Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polityka


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6055 odpowiedzi w tym temacie

#3976 Bouni_Ledziny

Bouni_Ledziny
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 luty 2018 - 14:04

Nie wiem czy to było do mnie czy do Mayka ale faktycznie podstawą jest zmiana systemu.

#3977 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 luty 2018 - 14:06

Pisałem do Mayka, prześledź jak się temat rozpoczął - padło pytanie jak polepszy sytuacje matek zlikwidowanie w obecnym systemie przedszkoli.
  • lesny lubi to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#3978 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 03 luty 2018 - 14:51

Jak przesledzisz temat, to zauważysz, że napisałem, że za tym musi iść obniżka podatków. Czytasz co chcesz i ciśniesz lewackie kity.

A poza tym kiedyś ta zmiana musi nastąpić i ktoś poniesie konsekwencje, zeby potem żyło się lepiej. Kiedyś stosunki społeczne zmieniała wojna, to teraz może ktoś przez rok więcej płacić. Społeczeństwo wymaga ofiar, my płacimy ofiarę w postaci wysokich podatków.
Lepiej robić zmiany z ofiarami, niż się kisic w socjalizmie 50 lat.
  • lesny lubi to

#3979 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 04 luty 2018 - 22:48

RMF zawiesił dziennikarza Bogdana Zalewskiego za wpis na swoim profilu fb, w którym broni Polski w konflikcie z żydami.

 

https://www.facebook...874306509396457


  • Edy lubi to

#3980 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 05 luty 2018 - 05:45

Jeden kontrowersyjny wpis i chop jest nazwany antysemita :lol:

 

A tak po prawdzie to chyba jeden z inteligentniejszych gosci w tym calym RMF... 


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#3981 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 08 luty 2018 - 10:12

"W Jedwabnem Polacy zabili Żydów i tego nikt się nie wypiera. Ustawa nie zmienia historii. Nie można jednak piętnować narodu za działania jednostek, a nawet grup osób, które zabijały lub wydawały Żydów.

Profesor Gross jest naukowcem i mimo że nie zgadzam się z tezami jego prac, to ustawa go nie dotyczy. Jest swoboda prowadzenia badań naukowych i prof. Gross ma prawo do swoich poglądów. On nie używa określenia 'polskie obozy śmierci'" - powiedział w rozmowie z "Rzeczpospolitą" minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz."

Zajebistego mamy ministra. Dobra zmiana.

To już wiadomo czemu żydzi tak nalegali na wyjęcie prac naukowych i artystów. Dalej będą mogli szkalować Polaków.

Swoją drogą to paranoja że niby wolne państwo pyta inne czy może ustawę uchwalić.

Ciekawe co duda obiecał żydom jak był w Usa, bo u nas milczenie a żydki mówią, że rozmowa dotyczyła m.in. roszczeń.
Bóg, Honor, Ojczyzna.

#3982 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 10 luty 2018 - 23:17

Petycja do Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej w Sprawie Wznowienia Ekshumacji w Jedwabnem http://citizengo.org...gnit/84089/view

 

Petycja Do Członków Komisji Spraw Zagranicznych Izby Reprezentantów Kongresu Stanów Zjednoczonych https://stopacthr122...sh-translation/


Bóg, Honor, Ojczyzna.

#3983 KarolZawodzie1989

KarolZawodzie1989
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 luty 2018 - 17:37

https://www.facebook...42273979320408/
  • ToJa lubi to

#3984 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 16 luty 2018 - 21:27

Pojawiają się sygnały, że pis chce klęknąć do laski w sprawie ustawy o ipn i reprywatyzacji tylko nie wie komu. Nadprezydent romaszewska już stwierdziła, że będą zmiany i różne inne źródła powoli oswajają tłuszczę z tą ugodą. Oby nie.


Bóg, Honor, Ojczyzna.

#3985 Edy

Edy
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 luty 2018 - 22:29

Od jakiegoś czasu zastanawiam się, czy może to i dobrze, że w 2015 r., właśnie Adam Bodnar, facet bez jakiegoś większego polotu,  został namaszczony na odchodne przez PO rzecznikiem praw obywatelskich, a nie ta wpadająca w odloty baba. 


MCMLXIV  :szpada:


#3986 Runner

Runner
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 luty 2018 - 22:30

Od jakiegoś czasu zastanawiam się, czy może to i dobrze, że w 2015 r., właśnie Adam Bodnar, facet bez jakiegoś większego polotu,  został namaszczony na odchodne przez PO rzecznikiem praw obywatelskich, a nie ta wpadająca w odloty baba. 

Oczywiście. Lepiej to posłuchać opinii, że obniżka esbeckich emerytur do poziomu normalnego "jest nieludzka". Super ten rzecznik.



#3987 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 21 luty 2018 - 16:03

To jest na serio??

https://www.facebook...UlmVsBCviL1QZAE



#3988 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 02 marzec 2018 - 11:50

To jest zajebiste!

 



#3989 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 marzec 2018 - 18:48

BREJKING NJUS

 

Nie wiem czy było, ale typek od "hajlującego psa" został w UK kilka dni uznany  przez sąd za winnego szerzenia mowy nienawiści 


  • ToJa lubi to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#3990 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 marzec 2018 - 20:44

Mój hajluje jak śpi, dobrze że tego nie wrzuciłam do sieci, bo też bym pewnie szerzyła mowę nienawiści  :lol:


Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#3991 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 10 kwiecień 2018 - 23:22

O ile przyuczanie psa do podnoszenia łapy na komendę "Sieg heil!" jest nawet dla mnie śmieszne, to już tresowanie go do radochy na "Gas the Jews" przekracza w moim odczuciu granicę żartu i dobrego smaku.


  • jajo1964 lubi to

#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#3992 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 kwiecień 2018 - 14:15

GAS THE FJODOR 


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#3993 Buziol

Buziol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBederowiec

Napisano 11 kwiecień 2018 - 21:35

O ile przyuczanie psa do podnoszenia łapy na komendę "Sieg heil!" jest nawet dla mnie śmieszne, to już tresowanie go do radochy na "Gas the Jews" przekracza w moim odczuciu granicę żartu i dobrego smaku.

Sam sobie teraz zaprzeczyłeś, stwierdzając, że jesteś za a nawet przeciw.


  • Lars lubi to

#3994 jajo1964

jajo1964
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja40-173

Napisano 12 kwiecień 2018 - 10:48

Przecież wyraźnie wskazał różnicę co mu odpowiada a co nie.
Crazy Boys!

#3995 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 20 kwiecień 2018 - 05:18

Kolejny film stowarzyszenia RespectUs.

 


  • ToJa, mac i rychu85 lubią to

#3996 KarolZawodzie1989

KarolZawodzie1989
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 kwiecień 2018 - 14:14

http://m.telewizjare...mowi,63819.html

#3997 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 kwiecień 2018 - 14:25

GKS TYCHY  :rotfl:

Pewnie przyprowadził kolegów z Amsterdamu.


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#3998 KarolZawodzie1989

KarolZawodzie1989
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 kwiecień 2018 - 14:52

Krupa z poparciem Pisu na prezydenta

#3999 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 30 kwiecień 2018 - 15:04

 

skąd gościu wyliczył te 700k ->1.4 mln na dziecko?


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#4000 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 kwiecień 2018 - 15:24

Skond on ma tyle ksionżek? Chyba dorabia jako INTROLIGATOR. 

 

Chop ogólnie gada bzdury, gospodarka nie ma nic w kwestii dzietności, im więcej gospodarki i "wartości ekonomicznych" w życiu społęczeństwa tym niższa dzietnośc. Najlepszym przykłądem jest Japonia która jest jednym z najbogatszych krajów świata a aktualnie dzietność tam leży i kwiczy, tam chyba z tego co się orientuje to coś 60% meżczyzn deklaruje że kobiety w ogóle ich nie interesują i nie mają zamiaru wchodzić w żadne związki :) Tam połowa bab w wieku 25 lat to dziewice etc. To jest po prostu kolejny etap rozkładu. Pierwszym elementem jest rozwiązłość seksualna a kolejnym aseksualizm. To co może uratować Polske i Europę to jest Katolickie Państwo Narodu Polskiego i tyle. Innej opcji nie ma. Czy to jest realne i czy da się to zaprowadzić wolnym rynkiem niech każdy sobie sam odpowie. 


  • Edy lubi to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych