Skocz do zawartości


Zdjęcie

Liga Mistrzów i Liga Europejska


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1014 odpowiedzi w tym temacie

#901 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 08 sierpień 2014 - 18:13

Haha.. fajnie wyszło. Piękna jest ta sraczka medialna aktualnie. Wszystkie możliwe eksperty się wypowiedziały, czekam tylko na oficjalne stanowisko premiera i ministra spraw zagranicznych. Dla mnie dyskusji za bardzo nie ma. Jeżeli w regulaminie jest, że za takie przewinienie należy się walkower drużynie przeciwnie, to nad czym tu dywagować?

 

My to lubimy z siebie (jako naród) robić ofiary losu i ten schemat jest powielany przy tej sprawie. Wszyscy dookoła są winni, UEFA bo mafia, Szkoci bo mieli wydać oficjalne stanowisko, że pierdolą te kilkanaście milionów ojro, które im właśnie spadło z nieba, wszyscy winni ino nie my.

 

Zaraz ktoś pomyśli / spyta, ciekawe czy tak samo bym gadał gdyby chodziło o GieKSę? Już spieszę z odpowiedzią, oczywiście że nie:) Bo w przypadku GieKSy myślałbym sercem, a nie rozumem ;)

 

A tak jeszcze pół żartem, pół serio to dodam, że dobrze wyszło. Jeżeli przyjąć, że marzeniem naszego trójkolorowego życia jest przeżyć kiedyś pierwsze mistrzostwo Polski z GieKSą (za życia, a nie z zaświatów, kurwa!), to nic tylko się cieszyć. Jesteśmy o te kilkadziesiąt milionów złotych straconych przez Legię bliżej celu:)

 

 

akurat tera jesteśmy ofiarami losu. W przypadku Legii tym bardziej:)

 

I tu nikt poza Legią nie jest winny. A ostatnie sytuacje Polski tylko to dopełaniają.

Ja piszę o ogóle, bo wiadomo, że jednostki są ok. Ale to tylko jednostki.



#902 Waldas

Waldas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 sierpień 2014 - 18:19

Nie ma co tu dyskutować o uefa, celticu, bo jasno i wyraźnie zajebała legia! Nie zgłaszasz zawodnika= nie chcesz skorzystać z jego gry= nie liczy się to do kary czerwonej kartki (skąd uefa ma wiedzieć, czy legia nie chce go sprzedać lub wypożyczyć?). Fakt, bereszyński pewnie myślał, że mecze ze "swiętymi" się liczyły, więc wybiegł na boisko, ale on akurat nie jest winny. Zawalił kierownik drużyny i tyle.

 

Poza tym, legia nie grałaby z mariborem, bo celtic został rozstawiony, a legia by nie była.



#903 LTS

LTS
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 sierpień 2014 - 19:15

No jasne, dawno wiekszej głupoty nie czytałem ale byle na siłe do Mayka sie dopierdolic.

jak głupoty?

 

synek zarabiając kilkadziesiąt tysięcy w robocie miesięcznie , z nudów będąc kontuzjowanym poczytałby ten regulamin.

z czystej ciekawości kiedy w końcu będzie mógł zagrać, ale to pokazuje jacy ci piłkarze w większości to prymitywy.

 

byle kasa się zgadzała, kupic nową panamerę czy co tam i tyle.

 

nie jest jego obowiązkiem znać ten regulamin, ale chłop z czystej ciekawości przeczytałby punkt  dotyczący kary jaką dostał kupę czasu temu.



#904 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 sierpień 2014 - 19:17

No jasne, dawno wiekszej głupoty nie czytałem ale byle na siłe do Mayka sie dopierdolic.

Bądź twarda.


  • Atest lubi to

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#905 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 sierpień 2014 - 19:19

Jeżeli ktoś profesjonalnie podchodzi do zawodu i przebiera nogami aby tylko zagrać w rozgrywkach na takim poziomie to powinien skreślać dni na ścianie i się najzwyklej w świecie tym interesować.

 

Kuciak zwracał Bereszyńskiemu na to uwagę, gdyby pociągnął temat i pochodził na pracownikami biurowymi Legii to sprawy by nie było.

 

Albo ktoś jest profesjonalistą albo ciulem, który liczy, że wszystko się samo zrobi i ma wyjebane.


  • ToJa i Shellu lubią to

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#906 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 08 sierpień 2014 - 19:34

Pilkarz nie wbiegal na murawe przez 3 mecze. Myslal o tym, ze ma nie grac i nie gral. Skad ma wiedziec, ze ktos sie w papierach pojebie?

#907 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 sierpień 2014 - 19:47

No właśnie powinien wiedzieć, że nie o same mecze chodzi a o fakt bycia wpisanym do kadry.


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#908 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 sierpień 2014 - 20:26

Ja już widzę jak wszyscy czytają regulaminy i wszystkie inne rzeczy...moim zdaniem Bereszyński nic nie zajebał, on nie jest od myślenia tylko inni ludzie, on ma dobrze napierdalać na boisku i tyle...ktoś zapierdolił inny, czy ta kierowniczka śmieszna czy ktoś inny to oni powinni ponieść konsekwencje...mnie ogólnie cała ta UEFA rozkurwia, typowa jebana piłkarska mafia co pod naciskiem większych jej się nogi rozkładają...Barca miała mieć zakaz transferowy - ni chuja nie ma...z tym Debrecen ta sama sytuacja - prawie zero konsekwencji...mnie ta cała Legia pierdoli ogólnie - ale już tyle wałków widziałem w tej UEF-ie i czasem się zastanawiam w co ja wierzę, w jakąś ideę Champions League??że wygrywa lepszy??to już Putin mniej kłamie....co roku się człowiek napala, dochodzi do decydujących meczów i jak się kończy??nie piłkarskimi emocjami, tylko wkurwieniem, oszukaniem na czyjąś korzyść...ja nie wiem jakim ja jestem baranem, że co roku się napalam na coś, co jest jedną wielką maszynką do zarabiania pieniędzy i gdzie tylko najwięksi się liczą...co roku jest pierdolenie o powtórkach telewizyjnych - niestety tylko pierdolenie i na tym się skończy :(



#909 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 08 sierpień 2014 - 20:36

w co ja wierzę, w jakąś ideę Champions League??że wygrywa lepszy??

 

No a nie?

 

Mimo że nie lubię to Real zasłużenie wygrał CHL, Niemcy zasłużenie Mundial. W ligach też wygrały te ekipy, co zasłużyły. Więc - tak, wygrali najlepsi.


"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#910 LTS

LTS
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 sierpień 2014 - 20:39

Zrozumcie ze z Debrecynem była inna sytuacja.tam zagrał zawodnik który nie był zgłoszony!!!!

W legii zagrał zawodnik, na którym wisiała dyskwalifikacja.

O ile w przypadku Debrecyna regulamin mówi o możliwości kary finansowej o tyle e przypadku Legii to już tylko walkower.

Teraz wychodzą kwiatki o tym, że bereszynski nie mógł nawet na ławce siedzieć.miał być w szerokiej kadrze ale nie w meczowej 18.

Czyli wychodzi ignorancja i lenistwo.

Ja wykonując swój zawód muszę znać normy, przepisy itd.

#911 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 08 sierpień 2014 - 20:40

jak głupoty?

 

synek zarabiając kilkadziesiąt tysięcy w robocie miesięcznie , z nudów będąc kontuzjowanym poczytałby ten regulamin.

z czystej ciekawości kiedy w końcu będzie mógł zagrać, ale to pokazuje jacy ci piłkarze w większości to prymitywy.

 

byle kasa się zgadzała, kupic nową panamerę czy co tam i tyle.

 

nie jest jego obowiązkiem znać ten regulamin, ale chłop z czystej ciekawości przeczytałby punkt  dotyczący kary jaką dostał kupę czasu temu.

No masz racje jeszcze w ramach walki z nuda powinien wykosic trawe na murawie , umyc zice itp.Nawet w nizszych ligach za sprawy papierkowe odpowiada kierownik a pilkrzy to jebie czy w papierach jest porzadek , nie wiem jak mozna tego nie kumac??!!



#912 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 08 sierpień 2014 - 20:41

Bądź twarda.

Tak myslalem ze nic madrego nie odpiszesz.



#913 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 sierpień 2014 - 20:42

No a nie?

 

Mimo że nie lubię to Real zasłużenie wygrał CHL, Niemcy zasłużenie Mundial. W ligach też wygrały te ekipy, co zasłużyły. Więc - tak, wygrali najlepsi.

ile wałków jest co roku w LM??ile wałków było na Mundialu??zobaczymy za 6 miesięcy jakie będą wpisy w tym temacie :) nie chodzi o to kto zdobył ale chodzi o przeróżne mecze i wałki sędziowskie...tylko argument sędzia też człowiek - też się myli mnie nie przekonują...gdyby ktoś chciał wyczyścić ten sport z przeróżnych złych decyzji to już dawno by to zrobił...nie chce przypominać wpisów w temacie mundialu o wałkach...zresztą co sezon jest tak samo w temacie Ligi Mistrzów...inne sporty dało się wyczyścić i wyeliminować błędy - ale tam po prostu ktoś chciał...



#914 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 sierpień 2014 - 20:47

No masz racje jeszcze w ramach walki z nuda powinien wykosic trawe na murawie , umyc zice itp.Nawet w nizszych ligach za sprawy papierkowe odpowiada kierownik a pilkrzy to jebie czy w papierach jest porzadek , nie wiem jak mozna tego nie kumac??!!

Sorry, ale jako naczelny fanboy talentu Michała Zielińskiego Twoje opinie i ich wiarygodność są mocno wątpliwe.


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#915 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 08 sierpień 2014 - 20:47

No ja właśnie uważam, że większość błędów jest z tego powodu że sędziowie są słabi. Wałki mogą polegać na tym, że dalej im się pozwala sedziować.
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#916 LTS

LTS
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 sierpień 2014 - 20:48

No masz racje jeszcze w ramach walki z nuda powinien wykosic trawe na murawie , umyc zice itp.Nawet w nizszych ligach za sprawy papierkowe odpowiada kierownik a pilkrzy to jebie czy w papierach jest porzadek , nie wiem jak mozna tego nie kumac??!!

widać masz takie samo podejście jak on. roszczeniowy tryb życia.

 

jakby Ci prawko  za punkty zabrali to nie czytałbyś regulaminów kiedy możesz znowy wsiąść za kółko? albo jak możesz je odzyskać?


  • Naujox i Marcin DM lubią to

#917 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 sierpień 2014 - 20:51

widać masz takie samo podejście jak on. roszczeniowy tryb życia.

 

jakby Ci prawko  za punkty zabrali to nie czytałbyś regulaminów kiedy możesz znowy wsiąść za kółko? albo jak możesz je odzyskać?

Świetny przykład, którego mi brakowało aby wytłumaczyć w czym rzecz.

 

Albo ktoś jest ogarnięty i wie co się dookoła dzieje, albo ktoś jest debilem i przybiera postawę "jakoś to będzie" lub "ktoś zrobi to za mnie".

 

Ja też sam sprawdam bilety przed podróżami w samolocie, bo jak nie zrobię tego sam to nigdy nie będę spokojnie spał.

To samo tyczy się całego spektrum życiowych czynności, może to mój lotniczy pedantyzm, żeby robić wszystko zgodnie z checklistą, a może po prostu nie jestem debilem jak wymienieni powyżej.


Użytkownik Gan Ganowicz edytował ten post 08 sierpień 2014 - 20:53

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#918 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 sierpień 2014 - 20:53

No ja właśnie uważam, że większość błędów jest z tego powodu że sędziowie są słabi. Wałki mogą polegać na tym, że dalej im się pozwala sedziować.

Błędy by można było bardzo szybko wyeliminować -  powtórki telewizyjne...w NBA się dało, w tenisie się dało...nawet najlepsi czasem robią takie błędy ze szok !ale to trzeba chcieć...czasem gdy 2 drużyny się spotykają na podobnym poziomie, to jedna zła decyzja decyduje o całokształcie meczu, o wyniku...



#919 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 sierpień 2014 - 20:55

Shellu, sędziowie nie są słabi przypadkiem. I pytaniem jest ile w tej słabości jest faktycznie pomyłek a ile wyrafinowanych wałków.

 

To, że rozgrywki europejskie włącznie z LM są kręcone - wiadomo od lat.

 

Tam gdzie kasa, tam zawsze są wałki. A kasa w UEFA i ich rozgrywkach mnoży się przecież w zawrotnym tempie.


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#920 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 08 sierpień 2014 - 21:04

Ale trochę naiwności niech nam w głowach pozostanie, bo byśmy naprawdę musieli olać intwresowanie się futbolem.

A co do odpowiedzialności, to dostałem ostatnio mandat jako pieszy za rzecz, o której nie wiedziałem. Nie wiem jakim cudem przez 31 lat życia nie wiedziałem takiego banału, ale taki jest fakt. I w związku z tym nie kurwuje na psa i na niesprawiedliwość swiata, tylko sam wiem, że coś zajebałem.

Najlepiej szukać zawsze winnych wokół siebie, super taktyka.

PS. Choć te psy tam stały typowo zarobkowo, kurwa mać! :D
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#921 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 08 sierpień 2014 - 21:39

widać masz takie samo podejście jak on. roszczeniowy tryb życia.

 

jakby Ci prawko  za punkty zabrali to nie czytałbyś regulaminów kiedy możesz znowy wsiąść za kółko? albo jak możesz je odzyskać?

Jaki roszczeniowy tryb zycia?W ogole co to za porownanie , nie rozumiesz ze od tego aby takie sprawy były zalatwione w klubie jest sztab ludzi(ktorzy biora pewnie nie mala kase).Przykład z prawkiem absurdalny.



#922 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 08 sierpień 2014 - 21:41

Sorry, ale jako naczelny fanboy talentu Michała Zielińskiego Twoje opinie i ich wiarygodność są mocno wątpliwe.

No spoko ze oceniasz całokształt po 1 opinii , niezle hehe



#923 Foxu

Foxu
  • SK1964
  • LokalizacjaEdinburgh

Napisano 08 sierpień 2014 - 23:17

Skoro Celtic wiedzial kogo legia zglosila w poprzedniej rundzie, to chop z legii tez powinien
  • wojciech1964 lubi to

#924 Krzychu

Krzychu
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąb/Centrum

Napisano 08 sierpień 2014 - 23:22

Skoro Celtic wiedzial kogo legia zglosila w poprzedniej rundzie, to chop z legii tez powinien

 

Z tego co czytałem to Celtic o tym wiedział bo zaraz po meczu powiedział im o tym delegat UEFA



#925 wojciech1964

wojciech1964
  • Czytelnicy

Napisano 09 sierpień 2014 - 00:40

Ale pierdolicie

 

Skoro Celtic wiedzial kogo legia zglosila w poprzedniej rundzie, to chop z legii tez powinien

Dokladnie. A pierodlenie ze Bereszynski powinien wiedziec co sie dzieje jest smiechy warte. Jak masz zawodowego kierowce to obchodzi Cie kiedy konczy sie 'OC w aucie. Nie bo to kierowca powinien przyplinowac a jak sie skonczylo to nie odpalac auta.Proste






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych