Skocz do zawartości


Zdjęcie

Liga Mistrzów i Liga Europejska 2016/2017


352 odpowiedzi w tym temacie

#326 paulek

paulek
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTychy

Napisano 11 maj 2017 - 09:46

we wszystkich rozgrywkach.

Fjoodor , czasem sie zachowujesz jak te dzbany tu w okolicy. Taki kurwa kompleks, że glowa mała.



#327 hermano

hermano
  • SK1964
  • LokalizacjaSosnowiec

Napisano 11 maj 2017 - 22:01

Ale meczycho Lyon z Ajaxem. Rybus wejście smoka, od razu asysta.
A United z fartem że Celta zjebała taka piękną sytuację w 96min!!

#328 Eric Cantona

Eric Cantona
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 11 maj 2017 - 22:10

Czerwone Diabły z fartem. Niby kontrolowali, ale jak stracili gola, planowa biegunka. Celta Vigo miała awans, ale takie babole kosztują.

#329 Eric Cantona

Eric Cantona
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 24 maj 2017 - 22:32

Ajax Amsterdam skasowany w każdym metrze na boisku. Można doszukiwać się brzydkiego stylu Manchesteru United, ale dziś zagrali bezbłędnie. Jedna klasa wyżej. Zasłużony triumf, potrójna korona i liga mistrzów w nowym sezonie. Udany sezon na Old Trafford.
  • świstak lubi to

#330 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 24 maj 2017 - 23:19

Jak potrójna korona??
Zawsze myślałem żeby powiedzieć, że ktoś jest w podwójnej, potrójnej koronie to przede wszystkim musi zdobyć mistrzostow kraju.


  • kaos azul i paulek lubią to

#331 tommywie

tommywie
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 maj 2017 - 23:37

Ajax Amsterdam skasowany w każdym metrze na boisku.
 

 

kurde, chyba inny mecz oglądałem... MU chuja grało, strzelili fuksiarską bramę, dzięki czemu mogli się cofnąć i murować - widać, że Ajaxowi brakuje doświadczenia, bo cały czas próbowali wjechać do bramki, a momentami naprawdę fajną grę potrafili prowadzić

 

o końcówce spotkania już nie mówię, bo tam to się już rozjechało wszystko


  • kaos azul i paulek lubią to

#332 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 25 maj 2017 - 01:29

 

 

kurde, chyba inny mecz oglądałem... MU chuja grało, strzelili fuksiarską bramę, dzięki czemu mogli się cofnąć i murować - widać, że Ajaxowi brakuje doświadczenia, bo cały czas próbowali wjechać do bramki, a momentami naprawdę fajną grę potrafili prowadzić

 

o końcówce spotkania już nie mówię, bo tam to się już rozjechało wszystko

 

Tak jakbym czytał relację o naszych meczach  :lol:


Użytkownik 19mózG64 edytował ten post 25 maj 2017 - 01:29

  • Eric Cantona lubi to

Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#333 Eric Cantona

Eric Cantona
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 25 maj 2017 - 06:22

Jak potrójna korona??
Zawsze myślałem żeby powiedzieć, że ktoś jest w podwójnej, potrójnej koronie to przede wszystkim musi zdobyć mistrzostow kraju.


Ech, czepiasz się. Potrójny triumf sobie napisałem w koronie. Niech będzie potrójny bez korony.

Co do nic grającego United. Ajax nawet nie potrafił się przebić przez obronę, United cały mecz pod kontrolą, ale to zaś United nic nie grało. To był finał, liczy się rezultat nie styl gry.

#334 paulek

paulek
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTychy

Napisano 25 maj 2017 - 09:39

Ech, czepiasz się. Potrójny triumf sobie napisałem w koronie. Niech będzie potrójny bez korony.

Co do nic grającego United. Ajax nawet nie potrafił się przebić przez obronę, United cały mecz pod kontrolą, ale to zaś United nic nie grało. To był finał, liczy się rezultat nie styl gry.

grali chujowo(brzydko)ale wygrali ; )

Ten Mourinho i jego taktyki w chuj nie pasuja do PL. 



#335 tommywie

tommywie
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 maj 2017 - 11:03

Ajax nawet nie potrafił się przebić przez obronę, United cały mecz pod kontrolą

 

myślę, że jakby Ajax grał trochę sprytniej i im się nie włączało wjeżdżanie do bramki od 25. metra, to by z tą kontrolą MU nie było tak różowo ;) ale strzelili fuksiarską bramę i potem umiejętnie się bronili 



#336 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 25 maj 2017 - 11:07

Jakby GieKSa grała trochę sprytniej, to byśmy jeszcze dziś leżeli najebani od soboty. 


  • Eric Cantona i Mayek lubią to

#337 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 25 maj 2017 - 11:20

Ajax nie zagrał sprytniej, bo im United nie pozwoliło. Mecz nudny jak cholera, ale puchar wygrany taktyka. Głupie takie pisanie, że im się coś udało. No wpadło, ale cały sezon graja na 0 z tyłu i juz wiele razy tak mieli, wygrali przez to 3 trofea, to chyba nie taka do końca głupia ta taktyka?
  • Eric Cantona lubi to

#338 kaos azul

kaos azul
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjazloto-zielono-czarna Irlandia

Napisano 25 maj 2017 - 11:32

Glupia nie ale nudna do porzigania.
Typowy mou,ciekawe czy za rok bedzie plakal jak dojda mecze w LM jacy to panowie pilkarze "zmeczeni" sezonem 😂😂

#339 Wojtas

Wojtas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 maj 2017 - 11:45

Możliwe, że trochę za wcześnie na takie pytania ale wiadomo z jakiego koszyka będzie losowane MU ?



#340 Dudi_1979

Dudi_1979
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPaderewa

Napisano 25 maj 2017 - 11:48

Możliwe, że trochę za wcześnie na takie pytania ale wiadomo z jakiego koszyka będzie losowane MU ?



Szklanego :D

#341 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 25 maj 2017 - 11:53

Lepiej nudno grac i w przejściowym sezonie wygrac 3 puchary, niż cieszyć się z awansu do LM jak Liverpool i przestawiać to w kategorii sukcesu. Jakaś dziwna taka "nagonka" na United. Nie będą 30 lat grac pięknie. Nudno się ich ogląda ale wyniki są całkiem ok
  • Eric Cantona lubi to

#342 kaos azul

kaos azul
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjazloto-zielono-czarna Irlandia

Napisano 25 maj 2017 - 12:14

Czy ja cos wspomnialem o Liverpoolu?Ty masz jakas obsesje chyba antyLFC.

#343 Danon

Danon
  • SK1964
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 25 maj 2017 - 13:33

Wojtas, z tego co Mou powiedział to z drugiego koszyka.

Jak to mówią " cel uświęca środki ". Zagrali ten sezon nudno, bardzo często minimalistycznie ale gablota klubowa powiększona. Finał wygrany taktycznie, Ajax rozpracowany totalnie, zero zagrożenia, po profesorsku.

#344 Eric Cantona

Eric Cantona
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 25 maj 2017 - 16:59

Możliwe, że trochę za wcześnie na takie pytania ale wiadomo z jakiego koszyka będzie losowane MU ?

 

Z drugiego. W pierwszym koszyku jest np. Spartak Moskwa i Szachtar Donieck a w drugim FC Barcelona, Manchester City czy PSG. Dziwne, ale nie pierwszy raz koszyki są pokręcone.



#345 sajmonczan

sajmonczan
  • SK1964

Napisano 25 maj 2017 - 17:02

Barcelona w drugim? Jakie są zasady podziału koszyków ? Myślałem ze ranking klubowy...

#346 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 25 maj 2017 - 17:10

W pierwszym są mistrzowie krajów, a w drugim wg rankingu. Pierwszej części zdania jestem pewny po klubach, które są wymienione.

#347 KarolZawodzie1989

KarolZawodzie1989
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 maj 2017 - 18:12

Od Liverpoolu to się proszę odpierdolic..Z tym składem 4 miejsce to jest sukces!



#348 resovia

resovia
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 maj 2017 - 18:30

Glupia nie ale nudna do porzigania.
Typowy mou,ciekawe czy za rok bedzie plakal jak dojda mecze w LM jacy to panowie pilkarze "zmeczeni" sezonem

 

nie wiem za bardzo jak maja im dojsc mecze w europejskich pucharach skoro w tym sezonie tez grali w europejskich pucharach  :szok:


Użytkownik resovia edytował ten post 25 maj 2017 - 18:50

  • Eric Cantona lubi to

#349 kaos azul

kaos azul
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjazloto-zielono-czarna Irlandia

Napisano 25 maj 2017 - 21:09

Liga mistrzow jest troche bardziej "meczaca" od ligi europy 😨😨😨

#350 La Beneamata

La Beneamata
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 czerwiec 2017 - 22:23

https://www.facebook...04991962998204/


GKS KATOWICE & BANIK OSTRAVA





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych