Skocz do zawartości


Zdjęcie

Liga Mistrzów i Liga Europejska 2016/2017


352 odpowiedzi w tym temacie

#226 Wojtas

Wojtas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 kwiecień 2017 - 16:18

http://www.canalplus..._14926144435361

 

 

nie przyznał się jednak do spalonego, więc wycofuję się z tego co pisałem wcześniej, czytałem pisany tekst z tej rozmowy i był przekręcony--> "Nie ma co owijać w bawełnę, dwa spalone, czerwona kartka, mój spalony"

 

Co nie zmienia jednak faktu, że na minimalnym spalonym był więc dostali gola i dogrywkę, tak apropo wypaczenia



#227 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 19 kwiecień 2017 - 16:29

Nie doszła do niego piłka, a i nie wiem, czy od zagrania Mullera ktoś z Realu jej nie dotknął (a od jakiegoś czasu nie ma wtedy mowy o spalonym). Myślę, że sędzia się na tym opierał i nie zrobił błędu.

 

A i też nie uważam, by sędzia chciał przepchnąć Real. Po prostu nie wyszedł mu totalnie mecz, mylił się często, ale najmocniej skorzystał na tym Real.


Użytkownik kosa edytował ten post 19 kwiecień 2017 - 16:33

Przyjaźń jest wszystkim!


#228 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 19 kwiecień 2017 - 16:57

jeszcze raz chciałbym zauważyć, że to Real miał więcej strzałów i okazji do zdobycia gola, nawet przed czerwoną kartką, a z samego 'tłamszenia' meczów się nie wygrywa, co wiemy akurat po naszym klubie :hihi:

 

od kiedy strzały celne na bramkę decydują o tym kto wygra mecz?  :lol: mogą być w dwumeczu dwa celne strzały i dwie wygrane. 


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#229 Wojtas

Wojtas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 kwiecień 2017 - 17:11

od kiedy strzały celne na bramkę decydują o tym kto wygra mecz?  :lol: mogą być w dwumeczu dwa celne strzały i dwie wygrane. 

 

Przecież mu nie chodzi o to, że to decyduje o wygranym meczu tylko o kwestię "tłamszenia"

 

Jest mocno lansowana bajka po wczoraj, że Bayern stłamsił Real. Mieli swoje okresy, kiedy przeważali, Real miał swój okres bardzo dobrej gry i tyle. Ale gadanie o stłamszeniu to jakaś dezinformacja.


  • tommywie lubi to

#230 tomzkat

tomzkat
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 19 kwiecień 2017 - 20:11

Ma ktoś jakiś działający  link do meczu ? 



#231 Danon

Danon
  • SK1964
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 19 kwiecień 2017 - 20:19

Meczosy.pl , śmiga zajebiście i jakość nawet ok :)

#232 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 19 kwiecień 2017 - 23:50

Perfekcyjny Juventus.


  • tommywie lubi to
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#233 multi

multi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 kwiecień 2017 - 00:47

tuchel to jest gamoń
durnia dal do pierwszej 11stki zeby zmienic go przed 30 minuta

misza skladem jak nie wiem, dwumecz zdecydowanie dla monaco, dobry jest ten mlody napadzior i pomocnik lemar

#234 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 20 kwiecień 2017 - 00:52

Ale Monaco też jest jednak mocniejsze od BvB. Ciekawy jestem losowania półfinałów. 


Przyjaźń jest wszystkim!


#235 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 20 kwiecień 2017 - 01:02

wg bukmacherow nie jest mocniejsze ;)

 

BVB mialo lepsze sytuacje i wiecej, ale to Monaco super wykorzystalo swoje i dlatego graja dalej. Mam nadzieje, ze Monaco wlaczy w koncu taktyke, bo w polfinale to juz nie bedzie grania w stylu "stracimy 2, ale jebniemy 3 i wygramy", a tak graja w lidze i w LM.



#236 Tankofermentor

Tankofermentor
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 kwiecień 2017 - 07:49

Czyli co, finał Real - Juve i wygrywa Real?
Juventus wczoraj zagrał bardzo dobrze, Barca pocisnęła, ale przy wykończenu praktycznie każdy strzał nad lub obok bramki.



#237 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 kwiecień 2017 - 08:05

Czyli co, finał Real - Juve i wygrywa Real?
Juventus wczoraj zagrał bardzo dobrze, Barca pocisnęła, ale przy wykończenu praktycznie każdy strzał nad lub obok bramki.

A czemu Real ma wygrac z Juve? Z tej czworki Juve wydaje sie najsilniejsze, najslabsze Atletico. Ja osoboscie chcialbym final wlasnie Juventus - Monaco

#238 Tankofermentor

Tankofermentor
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 kwiecień 2017 - 08:16

Nie twierdze, że wygra Real, tylko sam pytam :) Jednak to prawdopodobny scenariusz, ze jezeli juz beda w finale to są faworytem.

Tez wole finał Juve - Monaco. Mam nadzieje, ze jezeli juz bedzie Real to przynajmniej nie z Atletico.



#239 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 kwiecień 2017 - 08:42

No dokładnie,finał Real i Atletico to najgorszy scenariusz chyba.najwazniejsze że Barcelona odpadła. Oby Real zrobił to samo w półfinale.

#240 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 20 kwiecień 2017 - 10:04

Na ten moment Real i Juventus są faworytami, nie twierdziłbym, że Real bardziej, bo Juve to mega mega poukładana drużyna.

Monaco jako czarny koń również może wygrać. Wprowadzają powiew świeżości do piłki. Mają problem z obroną, ale to co robią w ofensywie to maestria. Na ten moment są najszybciej grającą drużyną.

Najmniej szans daję Atletico i sądzę, że z kimkolwiek nie będą grali, odpadną w półfinale.


"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#241 kaos azul

kaos azul
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjazloto-zielono-czarna Irlandia

Napisano 20 kwiecień 2017 - 10:23

jak juve trafi na monaco w polfinale to moga bukowac bilety do cardiff,zezra ich taktycznie

 

najgorszy scenariusz to trzeci final real atletico w ciagu 4 lat....



#242 tommywie

tommywie
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 kwiecień 2017 - 10:55

Wczoraj w meczu Barca - Juve wszystko było perfekcyjne! Juve fenomenalne taktycznie, idealnie się ustawiało, jak zwykle mądrze grali w obronie - tak, jak nie lubię tego zespołu, to po tym dwumeczu mocno zyskali w moich oczach. Perfekcyjny sędzia - nie wiem czy można się dojebać do chociaż jednej decyzji! Zajebiście poprowadzone zawody, nie nabierał się na kładzenie Barcelony, naprawdę jestem pod wrażeniem... Tylko co teraz powiedzą piewcy teorii o drukowaniu pod Real i Barcę, żeby ich przepchnąć do finału?  :huh:

 

i kolejna zajebista rzecz, to wczorajszy komentarz Wolskiego i Mielcarskiego - w 99% przypadków jest albo spuszczanie się pod Barcelonę albo komentatorzy, którzy kurwa skupiają się nie wiadomo na czym i zupełnie nie potrafią interpretować wydarzeń na boisku, a wczoraj było naprawdę dobrze pod tym kątem :)

 

Juve wyrasta na małego faworyta tej edycji LM



#243 adamooo

adamooo
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjatauzen

Napisano 20 kwiecień 2017 - 11:20

Juve , było lepsze i awansowało w pełni zasłużenie. Ciekawe na kogo wpadna teraz , bo wydaja si ebyc faworytem do wygrania CL.

Arbiter popełnił na pewno  błąd , nie gwizdzac wolnego pod koniec pierwszej połowy na faula Alvesa , na Neymarze , tuz przed polem karnym i nie dając "zółtka", reszta faktycznie bez większych uwag.



#244 Gumiś

Gumiś
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 20 kwiecień 2017 - 11:24

I pod koniec chyba ręką w polu karnym tak mi się wydaje (karny dla Barcelony )

#245 Dudi_1979

Dudi_1979
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPaderewa

Napisano 20 kwiecień 2017 - 11:39

I pod koniec chyba ręką w polu karnym tak mi się wydaje (karny dla Barcelony )

nie było karnego. Zawodnik dostałby w plecy ( był w fazie wyskoku z obrotem - kurwa jak to brzmi :hihi:) i nie powiększył powierzchni ciała. ręka też była naturalnie ułożona bez ruchu w kierunku piłki

#246 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 20 kwiecień 2017 - 12:16

Mielcarski to bardzo slaby komentator. Nadaje sie do studia, ale nie do spotkania na zywo. Nie ogarnia tego, co dzieje sie ba boisku. Wolski jest sredni - wczorajszy mecz zrobil poprawnie, ale poprzedni tragicznie. Ogolnie C+ obnizyl w ostatnich latach poziom i wrecz drwi z ludzi

Przyjaźń jest wszystkim!


#247 Wojtas

Wojtas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 kwiecień 2017 - 12:34

Nawet ich coraz niższy poziom (wciąż solidny) niszczy Eleven z komentatorami pokroju Mirosławskiego, Ćwiąkały czy Święcickiego.

 

Co nie zmienia faktu, że wymieniona wyżej trójka regularnie robi postępy.



#248 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 20 kwiecień 2017 - 12:40

Mnie zawsze doprowadza do kurwicy nieumiejętność odmieniania "tę, tą" , a robi to nieumiejętnie jakieś 80% komentatorów, których podstawą powinno być perfekcyjnie posługiwanie się językiem polskim. O specach nawet nie mówię. Albo jak Borek prowadzi jakieś ważenia przed walkami i mówi, że ktoś waży 90 kilogramów i 50 gram,



#249 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 20 kwiecień 2017 - 12:58

Nawet ich coraz niższy poziom (wciąż solidny) niszczy Eleven z komentatorami pokroju Mirosławskiego, Ćwiąkały czy Święcickiego.

 

Co nie zmienia faktu, że wymieniona wyżej trójka regularnie robi postępy.

 

Nie no. Taki Mielcarski to jest słabszy od wymienionej trójki. On ogólnie jest bardzo słaby na mecze na żywo, bo długo myśli i z sytuacji stykowych zawsze wyciągnie zły wniosek. A Wolski? Na pewno lepszy od Mirosławskiego. Od reszty to zależy. Oni idą w górę, a on już w dół. Tak samo np. Twarowski z C+ mega obniżył loty. Chyba się zbytnio zasiedzieli, a dodatkowo u niego i Smokowskiego doszła taka mania bycia bogiem i coraz częściej wygłaszają jednoznaczne sądy, które są co najmniej kontrowersyjne. Choć do megalomanii Kołtonia im dalej daleko :)


Użytkownik kosa edytował ten post 20 kwiecień 2017 - 12:59

Przyjaźń jest wszystkim!


#250 zwierzak

zwierzak
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 kwiecień 2017 - 23:48

Liga Europy też ciekawa w tym sezonie. Warto sobie obejrzeć skrót Besiktasu z Ol. Lyonem. Działo się sporo.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych