Skocz do zawartości


Zdjęcie

Liga Mistrzów i Liga Europejska 2016/2017


352 odpowiedzi w tym temacie

#276 Marek

Marek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 maj 2017 - 10:51

Najlepszym rozwiązaniem był srebrny gol. Z jednej strony drużyny nie musiały się jak fiodor pisze banicznie bojąc się straty bramki z drugiej ewentualne 15 minut (przy jakiejś bramce) wymęczło piłkarza i widza tak jak pół godziny.
Niestety chyba przez niechwytliwą nazwę wszystko upadło.

Nad naszym herbem 8 jest gwizdek,
kto dumą Śląska? To przecież jasne!


#277 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 maj 2017 - 13:40

Dajcie spokój, jakieś srebrne gole, złote gole, niedługo będa złote majtki. Po 90 minutch normalna dogrywka, a później karne. To są zawodowcy więc mają obowiązek wytrzymać tyle na boisku i koniec kropka.

 

I bez głupiego liczenia bramek wyjazdowych podwójnie. Bramka to bramka, a nie jakieś kalkulowanie.


Użytkownik ToJa edytował ten post 03 maj 2017 - 13:43

  • Jas i anetoshi lubią to

Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#278 mekoz

mekoz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 maj 2017 - 20:08

Gdzie mogę zobaczyć dzisiejszy mecz LM online?

#279 Danon

Danon
  • SK1964
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 03 maj 2017 - 20:37

Meczosy.pl

#280 Mateusz

Mateusz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 03 maj 2017 - 20:43

http://telewizja-black.com/chd



#281 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 03 maj 2017 - 22:43

Szykuje się kapitalny finał Ligi Mistrzów.


  • Krzychu lubi to

Przyjaźń jest wszystkim!


#282 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 03 maj 2017 - 22:43

Gdzie mogę zobaczyć dzisiejszy mecz LM online?

w google zawsze wpisuj frazę "sport lemon", bo często zmieniają adres www. sportlemon fromsport lemonsport itd itp


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#283 multi

multi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 maj 2017 - 22:00

patrze na Many od 1-0
japierdole na to sie patrzec nie da
najdrozszy chop wypierdala lufe na pale do przodu
inni leza po kilka minut na murawie, gosc co gra na flecie leci do rogu i gra na czas... i to wszystko z mega Celta

taki klub a gra taka chujnie, za SAF to grali jak marzenie i po pierwszej bramie wjebaliby im kolejne tory a tu taka kaszana

czyst Mou

#284 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 04 maj 2017 - 22:11

Hujowo grali ale cel osiągnięty. To był 59 mecz w sezonie, a teraz na rozkładzie Arsenal, rewanż i Tottenham!!! To jak oni mają dobrze grac? To nie jest wymówka oczywiście, ale nowy trener, transformacja drużyny. SAF mial w środku pola geniusza Scholesa i wybitnego Carricka oraz Giggsa!
  • Eric Cantona lubi to

#285 KarolZawodzie1989

KarolZawodzie1989
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 maj 2017 - 22:32

Mourinho sprowadził sobie takich piłkarzy jakich chciał.Ja to jestem kibicem Liverpoolu od zawsze i jestem przeszczęśliwy że trenerem jest Klopp który z zawodników których dostal zrobil drużynę na pierwszą czwórkę.Będzie upragniona Liga Mistrzów!



#286 multi

multi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 maj 2017 - 23:00

Mayek
Monaco tez gra w ciul szpili ale GRA i to mlodymi, wczesniej nie znanymi chopami

mozna na to patrzec, graja efektywnie i efektownie a Mou zabija normalnego widza

za gwiazde Pogbe dal tyle siana ze mogl se caly sklad wymienic, kurwa ten chlop to jest porazka, ten bambo w celcie na srodku milion razy lepszy, jaki on ma procen skutecznych podan? krosz 100% isco 98% z Athleti a nie z jakims kopciuszkiem

jak chop za tyle hajsu moze grac bale na pale?! on nie potrafi normalnie grac aczkolwiek w Juve jak gral to gral dobrze

sklad ze mogl pozmieniac, ma farta ze ten mlokos na przodzie daje rady ale teraz przy jego kontuzji to ciekawe kto bedzir strzelal?

jakies blindy,roja, "mop" w pomocy to o grze w Man Utd se powinni pomarzyc co najwyzej

#287 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 04 maj 2017 - 23:05

Powinni pomarzyć, ale graja. Mou gra tym ci ma. Wolę, jak graja w ten sposób bo jest szansa coś ugrać.
Jeżeli grasz hurra do przodu atak, a 0 obrony, to kończysz jak Monaco lub drużyny z Afryki na MŚ. Taktyka to ważna rzecz. Lepiej grac nudno i mądrze, niż fajnie i co mecz dostawać 2 gole w dupe. W lidze francuskiej takie granie przechodzi. W UK przeszło 1 raz jak Liverpool tracił dwa gole w wbijal 3... Ale majstra i tak nie zrobili.

#288 Eric Cantona

Eric Cantona
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 05 maj 2017 - 01:16

Jedyny angielski klub w pucharach, 59 mecz w sezonie, 1/3 piłkarzy kontuzjowana, wygrali 2 trofea w tym sezonie a wy się o styl przypierdalacie, po wygranym meczu o finał. Nie da się każdego meczu pięknie zagrać.

Manchester City gra ładny futbol dla oka, problem polega na tym, że nic nie zdobyli w tym sezonie.

Na Old Trafford trwa przebudowa składu wciąż. Wygrają Ligę Europy, to wszyscy się odpierdolą.

Sir Alex Ferguson był tylko jeden, więc nie da się grać, jak on grał. Miał oddanych piłkarzy sobie, nie takich, których trzeba za uszy targać od portali społecznościowych.
  • kosa lubi to

#289 kaos azul

kaos azul
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjazloto-zielono-czarna Irlandia

Napisano 05 maj 2017 - 09:54

tylko prosze nie piszcie juz o "59 spotkaniach w sezonie",to sa zawodowcy,ktorzy na ydzien zarabiaja tyle co niejeden z nas przez cale zycie nie zarobi,wiec maja grac i 80 spotkan w sezonie a nie stekac i narzekac

 

mou tez jest mistrzem w tym stekaniu na "natlok spotkan",co on pierwszy raz jest w lidze angielskiej?


  • ToJa lubi to

#290 koleś

koleś
  • SK1964

Napisano 05 maj 2017 - 10:11

Kolejny specjalista.. Myślicie, że jak ktoś dużo zarabia to nie może odczuwać presji albo zmęczenia. Forumowi znawcy psychologii i przygotowania fizycznego.

#291 multi

multi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 maj 2017 - 10:17

czyli bronisz ich?
ludzie tam na nich chuchaja dmuchaja daja im jakis magiczny futer i oni maja byc prawo zmeczeni, spoko


co do tematu kontuzji to ciekawe czy to nie wina treningow, jestem ciekaw ilu odpadnie z LFC po przygotowawczym Kloppa

#292 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 05 maj 2017 - 10:33

Lfc gra na 1 froncie, a i tak się ostatnio meczy, że środkiem tabeli.
Kaos, takiego farmazona napisałeś i koles cie juz podsumowal.
Wszyscy teraz będą mówili "już nie grają jak kiedyś" i się tego czepiaja, a najwięcej ci, co sympatyzuja z innymi klubami.
Manchester już tak nie będzie grał. Drugiego Fergusona nie będzie. Sympatycy United są już z tym pogodzeni, a reszta będzie przez 10 lat mówić "czemu nie gracie jak za SAF".
  • kosa, Krzychu i Eric Cantona lubią to

#293 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 05 maj 2017 - 10:58

Ja tam jestem zadowolony. United grają skutecznie w tym sezonie. Myślę że osiągną Ligę Mistrzów przez ligę i LE.


Użytkownik kosa edytował ten post 05 maj 2017 - 10:58

  • Eric Cantona lubi to

Przyjaźń jest wszystkim!


#294 kaos azul

kaos azul
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjazloto-zielono-czarna Irlandia

Napisano 05 maj 2017 - 11:24

ja swojego zdania nie zmienie wiec mi Mayek nie wyjezdzaj z "farmazonami"

 

Wy sobie mozecie dmuchac i chucac na pilkarzykow,ktorych jedyna rzecza jest zagrac 2 x90 minut w ciagu tygodnia,nie wnikam

 

hehe chopy w NHL jezdza po 4 razy w tygodniu na lodzie a do tego lataja z wybrzeza na wybrzeze na mecze i nikt nie placze


  • tombotleg lubi to

#295 Danon

Danon
  • SK1964
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 05 maj 2017 - 12:12

Multi z tym Pogba to wpisujesz się w stereotyp typowego hejtera. Wielu jebie go bo nie strzela bramek tyle co powinien lecz jak się zagłębisz w liczby to jest dobrze a nawet lepiej niż dobrze. Mourinho zawsze odpalał w drugim sezonie więc zobaczymy przyszly, choć jak porównać United z marazmem z poprzednich sezonów (po SAF'ie) to naprawdę wygląda to już lepiej. Szpital jest ogromny, rotacja składem też strasznie duża no ale takie kluby muszą sobie z tym radzić. Jest okej, fajerwerek nie ma aczkolwiek ciągle dwa fronty i w tym momencie LM najważniejsza. Kalendarz też nie najłatwiejszy, w kwietniu 9 meczy ( średnio co 3 dni ). Łatwo nie ma ale nikt nie powiedział że tak będzie, nic tylko trzymać kciuki bo zaczyna się gorąca końcówka :)
  • kosa i Eric Cantona lubią to

#296 mos

mos
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice [WNC]

Napisano 05 maj 2017 - 12:22

Najbardziej utytułowani trenerzy w dziejach piłki klubowej.

18301579_1681562201855758_85858534193386

 

Z obecnie pracujących najwięcej trofeów mają Jose Mourinho (24/21/3), Josep Guardiola (21/13/8) i Carlo Ancelotti (19/10/9)
 


Użytkownik mos edytował ten post 05 maj 2017 - 12:23

  • kosa i 19mózG64 lubią to

#297 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 05 maj 2017 - 12:22

hehe chopy w NHL jezdza po 4 razy w tygodniu na lodzie a do tego lataja z wybrzeza na wybrzeze na mecze i nikt nie placze

 

Tylko tam spotkań o nic jest dużo więcej niż o coś, więc nie dziwię się, że nikt nie płacze. A pewnie jakby się zagłębić w jakieś wywiady, to i tak narzekają.


Przyjaźń jest wszystkim!


#298 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 05 maj 2017 - 12:23

Najbardziej utytułowani trenerzy w dziejach piłki klubowej.
18301579_1681562201855758_85858534193386
 

 

A masz taką klasyfikację, ale jedynie na trofea międzynarodowe?


Przyjaźń jest wszystkim!


#299 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 05 maj 2017 - 12:29

A propos NHL to mam 2 słowa: Chicago Blackhawks

#300 mos

mos
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice [WNC]

Napisano 05 maj 2017 - 12:36

lista ale uwzględnia tylko rozgrywki UEFA

https://en.wikipedia...inning_managers






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych