Skocz do zawartości


Zdjęcie

Światowa piłka


5118 odpowiedzi w tym temacie

#151 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 26 wrzesień 2013 - 14:28

bo grasz w fife tylko Barca to nei slyszales o Sassuolo ;)

jak ogladam ten faul pepe i karny to mnie kurwica chyta, a co dopiero musza kibice Atletico sie wkruwiac.



#152 majk

majk
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 wrzesień 2013 - 17:36

wielki placz kibicow Barcy a to ten sam sedzia, co mecz FCB z Sevilla tez przekrecil


  • tommywie lubi to

#153 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 26 wrzesień 2013 - 17:44

wielki placz kibicow Barcy

 

A to myślałem, że kibice GKS tutaj się wypowiadają?


"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#154 Pio_FCI

Pio_FCI
  • Czytelnicy

Napisano 26 wrzesień 2013 - 17:49

Powyższe tylko potwierdza, jak liga hiszpańska traci z tygodnia na tydzień.

 

Polecam Serie A..Calcio powoli wraca na swoje miejsce.

 

Dzisiaj szpil na szczycie, Inter - Fiorentina.

 

Bez Curva Nord, ale powinno byc swietne widowisko:)



#155 Norbi_GKS

Norbi_GKS
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLiGota

Napisano 26 wrzesień 2013 - 18:56

Polecam Serie A..Calcio powoli wraca na swoje miejsce.

Ta, szczególnie mecze Milanu...Takiego cyrku z udziałem tej drużyny to nie ma żadna inna liga świata. Karne z dupy wzięte, metrowe spalone których arbiter nie widzi. Naprawdę świetnym widowiskiem jest oglądanie tej ligi. To samo tyczy się Juventusu....

 

Sam jestem sympatykiem ligi Włoskiej, ale jest pewno granica.

 

Liga Hiszpańska jest podporządkowana Barcelonie i Realowi i nie ma w tym nic dziwnego. Na tych klubach zarabia się najwięcej, takie cuda jak wczoraj będą działy się jeszcze nie raz, z udziałem tych klubów.


Zapamiętaj- jak pomoc to tylko w obie strony.

#156 Zielu88

Zielu88
  • SK1964

Napisano 26 wrzesień 2013 - 19:21

Liga Hiszpańska jest podporządkowana Barcelonie i Realowi i nie ma w tym nic dziwnego. Na tych klubach zarabia się najwięcej, takie cuda jak wczoraj będą działy się jeszcze nie raz, z udziałem tych klubów.

 

a Bundesliga żyje z Bayernu Monachium no i obecnie z BVB a jakoś sędziowie im nie pomagają dlatego uważam że liga niemiecka jest najbardziej uczciwą i widowiskową ligą na świecie. Zero korupcji i przekrętów.



#157 Eric Cantona

Eric Cantona
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 26 wrzesień 2013 - 19:29

Ja pierdolę, zobaczyłem na skrócie...

 

Skandal i znów sie Realowi ujebało.

 

Ale chuj z tego będzie w tym sezonie, bez Mou i Ozila sobie nie poradzą.

 

Wyluzuj. FC Barcelona też już skorzystała z pomocy sędziego, w meczu z Sewillą. Co mecz w każdej lidze, to afera z sędzią. W meczu Sunderland 1:3 Arsenal, to prawdopodobnie sędzia miał największy udział, że Di Canio prowadził w Wes Bromwich ostatni mecz, bo strzelona bramka na 2:2 została niesłusznie anulowana.

 

Real Madryt na razie punktuje ale gdzie tam koniec sezonu. Ubolewam, że masz wiedzę o piłce nożnej sporą a piszesz takie posty jak te czy o Robercie Lewandowskim na poziomie gimnazjalisty. Bez urazy Shellu. Pozdrawiam.

 

Nie kibicuję hiszpańskim klubom, ale zachowujmy się obiektywnie a nie zmieniajmy co kolejkę powiew flagi w inną stronę.



#158 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 26 wrzesień 2013 - 19:46

No takiego przekrętu jak z Realem dawno nie widziałem.

 

A co do Lewego, to takie mam zdanie, ma gdzieś kadrę (nie angażuje się tak jak powinien) i tylko ślepiec tego nie zauważy.


"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#159 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 26 wrzesień 2013 - 23:55

Eeeee tam:)

 

Jebać wszystko co na r :)

 

I chuj:)


#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#160 _es

_es
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaSiemianowice

Napisano 29 wrzesień 2013 - 08:56

i tokiem myślenia Fjodora Real wczoraj przegrywa z Atletico i to bardzo zasłużenie. Dziwna niemoc ogarnęła Real w ataku,z Elche też bramki z gry nie strzelili,a potencjał mają każdy wie jaki. Podobnie jak rok temu Real już traci 5 punktów do lidera,tylko że teraz poza Barceloną jest to także Atletico. A błędy Realu w obronie to po raz kolejny kryminał.

 

Jeszcze większe dziwy w Anglii - przegrywają oba Manchestery,przy czym United kompromitująco u siebie przegrywa z West Bromwich,City z kolei oddaje zwycięstwo Aston Villi. A Arsenal dalej przed siebie z trzema punktami,Spurs dzielą się punktami z Chelsea i...takiej tabeli chyba nikt się nie spodziewał.

 

Cieszą gole naszych - znów Weltklasse Lewandowskiego,gole Błaszczykowkiego,Pawłowskiego,Milika...oby taką formę pokazali z Ukrainą i Anglią.

 

No i kolejne 3 punkty Napoli. Jak dobrze wiesz nie grałem w FIFE Barcą,a i tak nie znam Sassuolo  :chujamizrobisz:



#161 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 29 wrzesień 2013 - 09:19

Real bez Mourinho stracił ducha. Podobnie jak MU bez Fergusona (nawet jak wygrywają).


"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#162 Pio_FCI

Pio_FCI
  • Czytelnicy

Napisano 29 wrzesień 2013 - 10:00

Dokładnie! Tyle narzekali na Mou, a już zaraz będą za nim płakać. Najlepsza wczoraj była..bezradność Realu:) Piękna sprawa. Atletico od zawsze ma charakter, tylko nie mieli jaj w poprzednim sezonie. Simeone im jednak nawtykał do głów, że są w stanie wygrać z każdym i to przynosi efekty.



#163 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 29 wrzesień 2013 - 17:21

 

swietnie kurwa.



#164 Waldas

Waldas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 wrzesień 2013 - 17:43

No cóż, zagrał ręką, ale sędzia miał ciężko to zauważyć. Dodatkowo ŻADEN z zawodników Sunderlandu nawet nie protestuje! (a stoją krok od Sturridge'a)



#165 kaos azul

kaos azul
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjazloto-zielono-czarna Irlandia

Napisano 29 wrzesień 2013 - 20:11

szczescie sprzyja lepszym:)
bardzo wazne 3 punkty dzis,luis robi roznice,kapitalny mecz sturridga,kolejny juz zreszta
teraz w sobote planowe 3 punkty u siebie z CPalace ,fajnie sie tabela uklada

#166 Chudy NFG

Chudy NFG
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa/Kirkby in Ashfield

Napisano 06 październik 2013 - 21:26

To co dzis zrobily Mloty to mistrzostwo swiata ... dawno nie widzialem tak upokorzonego zydowskiego scierwa ;)
  • pooceq lubi to

#167 pooceq

pooceq
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMyslowice/Kent

Napisano 06 październik 2013 - 22:30

Mowilem, ze bedzie dobrze! troche wiary :)



#168 koleś

koleś
  • SK1964

Napisano 18 październik 2013 - 22:27

http://eurosport.one...-nie-bylo/0d6cd MAGIA



#169 multi

multi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 październik 2013 - 23:45

fifa 2020 Bug  :lol:



#170 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 październik 2013 - 18:57

Z tym Leverkusen to jaja jak nic - parodia z lekka...Mi się ostatnio podoba z meczu na mecz Arsenal - polecam obejrzenie pierwszej bramki z dzisiejszego meczu - jeśli podtrzymają formę to może być mega dobry sezon - jednak Ozil to chyba jeden z najlepszych transferów podczas ostatniego okienka...rozczarowuje w angielskiej mega Manchester - co nie oznacza, że wg mnie wcześniej czy później zaczną grać lepiej...



#171 Waldas

Waldas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 październik 2013 - 21:27

Akcja Arsenalu przy pierwszej bramce- REWELACJA

 

 

i nie było spalonego, co pokazuje to ujęcie 



#172 baku8

baku8
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 20 październik 2013 - 19:25



Ibrakadabra  :szok:



#173 Waldas

Waldas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 październik 2013 - 22:52

W tym meczu w przerwie była zmiana i za Ibrę wszedł Cavani:

 



#174 _es

_es
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaSiemianowice

Napisano 21 październik 2013 - 19:24

Niemcy - BVB wyraźnie oszczędzając siły wygrywa skromne 1-0,o grze lepiej milczeć. Bayern demoluje,w lidze zostaje status quo,oczywiście pomijając bramkę-widmo Kisslinga,ponoć chcą mecz powtarzać. Ale takie coś w Bundeslidze....

 

Hiszpania - wreszcie coś nowego! 2 punkty traci Barca,3 Atletica,Real zdobywa 3 punkty i zbliża się do liderującej dwójki. A już za tydzień Gran Derbi na Camp Nou!

 

Anglia - Arsenal jak widać na fiumach wyżej dalej świetna forma,3 punkty także zgarnia Chelsea,Spurs i City,znów traci ManU. Tylko remis też L'poolu. Znów świetny mecz Boruca,strata punktów przez ManU to też jego zasługa.

 

Włochy - tutaj się dzieje! Roma 8 zwycięstwo z rzędu - tym razem w meczu na szczycie z Napoli - i pewnie liderują. Jako,że Juve wybitnie przegrało wygrany mecz z Fiorentiną to Napoli wciąż drugie,ale Roma już na 5 punktów ucieka...i ucieka coraz szybciej.

 

Bramki z PSG już były,to nie ma co pisać. Dla mnie tam wiadomo już kto zrobi mistrza.

 

I wraca już LM.



#175 Waldas

Waldas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 październik 2013 - 21:03

Dziś rozlosowano pary barażowe do MŚ w Brazylii:

 

Portugalia - Szwecja
Ukraina - Francja
Grecja - Rumunia
Islandia - Chorwacja

 

Niestety szkoda, że jedna z drużyn z pierwszej pary nie pojedzie na mistrzostwa. W drugiej liczę, że na Ukrainie w listopadzie będzie mroźno i to przeszkodzi żabojadom w awansie.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych