Skocz do zawartości


Zdjęcie

Światowa piłka


5117 odpowiedzi w tym temacie

#126 pooceq

pooceq
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMyslowice/Kent

Napisano 03 wrzesień 2013 - 21:16

mnie bawi gadanie o Tottenhamie zydzi. Ja bym o tym nie wiedzial w ogole. Co to ma do rzeczy? Sa tam flagi izraela na trybunach? Fest pojebane takie gadanie. Wciskanie na sile polityki na stadion

Sami siebie zydkami nazywaja, flagi Izraela sa... wystarczy, czy rozwinac? Wsiadz w samolot i sam zobacz jak tam wyglada

chorzowscy mi za skore nie zalezli, kibice tego klubiku z Middlesex rowniez, nie wiem skad takie podejrzenia w ogole... niektorzy nie zasluguja na szacunek, ale to trzeba z bliska zobaczyc



#127 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 14 wrzesień 2013 - 21:49

Fajnie gra Villareal.Ta drużynę lepiej się ogląda niż Barcelone.

#128 kaos azul

kaos azul
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjazloto-zielono-czarna Irlandia

Napisano 15 wrzesień 2013 - 00:20

kapitalny mecz na "el madrigal",villarreal mogl lekko prowadzic 3-1 do przerwy...
kiedy juz sie wydawalo,ze krolewscy wywioza 3 pkt,jeszcze jeden zryw zoltej lodzi I 2-2
real moze podziekowac swojemu tormanowi za ten punkt

#129 tommywie

tommywie
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 wrzesień 2013 - 08:21

a do repry i tak powołani będą Casillas, Valdes i Reina :hihi:



#130 _es

_es
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaSiemianowice

Napisano 15 wrzesień 2013 - 08:33

Co wczoraj w czasie naszego święta BVB zrobiła...zmasakrowali HSV,momentami grali piłkę na rewelacyjnym poziomie,a w tym wszystkim świetny mecz Lewego i nowych nabytków BVB. Najlepszy start w historii Bundesligi!

 

A w Hiszpanii Barca w kontrowersyjnych okolicznościach ogrywa Sevillę /nie chodzi mi o ostatnią bramkę,ale o nieuznaną bramkę dla Sevilli/,Real traci punkty...a powinien ich jeszcze więcej stracić,świetny Villareal! Ciekawie.

 

Zaczyna się LM!



#131 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 15 wrzesień 2013 - 10:17

ostatnia bramka tez po faulu. To znaczy, zalezy czy dopuszczamy taka gre rekami ale jak obronca sie daje obiec Messiemu i przepchnac rekami no to coz... jest pizda. A torman tez mistrz, wypluc bal przed siebie. W Madrycie musza wyc fest wkurwieni haha.

Dzisiaj 1 mecz w Anglii, z dupy tak troche. W pon Swansea - Liverpool. Dobry mecz sie szykuje.



#132 _es

_es
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaSiemianowice

Napisano 15 wrzesień 2013 - 16:14

Marco Reus - mega sztuczka.

http://www.youtube.c...h?v=bXH3M56M2XE

 

Warto dodać,że we Włoszech kolejne pewne zwycięstwo Napoli,kolejne bramki Higuaina i Callejona. A już w środę grają z BVB.



#133 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 15 wrzesień 2013 - 16:30

A "kontuzjowany" Lewandowski dwie bramki w Borussii.

 

Chuj z takim reprezentantem...


"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#134 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 15 wrzesień 2013 - 16:41

pierdolenie! Zobacz z kim on tam gra. Serio kurwa ciezko jest zrozumiec ze BVB gra jak maszyna, klepia pilke lepiej i ladniej dla oka niz Barca i graja bardziej ofensywnie? Kupili 2 chopow,ktorzy wdupili 50% bramek. Maja mega zajebisty atak i pomoc, neisamowity ciag na brame. A tu nagle porownania z tym ze Benisz mu nie umie pilki dograc czy inni jakis ciec zlamas z ligi polskiej. Prosze cie Shellu, badz przynajmniej ty obiektywny.


  • mrinda lubi to

#135 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 wrzesień 2013 - 17:30

Otóż to. Lewandowski nie jest super indywidualistą tylko wykańcza. Z kim ma grać w reprezentacji?


Dołączona grafika


#136 kaos azul

kaos azul
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjazloto-zielono-czarna Irlandia

Napisano 15 wrzesień 2013 - 20:28

niech zapierdala a nie czlapie jak ciulik w Dublinie robil to sie nikt nie bedzie wkurwial na pana "nie slysze dopingu"

#137 tommywie

tommywie
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 wrzesień 2013 - 21:09

Co wy pierdolicie? Widzieliście jak Lewy grał w meczu z Czarnogórą? Pokazał, że potrafi i jeśli by tak grał w każdym meczu, to by był super podporą tej repry


  • mrinda lubi to

#138 multi

multi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 wrzesień 2013 - 13:52

i tak jest najlepszym naszym napadziorem od dawien dawna

i chyba nie predko ktos mu na tej pozycji zagrozi


  • mrinda lubi to

#139 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 17 wrzesień 2013 - 12:02

Benisz ma grac przeciwko Valencii na skrzydle, beda jaja hahaha



#140 tommywie

tommywie
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 wrzesień 2013 - 08:15

http://www.sportfan....jak-taran-45822

 

ciekawe rozegranie :)



#141 Szafa

Szafa
  • SK1964
  • LokalizacjaLigota/Piotrowice

Napisano 18 wrzesień 2013 - 10:50

przypomina troche stosowaną przez bytomian "szarancze" :) niewiele ma to moim zdaniem z powaznym fulbolem wspólnego, tu sie powiodlo bo zaskoczylo rywala, ale w przypodku straty bylaby grozna kontra i pewnie powiesili by trenera za jaja gdyby po niej padla bramka.



#142 _es

_es
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaSiemianowice

Napisano 23 wrzesień 2013 - 09:25

ciekawy weekend w Europie.

 

BVB w turbo eksperymentalnym składzie tylko remisuje w Norymberdze,ale jeśli GroBkreutz gra na defensywnym pomocniku,w ataku gra gościu o którym nigdy nie słyszałem,tak samo jak na prawej obronie,to...w sumie nie ma się czemu dziwić. Za to Bayern demoluje Schalke w stylu z zeszłego sezonu.

 

W Hiszpanii klasyka,tylko tym razem hat tricka strzelił nie Messi,ale Pedro. Real też czterema goni,Atletico i Barca uciekają.

 

Bardzo ciekawie w Anglii,gdzie L'pool przez Boruca (!) przegrywa u siebie z Southampton, Ozil daje 3 asysty (!) i Arsenal na czele, Obi Mikel strzela gola (!),a ManCity MASAKRUJE ManU 4-1. Nawet w meczu przegranym przez ManU 1-6 przewaga City nie była tak widoczna jak wczoraj. Łatwość zdobywania goli,wchodzenia w pole karne...oj dużo pracy czeka Moyes'a. Ale to pokazuje,że jak zawsze w Anglii nudno nie będzie.No i kolejne 3 punkty Tottenhamu,ciułają,ciułają...

 

We Włoszech dalej nie do pobicia Napoli,wczoraj Balotelli pierwszy raz (!) w karierze - przy 22 próbie - nie strzela karnego. A Higuain dalej w bardzo dobrej formie. Wreszcie w pierwszym składzie Wolski i całkiem dobry mecz w jego wykonaniu. 

 

Ale i tak największym wygranym weekendu jest Katowicki GKS!


  • 19mózG64 lubi to

#143 multi

multi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 wrzesień 2013 - 10:49

Robert Lewandowski potwierdził swoją przeprowadzkę do Bayernu Monachium, która stanie się faktem po zakończeniu trwającego sezonu.

- Tak, ponieważ później będę mógł oficjalnie podpisać umowę - powiedział napastnik reprezentacji Polski po wczorajszym meczu z TSV 1860 Monachium na pytanie czy 2 stycznia 2014 roku oficjalnie ogłosi swój transfer do Bayernu Monachium.

Wcześniej informacje o transferze napastnika przekazał magazynPiłka Nożna. Według informacji gazety Lewandowski ma związać się z Bawarskim klubem 4-letnim kontraktem.

Transfer Lewandowskiego do Monachium mógł dojść do skutku już tegorocznego lata, jednak przeprowadzkę Polaka skutecznie uniemożliwiła Borussia Dortmund, z którą napastnik ma ważny kontrakt do końca sezonu.

Źródło: www.sport1.de



#144 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 25 wrzesień 2013 - 22:52

sedzia meczu elche - real to jest jakis niemozliwy ciul, za co on tam dal karnego to sie w pale nie miesci. I sie ujebalo druzynie real "rzut karny" madryt



#145 multi

multi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 wrzesień 2013 - 22:52

japierdole 

 

w tej hiszpanii to jest wieksza drukarnia niz u nas

 

red dla Ramosa

karny po faulu Pepe

 

kurwa powinni beknac za takie babole

jak ta liga ma byc interesujaca ? 2 punkty conajmniej za duzo zgarnia real



#146 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 25 wrzesień 2013 - 23:10

Ja pierdolę, zobaczyłem na skrócie...

 

Skandal i znów sie Realowi ujebało.

 

Ale chuj z tego będzie w tym sezonie, bez Mou i Ozila sobie nie poradzą.


"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#147 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 25 wrzesień 2013 - 23:10

daj link niech wszyscy zobacza.



#148 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 26 wrzesień 2013 - 07:33

http://www.meczyki.p..._madryt_12.html

styknie?


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#149 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 26 wrzesień 2013 - 13:54

ten sędzia to tk jakby wiedział że będzie gwizdał tego karnego, co za chujówka... 



#150 _es

_es
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaSiemianowice

Napisano 26 wrzesień 2013 - 14:00

akurat w Hiszpańskiej takich kwiatków jest sporo,zwłaszcza w meczach Realu i Barcelony,co sędziowie czasem robią to jest parodia. A wczoraj to było mistrzostwo. 

 

Ciekawiej we Włoszech,pierwsze punkty traci Napoli grając z drużyną,o której wcześniej nie słyszałem nawet. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych