Skocz do zawartości


Zdjęcie

Katowice - Nasze Miasto


3836 odpowiedzi w tym temacie

#1276 Bojar

Bojar
  • SK1964

Napisano 15 grudzień 2017 - 20:09

Nie kumam w sumie czemu to was tak rusza.

Kurwa jakby świat się walił, bo się koncek plaku będzie nazywał imieniem tragicznie zmarlej Pary Prezydeckiej. Co w tym złego? 

Wyjebali komucha - super. Ale czy to ma takie znaczenie, że plac się będzie nazywał Kaczyńskich, Chopina, Mieszka I czy Leppera?

 

I tak każdy się ustawia "pod Galerią od strony 3 maja", a nie na "Placu jakiś tam"


  • Krzyś lubi to

Wszyscy jedziemy na wózku wspólnym, reprezentujemy GieKSe to powód do dumy!


#1277 Jacas

Jacas
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 15 grudzień 2017 - 20:23

Nie kumam w sumie czemu to was tak rusza.

Kurwa jakby świat się walił, bo się koncek plaku będzie nazywał imieniem tragicznie zmarlej Pary Prezydeckiej. Co w tym złego? 

Wyjebali komucha - super. Ale czy to ma takie znaczenie, że plac się będzie nazywał Kaczyńskich, Chopina, Mieszka I czy Leppera?

 

I tak każdy się ustawia "pod Galerią od strony 3 maja", a nie na "Placu jakiś tam"

 

Bo przez 27 lat mojego zycia nikt sie nie upomnial ze to byl komuch i nikomu to nie przeszkadzało

a teraz pewien pojeb doszedl do wladzy i pod oslona nocy, zmiany premiera i innych teatrzykow zmienia wszystko co sie da pod swoje "widzi mi sie"

 

Jeszcze gdyby Kaczynski cokolwiek zrobil dla Katowic, ale przypomne ze zawsze byl przeciwko kopalniom i Śląskowi, wiec za co mu sie kurwa ten plac nalezy?
A tak pokurcz ktory zamyka stadiony, probuje sie podlizac panu (TFU!) prezesowi, bo zblizaja sie wybory samorzadowe

 

Serio tego nie widzisz?


Użytkownik Jacas edytował ten post 15 grudzień 2017 - 20:25

  • tommywie, Silence i Łysy lubią to

#1278 mały

mały
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 grudzień 2017 - 20:33

Nie kumam w sumie czemu to was tak rusza.

Kurwa jakby świat się walił, bo się koncek plaku będzie nazywał imieniem tragicznie zmarlej Pary Prezydeckiej. Co w tym złego? 

Wyjebali komucha - super. Ale czy to ma takie znaczenie, że plac się będzie nazywał Kaczyńskich, Chopina, Mieszka I czy Leppera?

 

I tak każdy się ustawia "pod Galerią od strony 3 maja", a nie na "Placu jakiś tam"

Szczerze? 3/4 młodzieży nie wie kim był Szewczyk.



#1279 KarolZawodzie1989

KarolZawodzie1989
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 grudzień 2017 - 20:39

Dokładnie mieli czas,mogli zrobić jakąś ankietę,cokolwiek by ludzie mogli Sami tą nazwę wybrać

#1280 mily

mily
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 grudzień 2017 - 21:39

Szewczyka ok niech zmienią jestem za jak miał jakieś powiązania z czerwonymi ale plac uczęszczany przez tysiące ludzi w centrum aglomeracji niech najlepiej nazywa się neutralnie bez nazwisk że tak to nazwę żeby nie wzbudzać emocji jak pisałem nie chodzi mi o to że mam coś do Kaczyńskiego... ale ale po latach wyjdzie jakiś syf i będzie niesmak nazwa neutralna jak śląski, katowicki wydaje mi się ok no i tak jak piszecie zmiany nazw ulic itp odbywały sie na zasadzie konsultacji społecznych


Użytkownik mily edytował ten post 15 grudzień 2017 - 21:40


#1281 Homer

Homer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 grudzień 2017 - 22:20

Jak już musieli to mogli zmienić z Wilhelma na Romana Szewczyka co to u nas grał.



#1282 Jacenty

Jacenty
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 grudzień 2017 - 00:20

A co zrobił Sienkiewicz dla Katowic? Mickiewicz? Kopernik? Itd itd itd

#1283 Przemosz

Przemosz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 grudzień 2017 - 08:19

No kurwa, nie ma to jak porównywać Kaczyńskiego do Mickiewicza albo Kopernika...
Zresztą dla samego upamiętnienia Kaczyńskiego niczym dobrym się to nie skończy, bo idę o zakład że tabliczka z nazwą będzie kradziona,albo obrzucona jajami średnio 3 razy na tydzień.

#1284 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 16 grudzień 2017 - 14:38

Dlatego jesteś przeciwnikiem ulicy GKS Katowice, bo będzie tabliczka niszczona.

Przyjaźń jest wszystkim!


#1285 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 16 grudzień 2017 - 14:55

Niektóre "argumenty" przeciw są naprawdę mocne.
Bóg, Honor, Ojczyzna.

#1286 Przemosz

Przemosz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 grudzień 2017 - 15:27

Dlatego jesteś przeciwnikiem ulicy GKS Katowice, bo będzie tabliczka niszczona.

 

Nie napisałem że jestem przeciwnikiem Placu Kaczyńskich BO będzie niszczona, tylko że więcej będzie z tego jadu i zawiści w tym podzielonym społeczeństwie niż upamiętnienia, a przez pierwszych kilka miesięcy w mediach może być z tego zrobione istne show, co się z tymi tabliczkami będzie działo.

Mówiąc szczerze nie jest to dla mnie bardzo istotne czy ten Plac będzie nazywał się tak czy siak, tylko zwracam uwagę w jaki sposób ta zmiana miała zostać wprowadzona, czyli po kryjomu, bez jakichkolwiek konsultacji.

 

Niektóre "argumenty" przeciw są naprawdę mocne.

 

A jakie są "argumenty" za? Oprócz śmierci tragicznej oczywiście...



#1287 Buziol

Buziol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBederowiec

Napisano 16 grudzień 2017 - 15:42

Bo przez 27 lat mojego zycia nikt sie nie upomnial ze to byl komuch i nikomu to nie przeszkadzało

a teraz pewien pojeb doszedl do wladzy i pod oslona nocy, zmiany premiera i innych teatrzykow zmienia wszystko co sie da pod swoje "widzi mi sie"

 

Jeszcze gdyby Kaczynski cokolwiek zrobil dla Katowic, ale przypomne ze zawsze byl przeciwko kopalniom i Śląskowi, wiec za co mu sie kurwa ten plac nalezy?

Ja tam sympatykiem PiSu nie jestem ale co trzeba im oddać to jako pierwsi po 1989r. realnie coś robią. Mają swój program i go realizują. Nigdy nie słyszałem aby Kaczyński był przeciw Śląskowi, mógłbyś podac jakieś źródło?

 

 

A jedyne co możesz zrobić zamiast jęczęć, to iść na wybory i głosowac na kogoś innego. Wtedy odsuniesz ich od władzy.

 

W  Polsce i tak jest kiepski jak barszcz system (a wprowadizła go konstytucja z 1997r.). Niby rządzi premier, ale prezydent może go szchować i wetować ustawy. To powoduje, że przeprowadzić jakąkolwiek zmianę jest szalenie trudno. Wszystkie rowinięte kraje mają albo system prezydencki (Francja, USA), albo parlamentarny (Wielka Brytania, Niemcy). W Polsce prezydenta powinien wybierać parlament i nie powinien mieć on prawa weta.


Użytkownik Buziol edytował ten post 16 grudzień 2017 - 15:48


#1288 tommywie

tommywie
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 grudzień 2017 - 15:53

Niby rządzi premier, ale prezydent może go szchować i wetować ustawy.

 

co z tego, skoro to weto i tak mogą przegłosować, więc to jest szachowanie w teorii jedynie...

 

Ja tam sympatykiem PiSu nie jestem ale co trzeba im oddać to jako pierwsi po 1989r. realnie coś robią. Mają swój program i go realizują.

 

noo, najlepiej im idzie pranie mózgu przez swoją tubę propagandową nr 1 i 2...

 

Nigdy nie słyszałem aby Kaczyński był przeciw Śląskowi, mógłbyś podac jakieś źródło?

 

oczywiście to ten żyjący, ale np. za nazwanie Ślązaków V kolumną, powinni każdego kaczyńskiego na butach stąd wyprowadzać 



#1289 Buziol

Buziol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBederowiec

Napisano 16 grudzień 2017 - 16:00

co z tego, skoro to weto i tak mogą przegłosować, więc to jest szachowanie w teorii jedynie...

 

 

 

 

noo, najlepiej im idzie pranie mózgu przez swoją tubę propagandową nr 1 i 2...

 

 

 

 

oczywiście to ten żyjący, ale np. za nazwanie Ślązaków V kolumną, powinni każdego kaczyńskiego na butach stąd wyprowadzać 

 

Jasne ale większością 60%. To jest bzdura jak nic, mam większość ale prezydent może mi zablokować prawie każdą (z wyjątkiem budżetu i zmian konstytucji) ustawę. To kto jest rozliczany z rządzenia? Premier czy prezydent? Powinien być jeden ośrodek decyzyjny. A co do systemu obecnego to jesteś w stanie wymienić jakiekolwiek merytoryczne zalety takiego rozwiązania(czyli istnienia weta)? Jak tak, to dawaj. A te słowa Kaczora jakoś mi umknęły, jasne są jak najbardziej naganne i dodatkowo pokazują, że nie ma on bladego pojęcia o Ślązakach i pierdoli na zasadzie "nie znam się, to się wypowiem".


Użytkownik Buziol edytował ten post 16 grudzień 2017 - 16:08


#1290 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 16 grudzień 2017 - 17:43

Kaczor to mówił o ras, a nie o Slazakach w ogólności.

#1291 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 16 grudzień 2017 - 19:08

Ale chyba to był Jarosław?

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#1292 tommywie

tommywie
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 grudzień 2017 - 19:08

Ale chyba to był Jarosław?

 

napisałem, że to ten żyjący  :huh:  



#1293 Fuhrer

Fuhrer
  • SK1964

Napisano 16 grudzień 2017 - 19:30

Ja tam sympatykiem PiSu nie jestem ale co trzeba im oddać to jako pierwsi po 1989r. realnie coś robią

 

Bardzo zabawne. Są już dwa lata u władzy i widać wyraźnie, że oni nie mają nawet żadnej koncepcji reformy Polski. System emerytalny leży, system podatkowy to dramat, zadłużenie państwa rośnie najszybciej od 1989 r., a przyrost zadłużenia jest jednym z najwyższych w UE. W ciągu tych dwóch lat, mamy natomiast festiwal przejmowania  wszystkiego co się da przez ,,swoich ludzi", od firm, poprzez stadniny koni, a kończąc na sądach. No faktycznie jako ,,pierwsi po 1989r. realnie coś robią".


  • tommywie lubi to

#1294 Buziol

Buziol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBederowiec

Napisano 16 grudzień 2017 - 19:37

Bardzo zabawne. Są już dwa lata u władzy i widać wyraźnie, że oni nie mają nawet żadnej koncepcji reformy Polski. System emerytalny leży, system podatkowy to dramat, zadłużenie państwa rośnie najszybciej od 1989 r., a przyrost zadłużenia jest jednym z najwyższych w UE. W ciągu tych dwóch lat, mamy natomiast festiwal przejmowania  wszystkiego co się da przez ,,swoich ludzi", od firm, poprzez stadniny koni, a kończąc na sądach. No faktycznie jako ,,pierwsi po 1989r. realnie coś robią".

Nigdzie nie napisałem, że to co robią jest dobre. Realizowanie własnego programu może doprowadzić kraj do ruiny lub na skraj przepaści. Jeszcze bardziej zabawne jest jednak to, że żadna partia po 1989r. nie miała i nie ma realnej koncepcji na Polskę.



#1295 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 19 grudzień 2017 - 02:04

Szczerze? 3/4 młodzieży nie wie kim był Szewczyk.

Piłkarzem GKS K-ce i Reprezentacji Polski.



#1296 Zbig

Zbig
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 grudzień 2017 - 23:50

Nigdzie nie napisałem, że to co robią jest dobre. Realizowanie własnego programu może doprowadzić kraj do ruiny lub na skraj przepaści. Jeszcze bardziej zabawne jest jednak to, że żadna partia po 1989r. nie miała i nie ma realnej koncepcji na Polskę.

Bo żadna partia dotąd nie miała większości w sejmie. To jak miała prowadzić swoją politykę, zawsze była uzależniona od koalicjanta

#1297 Jacenty

Jacenty
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 grudzień 2017 - 07:42

PSL faktycznie ostro się stawiał. Mocny koalicjant.
  • Bartek84 lubi to

#1298 Tankofermentor

Tankofermentor
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 grudzień 2017 - 13:09

Niezła akcja w GK.

Teraz sobie wyobraźcie co by się działo gdyby był drobny pożar, zadymienie albo cokolwiek co wymaga szybkiej ewakuacji zwłaszcza z parkingu podziemnego.

 

http://katowicedzis....ziemnej-pulapce


Użytkownik Tankofermentor edytował ten post 22 grudzień 2017 - 13:09


#1299 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 22 grudzień 2017 - 13:39

Nic by nie było, byłaby ewakuacja normalna i tyle. Nadano by komunikat o ewakuacji i by ludzie wyszli. Przecież nikt by autem nie wyjeżdzał.Oczywiście znalazłoby się paru, którzy by narzekali, że oni auto tam mają itd. ale od tego jest ochrona i pracownicy by z takimi porozmawiać i uświadomić jak poważna jest sytuacja.



#1300 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 22 grudzień 2017 - 13:47

takich mamy przejebanych planistow w miescie, ze do galerii handlowych sa dojazdy 1 pasem.

Wyjazd z SCC w kierunku Tauzena to samo. 1 pas, tory i przejscie.

 

W normalnym kraju, gdzie nie projektuje tego popierdoleniec byloby tak zrobione, ze jest przejscie i tory, nastepnie jest pas wjazdu miedzy 2 pasami ruchu, a torami i nastepuje plynne wlaczenie sie do ruchu na pasie wjazdowym.

U nas kurwa moze tam stac 1 auto, a drugie jak wjedzie, to bedzie stalo na torach.

 

Dojazd do GK jest 1 pasem, wyjazd jest 1 pasem ze skrzyzowaniami co 50 metrow. Nie ma chuja, zeby nie bylo korkow. Wybudowano centrum handlowe, ale kazdy ma dojazd w pizdzie. Tak samo bedzie zapewne ze stadionem, jezeli go kiedykolwiek postawia.

 

Rozumiem wszystkie problemy, ale jakbym mial wybrac jeden szczyt zjebania, to wlasnie ten brak wyjazdu osobnym pasem przy scc wygrywa wszystkie nagrody debilizmu dekady. Tym bardziej, ze tam jest miejsce na to!


Użytkownik Mayek edytował ten post 22 grudzień 2017 - 13:47





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych