Skocz do zawartości


Zdjęcie

Liga Mistrzów i Liga Europejska


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1014 odpowiedzi w tym temacie

#926 mazok

mazok
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 sierpień 2014 - 02:09

aż się zaloguję, legia to s..... ale:

szkoda hajsu - rozłożyłby się na transfery szkolenie itd

spójrzcie na główną stronę UEFA - zero, nic, nada, normalnie dzień jak co dzień - nie do wiary.

 

PS - przypomniało mi się Rovaniemen Palloseura - nareszcie wydarzyło się coś gorszego.....


Użytkownik mazok edytował ten post 09 sierpień 2014 - 02:28


#927 kaos azul

kaos azul
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjazloto-zielono-czarna Irlandia

Napisano 09 sierpień 2014 - 02:24

jaja

legia k... to wiadomo

ale podejscie typu bereszynski mogl sie doksztalcac tez smieszne w sumie, pracownicy legii biora gruby hajs za swoja robote, pilkarz ma wlez I kopac balik a nie studiowac przepisy camorry uefy , bez jaj

Użytkownik kaos azul edytował ten post 09 sierpień 2014 - 02:24


#928 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 09 sierpień 2014 - 06:35

Tym sposobem gra tego zawodnika stała sie najdroższą w historii polskiego futbolu.3 minuty warte  40-50 milionów.

Bezcenny typ:)

Jak każdy "piłkarz" ten też jest imbecylem,wystarczyło zajrzec w papiery, zainteresować się chwilę własnymi sprawami ,a do takiej sytuacji by pewnie nie doszło.Może by sie wybił w LM i podpisał gruby kontrakt z dobrym klubem  ale po co się tym interesować skoro od tego jest ktoś inny,niestety taki sam imbecyl .Teraz są efekty głupoty i braku kompetencji.

 

 

Jebanie UEFA za wydanie takiego wyroku(jeśli to identyczna sytuacja) jest śmieszne,mieli do tego pełne prawo,a powoływanie się na inny przypadek jest kurwa żenujące .Znowu polskie . 

Polska prowizorka-jakoś to będzie kurwa.



#929 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 sierpień 2014 - 06:51

I wcale nie przypadkiem jest, że moje argumenty przemawiają akurat do ludzi prowadzących własne biznesy (LTS, Atest).

 

Każdy kto ma trochę oleju w głowie zrozumie, że nawet jeśli się ma 10 pracowników zatrudnionych tylko i wyłącznie do jednej czynności to trzeba czasem i tak samemu tego dopilnować. To się nazywa profesjonalizm i poczucie obowiązku Panowie Malkontenci. 

 

Pilot myśliwca ma multum mechaników dbających o jego maszynę, co nie zmienia faktu, że on sam i nikt inny robi przegląd przedlotowy. To samo tyczy się pilotów general aviation, to samo tyczy się pilotów liniowych.

 

Co ten przepłacany polski piłkarz ma innego do roboty oprócz dwóch treningów dziennie ? Tym bardziej powinien się orientować.

 

Gdyby jeden z drugim poświęcał tyle samo czasu na zainteresowanie się ważnymi sprawami co poświęca na stanie przed lustrem czy dobieraniem torebeczki na ramię to uwierzcie mi, że żadnego problemu by nie było.


Użytkownik Gan Ganowicz edytował ten post 09 sierpień 2014 - 07:53

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#930 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 09 sierpień 2014 - 07:45

Co innego, że to przeważnie są tępe strzały i ich celem jest lans i kasa. I głownie wszystko maja w dupie byle piłkę prosto kopnąć.
Ale w tym przypadku za takie coś ponosi odpowiedzialność kierownik drużyny itp. A nie piłkarz, że się niezainteresował, nie dopytał.


Użytkownik Scarface WNC edytował ten post 09 sierpień 2014 - 07:45

  • paulek lubi to

#931 LTS

LTS
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 sierpień 2014 - 07:48

Ale pierdolicie

 

Dokladnie. A pierodlenie ze Bereszynski powinien wiedziec co sie dzieje jest smiechy warte. Jak masz zawodowego kierowce to obchodzi Cie kiedy konczy sie 'OC w aucie. Nie bo to kierowca powinien przyplinowac a jak sie skonczylo to nie odpalac auta.Proste

 

Proste?  chyba dla Ciebie.  bo moim zdaniem i właściciel auta powinien wiedzieć i kierowca, kiedy  się kończy OC.

 

 

 

marcingieksa  - przykład z prawkiem był bardzo dobry , a nie absurdalny, ale albo się to rozumie , albo nie.

Ty niestety tego nie rozumiesz.



#932 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 sierpień 2014 - 07:52

Co innego, że to przeważnie są tępe strzały i ich celem jest lans i kasa. I głownie wszystko maja w dupie byle piłkę prosto kopnąć.
Ale w tym przypadku za takie coś ponosi odpowiedzialność kierownik drużyny itp. A nie piłkarz, że się niezainteresował, nie dopytał.

Nikt tu nie umniejsza winy pracowników klubu. Przeczytaj uważnie co napisałem kilka postów wyżej.


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#933 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 09 sierpień 2014 - 07:56

Nikt tu nie umniejsza winy pracowników klubu. Przeczytaj uważnie co napisałem kilka postów wyżej.

Nie piłem głównie do twojego posta, tylko ogólna moja wypowiedz na ten temat i wszystkich komentarzy.


Użytkownik Scarface WNC edytował ten post 09 sierpień 2014 - 07:58


#934 Seba

Seba
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 sierpień 2014 - 08:02

Lament na forum jak by to o GieKSe chodziło! Legia to stara kurwa! a Wy kilka stron wertujecie o tych ciulach... wyjebali się na własne życzenie i koniec tematu. Ja osobiście bardzo się ciesze, że tak im się stało. patrzmy na własne podwórko, temacie ligowym zaledwie kilka wpisów....
  • griszag lubi to

#935 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 09 sierpień 2014 - 09:12

jedno jest pewne: Bereszyński w świecie nazwisko już wyrobione ma:)

 

Podobnie jak słynny Bosman, tylko, to dwie bardzo różne sprawy:)



#936 koleś

koleś
  • SK1964

Napisano 09 sierpień 2014 - 09:26

Tym sposobem gra tego zawodnika stała sie najdroższą w historii polskiego futbolu.3 minuty warte  40-50 milionów.

Bezcenny typ:)

Jak każdy "piłkarz" ten też jest imbecylem,wystarczyło zajrzec w papiery, zainteresować się chwilę własnymi sprawami ,a do takiej sytuacji by pewnie nie doszło.Może by sie wybił w LM i podpisał gruby kontrakt z dobrym klubem  ale po co się tym interesować skoro od tego jest ktoś inny,niestety taki sam imbecyl .Teraz są efekty głupoty i braku kompetencji.

 

 

Jebanie UEFA za wydanie takiego wyroku(jeśli to identyczna sytuacja) jest śmieszne,mieli do tego pełne prawo,a powoływanie się na inny przypadek jest kurwa żenujące .Znowu polskie . 

Polska prowizorka-jakoś to będzie kurwa.

 

Nie do końca jest tak jak piszesz. Bereszyński nie mógł przebywać na ławce rezerwowych, nawet gdyby nie zagrał Legia mogłaby dostać walkowera, bo zawodnik był zawieszony.



#937 Adi1k964

Adi1k964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 sierpień 2014 - 09:42

Nie do końca jest tak jak piszesz. Bereszyński nie mógł przebywać na ławce rezerwowych, nawet gdyby nie zagrał Legia mogłaby dostać walkowera, bo zawodnik był zawieszony.

 

 

Co za debil wymyślił przepis  żeby zawodnik musiał być  zgłoszony i jednocześnie nie mógł siedzieć  nawet  ławce? :szok:



#938 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 09 sierpień 2014 - 09:43

Koleś kurwa ani czytać ,ani pisać nie potrafisz.


Użytkownik Atest edytował ten post 09 sierpień 2014 - 09:43


#939 koleś

koleś
  • SK1964

Napisano 09 sierpień 2014 - 10:27

Odniosłem się do twojego pierwszego zdania, które nie jest prawdziwe:

"Tym sposobem gra tego zawodnika stała sie najdroższą w historii polskiego futbolu.3 minuty warte  40-50 milionów.

Bezcenny typ:)"

 

Zanim kogoś zaczniesz obrażać, sam dowiedz się czy nie pierdolisz głupot.


Użytkownik koleś edytował ten post 09 sierpień 2014 - 10:30


#940 Foxu

Foxu
  • SK1964
  • LokalizacjaEdinburgh

Napisano 09 sierpień 2014 - 10:56

Co za debil wymyślił przepis  żeby zawodnik musiał być  zgłoszony i jednocześnie nie mógł siedzieć  nawet  ławce? :szok:

Bo zglasza sie kadre liczaca np 25 zawodnikow, a potem z tego wybiera 18tke meczowa. Zawodnik zawieszony musi byc w 25tce, ale nie moze byc w 18tce. Prosciej sie nie da.



#941 Adi1k964

Adi1k964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 sierpień 2014 - 11:01

Bo zglasza sie kadre liczaca np 25 zawodnikow, a potem z tego wybiera 18tke meczowa. Zawodnik zawieszony musi byc w 25tce, ale nie moze byc w 18tce. Prosciej sie nie da.

 

Ale  nie musisz  mi  tego tłumaczyć bo wiem co znaczy ten przepis. Tylko po  ciul kogoś  zgłaszać  jak i tak nie może  grać (przepis  do dupy). 



#942 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 sierpień 2014 - 11:04

No chyba na tym polega kara że zawodnik nie może grać a jednocześnie blokuje miejsce innemu potencjalnemu zawodnikowi w kadrze,logiczne.


Dołączona grafika


#943 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 09 sierpień 2014 - 11:54

Nie no, co w tym logicznego, że ktoś komuś blokuje?

 

Jak ktoś dostanie czerwoną kartkę i pauzuje w następnym meczu, to nikomu nie blokuje miejsca, tylko nowy gracz wskakuje do osiemnastki.

 

Generalnie Legia zajebała i jest sama sobie winna, ale ten przepis jest chyba najbardziej absurdalnym i debilnym,o jakim słyszałem.


"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#944 hoops

hoops
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 09 sierpień 2014 - 12:18

wychodzi na to, że Bereszyński dalej dwa mecze musi pauzować...

 

ciekawe, czy zagra z Aktobe :szydera:



#945 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 09 sierpień 2014 - 12:24

ta dyskusja jest bez sensu bo kazdy mysli, ze ma racje a spinamy sie o jakas legie. Chore to jest, zeby na forum se tak cisnac skuli goroli.

A argumenty niektorych sa dziwne. Podawanie przykladu prywatnego biznesu jako wyznacznika kto ma racje. W prywatnym biznesie odpowiada szef. Pracownik ma wyjebane. Bereszynski to pracownik. I tak dobrze, ze chop wiedzial, ze ma na boisko nie wchodzic. Totalnie nie trafia do mnei ten argument, ze koles ma kontrakt i ma bawic sei papierami i sie tym interesowac. On ma wyjebane. Kopie pilke a potem idzie kase wydac na ciuchy, na kurwy czy do kasyna. Potem w fife pogra na konsoli. I tak jest na calym swiecie.


  • bud, wojciech1964 i paulek lubią to

#946 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 09 sierpień 2014 - 13:22

wychodzi na to, że Bereszyński dalej dwa mecze musi pauzować...

 

ciekawe, czy zagra z Aktobe :szydera:

chyba 3 musi pauzować bo ten się nie liczy bo grał a nie pauzował.



#947 suchy1985

suchy1985
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 sierpień 2014 - 14:05

kurwa aż się musiałem zalogować...

co to za pierdolenie że Bereszyński zawinił większej pierdoły nigdy nie czytałem, piłkarz kurwa jest od grania i trenowania a nie od siedzenia w papierach, kazali mu wejść to wszedł i huj... kurwa jak przyjdziesz do roboty kierownik ci każe coś zrobić to też kurwa z nim dyskutujesz??!!! jeszcze te porównania... np z prawkiem. widać kto jest fizolem a kto filozofem...


  • paulek lubi to

#948 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 sierpień 2014 - 14:09

jeszcze było o pilocie coś :D



#949 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 sierpień 2014 - 14:30

kurwa aż się musiałem zalogować...

co to za pierdolenie że Bereszyński zawinił większej pierdoły nigdy nie czytałem, piłkarz kurwa jest od grania i trenowania a nie od siedzenia w papierach, kazali mu wejść to wszedł i huj... kurwa jak przyjdziesz do roboty kierownik ci każe coś zrobić to też kurwa z nim dyskutujesz??!!! jeszcze te porównania... np z prawkiem. widać kto jest fizolem a kto filozofem...

Nie loguj się już więcej.


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#950 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 09 sierpień 2014 - 14:38

kurwa jak przyjdziesz do roboty kierownik ci każe coś zrobić to też kurwa z nim dyskutujesz??!!!

 

Jeśli każe mi zrobić coś niezogdnego z regulaminem albo moim sumieniem co tak - dyskutuję z nim.

 

Jebłeś kulą w płot :D


"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych