Jump to content


Photo

kulturystyka, siłownia, odżywki


2904 replies to this topic

#1851 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 29 June 2016 - 16:22

W żaden spalacz. Nie działaja. Opinia po przeczytaniu wielu artykułów. Testowane też na sobie. Szkoda kasy.
  • Mateusz likes this

#1852 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 29 June 2016 - 18:48

http://www.iflscienc...ked-by-science/



#1853 hanySS

hanySS
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 29 June 2016 - 20:55

Mayek dzięki ;)

#1854 WzG

WzG
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 29 June 2016 - 21:41

W jaki spalacz opłaca się zainwestować? Tak wiem przedewszystkim dieta ;)


Napisz mi na pw jaki staż, jak ćwiczysz, najlepiej ile lat, jaka waga, ile % tłuszczu i czego oczekujesz od spalacza to Ci coś dobiorę.

#1855 SuchyTZN

SuchyTZN
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 30 June 2016 - 11:50

W żaden spalacz. Nie działaja. Opinia po przeczytaniu wielu artykułów. Testowane też na sobie. Szkoda kasy.

 

Zależy pod jakim względem patrzysz, jeżeli chodzi o spalanie fetu, to raczej minimalna różnica może być... Ale bardziej dla pobudzenia taki spalacz będzie skuteczny niżeli do spalania tłuszczu. Szkoda hajsu jak napisał Mayek, dobra dieta, cardio i lecisz z fetem ;)



#1856 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 30 June 2016 - 12:04

To już lepiej kupić kofeinę w tabsach jak ma pobudzić. Poza tym to jest pić na wodę. Pobudzić trzeba się głową, a jak ktoś ma problemy to se może na pobudzenie obejrzeć brazzers hahaha
  • ZAWIErCIE likes this

#1857 Marek

Marek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 30 June 2016 - 16:39

Tak jak w wypadku poprzedników: Redukcja (o ile to możliwe, wzrost siły / wytrzymałości) 

Ze względu na "warunki finansowe" ćwiczę w domu robiąc Areoby-Interwałowe (Szybkie ćwiczenia na maxa przeplatane wolniejszymi) chciałbym do tego dorzucić coś w stylu treningu 100 pompek + 100 przysiadów (w pierwszym wypadku istna tragedia, z przysiadami radzę sobie całkiem dobrze), pytanie tylko jak te dwa rodzaje ćwiczeń przeplatać? Czy dla mięśni nie będzie to za duże obciążenie? Ew jakie ćwiczenia do 2 zestawu warto by dołożyć? Jakieś aeroby bez interwałów? 

 


Nad naszym herbem 8 jest gwizdek,
kto dumą Śląska? To przecież jasne!


#1858 WzG

WzG
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 30 June 2016 - 23:37

Ja za to jestem bardzo zadowolony z kilku specyfików na redukcji, ktore mega wspolgraja z moja dieta. Co do pobudzenia uzywam mesomorpha i robie zajebiste treningi, super pobudzenie i koncentracja, duza sila. Jak dla mnie nie pic na wode, a bardzo dobra pomoc jak i na redukcji tak i na masie.

#1859 Rafał

Rafał
  • SK1964

Posted 01 July 2016 - 15:40

Ile gram białka na kg winno być w diecie redukcyjnej i masowej?

#1860 Mateusz

Mateusz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Posted 01 July 2016 - 17:37

1.8-2g

#1861 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Posted 01 July 2016 - 17:38

Indywidualnie dobrac. Nie kierowac sie schematami typu 2g/kg, bo jednemu przypasuje drugiemu gorzej. Ja jem 1,5g na redukcji i jestem mega zadowolony. Wage mam ta sama, a basior spadl konkretnie. 


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#1862 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 01 July 2016 - 17:50

Główna zasada tego tematu, nie słuchać Juniora. Ma dobrą genetyke i dla zwykłego śmiertelnika jego porady nie działają :D

#1863 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Posted 02 July 2016 - 07:38

Determinacje. Genetyka wlasnie nie sprzyja do rzezbienia, chociaz z masa idzie lekusko :)


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#1864 sethe

sethe
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 04 July 2016 - 17:56

Ja za to jestem bardzo zadowolony z kilku specyfików na redukcji, ktore mega wspolgraja z moja dieta. Co do pobudzenia uzywam mesomorpha i robie zajebiste treningi, super pobudzenie i koncentracja, duza sila. Jak dla mnie nie pic na wode, a bardzo dobra pomoc jak i na redukcji tak i na masie.

 


Coś więcej na temat tej przedtreningówki?

Ktoś jeszcze brał tego Mesomorpha? zastanawiam się nad czymś pobudzającym przed treningiem i obejrzałem recenzję tego produktu na Youtube gdzie  koleś opowiada takie historie, że głowa boli. Generalnie po nim robi serie, a w przerwach jeszcze tańczy:) podobno nosi strasznie.

Ewentualnie zamawiać na allegro czy ktoś od nas tym handluje?



#1865 WzG

WzG
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 04 July 2016 - 18:23

Dobrze kopiący mesomorph jest na geranium/pochodnych. Resztę składu możesz przeczytać na etykiecie, duża robotę moim zdaniem robi też tam dodana kreatyna w różnych formach. Mogę polecić też fury, bez geranium, ale też kopie. Ja będę mieć za okolo tydzień mesomorpha w cenię 139-149 zł, nie handluje biorę dla siebie, mogę zapytać o dodatkową puche lub odsprzedać połowe bo mam jeszcze inne przedtreningowki.

#1866 Stęga

Stęga
  • SK1964
  • LokalizacjaPiotrowice

Posted 08 July 2016 - 12:47

jakiej firmy białko wychodzi najlepiej w stosunku cena/smak/ilość? nie chce się katować przez pók kg proszku z jakimś chemicznym smakiem



#1867 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Posted 08 July 2016 - 12:51

Cis do Krista. Ja ostatnio brałem coś z biotecha nazwa zero whey. Super się rozpuszcalo i nawet dobrze smakowało.

PS. Po pierwsze Zmień dietę.
  • Krist VB likes this

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#1868 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 08 July 2016 - 12:52

hitec c6, ale najlepiej piers z kurczaka.



#1869 Marcin.no

Marcin.no
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaZawodzie

Posted 08 July 2016 - 13:28

Te z bio techa wymiata jeśli chodzi o smak cenę rozpuszczalnosc , hi tec straszny smak chemiczny

#1870 Krist VB

Krist VB
  • SK1964
  • LokalizacjaBastion

Posted 08 July 2016 - 18:15

Cis do Krista. Ja ostatnio brałem coś z biotecha nazwa zero whey. Super się rozpuszcalo i nawet dobrze smakowało.

PS. Po pierwsze Zmień dietę.

Po pierwsze "Ciś do Krista" ;)



#1871 Bouni_Ledziny

Bouni_Ledziny
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 09 July 2016 - 17:55

jakiej firmy białko wychodzi najlepiej w stosunku cena/smak/ilość? nie chce się katować przez pók kg proszku z jakimś chemicznym smakiem


MyProtein mam czekoladowe, rozpuszcza się zajebiście i w samu też konkretne.

#1872 ciachecki

ciachecki
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 14 July 2016 - 17:41

Jest tu jakiś trener personalny lub może kogoś polecić?

#1873 cysiu

cysiu

    GIT

  • .SK1964

Posted 15 July 2016 - 07:48

http://studiogts.pl



#1874 mac

mac
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 15 July 2016 - 08:32

Kupię gdzieś świeże warzywa (nie mrożone), ale już pokrojone? Chodzi o takie mieszanki jak są w marketach, ale świeże.



#1875 Mateusz

Mateusz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Posted 15 July 2016 - 09:39

http://studiogts.pl


Można śmiało polecić


Edited by cysiu, 15 July 2016 - 15:03.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users