Skocz do zawartości


Zdjęcie

Katowice - Nasze Miasto


3837 odpowiedzi w tym temacie

#3776 Sonny

Sonny
  • SK1964

Napisano 08 kwiecień 2024 - 07:19

Na razie są wyniki z trzech okręgów. Widzę, że w Śródmieściu KO rozjebało system.

 

Wyniki z 2 okręgu wyborczego:

 

PiS - 22,86%

Konfederacja - 6,36%

KO - 30,58%

Forum Samorządowe - 33,72%

Gaia System - 1,06%

Katowice 2050 - 5,42%

 

Wyniki z 3 okręgu wyborczego:

 

PiS - 17,51%

Konfederacja - 5,45%

KO - 47,63%

Forum Samorządowe - 20,89%

Gaia System - 1,90%

Katowice 2050 - 6,63%

 

Wyniki z 5 okręgu wyborczego:

 

PiS - 18,94%

Konfederacja - 5,62%

KO - 34,29%

Forum Samorządowe - 33,96%

Gaia System - 1,64%

Katowice 2050 - 5,55%

 

Edit:

 

Wyniki z 1 okręgu wyborczego:

 

PiS - 17,23%

Konfederacja - 4,88%

KO - 44,91%

Forum Samorządowe - 25,59%

Gaia System - 1,02%

Katowice 2050 - 6,36%

 

Wyniki z 4 okręgu wyborczego:

 

PiS - 18,18%

Konfederacja - 4,45%

KO - 33,98%

Forum Samorządowe - 38,75%

Gaia System - 1,26%

Katowice 2050 - 3,39%

 

6167dfe19f700c71.jpg


Użytkownik Sonny edytował ten post 08 kwiecień 2024 - 07:53


#3777 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 08 kwiecień 2024 - 07:35

Jestem w szoku, że platfusy będą miały więcej radnych niż FS 😱
Czy tych ludzi już całkiem pojebało?
  • tomzkat lubi to

#3778 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 08 kwiecień 2024 - 07:45

KO - 14

FS - 9

PiS - 5



#3779 BGC1964

BGC1964
  • SK1964

Napisano 08 kwiecień 2024 - 08:43

O kurwa

#3780 siwyok

siwyok
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 kwiecień 2024 - 08:58

Największy żal do krupy i jego poprzednika uszoka to niewybudowanie kilka lat temu żółtej bryły na 25tys. Dla mnie taki Krupa to drugi Trzaskowski, wielbiciel ekoterorrystow i pedałów.

#3781 Jah

Jah
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHyvinkää

Napisano 08 kwiecień 2024 - 09:04

Ludzie są popierdoleni. Mają tak sprane mózgi już, że głosują już nawet bez znajomości poglądów czy programu danego kandydata, a często nawet na swoich własnych oprawców.

 

Startowała teraz w Katowicach jakaś laska co się lansowała z naszymi barwami w kampanii. Chciała walczyć z problemem niskiej dostępności mieszkań dla młodych ludzi. Zapytałem ją czy wie jakie są główne przyczyny braku dostępności mieszkań. Nie bardzo wiedziała. Napisałem jej, że to polityka klimatyczna, przyjazd przesiedleńców ekonomicznych z Ukrainy i kredyt 2% i zaraz 0%. Czyli wszystkie rzeczy które popiera (czy przyczynił się) Hołownia i P2050, z którego list laska startowała. Czyli ona będzie kurwa gasić pożar do którego jej ugrupowanie się jawnie przyczyniło. To jest cała polska polityka w pigułce.

 

W różnych miejscach Polski widziałem pewnie ponad tysiąc plakatów. Z tej liczby to może dziesięć osób miało swoje postulaty wypisane czy program. Cała reszta to wyłącznie morda + głosuj na mnie, bo tak + logo partii czy komitetu. Ci ludzie nawet pozorów nie potrafią zachować, że to na poważnie.

 

Nie ma ratunku dla tego kraju już. Wyłącznie rewolucja tu może pomóc, a jak komuś się nie chce czekać (lub nie wierzy, że nastanie) to zalecam wyjazd z Polski. Jest jeszcze kilka normalnych miejsc na świecie.


cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów


#3782 Jah

Jah
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHyvinkää

Napisano 08 kwiecień 2024 - 09:28

Ponad połowa rolników zagłosowała na Prawo i Sprawiedliwość, a całe PiS głosowało za zielonym ładem, pakietem klimatycznym, transformacją energetyczną, piątką Kaczyńskiego i bezcłowym handlem z Ukrainą.

 

Wszystko w temacie wyborów powszechnych w Polsce :)


  • Fuhrer, Edy i paulek lubią to

cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów


#3783 butcher

butcher
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 kwiecień 2024 - 09:31

Ło ciul. No to ciekawe co to dla nas oznacza w kontekście budżetów i innych głosowań o klubie... Jest tam ktoś, kto chociaż wie gdzie Bukowa leży w tym KO?
Tylko pewnie nawet jak wie, to wódz może zadecydować inaczej i ciul.

#3784 Sonny

Sonny
  • SK1964

Napisano 08 kwiecień 2024 - 09:33

Jeśli chodzi o osoby z Forum, które uzyskały mandat to: Krupa (tu chyba wskoczy Kamiński), Pieczyński (Andrut), Mańdok Barbara, Ryś Maria, Skowron, Pronobis, Kraus, Biskupski, Stępień.

 

Z tych co byli w poprzedniej kadencji to: Kamiński, Pieczyński, Mańdok, Skowron, Pronobis, Kraus, Biskupski, Stępień.

 

Z tych co byli, a nie dostali się to: Siejna, Łyczko, Szpyrka i Zawadzki.



#3785 onenine64

onenine64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 kwiecień 2024 - 09:54

Jest jeszcze kilka normalnych miejsc na świecie.

 

Coś polecasz?



#3786 Jah

Jah
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHyvinkää

Napisano 08 kwiecień 2024 - 09:58

Azja, Karaiby, ZEA


Użytkownik Jah edytował ten post 08 kwiecień 2024 - 09:59

cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów


#3787 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 08 kwiecień 2024 - 09:59

zeby daleko nie szukac jak pojebana jest demokracja, to 12 tysiecy ludzi w Chorzowie zaglosowalo na Kotale, ktory rozpierdolil cale miasto i zdegradowal je do roli sypialni, co ulatwilo Katowicom wystrzelic. To by sie moze i tak stalo, ale jawna chujopolityka przyspieszyla upadek np. klubow nocnych czy knajpek, a przeciagajace sie remonty spowodowalo bankructwo kilku mniejszych biznesow. 

 

12 tysiecy zjebow w calym miescie zaglosowalo na typa, ktory nic nie zrobil przez 3 kadencje. Demokracja to rzady zjebow.

 

edit


Użytkownik Mayek edytował ten post 08 kwiecień 2024 - 11:03


#3788 BGC1964

BGC1964
  • SK1964

Napisano 08 kwiecień 2024 - 10:45

A czasem w po nie ma więcej naszych niż w pisie?

#3789 Jah

Jah
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHyvinkää

Napisano 08 kwiecień 2024 - 12:26

Jeśli ktoś chce ponarzekać na wyniki wyborów w Katowicach to polecam spojrzeć sobie na Wrocław, gdzie w drugiej turze wyborów prezydenckich będą:

 

Pro-ukraiński obecny prezydent, kryptogej, oraz beneficjent przeróżnych układów mafijnych Sutryk

 

oraz

 

Izabela "Polsko goł" Bodnar, która Polką pewnie jest tylko z nazwy, podobnie jak Ukrainiec Adam Bodnar

 

Tam to jest dopiero meksyk. Sutryk robi wały budżetowe w biały dzień, a ta Bodnar to IQ mniejsze od chomika, co zresztą widać po sławetnym filmiku z "Polsko goł". Duże miasto niby, ludzie wykształceni niby, a wybierają sobie pomiędzy dżumą i cholerą.

 

Krupa i jego dwór naprawdę wypadają profesjonalnie przy tych powyżej.

 

 

kxkmzE2.jpg


cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów


#3790 mały

mały
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 kwiecień 2024 - 12:34

Mysłowice podobnie,lata mieli kogoś z PO u władzy i chuja robił,psy dosłownie dupami szczekały. Przyszedł gość, co porozbijał układy coś się zaczęło dziać i co? I w drugiej turze będzie walczył z babą z PO. Dramat.
  • paulek lubi to

#3791 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 08 kwiecień 2024 - 12:46

bo wielu ludziom platforma skutecznie wmowila, za co naleza jej sie brawa, ze jak chcesz byc elita, inteligencja, klasa srednia itd, to nie mozesz glosowac na partie wiesniakow i ludzi z podstawowym wyksztalceniem, czyli pis. I teraz ludzie glosuja na PO, przeswiadczeni o wlasnej zajebistosci, jakoby mieli nalezec do jakiegos elitarnego, ale zarazem masowego, klanu inteligencji i lepszych ludzi. I lampka im sie nie zapala na temat wlasnej oceny :))) Po prostu glos na PO=wybrancy boga. 


Użytkownik Mayek edytował ten post 08 kwiecień 2024 - 12:50


#3792 Stęga

Stęga
  • SK1964
  • LokalizacjaPiotrowice

Napisano 08 kwiecień 2024 - 13:04

ale że ludzie się pozbyli Radnego Zawadzkiego z rady miasta? cóż za zaskoczenie  :lol:


  • KRIS_BEMA lubi to

#3793 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 08 kwiecień 2024 - 14:45

Azja, Karaiby, ZEA

 

Najlepiej Haiti :)



#3794 jaworfans

jaworfans
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 kwiecień 2024 - 15:16

W Jaworznie bezpartyjny prezydent który zrobił bardzo wiele dla miasta w drugiej turze zmierzy się z gościem z po który był w top model, zagrał na ratunek 112 i biegał ostatnio z mikrofonem z jednym z lokalnym portali internetowych i gość najprawdopodobniej wygra

#3795 jaworfans

jaworfans
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 kwiecień 2024 - 15:16

W Jaworznie bezpartyjny prezydent który zrobił bardzo wiele dla miasta w drugiej turze zmierzy się z gościem z po który był w top model, zagrał na ratunek 112 i biegał ostatnio z mikrofonem z jednym z lokalnym portali internetowych i gość najprawdopodobniej wygra
  • paulek lubi to

#3796 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 08 kwiecień 2024 - 21:24

Ponad połowa rolników zagłosowała na Prawo i Sprawiedliwość, a całe PiS głosowało za zielonym ładem, pakietem klimatycznym, transformacją energetyczną, piątką Kaczyńskiego i bezcłowym handlem z Ukrainą.

Wszystko w temacie wyborów powszechnych w Polsce :)


Z tt

Zwracam honor polskim rolnikom ws. wyników wyborów samorządowych. Dane, które wczoraj obiegły media jakoby rolnicy w większości głosowali na partie mainstreamowe, które były za ZIELONYM ŁADEM i sprowadzaniem barachła z Ukrainy są niekompletne i bez wytłumaczenia kontekstu faktycznie można ulec propagandzie, że polscy rolnicy są chyba jakimiś wariatami z syndromem sztokholmskim. Po moim wczorajszym wpisie ws. tej kwestii odezwało się do mnie prywatnie kilkudziesięciu rolników, którzy wytłumaczyli mi na liczbach jak to wygląda. Sondaż, który daje PiS, KO czy innym Hołowniom większość głosów obejmuje wszystkich mieszkańców wsi czyli ok. 1 mln 300 tys ludzi a z tego czynnych rolników jest ok. 400 tys i to oni w większości protestują. Reszta to mieszkańcy wsi co to uprawiają różne zawody ale nie zajmują się zawodowo lub wyłącznie rolnictwem, ci głosują różnie. Biorąc pod uwagę te argumenty i liczby mój wczorajszy wpis mógł być dla tej grupy zawodowej krzywdzący i przepraszam jeśli kogoś uraziłem. Jednak wynikało to z mojej niepełnej wiedzy na ten temat. Oczywiście jakaś część rolników jest zaczadzona propagandą i głosuje nadal na partie, które chcą ich zniszczyć. Jednak nie są to tak duże liczby jak to było zaprezentowane wczoraj. Z moich bardzo nieprofesjonalnych wyliczeń wynika, że większość polskich rolników głosowało na Konfederacje lub komitety lokalne, często bezpartyjne. Dobrze by było by ktoś kto się zna na statystyce dokonał profesjonalnie takich wyliczeń i pokazał jaka jest prawda. Konkludując: POLSCY ROLNICY w większości nie zwariowali i nie mają syndromu sztokholmskiego a protest rolników należy wspierać. Prośba o udostępnienie by niosło się dalej.✌️🇵🇱🙂
  • Edy lubi to
Bóg, Honor, Ojczyzna.

#3797 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 08 kwiecień 2024 - 21:47

Oczywiscie w to nie wierze, ze nagle rolniczy ruch oporu nie glosuje na mainstream, ale na lokalne partie. Serio bym musial dostac bardzo mocny dowod, zeby uwierzyc, ze ludzie to nie sa takie debile, jakie sa. To co pisalem wyzej. 12 tysiecy zjebow w Chorzowie glosowalo na typa, ktory cale miasto rozpierdolil, ale mam uwierzyc, ze akurat rolnicy sa spadkobiercami elity katyńskiej i glosuja za jakas realna zmiana. Ni chuja.



#3798 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 kwiecień 2024 - 23:43

Ale co ten Kotala rozjebał? Ruch? To chyba dobrze?
Ogólnie to nie wiem co jest złego w tym, że Chorzów ma być taką sypialnią? Ściąganie tam normalnych ludzi choćby tylko na noc to chyba dobry kierunek?
  • paulek i Buziol lubią to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#3799 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 08 kwiecień 2024 - 23:47

Ruch to dobrze, ze rozjebal, ale chodzi o to, ze zdegradowanie miasta do roli sypialni to jest absurd. Przeciagajace sie remonty, brak oferty sportowej, kulturalnej, rozrywkowej. Jak to moze byc tak, ze w miescie sie tylko spi, a jezdzi fajne rzeczy robic w innym? Dosc to dziwne, nie sadzisz? Moze tak to ma byc i moze sa takie miasta, ktore pelnia role spania, ale nie wiem, czy to jest wlasciwy sposob funkcjonowania dla mieszkancow, ze zeby cos zrobic sensownego, to musisz miec auto i czas na dojazdy.



#3800 mily

mily
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 kwiecień 2024 - 01:17

Co do Jaworzna to prezydent jest z klubu Jaworzno Moje Miasto niby bezpartyjny ale popiera dzialania PiS itd jednak oficjalnie w tych wyborach nikt z PiSu nie udzielil mu poparcia. Bedzie druga tura z tym celebryta z PO. Obecny prezydent wiele zrobil dla miasta, dobrze sie zyje miasto sie rozwija ale ludzie postanowili zaglosowac na celebryte z PO. W radzie miasta PO ma juz wiecej mandatow...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych