Skocz do zawartości


Zdjęcie

Liga Mistrzów i Liga Europejska


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1014 odpowiedzi w tym temacie

#976 wojciech1964

wojciech1964
  • Czytelnicy

Napisano 09 sierpień 2014 - 22:44

1407575885_ylsq14_600.jpg

Dobry demot :)


  • ToJa i Scarface WNC lubią to

#977 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 sierpień 2014 - 23:12

Kiedyś Leeds grało z VFB - czytałem o tym, mogło grać 3 zawodników zagranicznych, wszedł 4 - walkower - i to też jego wina??bo nie doczytał regulaminu??nie bo kazali mu grać i myślał że będzie ok...tylko mi nie mów że w Niemczech profesjonalizmu nie ma...dużo było takich sytuacji ale co to znaczy - to znaczy, że w klubie jest burdel organizacyjny i tyle...na piłkarza bym nic nie zwalał - pracownik jak każdy - karzą mu grać to gra - proste...on od myślenia nie jest....

Tu go nikt nie broni, mam wyjebane na niego, ale wg mnie są za to inni ludzie całkowicie odpowiedzialni a nie on, on jest tylko pracownikiem co mu każą ma robić, on od czytania przepisów nie jest....

Co do Bońka - piłkarzykiem może wybitnym był nie powiem, ale teraz nawet nie czytam z nim wywiadów i nie mam zamiaru...Tomaszewski też był dobrym bramkarzem i co z tego??też mam wklejać jego słowa jako autorytetu bo raz dobrze krzyknął tak jak mi pasuje??

Dojdz do tego co ma Boniek (i nie mówię o pieniądzach z boiska) a pogadamy. Porównywanie Bońka z Tomaszewskim jest kompletnie nie na miejscu. Jeden jest filantropem, biznesmenem, a drugi naczelnym krzykaczem w spoconej koszuli.


  • TedeGKS lubi to

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#978 Marcin DM

Marcin DM
  • SK1964
  • LokalizacjaDąbrówka Mała

Napisano 10 sierpień 2014 - 15:50

Gdyby nie ten ciul co im w pierwszym meczu zepsuł dwa karne nie było by nawet o czym gadać bo wynik by był na plus dla legii i mimo walkowera grali by przecież dalej... Do tego mieli kilka swoich sytuacji które zjebali więc sami sobie powinni w brode pluć. A tu w temacie rozkmina jak by nas wychujali z tą LM. Odpocznijcie sobie niektórzy od forum i skończcie rozkminy o stolicy, bo ktoś wyżej dobrze pisał, przed meczem z Miedzią temat był pusty a teraz nagle 5 czy 6 stron pierdolenia w moment... Zjebali to zjebali na chuj drążyć temat :hihi:



#979 BadBoy

BadBoy
  • SK1964

Napisano 10 sierpień 2014 - 16:27

Podejrzewam, że nikt z działaczy Legi oraz zawodników nie znał tego przepisu. Uznali, ze zawodnik nie grał w pierwszych 2 spotkaniach i sprawa załawtiona! Co do Bońka, ta kurwa ryża gada co ludzie chcą usłyszeć, a robi zupełnie co innego. Pamiętamy chyba jego słowa, dopóki będe prezesem Gieksa nie zagra w ekstraklasie. 

Ogólnie dezyja Uefy to jakaś kpina całkowita!


Użytkownik BadBoy edytował ten post 10 sierpień 2014 - 16:28


#980 wojciech1964

wojciech1964
  • Czytelnicy

Napisano 10 sierpień 2014 - 16:31

W Legii podobno za sprawy administracyjne odpowiadaja 4 osoby ( wszystkie oddaly sie do dyspozycji zarzadu). Na konferencji wlasciele zgodnie twierdza ze  jakby sytuacja byla w druga strone to Legia by tego awansu nie przyjela. I pisza smutny list do wlodarzy Celtkiu powolujac sie na honor i zwyciestwo na murawie. Ciekawie sie robi.


Użytkownik wojciech1964 edytował ten post 10 sierpień 2014 - 16:35


#981 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 10 sierpień 2014 - 16:32

fajny ten list. Maja racje. Teraz w interesie Legii to opublikowac kaj sie da, zeby nabralo rozglosu. Bo serio to jest wstyd, to jak kupic licencje i grac klase wyzej, czyste skurwienie sie.



#982 guliwer

guliwer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 sierpień 2014 - 16:37

 Pamiętamy chyba jego słowa, dopóki będe prezesem Gieksa nie zagra w ekstraklasie. 

 

Kiedy coś takiego powiedział?

 

Przeczytałem teraz ten list. Załosne są te apele o sprawiedliwość a powoływanie sie na honor i wbijanie na ambicje itd to juz smiech. Głowna wiadomosc w serwisie inf to kurwa ,ze biedna Legia i ze beda walczyc . Co to kurwa ma byc i chuj to interesuje Kowalskiego ja pierdole. Zrobili z tej sytuacji jebana zalobe narodowa. Przepisy sa jakie sa i ktos tego nie dopatrzyl , wyjebali ich jak najbardziej sprawiedliwie i chuj im w dupe, przez nastepne piec lat beda przezywac ,wielce pokrzywdzeni.


Użytkownik guliwer edytował ten post 10 sierpień 2014 - 16:47

  • griszag i marekl lubią to

#983 BadBoy

BadBoy
  • SK1964

Napisano 10 sierpień 2014 - 16:44

Kiedy coś takiego powiedział?

Sezon w którym awansowalismy do ekstraklasy, chyba był to rok 2001



#984 Bombon

Bombon
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 sierpień 2014 - 16:51

Kiedy coś takiego powiedział?

 

 

 

Sezon w którym awansowalismy do ekstraklasy, chyba był to rok 2001

 

To było w 2000. Jeszcze wtedy w ostatniej 46. kolejce w 2. Lidze (obecna 1. Liga) graliśmy u siebie z GKS-em Bełchatów (0:0) była reakcja Blaszoka i poszło "Boniek szmato, co ty na to?".


Użytkownik Bombon edytował ten post 10 sierpień 2014 - 16:53


#985 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 10 sierpień 2014 - 16:55

mozna powiedziec, ze nowe haslo ultrasow to "against modern football".

I to jest wlasnei to co robi uefa czyli modern football. Prawnicy graja w pilke i sponsorzy a nie kopacze. Wiecej wspolnego ma kopanie pilki do dziurawej siatki w slumsach w Brazylii niz pierdolona liga mistrzow. To juz nie jest football. To komercja, kontrakty reklamowe za miliony itd. United teraz podpisalo taki kontrakt, ze w najblizszym czasie moze zrobic postep i zdominowac lige. Chelsea jeszcze ma slabszy kontrakt i nie ma jak renegocjowac ale maja milionera. Slabsze kluby juz nie maja nic do gadania. Ciekawy artykul o tym byl na weszlo.

W obliczu tego, odwolywanie sie do honoru jest dobre. Na boisku miazga ale prawnicy i papierki przepychaja klub dalej. Nie ma to nic wspolnego z fair play. Pierdola o tym "unite against racism" czy "fair play" a sami dymaja klub na papierkowej robocie


  • Bartek84 lubi to

#986 artek

artek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 sierpień 2014 - 16:59

Pomysł z tym listem jest tak żenujący jak cała ta legia. Co im Celtic przeszkadza sami w analogicznej sytuacji zachowali by się tak samo.

 

Co do walkowera bardzo dobra decyzja UEFA kurwa oni przed meczem otrzymali meila z UEFA którzy zawodnicy nie mogą grać i na pewno był tam Bereszyński ale są tępymi ciulami a teraz płaczą wszędzie.

Po za tym nawet Kuciak zgłaszał to tej Ostrowskiej przed meczem to podobno odpowiedziała mu że konsultowała to więc spokojnie mogli grać dalej ale jak ma się ludzi od lansowania, a nie od pilnowania i przestrzegania regulaminu to kara za to musi być.


  • Bhoy lubi to

#987 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 10 sierpień 2014 - 17:03

To było w 2000. Jeszcze wtedy w ostatniej 46. kolejce w 2. Lidze (obecna 1. Liga) graliśmy u siebie z GKS-em Bełchatów (0:0) była reakcja Blaszoka i poszło "Boniek szmato, co ty na to?".

Jeszcze coś pierdolił, że prędzej mu kaktus na dłoni wyrośnie niż my awansujemy.



#988 Waldas

Waldas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 sierpień 2014 - 17:04

Ale uefa tylko wyegzekwowała przepis i to jak Boniek stwierdził nie nowy, tylko bardzo stary. Pytanie raczej jest: kto skreślił Bereszyńskiego z listy w meczach z St. Patricks?

 

Już widzę reakcję Legii, gdyby to było odwrotnie i dostali taki list :P



#989 borg

borg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Napisano 10 sierpień 2014 - 17:06

pierdolenie i lament nad Legia nie ma końca.zrobiła się teraz z tego ważniejsza sprawa niż sankcje,Ukraina itp.

właściciel Legii pisze pierdoły ze oni by się wycofali.

po pierwsze nie zrobił by tego bojąc się reakcji kibiców a po drugie cały ten honor o ,którym pisze zasłoniły by mu miliony zl i pewno pierdolił by głupoty ze Celtik chciał ich oszukać ale sprawiedliwość zwyciężyła.



#990 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 10 sierpień 2014 - 17:10

Centrale Wojskowe Kurwisko Sportowe będzie sie odwoływać do honoru!

Może by sobie przypomnieli o ich praktykach z piłkarzami innych klubów lata wstecz...

Do tego "dzieciątko i oczko w głowie" starego PZPNu


Użytkownik Scarface WNC edytował ten post 10 sierpień 2014 - 17:13

  • marekl i Norbi_GKS lubią to

#991 Homer

Homer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 sierpień 2014 - 17:11

fajny ten list. Maja racje. Teraz w interesie Legii to opublikowac kaj sie da, zeby nabralo rozglosu. Bo serio to jest wstyd, to jak kupic licencje i grac klase wyzej, czyste skurwienie sie.

 

Dla mnie ten list dość żałosny; odwoływanie się do honoru, tradycji itd.. Takie żebractwo już się pomału robi; nie chcą sami oddać to ch.j im w dupę i patrzymy w przyszłość, a nie piszemy jakieś łzawe liściki. Sami są sobie winni.

Celtic nic nikomu nie zabrał ani nie ukradł, dostał prezent na gwiazdkę już w sierpniu przez burdel organizacyjny "made in Poland". Mają swoje kłopoty, potrzebują pieniędzy i to nie ich problem, że w Legii ktoś nie ogarnia przepisów. Gadanie o duchu sportu i fair play zostawmy na boku bo współczesny sport opiera się na kasie.

Teksty śmiesznych prezesów Legii, że jakby sytuacja była odwrotna to oni by zrezygnowali honorowo z kilkudziesięciu milionów wzbudza tylko uśmiech politowania bo mało kto w to wierzy. Trochę mam już dość tej medialnej sraczki na portalach i w gazetach, gdzie 90% piszących to zdeklarowani kibice Legii i jakby sytuacja była odwrotna to by płodzili dziesiątki artykułów o tym, że Celtic złamał przepisy i Legia gra dalej, a apele o honorowe oddanie miejsca są niedorzeczne



#992 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 10 sierpień 2014 - 17:26

Dlaczego Celtic ma nie skorzystać z niekompetencji działaczy Legii? Szczyt żałości. Skoro są taką potęgą, najlepsi we wszystkim to niech biorą na klatę sytuację i w przyszłym sezonie rozkurwiają wszystkich po kolei po 5:0. Fakt, że jest to chujowe co się stało, ale teraz oni zaczynają przeginać...


  • Bhoy lubi to

#993 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 10 sierpień 2014 - 17:33

no tak, mozna sie zgodzic, ze to troche zalosne. Tylko co bardziej zalosne. Odwolywac sie do fair play i honoru czy dostac 1:6 i grac dalej. Ok, Legia zarozumialce, maja swoje za uszami, wiadomo. Chca byc bogaci i oh ah a nie umieja papierow ogarnac. Zgoda. Sa ciule? Sa. Mieli to dopilnowac bo to sa powazne sprawy. Ale kurde, jaki jest ciezar gatunkowy miedzy bledem w papierach a graniem w nastepnej rundzie kaj to sie komus nie nalezy. A czy Legia by oddala ten plac to juz takie gdybanie. Moze by oddali, moze nie. Nie mozna gadac, zeby nie oddali i ich w ten sposob oceniac. Dla mnie honor jest wazny. Celtic tym awansem sie skurwil. Dalo sei komus da wolny los i wykluczyc Legie ale nie kosztem Celticu. Teraz to jest bez sensu i dla mnie Celtic jest spalony tak jak polonia warszawa.



#994 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 10 sierpień 2014 - 17:39

tym niby honorem, to Polska przeważnie zawsze miała w dupę (historia).

Więc powoływanie się na fair play i honor do Celticu jest żałosne.

Tu się liczy TYLKO kasa!

Jak nie ktoś nas, to my sami się zajebiemy. Tak jest i w przypadku Legii.



#995 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 10 sierpień 2014 - 17:40

Ogólnie jak tak czytam słucham o tych stratach finansowych itp od jakiegoś czasu to mam wrażenie, że Legie wycofano z rozgrywek grupowych Ligi Mistrzów, a nie z Eliminacji do Ligi Mistrzów...


Użytkownik Scarface WNC edytował ten post 10 sierpień 2014 - 17:42

  • ToJa lubi to

#996 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 sierpień 2014 - 17:42

Mayek no ale jakby Celtic zrezygnował z gry w LM to podejrzewam że wywaliliby ich też z Ligi Europejskiej w której mieli grać po odpadnięciu z LM. Więc po jaką cholerę mają nadstawiać głowę za głupotę Legii??  

 

A już opowiadanie w mediach bajek że te 3 minuty Bereszyńskiego na boisku nie miały wpływu na wynik ino ciśnienie podnosi. Owszem Legia nie strzeliła więcej bramek ale też nie straciła, więc wpływ na wynik był. A jaka jest gwarancja że jakby Bereszyńskiego nie było to nie wpadłyby jakieś gole dla Celticu? Wiem że to mało prawdopodobne ale nie takie rzeczy się zdarzały.


Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#997 wojciech1964

wojciech1964
  • Czytelnicy

Napisano 10 sierpień 2014 - 17:54

A jaka jest gwarancja że jakby Bereszyńskiego nie było to nie wpadłyby jakieś gole dla Celticu? Wiem że to mało prawdopodobne ale nie takie rzeczy się zdarzały.

 

To akurat rozumiem mial pauzowac trzy mecze to nie gral trzy mecze. Babol tkwi w papierach. Ale tłumaczenia ze oni postapilby inaczej nie kupuje, chociaz w dobre nuty zagrali tym listem jak chca cos jeszcze ugrac.
 

http://eurosport.one...-warszawa/z6v8k

 

"W odpowiedzi na niedzielne komunikaty Legii Warszawa, rzecznik Celtiku Glasgow powiedział: Jesteśmy rozczarowani komentarzami Legii. Wszystko jest w całości sprawą rozpatrywaną przez UEFA. Kolejne oświadczenia będziemy wydawać w stosownym czasie".

 

hehehe


Użytkownik wojciech1964 edytował ten post 10 sierpień 2014 - 18:24


#998 Homer

Homer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 sierpień 2014 - 18:46

No i odpowiedź taka jak można się było spodziewać. To nie my, to UEFA i tyle. Zero reakcji na łzawy list. Mają to gdzieś....



#999 jaceq

jaceq
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 sierpień 2014 - 20:04

Ciekawy jestem co na to kibice Celtiku? Taki awans to chyba dla nich wstyd i dyshonor. No chyba, że jestem idealistą, myśląc, że mają z tym jakiś problem. List Legii moim zdaniem niezły. Wiadomo, że Celtic się nie ugnie ale przynajmniej ktoś im w delikatny sposób zasugerował brak honoru, że korzystają z nic nie znaczącego błędu w papierach. Widać, że Szkotów trochę zabolał.

aaa i przy całej nienawiści do Legii i tak nie mogę pojąć jak ktoś na kibicowskim forum może popierać takie decyzje uefy i taki ewidentny awans przy stole... Temat do przemyślenia dla niektórych.  


Użytkownik jaceq edytował ten post 10 sierpień 2014 - 20:07


#1000 Homer

Homer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 sierpień 2014 - 20:23

z tego co można przeczytać to kibice celticu jakiś wielkich wyrzutów sumienia nie mają i jestem pewny, że w przeciwnej sytuacji kibice legii również by nie mieli. Słyszałeś kiedyś o kibicu legii, który się przyznał, że to nie fair, że przez wiele lat najzdolniejszych piłkarzy z całej Polski powoływano do CWKS Legia Warszawa żeby odrobili służbę ?

 

Nie rozumiem tych wbitek co do UEFY, przepis był jasny i kara w przepisach była tylko jedna - walkower. Z tego co pisał Stanowski (autor weszlo.com i wielki kibic legiii) posiedzenie UEFY przedłużało się bo sprawdzali czy nie ma innego wyjścia niż ten walkower, ale sprawa była jasna. Przepis może i idiotyczny, ale winny jest tu tylko jeden - klub z Polski


  • ToJa i marekl lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych