Skocz do zawartości


Zdjęcie

kulturystyka, siłownia, odżywki


2904 odpowiedzi w tym temacie

#2726 BGC1964

BGC1964
  • SK1964

Napisano 08 wrzesień 2021 - 10:24

To brzmi jak jakaś sekta, a nie dieta


  • kibard lubi to

#2727 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 wrzesień 2021 - 10:31

#tylkoketoza

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2728 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 08 wrzesień 2021 - 11:13

I tak podobno się u mnie nie stolujesz, więc powodzenia, a reszta nie robić keto, bo piwo to życie :chamisko:

Jak masz twardy charakter to wyjebane na rodzinę i znajomych. Pijesz wodę, bo masz cel. Niech inni doją.

#2729 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 wrzesień 2021 - 11:45

Akurat z tym nie mam problemu bo wszyscy moi znajomi to okolice 30 mający powoli ten sam problem - brzuszek piwny ;) jak mi bebzon znikł w miesiąc bo już wszystko rozumieją i jest bez smiechów a nawet 2 ziomków przekonałem do diety. 💪

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2730 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 08 wrzesień 2021 - 12:14

Na początku na keto spada woda.. ale powoduje to, że masz jeszcze większą motywację, bo po 3 dniach już masz "efekty" i to jest plus keto. Do tego nie chce ci się nic słodkiego i nie robisz odstepstw od diet, a to działa cuda, bo ludzie nie chudną przez to, że podjadają i myślą, se to takie niewinne.

#2731 WzG

WzG
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 wrzesień 2021 - 16:51

Możecie podrzucić swoją dietę na keto ? Sam kiedyś na ketozie zrzuciłem z 89kg na 63kg, szło zajebiście, a teraz jedząc nawet lepiej niż wtedy waga stoi w miejscu, ćwiczę dość dużo, może mniej na wolnych ciężarach, ale basen kilka razy w tygodniu plus 2-3 razy gram na orliku po 1,5-2h. Nie wiem co robię źle, być może za bardzo obniżyłem kalorię i zwolnił mi metabolizm bo mocno przyśpiesza jak wrzucę węgle lub mam ich za dużo (nie liczę, kiedyś też nie liczyłem i było ok...).

#2732 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 wrzesień 2021 - 18:43

Jak nie liczysz węgli to raczej jesteś na diecie optymalnej a nie na keto. Na optymalnej korekta wagi jest do wagi genetycznej. Jaki wiek? Może to jest wlaśnie już Twoja waga genetyczna?

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2733 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 wrzesień 2021 - 18:54

Smart na 4 wieżach zwija żagle?
Chciałem kupić karnet a tutaj taki komunikat:
”Panel klienta jest niedostępny dla użytkowników tego klubu.„

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2734 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 08 wrzesień 2021 - 19:21

A robisz to że smarta czy sportowej przestrzeni, która wcześniej funkcjonowała?

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#2735 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 wrzesień 2021 - 19:23

Panelklienta.smartgym

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2736 kmwtw

kmwtw
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 wrzesień 2021 - 06:21

Podejdź osobiście do klubu i kup.



#2737 kmwtw

kmwtw
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 wrzesień 2021 - 06:25

Co do keto diety, to byłem na niej 1,5 roku i też mam takie same odczucia jak kolega terror. 

Dodatkowo po pozbyciu się wody z organizmu, pojawia się niezła waskularyzacja. 



#2738 cinkowski

cinkowski
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 09 wrzesień 2021 - 08:28

Terror, kmwtw, a pozwalaliscie sobie na czystą wódeczkę z colą 0 ??

#2739 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 wrzesień 2021 - 09:13

Ja jeszcze nie piłem od tego czasu, ale mam zamiar od czasu do czasu napić sie czystego alko jak whisky. Wódka to raczej nie za bardzo - drinków nie akceptuje a walnąć jedna lufę to nie ma sensu nawet zaczynać ;) ogólnie z alko trzeba uważać bo przy tego typu dietach można sobie rozjebać wątrobę i trzustkę (!)
Na tej diecie nie można chlać, wszystko z umiarem.

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2740 kmwtw

kmwtw
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 wrzesień 2021 - 09:30

Tak, właśnie jeśli chodziło o alko to wybieriałem najczęściej czystą z colą 0, piwo od czasu do czasu.

W mojej opinii przy tej diecie szybciej osiąga się stan "nieważkości"  :hihi:  :pijak:



#2741 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 09 wrzesień 2021 - 11:49

Wódka wyjebie z ketozy, whiskey nie.

#2742 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 wrzesień 2021 - 13:09

Mnie wyrzucały obie rzeczy, wytrawne wino tez ale tylko jednodniowy spadek, na kacu mct, jajka i szybki powrót.
Ale tak jak post powyżej, bania dużo szybciej a raczej zgon

Dołączona grafika


#2743 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 wrzesień 2021 - 13:11

Zresztą ciekawy jestem powrotu po 3 miesiącach pauzy (normlane jedzenie, dużo piwska). Czy organizm zaadoptuje się szybko czy cały cykl od nowa,zmierzę na paskach po 5 dniach czystej, mocno ketogennej diety (egg fast+mocono ketonowe rzeczy)

Dołączona grafika


#2744 cinkowski

cinkowski
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 09 wrzesień 2021 - 16:14

Dzięki panowie

#2745 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 wrzesień 2021 - 16:24

Mnie wyrzucały obie rzeczy, wytrawne wino tez ale tylko jednodniowy spadek, na kacu mct, jajka i szybki powrót.
Ale tak jak post powyżej, bania dużo szybciej a raczej zgon

Jak ma sie kaca to ile tego piłeś? Jak sie walnie 50 ml wódki/whisky to nie ma szans aby wywaliło z keto.

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2746 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 wrzesień 2021 - 21:53

Standardowo po Mysłowicku gdzieś litra na łeb
  • kosa lubi to

Dołączona grafika


#2747 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 09 wrzesień 2021 - 22:13

Na kazdego to inaczej dziala, ale jest opcja flache whiskey ojebac i nie wypasc z ketozy, ale raczej wypadniesz niz nie wypadniesz, bo to sa juz duze ilosc.

 

A koniec koncow, czym sie martwicie? Powrot do ketozy po takiej 1 flaszce to sa 2 dni. Jaki tu jest tak naprawde problem? Zreszta umowmy sie, albo chcesz wygladac, albo pijesz. Niestety tego sie nie da polaczyc. Wolalbym wam co innego jako wlasciciel baru wciskac, ale jestesmy wsrod swoich, to trzeba powiedziec prawde :chamisko:

 

Nie ma tu zadnych pro sportowcow, wiec mozna robic diete i zrobic se popijawe 2razy w miesiacu, nie zapijac cola i innym gownem tylko pic whiskey z lodem. Polecam pic czysty rum, tylko nie najtanszy, tylko cos ciut lepszego. Ciut, czyli np 7 letnia havana juz jest lepsza, a nie jest turbo droga. Wrzucasz lod i pijesz. Da sie przyzwyczaic. Jak ktos jest smakoszem drinkow, to mu nie bedzie nic pasowalo, ale tez albo chce ktos cos osiagnac, albo chce dupic, jak czasami ludzie gadaja, ze on to by chcial miec diete, ale on nie moze jesc ciagle tego samego. Chyba, ze chodzi o burgery z maca, to wtedy jakos moze :lol:


  • Miłosz1964, Przemosz i Przewóz lubią to

#2748 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 wrzesień 2021 - 12:33

Zresztą ciekawy jestem powrotu po 3 miesiącach pauzy (normlane jedzenie, dużo piwska). Czy organizm zaadoptuje się szybko czy cały cykl od nowa,zmierzę na paskach po 5 dniach czystej, mocno ketogennej diety (egg fast+mocono ketonowe rzeczy)

Idzie szybciej niż za pierwszym razem ale już nie tak łatwo jak po krótkotrwałych przerwach.
Glukoza 81

Ket - 0,3


Dołączona grafika


#2749 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 wrzesień 2021 - 17:51

Jak tam ketoświry?

Co praktykujecie w przypadku przeziębienia/bólu gardła/grypy?

W domu mam teraflu zatoki, szybkie spojrzenie na ulotkę i info o 13 gramach cukru w saszetce - kosz. 

Strepsils: 3.5 g cukru na pastylkę.

Macie jakiś sprawdzony zestaw? 

Na razie jadę czosnek+cebula+kiszony ogór ale fajnie mieć w zapasie coś mocniejszego...


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2750 franckawka

franckawka
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 wrzesień 2021 - 18:52

Fervex D bez cukru?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych