

    Procent z głosów: 26.64%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#7676 silny

silny
  • SK1964
  • LokalizacjaChełm

Napisano 09 listopad 2023 - 12:31

Wszystko przez tych co sie nie szczepili. Nie wpuszczać ich do sklepów!!!!!111one


Użytkownik silny edytował ten post 09 listopad 2023 - 12:31

  • Jah lubi to

#7677 Toczmek89

Toczmek89
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 09 listopad 2023 - 13:46

Tak, ja pomimo drugiego boostera jeszcze w październiku już złapany. Niestety cała rodzinka też wymazana pozytywnie, więc wszyscy izolujemy się w domu z gorączką podchodzącą pod 39C.

Pozostaje nam tylko odpalić szturm modlitewny za was wszystkich i proszę nie bagatelizujcie sprawy. Wirus istnieje!

Złapał Cię bo inni nie zadbali i Cie zarazili, chuje jedne
  • griszag lubi to

#7678 WzG

WzG
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 listopad 2023 - 14:08

Tak, ja pomimo drugiego boostera jeszcze w październiku już złapany.  Niestety cała rodzinka też wymazana pozytywnie, więc wszyscy izolujemy się w domu z gorączką podchodzącą pod 39C.
 
Pozostaje nam tylko odpalić szturm modlitewny za was wszystkich i proszę nie bagatelizujcie sprawy. Wirus istnieje!


To wszystko dlatego, że Twoja szczepionka nie działa bo ja się nie zaszczepiłem, tak mówią amerykańscy naukowcy.

Tak swoją drogą, czy coś się zmieniło w kwestii leczenia covida ? Mija kolejny rok, a domniemani chorzy mają siedzieć w domach, izolować się i czekać czy przejdzie czy się pogorszy ?

#7679 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 09 listopad 2023 - 14:11

nie wysyłają nikogo na badania. jak se kupisz test to się dowiesz. nitk Ci nie będzie kazała w domu siedzieć.



#7680 ejr

ejr
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 09 listopad 2023 - 14:26

Tak swoją drogą, czy coś się zmieniło w kwestii leczenia covida ? Mija kolejny rok, a domniemani chorzy mają siedzieć w domach, izolować się i czekać czy przejdzie czy się pogorszy ?

 

Trzeba czekać, aż Tedros z traktatem wjedzie na legalu, zawładnie i powie co robić - pod zalegalizowanym przymusem. To będzie już kolejna, niewybieralna instytucja mająca władzę nad stadem tak kochającym wolność i demokrację ;P

Ta nowa MZ już we wrześniu była na "konsultacjach" u mocodawcy z Somalii, w międzyczasie prawo w ostatnim roku w Polsce zostało odpowiednio przygotowane.
 



#7681 Sonny

Sonny
  • SK1964

Napisano 09 listopad 2023 - 14:55

Niby coś tam piszą, już widziałem parę razy na Onecie. Tym razem Kraken w natarciu :)

 

https://www.medonet....l,20868894.html

 

Ministerstwo Zdrowia przekazało Medonetowi, że w Polsce dominuje obecnie wariant Omikron XBB.1.5, nazywany potocznie Krakenem. Po raz pierwszy zidentyfikowano go w styczniu tego roku. Opisywany jako najbardziej zaraźliwy ze wszystkich odmian SARS-CoV-2 grozi nawet tym, którym do tej pory udało się uniknąć zakażenia.

 



#7682 kmwtw

kmwtw
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 listopad 2023 - 07:18

Mnie dopadło w październiku jakieś gówno, może i ten kraken, cały czas kaszel, stany podgorączkowe, czułem że coś mi zalega w płucach. Do lekarza nie poszedłem, domowe sposoby pomogły - tabcin, syrop na kaszel, picie siemia lnianego, mleko z miodem i z czosnkiem, herbata z imbirem z cyntryną i z miodem, inhalacje olejkami eterycznymi. Długo to trwało, bo coś ok. 2-3 tygodnie. Teraz zauważyłem wśród znajomych, że mają podobnie lub nawet gorzej.



#7683 Jah

Jah
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHyvinkää

Napisano 10 listopad 2023 - 08:52

Mnie dopadło w październiku jakieś gówno, może i ten kraken, cały czas kaszel, stany podgorączkowe, czułem że coś mi zalega w płucach.

 

Tak na poważnie to miałem identycznie tylko u mnie to trwało 1.5 miesiąca. Zero gorączki, zero innych objawów, wyłącznie kaszel i plucie gównem odrywającym się z płuc. Na RTG płuc nic nie wyszło, antybiotyk nic nie dał, przeszło samo, ale autentycznie 1.5 miecha nonstop kaszel.

 

Palę fajki, ale takiej jazdy nigdy nie miałem szczerze mówiąc.


Użytkownik Jah edytował ten post 10 listopad 2023 - 11:28

  • Mayek lubi to

cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów


#7684 onenine64

onenine64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 listopad 2023 - 10:49

Mam to samo kaszel już 3 tydzień :pijak:



#7685 Jah

Jah
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHyvinkää

Napisano 10 listopad 2023 - 11:28

Wszyscy umrzemy!!!!1111

 

A wystarczyło iść po dziesiątego boostera i nosić maseczkęęęem!!!!!!!11


cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów


#7686 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 10 listopad 2023 - 12:12

Siewcy śmierci, niech was szlag.
Bóg, Honor, Ojczyzna.

#7687 ejr

ejr
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 10 listopad 2023 - 12:39

Tak na poważnie to miałem identycznie tylko u mnie to trwało 1.5 miesiąca.

U mnie to samo, ale miewałem już na jesień takie tematy jeszcze zanim pojawił się medialny Dawid.

Pamiętacie jeszcze, że na jesień i na wiosne chyba od zawsze w Polsce jest sezon chorobowy? Wielu ma już tylko jedną, nową nazwę na to i tylko jeden środek zaradczy, który nie pomaga ;P



#7688 Zajczak

Zajczak
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 10 listopad 2023 - 12:48

Chodząc wtedy po sklepach bez maski poznawało się kto jest normalny, a kto jebnięty.

 

w komunikacji miejskiej też, byli tacy co chcieli w ramach rewanżu i pogardy, kaszleć na tych bez maseczki...


BÓL PRZEMIJA, A CHWAŁA JEST WIECZNA - TE BARWY TO DLA NAS WARTOŚĆ NAJŚWIĘTSZA.


#7689 Zajczak

Zajczak
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 10 listopad 2023 - 13:07

11,5 minutowy filmik pokazujący jak działały medialne i polityczne "straszydła" kowidowe i naganiacze szczepionkowi

https://twitter.com/...0754530442?s=19

I niech mi nikt nie mówi, że to nie było tworzenie psychozy strachu i stygmatyzowanie ludzi. Brawo dla tych, którzy się nie poddali tej propagandzie i potrafili sami myśleć, a nie "uwierzyli (sprzedajnej) nauce".

 

otóż to, problemem jest jednak fakt, że teorie spiskowe mówią o kolejnej pandemii i to w całkiem niedalekim okresie. Jak widać większość ludzi to bezmózgi i faszyści, którzy ukrzyżują rodaka za brak podążania ścieżką owcy, a nowe przepisy tylko doprowadzą do większych możliwości tej bandyterki po drugiej stronie barykady. 


  • ejr lubi to

BÓL PRZEMIJA, A CHWAŁA JEST WIECZNA - TE BARWY TO DLA NAS WARTOŚĆ NAJŚWIĘTSZA.


#7690 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 10 listopad 2023 - 21:21

Czy Niedzielski i Morawiecki staną przed Sądem? Norymberga 2.0 złożyła wniosek do prokuratury. Następna w kolejności jest Rada Ministrów.

https://twitter.com/...6573102087?s=19


https://norymberga2.pl/

Po raz kolejny udowadniamy, że nie rzucamy słów na wiatr - za nami zawiadomienie do prokuratury na byłego Ministra Zdrowia, Adama Niedzielskiego, a przed nami złożenie wniosku do Trybunału Stanu przeciwko całej Radzie Ministrów IX kadencji Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej.

To drugi (słownie DRUGI) taki wniosek w historii "wolnej" Polski. Wniosek ten pisała dla nas Radca Prawny Anna Kubala - za co jej bardzo dziękujemy.
  • Zajczak lubi to
Bóg, Honor, Ojczyzna.

#7691 ejr

ejr
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 11 listopad 2023 - 01:00

Czy Niedzielski i Morawiecki staną przed Sądem? Norymberga 2.0 złożyła wniosek do prokuratury. Następna w kolejności jest Rada Ministrów.

https://twitter.com/...6573102087?s=19


https://norymberga2.pl/

Po raz kolejny udowadniamy, że nie rzucamy słów na wiatr - za nami zawiadomienie do prokuratury na byłego Ministra Zdrowia, Adama Niedzielskiego, a przed nami złożenie wniosku do Trybunału Stanu przeciwko całej Radzie Ministrów IX kadencji Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej.

To drugi (słownie DRUGI) taki wniosek w historii "wolnej" Polski. Wniosek ten pisała dla nas Radca Prawny Anna Kubala - za co jej bardzo dziękujemy.

Nigdy i nikt w rzekomej "Polsce" za nic nie odpowiedział. W kampaniach wyborczych zawsze wszyscy obiecują rozliczenia, tylko nigdy ich nie ma, bo wszystkie kurwy knesejmu stoją po tej samej stronie, Robią teatrzyki dla gojów z komisjami i nigdy nikt za nic nie odpowiada.

A potem owieczki idą i wrzucają karteczki na swoich oprawców, licząc, że oprawcy bardziej oprawią tych drugich, którzy głosowali na takich samych oprawców, tylko z drugiej strony sceny.

Kurtyna.
 



#7692 ejr

ejr
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 11 listopad 2023 - 01:29

I to wlasnie nie dociera do ludzi przerazonych sytuacja, ktorzy juz sami wpieraja sobie, ze bedzie jak przed 2020 jak tylko se wstrzykna. Nie dopuszczaja opcji, ze juz nigdy nie bedzie normalnie. Czlowiek odroznia sie od zwierzat tym, ze potrafi przewidziec mniej wiecej najblizsza przyszlosc. Majac z dnia na dzien coraz wiecej danych, ze to jeden wielki szwindel, dobrowolne odczlowieczanie sie i utrata podstawowych praw, wielu ludzi stracilo umiejetnosc przewidywania najprostszych wydarzen. Lepiej pozostac pare miesiecy w strefie komfortu.
Nkiektorzy to w ogole wciaz jeszcze mysla, ze to kiedykolwiek o jakies zdrowie chodzilo i chodzi nadal.

I w tym temacie również przypomnienie dla półdebili, kumacie już po dwóch latach czy jeszcze nie?


  • Zajczak lubi to

#7693 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 11 listopad 2023 - 01:29

Tak pewnie będzie co nie znaczy, żeby nic nie robić.
Bóg, Honor, Ojczyzna.

#7694 K..

K..
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 listopad 2023 - 10:17

Wy serio chodzicie bez masek? Szury i ruskie trolle

#7695 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 19 listopad 2023 - 22:24

„Badanie wykazało, że substancje chemiczne uwalniane przez maski N95 ośmiokrotnie przekraczają zalecany limit bezpieczeństwa toksycznych lotnych związków organicznych (TVOC)”.
Bóg, Honor, Ojczyzna.

#7696 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 21 listopad 2023 - 22:12

Rzecznik Praw Pacjentów i świadczenia kompensacyjne

Druga dawka szczepionki została podana Skarżącej mimo, że w formularzu przed szczepieniem Skarżąca wskazała, że już po pierwszej dawce doznała wstrząsu anafilaktycznego w związku ze szczepieniem, a mimo to podjęto decyzję o podaniu jej kolejnej dawki. Sytuacja się powtórzyła. Po około godzinie od szczepienia wystąpiła silna reakcja alergiczna. Spuchła twarz Skarżącej, ręce, gardło. Doznała silnych skurczy krtani, obrzęku języka i przełyku, co uniemożliwiało sprawne oddychanie. Również miało miejsce przyspieszone bicie serca, zawroty głowy, zimny pot. Również i w tym przypadku założono wenflon, podłączono kroplówkę i podano leki.

Również do przyjęcia trzeciej dawki Skarżąca została zmuszona i ponownie pojawiły się straszne bóle głowy i karku, drętwienie rąk, gorączka oraz bardzo wysokie ciśnienie tętnicze. Z każdym dniem objawy się nasilały, a osłabienie rosło. Przez okres 2 miesięcy te objawy się utrzymywały, aż w dniu ... Skarżąca doznała udaru niedokrwiennego - wylew TIA, który również tak jak wstrząs anafilaktyczny stanowi Niepożądany Odczyn Poszczepienny.

Rzecznik Praw Pacjentów odmówił przyznania świadczenia kompensacyjnego.

Dziś Wojewódzki Sąd Administracyjny uchylił decyzję Rzecznika Praw Pacjentów w przedmiocie odmowy przyznania świadczenia kompensacyjnego i nakazał rozpoznać sprawę na nowo.
Bóg, Honor, Ojczyzna.

#7697 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 21 listopad 2023 - 22:45

"Pfizer pozwał Polskę za niewywiązanie się z umowy szczepionkowej. Żąda zapłaty 6 mld zł. Jak wynika z informacji DGP, pierwsza rozprawa odbędzie się 6 grudnia.
Ciekaw jestem linii obrony naszego rządu. A może uznanie powództwa ?
Dodam, że Pfizer prowadził w Polsce badania szczepionki na dzieciach, które nie miały żadnego uzasadnienia prawnego i medycznego, niemniej Prezes URPL wyraził na nie zgodę.

Ps. Nieadekwatna grupa badawcza, brak grupy placebo!
Ale ktoś to zamówił !"
Bóg, Honor, Ojczyzna.

#7698 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 22 listopad 2023 - 20:43

Holenderski europarlamentarzysta De Graaff na konferencji dot. odpowiedzi EMA na zapytanie ws. szczepień na covid: "Ta informacja z EMA jest druzgocąca dla polityki szczepień. Rządy wiedziały, że szczepionki nie ochronią przed rozprzestrzenianiem się wirusa, ale nie przekazały tej informacji obywatelom. Wręcz przeciwnie: szczepienia były wymuszane na obywatelach za pomocą kłamstw, skutki uboczne były ukrywane, a zdrowie wszystkich zaszczepionych było zagrożone".
  • Fuhrer lubi to
Bóg, Honor, Ojczyzna.

#7699 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 22 listopad 2023 - 21:58

🇬🇧 badania wykazały, że ludzie, którzy najbardziej rygorystycznie przestrzegali restrykcji covidowych, mają obecnie najgorsze zdrowie psychiczne.

Naukowcy z Bangor University odkryli, że osoby, które najściślej przestrzegały ograniczeń w czasie pandemii, najprawdopodobniej cierpią z powodu stresu, lęku i depresji.

Zidentyfikowali oni, że osoby o osobowościach "wspólnotowych" - które są bardziej opiekuńcze, wrażliwe i świadome potrzeb innych - najbardziej rygorystycznie przestrzegały protokołów blokady zalecanych przez Borisa Johnsona oraz lekarzy i naukowców.

Jednak osoby o "samodzielnych" osobowościach - które są bardziej niezależne, bardziej konkurencyjne i lubią mieć kontrolę nad swoim życiem - były najmniej skłonne do wykazywania takich objawów.

"Im bardziej osoby stosowały się do zaleceń zdrowotnych podczas lockdownu, tym gorsze było ich samopoczucie po jej zakończeniu" - podsumowali dr Marley Willegers i współpracownicy.
Bóg, Honor, Ojczyzna.

#7700 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 23 listopad 2023 - 01:17

A teraz znajdz badania, ktore odrywaja to od covida tylko sa powiazane z charakterem, bo mam przeczucie, ze okaze sie, ze za te wszystkie minusy odpowiada generalnie charakter czlowieka w duzym stopniu, a mniej wplyw otoczenia. Spoko to jest co tu napisane, ale zbyt to uproszczone. Ja na malej probce widzialem korelacje miedzy charakterem ludzi na co dzien i zachowaniem w covidzie.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych