Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polityka


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6055 odpowiedzi w tym temacie

#6001 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 20 marzec 2024 - 16:26

Kiedys myslalem, ze to platne trolle, ale niestety prawda jest bardziej przykra. To sa pospolici debile, ktorzy chodza w okolo nas. Polski wlasnie przez takich ludzi nie ma. W innych krajach jest to samo, ale tam za morde to wszystko trzyma propanstwowy rzad, tzn. w USA rzadza Amerykanie/Żydzi, ale we wlasnym interesie, w Niemczech rzadza Niemcy i agentura, oczywiscie, ale we wlasnym interesie, a w Polsce nikt nie rzadzi w interesie Polski, stad bez problemu mozna narzucic taka narracje antypolska. 

Nic sie juz nie zmieni, nie wierze w to po prostu. Nie ma najmiejszej szansy, zeby takich debili wsrod nas nie bylo. Jedyne co jeszcze moze swiatlo w tunelu dawac, to fakt, ze takich ludzi nie spotykam na zywo, wiec moze jednak to trolle? Ale bardziej prawdopodobne, ze na zywo taka osoba sie nie odzywa, bo wie, zeby dostala "w leb".


  • Edy i krzyzak lubią to

#6002 Jah

Jah
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHyvinkää

Napisano 20 marzec 2024 - 16:44

Trolli jest ich może 10%, reszta to sekciarstwo z KO. Oni siedzieli cicho do momentu, aż KO jawnie nie stanęła przeciwko rolnikom i za ukraińskim zbożem. Jak rząd jawnie zaczął jechać po rolnikach - to oni jak te papugi - razem z nimi i tak to trwa do dzisiaj.

 

Nie można też bagatelizować opłacanych przez Brukselę NGOs działających w Polsce. Oprócz tych oczywistych jak Fundacja Batorego, która działa z ukrycia i ciężko im coś udowonić - jest dużo więcej, jawnie antypolskich i radykalnych. Na przykład taki Frank Bold czy fact-checkingowy Demagog. W Polsce są dziesiątki takich i jestem w 100% przekonany, że duża część ich pracy to antypolskie działania, głównie w sieci.

 

Frank Bold udupił już elektrownię Turów (tysiące ludzi do zwolnienia). Frank Bold ciśnie na grubo Strefy Czystego Transportu w dużych miastach. Demagog na każdym kroku wybiela Ukrainę i zakrzywia prawdziwy obraz wojny. Fundacja Batory wspiera związki Ukraińców w Polsce i wszelakie ich imprezy kulturalne.

 

Patrzcie tylko na te ryje. Schemat działania jest prawie zawsze ten sam: granty z Brukseli, Niemiec czy Stanów (rządowe lub od dużych korporacji) -> 1-2 liderów -> kilkanaście lewackich studentek -> konferencje, działania w terenie, lobbying ustawowy. Przerobiłem kilkanaście takich organizacji i centralnie stawiam karnet na nowy sezon na Giekse temu, co mi znajdzie zdjęcie, gdzie choć jednen ryj ma wpiętą flagę Polski do klapy marynarki.

 

Tu też można mieć zarzuty do Zjednoczonej Prawicy. Zamiast kraść miliardy to mogli inwestować w prawdziwie pro-narodowe organizacje, podobnego typu jak te powyżej, które - niestety - są skuteczne. Oni woleli jednak kraść i inwestować w takich "patriotów" jak Bąkiewicz czy koła gospodyń wiejskich, czy imperium Rydzyka. Ewentualnie sypali, ale tylko dla swoich, z myślą o utrzymaniu władzy, a nie z myślą o Polsce. I teraz będziemy za to płacić, bo mafia europejska zrobi wszystko, aby wepchnąć Polskę butem do federalnej Europy. Z jednym rządem, jedną armią, jednolitym systemem podatkowym.

 

3gI3EQZ.jpg


Użytkownik Jah edytował ten post 20 marzec 2024 - 16:45

cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów


#6003 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 20 marzec 2024 - 16:47

https://twitter.com/...094593582797029

 

ja pierdole :) 

to by bylo. Oby sie to udalo. Ktos powie, ze nie bedzie pieniedzy na drogi? Beda. Zreszta i tak sa dziurawe, bo buduje sie je z chujomaterialow, byle taniej.

Jakby tak to wszystko zagralo na nosie, to bedzie wywrocenie sceny politycznej. Cos mi mowi, ze jakos tam to zostanie pokombinowane, zeby jednak sie koalicja nie rozpadla, chociaz Trzecia Droga musi grac dla swoich wyborcow, zeby ich platforma nie wyruchala na koncu. Jestem dobrej mysli.

 

Jedyny minus tego wszystkiego jest taki, ze, i tutaj sie niektorzy za glowe zlapia co gadam, nam sie chyba oplacaja maksymalne mozliwe podatki, bo konsumpcje to my i tak mamy zagraniczna. Tak mi sie wydaje, chcialbym, zeby to ktos skomentowal.

Jezeli masz produkcje swoja, jak np Niemcy maja, to podatki nie maja takiego znaczenia, bo i tak to potem wroci do budzetu. A w Polsce jak bedzie kwota wolna wyzsza, to ludzie pokupuja telewizory z Azji i tak kasa tam spierdoli. Mam racje? Bo na jedzenie to zarobia juz bez tej wolnej kwoty, zeby kupic mieso z Polski. A nadwyzka pojdzie na konsumpcje zagraniczna. Tak czy nie?



#6004 silny

silny
  • SK1964
  • LokalizacjaChełm

Napisano 20 marzec 2024 - 17:32

Załączony plik  FB_IMG_1710952185965.jpg   22,81 KB   0 Ilość pobrań
  • kris80 i Fuhrer lubią to

#6005 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 21 marzec 2024 - 01:30

Premier
@DonaldTusk
w #KPRM: Ci którzy zarzucają nam, że nie wypełniliśmy wszystkich zobowiązań ze 100 dni i mówią to tak otwartym tekstem, to dokładnie Ci, którzy blokują dobre zmiany. Te obrazy: bijatyki pod Sejmem, podpinanie się pod manifestacje rolników, zostaną z nami na długo.

Pozdrawiam wszystkich, którzy głosowali na niemieckiego przebierańca. Kaczyński jest, jaki jest, ale nie jest takim ciulem.

#6006 paulek

paulek
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTychy

Napisano 21 marzec 2024 - 06:24

Pokaż mi chociaż jednego prezesa spółki skarbu państwa , nadanego czy z tzw konkursu (którego wynik znany jest dawno przed otwarciem kopert ) z PSL/H, PO, Konfederacji, PiS, Lewicy i chuj wie jakiej parti i czyjego nadania , który nie zatrudnia lub nie zatrudni najpierw członków swoich parti, znajomych czy protegowanych odgórnie ?
Ważne czy ta spółka robi wynik, stoi w miejscu czy leci w dół... a pamiętajcie że każdy najpierw będzie chciał się nachapac ile wlezie i będzie ciężko...
Można sobie tylko wyobrazić , jak dziesiatki tysięcy ludzi z połączonej z kilku ugrupowań koalicji rządzącej , znajomi znajomków i ich rodzin , czeka na dobrze płatne stanowiska w SSP , bo o tych tylko tu narazie mowa...druga przepotężna rzesza , już zaciera rączki na stanowiska w samorządach.

Przepracowałem w jednej z Katowickich firm 40 lat i 3 miesiące i myśląc powoli o emeryturze dostałem gonga w ryj , wyjebano nas 22 listopada 2023 roku do pośredniaka z przyczyn ekonomicznych .
Widziałem co działo się za czasów PRL, w czasie przemian i uwierz, przekręty i układy były są i będą.
Za czasów komuny Dyrektorzy (jeden chuj był honorowym prezesem śmierdzieli) , po przemianach Prezesi ... jeden wspólny mianownik ?
Prezesi z nadania politycznego danej opcji rządzącej , zatrudnianie znajomych i tworzenie sztucznych stanowisk, resortowe dzieci z czasów PRL... rodzice odeszli na emerytury a w ich miejsca ich dzieci, które o ironio podjebywały innych, właziły do dupy i klepały po plecach każdy nowy zarząd z różnych opcji politycznych.
Takich kurew jest jeszcze sporo i co ciekawe, załogę teraz w 80 % zwolniono (przyczyną remont generalny i ponad 1.5 roczne opóżnienie na placu budowy)... żeby było śmieszniej oprócz kadry kierowniczej, reszta robiła za najniższą krajową, większość z długoletnim stażem pracy.
Teraz jeszcze tylko Prezes czeka na zamianę z poprzedniej ekipy na człowieka z nadania obecnej ekipy i tak to się kręci.
Zostali tylko pracownicy z innej stawki zaszeregowania ci "niezbędni" oraz ci co zawsze znajomi po poprzednikach z nadania i "niezastapione resortowe dzieci"... no i co oczywiste księgowość.
(taki modelowy przykład państwa w państwie)

O samorządach nawet nie wspomnę , bo to już patologia nad patalogiami, znajomi i korupcja jak w strukturach mafii.
Jeżeli masz tak fantastyczną wiedzę , nie widzisz co się dzieje i przyrównujesz człowieka grającego do innej bramki Tuska do Kaczyńskiego... N I E M A M P Y T A Ń .
Polityka to największe gówno , tu niema uczciwych graczy , sa bardziej lub mniej skorumpowani lub wtajemniczeni i chuja z tym zrobisz bo to jest wszędzie, nawet w tej z założenia nieskazitelnej i eko-sreko UE (tu to dopiero chroniona imunitetami banda złodziei i debili)
Mnie obchodzi do czyjej bramki gole padają, oraz kto i w czyim interesie strzela samobóje... i tu jest sedno sprawy.


Ps Sporo widziałem , sporo słyszałem , wiem dużo o życiu i chyba nic mnie już nie zaskoczy.
Jestem stary, ale nie aż tak jak myślisz

dlatego firmy powinny zostać w sposób prawidłowy sprywatyzowane. W sensie, żeby nie zrobił sie z tego obcy kapitał. 

 

Premier
@DonaldTusk
w #KPRM: Ci którzy zarzucają nam, że nie wypełniliśmy wszystkich zobowiązań ze 100 dni i mówią to tak otwartym tekstem, to dokładnie Ci, którzy blokują dobre zmiany. Te obrazy: bijatyki pod Sejmem, podpinanie się pod manifestacje rolników, zostaną z nami na długo.

Pozdrawiam wszystkich, którzy głosowali na niemieckiego przebierańca. Kaczyński jest, jaki jest, ale nie jest takim ciulem.

Jest taką samą kurwą, przypomne 1 listopada w czasach covidu. A dwa, kto bierze na poważnie to co tusk mów?



#6007 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 21 marzec 2024 - 06:43

Tyle że to Morawiecki zarządził i to on jest gorszy niż Kaczyński.

Co nie znaczy, że kaczor jest super. Kiedyś było na necie nagranie z lat 90 jaka Polska się marzy kaczorowi i nie była to Polska prawicowa. Coś chyba na kształt UW, nie pamiętam dokładnie.
Bóg, Honor, Ojczyzna.

#6008 Buziol

Buziol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBederowiec

Napisano 21 marzec 2024 - 10:39

Ale przecież modus operandi był Kaczor i sterował z tylnego siedzenia. Morawiecki wiedział jaki jest układ i kto gra jaką rolę. 



#6009 Buziol

Buziol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBederowiec

Napisano 21 marzec 2024 - 10:42

 centralnie stawiam karnet na nowy sezon na Giekse temu, co mi znajdzie zdjęcie, gdzie choć jednen ryj ma wpiętą flagę Polski do klapy marynarki.

 

Ryży też na marszach (przed samymi wyborami) schował flagi unijne i manifestowali (KO) z biało-czerwonymi. W dzisiejszych czasach to nic nie znaczy (takich to czasów dożyliśmy niestety).



#6010 Jah

Jah
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHyvinkää

Napisano 21 marzec 2024 - 12:56

dlatego firmy powinny zostać w sposób prawidłowy sprywatyzowane. W sensie, żeby nie zrobił sie z tego obcy kapitał.

 

Tak świat nie działa. Jak chcesz prywatyzować spółkę taką jak Orlen z market cap 70 miliardów złotych bez obcego kapitału? Nawet jeśli zrobisz tak jak napisałeś to zawsze ktoś znajdzie sposób na to. Robi się łańcuch spółek offshore, skacze po jurysdykcjach i robi taki mętlik, że ci nawet ABW nie ustali rzeczywistego beneficjenta.


  • paulek lubi to

cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów


#6011 Buziol

Buziol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBederowiec

Napisano 21 marzec 2024 - 14:30

A nawet gdyby ustalili, to spółka może potem zostać ponownie sprzedana i na to nikt nie ma kompletnie żadnego wpływu (chyba, że jest janowidzem).


  • paulek lubi to

#6012 siwyok

siwyok
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 marzec 2024 - 16:23

Ruda wrona znów zaatakowała o 6 rano. Pewnie skończy się na nieznalezieniu ani jednej lewej złotówki i tradycyjnie przedstawią zarzut ...nadużycia uprawnień bo ten zarzut można zawsze przedstawić ;) Milicyjne Państwo wróciło

#6013 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 26 marzec 2024 - 17:13

Wróciło podczas pandemii.
  • kris80, paulek i Jah lubią to
Bóg, Honor, Ojczyzna.

#6014 siwyok

siwyok
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 marzec 2024 - 17:20

Podczas pandemii to był ...świat milicyjny a nie państwo

#6015 jaworfans

jaworfans
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 marzec 2024 - 20:16

Piękna ustawka, najpierw reportaż i nagonka TVN a teraz abw
  • tomzkat lubi to

#6016 Fuhrer

Fuhrer
  • SK1964

Napisano 27 marzec 2024 - 14:22

Kotula zapowiedziała, że ,,Wkrótce będziemy procedować ustawę o mowie nienawiści". Jestem ciekawy czy PSL z Hołownią też to będą popierać.



#6017 SKalpel

SKalpel
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 marzec 2024 - 15:03

Wróciło podczas pandemii.

Tak z czystej ciekawości zapytam , te policyjne państwo które wróciło w czasie pandemii , to tylko w Polsce , czy praktycznie na całym świecie ?

#6018 Jah

Jah
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHyvinkää

Napisano 27 marzec 2024 - 15:09

Tak z czystej ciekawości zapytam , te policyjne państwo które wróciło w czasie pandemii , to tylko w Polsce , czy praktycznie na całym świecie ?

Czyli przyznajesz, że pisobolszewia generalnie nie była polskim rządem w dosłownym tego słowa znaczeniu? Jak chuja mieli do gadania we własnym państwie i tylko małpowali polecenia "ze świata" to chyba można to nazwać zdradą stanu? Jak to się ma do tego wielkiego patriotyzmu co nieśli na sztandarach?


  • kris80 lubi to

cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów


#6019 mały

mały
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 marzec 2024 - 15:16

Kotula zapowiedziała, że ,,Wkrótce będziemy procedować ustawę o mowie nienawiści". Jestem ciekawy czy PSL z Hołownią też to będą popierać.

Oczywiście,a czemu niby telewizyjny czopek z TVN miałby nie poprzeć?
  • kris80 lubi to

#6020 SKalpel

SKalpel
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 marzec 2024 - 15:31

Czyli przyznajesz, że pisobolszewia generalnie nie była polskim rządem w dosłownym tego słowa znaczeniu? Jak chuja mieli do gadania we własnym państwie i tylko małpowali polecenia "ze świata" to chyba można to nazwać zdradą stanu? Jak to się ma do tego wielkiego patriotyzmu co nieśli na sztandarach?

Tak to sobie wmawiasz ?
Czyli jak twierdzisz w Chinach, Ameryce, Rosji, Australii, Arabii w Niemczech a tam całej UE, był i jest jakiś góru pisobolszewi , którą małpuję Pis ?
Każdy, powtarzam, każdy rząd prócz pojedynczych polityków, postąpił by tak samo, nikt nie chciałby zostać nazwanym mordercą narodu , czy ci się to podoba czy nie, to był precedens, sytuacja której nie było w obecnych czasach ani procedur dotyczacnych takich nadzwyczajnych sytuacji.

Ty to w mosadzie powinieneś robić, eeee tam mosad to za cienki 🙃

Użytkownik SKalpel edytował ten post 27 marzec 2024 - 15:54

  • Wierzba lubi to

#6021 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 27 marzec 2024 - 15:53

Policyjne państwa były na usługach rządów,
a one na usługach GTW, posłuchaj sobie przekazów z różnych krajów, te same argumenty, te same słowa. Odgórne sterowanie. U nas dodatkowo zamknęli służbę zdrowia. Bo kowid groźniejszy niż rak.
  • kris80 lubi to
Bóg, Honor, Ojczyzna.

#6022 SKalpel

SKalpel
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 marzec 2024 - 15:58

Policyjne państwa były na usługach rządów,
a one na usługach GTW, posłuchaj sobie przekazów z różnych krajów, te same argumenty, te same słowa. Odgórne sterowanie. U nas dodatkowo zamknęli służbę zdrowia. Bo kowid groźniejszy niż rak.

Tak, tak, te same maseczki, te same respiratory, ta sama śmierć , te same procedury, GTW, itd... 😉
Też uważam że od 13 grudnia 2023 roku , pomimo zakończenia śmiercionośnej globalnej pandemii i rozpoczęcia wieloskalowej wojny ukraińsko-ruskiej, wprowadzono w Polsce policyjne państwo i zasady łamiące wszelkie prawa i zasady tzw demokracji.
Teraz i Ty możesz postawić tezę czy jestem szaleńcem, spiskowcem a może myślę inaczej jak ktoś by chciał ?

Użytkownik SKalpel edytował ten post 27 marzec 2024 - 16:09


#6023 Jah

Jah
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHyvinkää

Napisano 27 marzec 2024 - 16:10

Tak to sobie wmawiasz ?
Czyli jak twierdzisz w Chinach, Ameryce, Rosji, Australii, Arabii w Niemczech a tam całej UE, był i jest jakiś góru pisobolszewi , którą małpuję Pis ?
Każdy, powtarzam, każdy rząd prócz pojedynczych polityków, postąpił by tak samo, nikt nie chciałby zostać nazwanym mordercą narodu , czy ci się to podoba czy nie, to był precedens, sytuacja której nie było w obecnych czasach ani procedur dotyczacnych takich nadzwyczajnych sytuacji.

Ty to w mosadzie powinieneś robić, eeee tam mosad to za cienki

Szwecja też?


  • kris80 lubi to

cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów


#6024 SKalpel

SKalpel
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 marzec 2024 - 17:13

Szwecja też?

Korea Północna ?

#6025 Jah

Jah
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHyvinkää

Napisano 27 marzec 2024 - 17:37

:lol:  dobra, nie ma co. Beton pozostanie betonem. Przykre to jest, ale w sumie nie moja sprawa. Szanuję zdanie innych ludzi.

 

100 baniek z Funduszu Sprawiedliwości dla egzorcysty jakoś skomentujesz?

 

PS. Ten ksiądz\egzorcysta to brat byłego prezesa Alior Banku (mocno poukładanego z pisobolszewią).


  • kris80 lubi to

cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych