Skocz do zawartości


Zdjęcie

Liga Mistrzów i Liga Europejska 2016/2017


352 odpowiedzi w tym temacie

#201 Assmodeo

Assmodeo
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 kwiecień 2017 - 20:45

Real vs Byaern dobry szpil.
Brakuje bramki dla bawarzykow. Ozywilo by sie wtedy na maksa.


Amicus Optima Vitae Possessio


#202 Eric Cantona

Eric Cantona
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 18 kwiecień 2017 - 21:37

Bayern mieszane uczucia, niby Vidal czerwona kartka, ale ewentualnie do jedenastki nie podejdzie.
  • Mateusz lubi to

#203 adamooo

adamooo
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjatauzen

Napisano 18 kwiecień 2017 - 21:58

Po h..a oni grają, Od razu finał Real -Barca niech zrobią.

#204 janek86

janek86
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 18 kwiecień 2017 - 21:59

Pięknie Bayern wyruchany przez sędziego, wpierw ta niesłuszna czerwona, a teraz brama z metrowego spalonego.



#205 Pasta

Pasta
  • SK1964

Napisano 18 kwiecień 2017 - 22:15

Naprawdę zajebisty mecz, jedni jak i drudzy w niezłej formie.

 

Szkoda, że trzy błędy sędziego, które spierdoliły mecz:

- odgwizdany spalony na Lewym, jak wychodził sam na sam (Marcelo został, spalonego nie było),

no i przede wszystkim:

- czerwona,

- gol ze spalonego

 

Nie wiem jak ta 3 brama, był spalony? Z powtórki w tv moim zdaniem ewidentny spalony...


Użytkownik Pasta edytował ten post 18 kwiecień 2017 - 22:16


#206 Jata

Jata
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 18 kwiecień 2017 - 22:20

Jeszcze jutro sędzie ponownie pomoże Barcelonie jak w meczu z PSG i będzie wszystko "cacy"... Ewidentnie na tym poziomie system VAR potrzebny


Użytkownik Rijkaard edytował ten post 18 kwiecień 2017 - 22:21

Pierdoli mnie opinia prostaków


#207 Jas

Jas
  • SK1964

Napisano 18 kwiecień 2017 - 22:21

Naprawdę zajebisty mecz, jedni jak i drudzy w niezłej formie.

 

Szkoda, że trzy błędy sędziego, które spierdoliły mecz:

- odgwizdany spalony na Lewym, jak wychodził sam na sam (Marcelo został, spalonego nie było),

no i przede wszystkim:

- czerwona,

- gol ze spalonego

 

Nie wiem jak ta 3 brama, był spalony? Z powtórki w tv moim zdaniem ewidentny spalony...

 

Ewidentny spalony przy golu na 4-2 i dziwię się, że komentatorzy nic nie mówili na ten temat. Przecież przy ostatnim podaniu do Ronaldo był przed nim tylko bramkarz. Na 2-2 też nie ma wątpliwości.

 

Edycja:
Na 4-2 może nie tak ewidentny, bo obydwaj zawodnicy Realu byli prawie w linii, ale prawie, więc spalony był.

Edycja 2: 
Oczywiście chodziło mi o 2-2 a nie 3-2. Mój błąd.


Użytkownik Jas edytował ten post 18 kwiecień 2017 - 22:36


#208 Wojtas

Wojtas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 kwiecień 2017 - 22:30

bramka na 4:2 to był gol Asensio

 

Bramka na 3:2 prawidłowa, idealnie piłka na równi z Ronaldo. Gol na 2:2 wiadomo - spalony.



#209 Emporio

Emporio
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 kwiecień 2017 - 22:36

Podobno spalony.

Załączone pliki



#210 zwierzak

zwierzak
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 kwiecień 2017 - 22:38

Świetny mecz i... ogromny niesmak. Może faktycznie te powtórki video dotyczące kartek/karnych/goli to jest jakieś rozwiązanie.

#211 Wojtas

Wojtas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 kwiecień 2017 - 22:46

Podobno spalony.

 

Trudna do oceny sytuacja.

Jak dla mnie gol prawidłowy, ta stopklatka jest wykonana setne sekundy przed podaniem

Tu jest dobra powtórka, koncówka 3:29. Jak dla mnie na równi.

 

Tak czy owak sytuacja tak stykowa, że serio bardzo ciężko o ocenę. A sędzia ma podjąć decyzję od razu.

 



#212 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 18 kwiecień 2017 - 22:49

W 3:29 to już jest po podaniu, a w 3:28 jest moment podania i widać spalonego.

 

Dużo błędów sędziego, Realowi się upiekło i gra dalej. Bywa.

 

Ale chyba czas wprowadzić powtórki wideo.

 

PS Fatalny komentarz w Canal+. Rafał Wolski się nie nadaje do tej pracy.


Przyjaźń jest wszystkim!


#213 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 19 kwiecień 2017 - 00:30

Dużo błędów sędziego, Realowi się upiekło i gra dalej. Bywa.


Niestety fuks Realu chyba będzie trwał wiecznie.

 

O sędzim wszystko zostało powiedziane - drukarz, który wyruchał Bayern.

Spalone spalonymi, ale czerwień Vidala zmieniła obraz meczu, a potem konsekwencją były gole. 


  • paulek lubi to
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#214 Wojtas

Wojtas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 kwiecień 2017 - 07:06

Lewy na spalonym przy babolu Ramosa, co zresztą potwierdził w rozmowie z Wolskim po meczu.

Sporo błędów jak na jeden mecz.

Biorąc pod uwagę tego gola ciężko raczej mówić o drukowaniu.


  • tommywie lubi to

#215 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 19 kwiecień 2017 - 08:03

Ja już dawno przestałem wierzyć w  uczciwość tych rozgrywek. Tam są setki milionów euro na stole, zarówno dla klubów jak i dla UEFA.

 

Sztuczne nakręcona oglądalność  Barcy i Realu od lat robi swoje. Brak tych drużyn w finałach powoduje ogromne straty dla UEFA.

Dzisiaj każdy dzieciak i i Starsi janusze futbolu albo "kibicuje" Realowi albo Barcie. Janusze nawet nie znają do końca przepisów ale jak sie spytasz komu kibicuje, to wymienia Barca lub Real. I zna dwa Nazwiska Messi i Ronaldo. Każdy dzieciak chce mieć kubek, zeszyt itd. a wśród  Januszy panuje lans na noszenie oryginalnej koszulki.

 

Żeby pokonać te drużyny trzeba być o wiele lepszym, żeby układy nie były w stanie niczego zmienić :)  Za duża kasa.......


  • Krzyś lubi to

#216 zwierzak

zwierzak
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 kwiecień 2017 - 09:28

Ewidentne błędy sędziego, ale ja bym tutaj nie mówił o drukowaniu czegokolwiek przez uefe. Przy takich wślizgach jak ten Vidala sędziowe mylą się bardzo często tylko rzadko się o tym mówi, jeżeli nie powoduje to karnego, czy czerwonej kartki jak w tym przypadku. Moim zdaniem trochę tutaj błąd popełnił Ancelotti, bo tą kartką dla Vidala pachniało już od początku spotkania, co nawet komentatorzy podkreślali niejednokrotnie, więc trzymanie go na boisku to było duże ryzyko.

 

A co do tego spalonego przy golu na 2:2 to bardzo szybko w pole karne wbiegał Costa z prawej strony - niejako kasują tego spalonego Ronaldo. Sędziowie to też nie cyborgi. To była 100 minuta meczu, tempo spotkania niesamowite, cały czas wymagające całkowitej koncentracji. Naprawdę trudno jest oczekiwać by sędziowe nie popełniali błędów.

 

UEFA musi coś zmienić, być może będzie to ten system VAR, być może coś innego, ale człowiek moim zdaniem już nie jest w stanie ogarnąć takich spotkań jak Real - Bayern.


  • marcin_89 i tommywie lubią to

#217 Assmodeo

Assmodeo
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 kwiecień 2017 - 11:07

Super mecz.Szkoda ze sedziowie poziomem sie nie dostosowali.
Dzis fajnie sie zapowiada Monaco vs BVB :)


Amicus Optima Vitae Possessio


#218 tommywie

tommywie
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 kwiecień 2017 - 12:27

Dużo błędów sędziego, Realowi się upiekło i gra dalej. Bywa.
 

 

no tak, rzeczywiście im się upiekło, skoro Bayern w całym dwumeczu oddał 5(!) strzałów na bramkę  :szydera:

 

błędy sędziego oczywiste i o tyle chujowo, że Real i tak by to wygrał, a tak jest pierdololo wszędzie o drukowaniu... 

 

jak dla mnie Vidal spokojnie mógł wylecieć wcześniej, a i ta druga żółta kartka zasłużona, bo po pierwsze była duża dynamika wejścia wślizgiem, a po drugie, jak się przyjrzycie powtórce, to zobaczycie, że Asensio nie dotknął piłki przed Vidalem tylko dlatego, że jego wślizg trafił najpierw w jego stopę, a potem już cały mu wjechał w nogi.

 

Niestety fuks Realu chyba będzie trwał wiecznie.   O sędzim wszystko zostało powiedziane - drukarz, który wyruchał Bayern. Spalone spalonymi, ale czerwień Vidala zmieniła obraz meczu, a potem konsekwencją były gole. 

 

 

panie dziennikarzu, obiektywizm aż bije z twojego posta  :lol:



#219 artek

artek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 kwiecień 2017 - 12:30

Twoim tokiem myślenia to Casemiro powinien wylecieć przy faulu na karnego.
  • gniotek1102 lubi to

#220 tommywie

tommywie
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 kwiecień 2017 - 12:57

Twoim tokiem myślenia to Casemiro powinien wylecieć przy faulu na karnego.

 

powiem tak - nie wiem co mówią przepisy o takich sytuacjach, czy przy każdym faulu powinna być kartka, bo jeśli tak, to powinien wylecieć, a jeśli nie, to nie uważam, żeby tam była jakaś duża dynamika wejścia, a tym bardziej wślizgu... o ile w ogóle można mówić o pewnym karnym, przy aktorstwie Robbena :D

 

Dzisiaj każdy dzieciak i i Starsi janusze futbolu albo "kibicuje" Realowi albo Barcie. Janusze nawet nie znają do końca przepisów ale jak sie spytasz komu kibicuje, to wymienia Barca lub Real. I zna dwa Nazwiska Messi i Ronaldo. Każdy dzieciak chce mieć kubek, zeszyt itd. a wśród  Januszy panuje lans na noszenie oryginalnej koszulki.
 

 

a tu bym bardziej powiedział, że właśnie panuje w ostatnich latach trend kibicowania najpierw BVB, a teraz Bayernowi - tak, to jebać Niemcy, ale jak Lewy czy Piszczu grają, to moja ukochana drużyna :hihi:


Użytkownik tommywie edytował ten post 19 kwiecień 2017 - 12:59


#221 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 19 kwiecień 2017 - 14:15

błędy sędziego oczywiste i o tyle chujowo, że Real i tak by to wygrał, a tak jest pierdololo wszędzie o drukowaniu... 

 

 
Panie fanatyku Realu, no nie wiem, czy tak Real by to wygrał, bo do czasu czerwonej kartki był tłamszony przez Bayern.

Oczywiście Real to Real i zawsze może strzelić bramkę z dupy (bo jest taki dobry), tak jak to zrobił CR7 na 1:1.

Czerwień zabrała Bayernowi atuty, choć i tak szokowało mnie, że w 10 próbowali. Ale to już nie było to.

Możesz oczywiście się cieszyć, że Twoja drużyna awansowała, ale nie zmienia to faktu, że po w chuj wypaczonym meczu.


"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#222 tommywie

tommywie
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 kwiecień 2017 - 14:40

był tłamszony przez Bayern.

 

Real to Real i zawsze może strzelić bramkę z dupy

 

jeszcze raz chciałbym zauważyć, że to Real miał więcej strzałów i okazji do zdobycia gola, nawet przed czerwoną kartką, a z samego 'tłamszenia' meczów się nie wygrywa, co wiemy akurat po naszym klubie :hihi:



#223 Guest_BGC64_*

Guest_BGC64_*
  • Anonimowi

Napisano 19 kwiecień 2017 - 15:04

Real to kosa Atletico i dobrze że wygrał. Jr!



#224 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 kwiecień 2017 - 16:07

A od kiedy to się mecze wygrywa strzałami na bramkę i okazjami ?

Jebać Real i Barcelone

:-)

#225 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 19 kwiecień 2017 - 16:07

Lewy na spalonym przy babolu Ramosa, co zresztą potwierdził w rozmowie z Wolskim po meczu.

 

Masz jakieś wideo z tym? Oglądałem i nie kojarzę, by o tym gadał. Narzekał na dwa spalone, czerwoną dla Vidala, ale nie pamiętam, by potwierdzał, że był na spalonym przy samobóju Ramosa. 


Przyjaźń jest wszystkim!





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych