Skocz do zawartości


Zdjęcie

Promocje bankowe


365 odpowiedzi w tym temacie

#251 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 30 styczeń 2019 - 11:11

który bank oferuje najlepsze (czyt. najtańsze w prowadzeniu) konta dla osoby prywatnej?



#252 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 30 styczeń 2019 - 11:17

ING

#253 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 30 styczeń 2019 - 11:19

właśnie ING jest obecnie i przesiadka konieczna



#254 worshiper

worshiper
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPiotrowice

Napisano 30 styczeń 2019 - 11:32

Jak masz telefon w Plusie to podobno PlusBank nie pobiera żadnych opłat za prowadzenie konta.

Nie znam szczegółów, chcieli mi to wcisnąć przy podpisywaniu nowej umowy.



#255 hermano

hermano
  • SK1964
  • LokalizacjaSosnowiec

Napisano 30 styczeń 2019 - 11:44

Ja mam millenium i nie płacę nic. Tzn za wypłaty że wszystkich bankomatów i prowadzenie konta (warunek jedna transakcja karta czy coś w tym stylu nie pamiętam dokładnie).

#256 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 30 styczeń 2019 - 11:59

No ja też mam Millennium i jestem mega zadowolony, wszystko za darmo po spełnieniu warunku 1 transakcji kartą i obrotu miesięcznego minimum 1000 zł. Akurat przesiadka nie dotyczy mnie, napisałem, bo akurat często się pojawiały tu takie tematy i może jest coś obecnie ciekawego.



#257 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 30 styczeń 2019 - 12:04

Wylicz sobie według parametrów -> https://livesmarter....kont-osobistych


Przyjaźń jest wszystkim!


#258 bleki78

bleki78
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen

Napisano 30 styczeń 2019 - 22:06

który bank oferuje najlepsze (czyt. najtańsze w prowadzeniu) konta dla osoby prywatnej?

Idea Bank i Getin Bank



#259 Damianos

Damianos
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 01 luty 2019 - 10:36

który bank oferuje najlepsze (czyt. najtańsze w prowadzeniu) konta dla osoby prywatnej?

Mbank



#260 Mateusz

Mateusz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 01 luty 2019 - 11:55

Konto walutowe. Alior?

#261 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 01 luty 2019 - 11:58

Si.


  • Mateusz lubi to

Przyjaźń jest wszystkim!


#262 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 01 luty 2019 - 12:00

Mbank

 

 

Mbank nie jest najtańszy. Może być za 0 złotych, ale trzeba spełnić minimalne warunki. A są konto, które tych warunków nie narzucają. Naprawdę jeszcze raz polecam korzystać z porównywarek internetowych. Tam wszystko można sobie ustawić. Tutaj opcja - multum wypłat z bankomatów, zero wpływu na konto, zero płatności kartą w miesiącu -> https://livesmarter....&atm.other.n=10

 

W mbanku jest teraz:

 

 

Opłaty podstawowe

Opłata miesięczna za konto:
0 PLN jeśli na konto wpłynie min. 1000 zł
5 PLN w innym wypadku
Opłata miesięczna za kartę:
0 PLN jeśli ilość transakcji bezgotówkowych wyniesie min. 5
4 PLN w innym wypadku
Opłaty dodatkowe
Opłata za wypłaty z bankomatów:
0 PLN jeśli kwota wypłaty wyniesie min. 100 zł
1.3 PLN w innym wypadku

Użytkownik kosa edytował ten post 01 luty 2019 - 12:02

Przyjaźń jest wszystkim!


#263 Damianos

Damianos
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 01 luty 2019 - 16:22

Mbank nie jest najtańszy. Może być za 0 złotych, ale trzeba spełnić minimalne warunki. A są konto, które tych warunków nie narzucają. Naprawdę jeszcze raz polecam korzystać z porównywarek internetowych. Tam wszystko można sobie ustawić. Tutaj opcja - multum wypłat z bankomatów, zero wpływu na konto, zero płatności kartą w miesiącu -> https://livesmarter....&atm.other.n=10

 

W mbanku jest teraz:

Ja mam wszystko za zero a jedynym warunkiem jest miesieczny wplyw....  kwota jakas tam chyba podana...ale napewno nie jakas kosmiczna, ze wypłata starcza

 

ps..a jeszcze wpłatomat jest platny 2 pln za transakcje ale to chyba od roku jest


Użytkownik Damianos edytował ten post 01 luty 2019 - 16:25


#264 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 01 luty 2019 - 16:29

No dlatego ci napisałem, że nie jest to bezpłatne konto. Są lepsze na rynku, które nie mają żadnych warunków i nie mają płatnej wypłaty z bankomatów. Dlatego każdemu kto pyta na forum, to polecam samemu sprawdzić w porównywarkach, bo jak ktoś ma gdzieś konto i na swoich warunkach ma je za darmo lub grosze, to nie sprawdza jak wygląda sytuacja u konkurencji. Co jest naturalne i logiczne, dlatego nie rozumiem tych wiecznych pytań na forum o konto, skoro to się zmienia co chwilę i są do tego specjalne strony, które w minutę sprawdzą oferty wszystkich banków.


Użytkownik kosa edytował ten post 01 luty 2019 - 16:30

Przyjaźń jest wszystkim!


#265 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 01 luty 2019 - 17:12

ps..a jeszcze wpłatomat jest platny 2 pln za transakcje ale to chyba od roku jest

chyba, że wpłatomat jest przy "placówce" mBanku to wtedy free

 

wypłaty z bankomatów są płatne do 100 zł chyba, że wypłacasz blikiem to free każda transakcja



#266 Damianos

Damianos
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 01 luty 2019 - 17:14

A jest wogole konto ktore jest całkowice 100% bezplatne, bez warunkow?

 

PRT tez pytał o najtansze a nie bezpłatne ;)  wiec mbank jest stosunkowo tani w porownaniu z innymi , warunki do spelnienia minimalne /ale nie bezplatne/ 

Poza tym m bank ma tez iles tam rodzai kont .wiece jedne moga miec takie warunki inne inne, ja mam minimalne



#267 Damianos

Damianos
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 01 luty 2019 - 17:18

Hm..to musze w koncu regulamin nowy przeczytać ..;)

 

jak juz temat bankow, co sie stało ze Euronet  wycofuje bankomaty z marketow/sklepow? w cholere ich ostanio skasowali



#268 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 luty 2019 - 17:30

Kosa najlepiej polecił, nie płaci się nie za konto tylko za usługi, czyli cena końcowa zależy od tego z czego mamy zamiar korzystać.

Ja mam dwa konta, T-mobile i ING. Oba konta się uzupełniają. Na T-mobile przychodzi mi wypłata i z tego konta płacę bezgotówkowo a jak potrzebuje gotówki to przelewam z T-mobile na ING i wypłacam z bankomatu ING. Łącznie płacę miesięcznie 6 zł (ing) za prowadzenie dwóch kont. T-mobile średnio polecam, co kilka miesięcy zmieniają warunki, kiedyś bankomaty euronet były za free, teraz tylko 2 czy 3 wypłate kolejne za 6 zł. Plus taki, że system informatyczny mają dobrze rozbudowany i bank obsługuje wszystkie przelewy24, paypal etc. 


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#269 Pablo NFG

Pablo NFG
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaSchiedam / Rotterdam

Napisano 01 luty 2019 - 19:53

"chyba, że wpłatomat jest przy "placówce" mBanku to wtedy free"

Ale jak już w placówce wpłacasz przy okienku na własne konto to Ci chuje opłatę doliczają...
______
Pozdro
Pablo

#270 maks_wnc

maks_wnc
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 luty 2019 - 20:22

A jest wogole konto ktore jest całkowice 100% bezplatne, bez warunkow?


W Nest Banku jest konto za zero bez żadnych warunkow, prowadzenie konta, wydanie i prowadzenie karty jest darmowe - nie musi być nawet wpływu ani żadnych transakcji.

#271 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 01 luty 2019 - 23:01

Dokładnie Damianos. Zresztą masz wszystkie konta opisane w linku, który wkleiłem wyżej i dałem parametry, aby było bezpłatne.


Przyjaźń jest wszystkim!


#272 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 01 luty 2019 - 23:12

Ja posiadam konto w Millenium, nie płacę nic, zero problemów, aplikacja mobilna też jak najbardziej okej i mogę polecić.

Rodzice przenieśli się do GETIN BANK, najkorzystniejsze konto oszczędnościowe, bo 3,5%, prowadzenie konta bezpłatne po spełnieniu dwóch warunków: wpłata co miesiąc min. 1000 zł i jedna płatność kartą

#273 saymn

saymn
  • SK1964

Napisano 20 luty 2019 - 18:34

Panowie, jak konta walutowe to tylko Revolut. Wymiana walut po cenach rynkowych, bez marży! Spread walutowy ok 40-50 pipsów.
Wszytskie konta za darmo. Wypłata z bankomatu za darmo do kwoty 800 PLN (limit miesieczny).
Nie ma lepszej maszynki do wymiany walut niz ta aplikacja.

#274 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 20 luty 2019 - 19:20

Dodatkowo chyba jeszcze jest promocja na darmową wysyłkę (zawsze dycha do przodu)

#275 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 20 luty 2019 - 22:07

Revolut ma ceny na poziomie kantoru Aliora — raz lepsze, raz gorsze. Zależy od dnia i godziny. Marża także jest, na tym właśnie zarabiają, ale oczywiście niższa niż w stacjonarnych. Minusem jest, że nie jest to bank zarejestrowany w Polsce (obecnie to chyba w ogóle nie jest bank? Zaczęli jakiś czas temu procedurę rejestracji na Litwie chyba), więc w razie "w" nie mamy BFG. Ale to i tak pewnie nikt tam wielu milionów nie trzyma ;)


Użytkownik kosa edytował ten post 20 luty 2019 - 22:08

Przyjaźń jest wszystkim!





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych