Skocz do zawartości


Zdjęcie

Promocje bankowe


365 odpowiedzi w tym temacie

#226 Foxu

Foxu
  • SK1964
  • LokalizacjaEdinburgh

Napisano 06 październik 2018 - 15:16

To tez zapytam o mBank?



#227 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 06 październik 2018 - 16:02

Poszukałem w necie i oprócz wyżej wymienionych jeszcze te banki poniżej

"Jak wynika z najnowszego komunikatu Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, klienci Alior Banku, Banku Millennium, Deutsche Banku, Idea Banku, Pekao SA i Plus Banku mogą liczyć na rekompensaty za to, że albo nieprawidłowo informowały o zmianach w cennikach (w wiadomościach w systemach transakcyjnych, a nie na stałych nośnikach), albo złamały zasady, wedle których mogą zmieniać stawki i zapisy w regulaminach"

#228 Foxu

Foxu
  • SK1964
  • LokalizacjaEdinburgh

Napisano 06 październik 2018 - 16:11

Ja znalazlem 3 wiadomosci o zmianach w cennikach i jedna o regulaminie, wszystko w systemie transakcyjnym, a na liscie mBanku nie ma.



#229 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 październik 2018 - 17:36

A co z bankami internetowymi ? (T mobile grupa Alior) oni to po prostu przelewają na konto czy trzeba się gdzieś upomnieć ?

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#230 19scotch64

19scotch64
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 06 październik 2018 - 17:44

Ja byłem w ING i mi się bo zwrot nie należał;p

#231 jaśka

jaśka
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 12 październik 2018 - 23:04

W jakim banku znajdę teraz najkorzystniejszeją ofertę wzięcia karty kredytowej?
Rudzka GieKSa

#232 maks_wnc

maks_wnc
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 październik 2018 - 06:32

W jakim banku znajdę teraz najkorzystniejszeją ofertę wzięcia karty kredytowej?

Myślę, że warto sprawdzić Citibank - karta Simplicity jest prowadzona za darmo, a dodatkowo czesto mają promocję i za założenie karty można zgarnąć jakieś gadżety albo bony zakupowe na allegro, do bierdronki, itp.

Edit: Aktualnie za założenie karty i spełnienie warunków promocji można zgarnać głośnik JBL flip 3, voucher 300 zł do cityfit, voucher 300 zł do hebe, voucher 300 zł na booking.com.

Użytkownik maks_wnc edytował ten post 13 październik 2018 - 06:38


#233 KarolZawodzie1989

KarolZawodzie1989
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 październik 2018 - 16:18

Byłem w Pekao i dostałem aneks do umowy i mam czekać.Mam pytanie w 2014 miałem również konto w Alior czy również śmiało mogę się tam udać??

#234 krejzol

krejzol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąb

Napisano 05 listopad 2018 - 21:13

Pilnie ktoś od kredytów hipotecznych, mam podpisana umowe przedwstepna, potrzeba kredytu !!


Kurwa, pod każdą władzą czuję się jak kundel!
Czemu nie jestem chamem ze sztachetą w ręku!?
Ktoś by się ze mną liczył gdybym rzucił cegłą!
 


#235 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 05 listopad 2018 - 21:46

Pilnie ktoś od kredytów hipotecznych, mam podpisana umowe przedwstepna, potrzeba kredytu !!

max wnc


  • maks_wnc lubi to

#236 maks_wnc

maks_wnc
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 listopad 2018 - 22:01

Pilnie ktoś od kredytów hipotecznych, mam podpisana umowe przedwstepna, potrzeba kredytu !!


Poszło PW

#237 świstak

świstak
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 listopad 2018 - 19:46

Jak to jest z tym zwrotem środków z ING? Była informacja, że osoby, którym przysługuje zwrot zostaną poinformowane. Czy proces informowania został już zakończony? W jakiej formie miała być informacja? Coś pisano o bankowości elektronicznej - jeżeli tak to gdzie tego szukać? Tylko w wiadomościach czy jakaś oddzielna zakładka?



#238 Axel

Axel
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 listopad 2018 - 21:06

Jeśli mnie pamięć nie myli to było w wiadomościach po zalogowaniu, a dodatkowo wysyłali sms z informacją

#239 tommywie

tommywie
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 listopad 2018 - 13:16

Jak to jest z tym zwrotem środków z ING? Była informacja, że osoby, którym przysługuje zwrot zostaną poinformowane. Czy proces informowania został już zakończony? W jakiej formie miała być informacja? Coś pisano o bankowości elektronicznej - jeżeli tak to gdzie tego szukać? Tylko w wiadomościach czy jakaś oddzielna zakładka?

 

ja dostałem info, że należy się zgłosić do oddziału, żeby podpisać jakiś aneks i wtedy będzie zwrot, jeśli się należy - do 30.11 



#240 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 28 grudzień 2018 - 12:50

przed chwilą maila dostałem z Alior Banku

Szanowni Państwo,

zgodnie z ustaleniami wypracowanymi wspólnie z Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, które zostały potwierdzone decyzją Prezesa Urzędu (Nr RBG - 6/2018) z dnia 30 maja 2018 r. Alior Bank Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie ("Bank") oświadcza, że:

 
■ przesyłanie przez Bank (w tym Bank BPH S.A., z siedzibą w Warszawie) w latach 2014 - 2016 informacji o zmianach warunków umów o usługi płatnicze, wyłącznie za pośrednictwem bankowości elektronicznej, zostało dokonane z naruszeniem przepisów ustawy z dnia 19 sierpnia 2011 r. o usługach płatniczych,

■ w wyniku przesyłania przez Bank (w tym Bank BPH S.A., z siedzibą w Warszawie) w latach 2014 - 2016 informacji o zmianach w warunkach umów rachunku bankowego, kart debetowych i kredytowych, a także kredytów bez przekazania informacji wskazujących podstawy prawne, które umożliwiały dokonanie przez Bank zmian, oraz okoliczności faktyczne, które spowodowały te zmiany, mogło dojść do zniekształcenia zachowania rynkowego konsumentów,

■ zmiany klauzuli modyfikacyjnej zawartej w Taryfie opłat i prowizji Alior Banku SA dla Klientów Indywidualnych, Regulaminie rachunków oszczędnościowo - rozliczeniowych, oszczędnościowych i terminowych lokat oszczędnościowych, Regulaminie kart płatniczych Alior Bank SA, Regulaminie udzielania osobom fizycznym kredytów zabezpieczonych na nieruchomości "Megahipoteka" dokonywanych przez Bank w latach 2014 - 2015 były nieskuteczne.

Mając na uwadze powyższe mają Państwo możliwość dokonania indywidualnego rozliczenia opłat i prowizji wprowadzonych w Taryfie opłat i prowizji w latach 2014 - 2016. Aby dokonać rozliczenia, zapraszamy Państwa do placówek Banku (lista dostępna na www.aliorbank.pl) celem podpisania bezpłatnego aneksu. Aneks zawiera postanowienie ustalające, że opłaty, prowizje i inne warunki świadczenia usług w zakresie umów rachunku bankowego, kart debetowych i kredytowych, a także kredytów od dnia podpisania aneksu określają: Taryfa opłat i prowizji Alior Banku SA dla Klientów Indywidualnych, Regulamin rachunków oszczędnościowo - rozliczeniowych, oszczędnościowych i terminowych lokat oszczędnościowych, Regulamin kart płatniczych Alior Bank SA, Regulamin udzielania osobom fizycznym kredytów zabezpieczonych na nieruchomości "Megahipoteka", obowiązujące na dzień podpisania aneksu.

Na podstawie aneksu Bank dokona indywidualnego rozliczenia opłat i prowizji za okres od ich wprowadzenia w latach 2014 - 2016 do dnia podpisania aneksu, przy czym jeżeli indywidualne rozliczenie wykaże, że na podstawie Taryfy opłat i prowizji Alior Banku SA dla Klientów Indywidualnych sprzed jej zmiany, opłaty i prowizje byłyby niższe, Bank dokona zwrotu nadpłaty na Państwa rachunek w terminie 2 miesięcy od daty podpisania aneksu. W przeciwnym wypadku Bank przekaże informację o braku kwoty do zwrotu i nie będzie domagał się od Państwa dopłat w przypadku, gdyby wysokość opłat i prowizji wprowadzonych w ww. Taryfie na podstawie zmian w latach 2014 - 2016 była niższa niż wysokość opłat i prowizji obowiązujących przed tymi zmianami.

Podpisanie aneksu jest dobrowolne i będzie możliwe w dowolnej placówce Banku od 1 lutego 2019 r. do 30 kwietnia 2019 r.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z infolinią pod numerem 19 502 (z sieci Play 12 19 502), oddziałem lub placówką partnerską Alior Banku.

Pozdrawiamy,
Zespół Alior Banku

 



#241 GzJ1964

GzJ1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 styczeń 2019 - 23:04

gdzie najlepiej założyć konto firmowe ??

#242 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 06 styczeń 2019 - 17:22

Musiałbyś porównać oferty, ale ING dość mocno promuje się dla jednoosobowych działalności gospodarczych.


Przyjaźń jest wszystkim!


#243 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 06 styczeń 2019 - 17:34

W ING jest jeden bardzo wazny plus, ktorego ja doswiadczam, ale mam tam konto juz jakies 15 lat. Jak cos mi sie nie podoba w ING to pisze do nich, zeby sie przestali wyglupiac z jakimis absurdalnymi prowizjami itd i sprawdzili jak dlugo ja mam konto i jak dlugo maja konta moi rodzice, plus fakt, ze mialem kiedys u nich konto firmowe.

 

Zwrocili kase bez gadki.

 

ING ma dobra obsluge klienta, zarowno w oddziale, jak i telefonicznie oraz maja reputacje uczciwej firmy. To nie sa jakies aliory czy cinkciarskie getiny, to jest solidny bank. Jak chcesz cos zalatwic w ING to nie idziesz tam z mysla, ze chca cie wyruchac, a w bankowosci jest to bardzo wazne. I nie chodzi o to, zeby nie czytac umow, ale prawda jest taka, ze calej umowy i tak sie nie da ogarnac. W ING nie boje sie nie czytac calej umowy.



#244 mustafa

mustafa
  • SK1964
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 06 styczeń 2019 - 19:45

Mam podobne odczucia z ING co Mayek. Obsługa klienta na wysokim poziomie, załatwiałem tam naprawdę sporo tematów przez lata i nigdy nie zostałem źle potraktowany lub wprowadzony w błąd.


Tylko do przodu!

#245 Axel

Axel
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 styczeń 2019 - 22:35

Też mam w ing i tak naprawdę to warto czasami się przejść do oddziału. Byłem przy okazji podpisywania aneksu i babka mi powiedziała, że na jakimś technicznym koncie (którego nie widzę), mam 3500 :-D kilka lat tam leżało, bo ja o tym nie wiedziałem, a w placówce ostatni raz byłem chyba w 2010. Od razu zapytała na które konto mają przelać i za 5 minut wszystko było załatwione. Polecam :-)

#246 Crn

Crn
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 styczeń 2019 - 17:55

Od 13 lat jestem w ING i bez żadnego problemu. Jeśli chodzi o prowizje/opłaty to myslę, że dla tych klientów z dłuższym stażem potrafią pójść na rękę. Rok temu po rozmowie z infolinią zwrócili mi prowizję za wypłaty/wpłaty w odziale banku w Euro, niby to 7 zł ale miło.



#247 Dudi_1979

Dudi_1979
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPaderewa

Napisano 10 styczeń 2019 - 20:44

Generalnie z bankami zawsze warto rozmawiać.

#248 Emporio

Emporio
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 styczeń 2019 - 19:07

Ktoś ma konto w Getin Banku i dostał dzisiaj od nich e-mail dotyczący decyzji prezesa UOKiK ?

#249 BGC1964

BGC1964
  • SK1964

Napisano 15 styczeń 2019 - 21:49

Gdzie najlepiej założyć konto oszczędnościowe?

#250 Pasta

Pasta
  • SK1964

Napisano 16 styczeń 2019 - 15:40

Gdzie najlepiej założyć konto oszczędnościowe?


Hajs w wersalce się trzyma, tylko i wyłącznie.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych