Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wybory Samorzadowe


1185 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Wybory Samorządowe (226 użytkowników oddało głos)

Kto na Prezydenta Katowic?

  1. MARCIN KRUPA (51 głosów [78.46%])

    Procent z głosów: 78.46%

  2. Głosowano ANDRZEJ SOŚNIERZ (14 głosów [21.54%])

    Procent z głosów: 21.54%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#101 borg

borg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Napisano 25 wrzesień 2014 - 05:21

sluichajcie czerwonego Borga to daleko zajdziemy :chamisko:

 

SK nikogo nie rekomenduje bo nikt nie da gwarancji kasy dla Gieksy i dbania i jej dobro, kazdy musi sam przemyslec. Mam wrazenie ze kazdy naobiecuje ale ciezko stwierdzic, jak to faktycznie bedzie wygladalo.

komuś innemu bym odpisał ale tobie nie warto bo znów będziesz pisał płaczliwe posty o tym jak to się ciebie ludzie czepiają.

zajmij się swoja metropolia lepiej i myśl kogo wybrać by stadion Polonii nie powstał.



#102 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 wrzesień 2014 - 07:19

Biorąc pod uwagę, że Bytomiem rządzi komuna i to komuna te miasto zabiła uważam, że masz większe pole do popisu ;)


  • Mayek lubi to

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#103 borg

borg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Napisano 25 wrzesień 2014 - 13:08

Biorąc pod uwagę, że Bytomiem rządzi komuna i to komuna te miasto zabiła uważam, że masz większe pole do popisu ;)

dobrze panie adwokat.http://www.dziennikz...dnych,id,t.html



#104 hexagon

hexagon
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 wrzesień 2014 - 14:20

to napisz na kogo zaglosowac.bo na razie startuja ci co startuja.i Szczerbowski jest z nich wszystkich najlepsza opcja dla nas.

za niego raczej nie bedziemy musieli sie obawiac o finansowanie GKSu z kasy UM.

Mam duży szacunek dla piszących na tym forum i nie zamierzam prowadzić tu agitacji politycznej w stylu "głosuj na tego i tego". Potrafię sobie wyobrazić jednak uśmiechniętego Millera, który się chwali, że SLD ma prezydenta w mieście wojewódzkim największego okręgu przemysłowego. Potrafię sobie również wyobrazić, jakimi sposobami Miller będzie próbował przyciągnąć do siebie elektorat paligłupa. Na wygranej swojego kandydata w K-ch, postkomuna może zbić OGROMNY kapitał polityczny.


  • mac i franklin lubią to

#105 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 25 wrzesień 2014 - 14:27

dla mnie jeżeli ktokolwiek będzie co najmniej taki dla GieKSy jak był oszuk (w uproszczeniu: nie lubi a daje kase), to choćby był czerwony, biały, żółty czy z Marsa będzie lepszy od sołtysa jako prezydent Katowic. :czytaj:



#106 Branik_GT

Branik_GT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja(G)órny Tauzen

Napisano 25 wrzesień 2014 - 14:29

Szczerbowski zarządzał długo Stadionem Śląskim i obracał się w świecie sportu i wie że sport do dobra inwestycja dla miasta. Mam nadzieję :)



#107 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 25 wrzesień 2014 - 16:02

Wolę uśmiechniętego Millera niż tuska.


Przyjaźń jest wszystkim!


#108 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 25 wrzesień 2014 - 16:08

miller i tusk to jest to samo tylko miller ma na ryju napisane "komunista" a tusk ma serce komunisty a na czole dokleja se "liberal".

Ale juz to wszyscy, ktorzy mieli zauwazyli wiec mozna miedzy nimi postawic znak rownosci,

 

Co do bytomia to tam wszyscy sa czerwoni, nie ma znaczenia czy z sld czy nie. Bytomiem rzadza sami socjalisci.


  • Naujox i franklin lubią to

#109 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 25 wrzesień 2014 - 16:09

Subiektywnie to lepiej mi się żyło w Polsce Milera, niż tuska, ale nie o tym jest ten temat. 

 

Jak ktoś patrzy na partię, to popełnia błąd.

 

Patrzcie na ludzi.


Przyjaźń jest wszystkim!


#110 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 25 wrzesień 2014 - 16:18

Kosa, juz tutaj tlumaczylem, hexagon tez dobrze napisal.

 

Partia jest wazna. Jezeli ktos glosuje na kandydata, ktory nalezy do okreslonej partii to umacnia partie. Jezeli bedziesz mial 100% pewnosci, ze dany kandydat bedzie wspieral Giekse to mozna sie przelamac i nawet na sld zaglosowac ale musi byc pewnosc. Twierdze, ze jak sobie czlowiek sam nie poradzi to zaden polityk niczego nie zmieni i bedzie mozna przebolec to sld, jezeli na pewno Gieksa na tym zyska. Jezeli pewnosci nie ma to nie mozna glosowac na czerwonych.

 

Bardzo cie prosze, zebys takich pogladow nie glosil, ze partia nie ma znaczenia bo ma znaczenie. Glosujac na chopa z partii umacniasz ogolnopolskie struktury partii. Jezeli prezydent bedzie z sld to od razu bedzie silniejsza mlodziezowka z sld. Takie sa fakty, nie polemizuj przeciwko nim. Widac to na przykladzie KNP gdzie wybor Korwina do PE zmobilizowal ludzi, ktorzy maja poglady prawicowe ale nie uwazali, ze warto dzialac!



#111 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 25 wrzesień 2014 - 16:22

Nie ma to znaczenia i nie będę z Tobą polemizował. Ja mam swój świat, który kończy się na Bukowej, a nie na Wiejskiej i jebie mnie młodzieżówka z SLD czy jakieś struktury na kraj. A jak już tak jesteśmy przy walce z lewakami, to jak te Tęczówki i inne robiły cokolwiek w Katowicach to zawsze była GieKSa + ONR + MW (?). A nie żadne KNP czy inne partie.

 

Bo znowu będę musiał wydzielić temat jak z tym Singapurem. 


Użytkownik kosa edytował ten post 25 wrzesień 2014 - 16:23

  • Junior i Benny lubią to

Przyjaźń jest wszystkim!


#112 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 25 wrzesień 2014 - 16:29

po co wydzielac temat skoro to dotyczy caly czas wyborow samorzadowych?

 

Jebie cie bo myslisz bardzo plytko. Gdyby wladza w Katowicach byla inna to juz ten stadion dawno by powstal. Decyzje lokalne maja wplyw na ksztalt polityki ogolnopolskiej , w tym wlasnie finansowania stadionow. Przez to, ze buzek jest europoslem zapewnia kase tym zza miedzy. Ktos moze powiedziec, ze nie ma znaczenia taki jeden buzek ale kurwa niestety ma! Tak samo trzeba sie grubo zastanowic, kogo sie poprze w tych wyborach bo to niesie za soba globalny skutek.

Ja tez patrze na Bukowa, uwierz, ze jebie mnei prosty chodnik na Murckach czy Giszowcu ale to nie znaczy, ze nie istnieja zaleznosci miedzy 1 chopem a cala partia i ogolnopolska polityka.

 

Czemu w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wroclawiu i Gdansku sa dupne stadiony a u nas nie? Wlasnie przez lokalne decyzje.

Mysle, ze na tym skoncze polemike z toba, masz swoj punkt widzenia, ja swoj. Apeluje tylko, zeby uwazac i nie umacniac sld kosztem, w tej chwili (!), obietnic wzgledem Gieksy.



#113 LTS

LTS
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 wrzesień 2014 - 17:09

Z  partii zawsze można wystąpić po wygranych wyborach :)



#114 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 wrzesień 2014 - 17:15

Może niech najpierw kandydaci się określą kto jest za stadion DLA GIEKSY a później rozkminiajmy czy głosować na SLD badź nie bo taka dyskusje to wylewanie dziecka z kąpielą jak na razie tam mało wiemy.

 

Co do KNP słuszna uwaga, kuce więcej stękają w necie, w rzeczywistym świecie działaja tak jak działali - czyli wcale.


  • kosa lubi to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#115 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 25 wrzesień 2014 - 17:22

Bo kuce nie maja kasy z budzetu panstwa i o nich dobrze media nie pisza. Temat rzeka, nie wiem czy ma sens sie ma ten temat rozwodzic. Dla przykladu tok fm nie zaprasza ludzi z knp.
  • franklin lubi to

#116 Benny

Benny
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 wrzesień 2014 - 09:34

Specjalnie czytam ten temat bo wacham się na kogo zagłosować by było Nam lepiej (czyt. GieKSie) a tu kurwa jazda że czerwony koleś itd...

Jeżeli on jako jedyny może Nam pomóc, sam dobrowolnie przychodzi na Bukową i jest Naszym światełkiem w tunelu to ja na bank na niego zagłosuję...

 

Przypominam, iż jest to forum kibiców GieKSy a nie kurwa forum polityczne i tu się rozmawia o dobrze Naszego klubu i jego przyszłości i jeśli jest potrzeba wsparcia kogokolwiek kto może Nam pomóc to wspieramy by żyło Nam się lżej...

 

I pierdolenie że jak wygra ktoś z SLD to wzmocni jego partie to chyba mało co wie o polityce... kurwa to nie wybory do sejmu!!!!!!!!



#117 Edy

Edy
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 wrzesień 2014 - 10:43

Benny! Jeżeli zależy Ci na Gieksie, to nie wolno Ci się wahać. Mianowicie nie wolno Ci głosować na typa, który kierując się przez lata swym partykularnym interesem włodarza Stadionu Śląskiego, poprzez pakowanie nas (wraz ze SMrODEM) na "swój" nieistniejący stadion, faktycznie torpedował, jako pożyteczny idiota, działania nadburmistrza Oszuka w zakresie budowy nowego stadionu na Bukowej.

Głównie przez działania takich pożytecznych idiotów jak Szczerbowski nie powstał zaprojektowany stadion.

To, że Szczerbowski "dobrowolnie" chodzi na mecze Gieksy na Bukową, a wolałby oglądać Gieksę na "swoim" SŚ, nie jest żadnym dowodem na to, że ten koniunkturalny magazynier będzie jakimkolwiek "dobrem" dla Gieksy jako Oszuk-bis. 

I pomyśl także, Benny, o tym, co będzie w przyszłości dobrem dla naszych dzisiejszych młodzików, juniorów... Bo przecież w ich imieniu będziesz głosować na "hamulcowego" idei nowego stadionu Gieksy. 


  • 19mózG64 i JACA lubią to

MCMLXIV  :szpada:


#118 Benny

Benny
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 wrzesień 2014 - 10:54

Edy nie zgodzę się z Tobą...

 

To co on wtedy reprezentował jako szef stadionu śląskiego to dwie odmienne rzeczy. Teraz jako ewentualny przyszły prezydent miasta Katowice nic wspólnego ze stadionem zlokalizowanym w Chorzowie mieć nie ma i mieć nie będzie!!

 

Pamiętaj.


Użytkownik Benny edytował ten post 26 wrzesień 2014 - 10:55


#119 JACA

JACA
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTAUZEN

Napisano 26 wrzesień 2014 - 11:56

Nie rozumiem waszej fascynacji Szczerbowskim. Jako dyrektora SS kojarze go tylko z tym ze chcial nas wdupic na SS a przede wszystkim z tym ze za jego rzadów SS stoi od kilku lat rozjebany i nic tam sie nie dzieje. Albo mam krotka pamiec ale nie potrafie wymienic choc jednego sukcesu Szczerbowskiego jako zarzadcy SS.



#120 Benny

Benny
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 wrzesień 2014 - 12:50

nie mam zamiaru nikogo bronić, nie moja w tym brocha, tym bardziej że jest dla mnie obcym człowiekiem. Poprostu stwierdziłem, że wg mnie on jako jedyny nadaję się z nich wszystkich (patrząc oczywiście na dobro klubu) na Prezydenta.

a jeśli chodzi o wiecznie trwającą modernizacje SŚ to chyba najzwyczajniej w świecie kasa się skończyła po wybudowaniu Narodowego i nie ma za co inwestycji dokończyć, za co nie powinno się akurat obwiniac Dyrektora a Nasze Państwo...

Przecież z własnej kasy nie wyłoży.



#121 Jurek

Jurek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 wrzesień 2014 - 14:46

Benny! Jeżeli zależy Ci na Gieksie, to nie wolno Ci się wahać. Mianowicie nie wolno Ci głosować na typa, który kierując się przez lata swym partykularnym interesem włodarza Stadionu Śląskiego, poprzez pakowanie nas (wraz ze SMrODEM) na "swój" nieistniejący stadion, faktycznie torpedował, jako pożyteczny idiota, działania nadburmistrza Oszuka w zakresie budowy nowego stadionu na Bukowej.

Głównie przez działania takich pożytecznych idiotów jak Szczerbowski nie powstał zaprojektowany stadion.

To, że Szczerbowski "dobrowolnie" chodzi na mecze Gieksy na Bukową, a wolałby oglądać Gieksę na "swoim" SŚ, nie jest żadnym dowodem na to, że ten koniunkturalny magazynier będzie jakimkolwiek "dobrem" dla Gieksy jako Oszuk-bis. 

I pomyśl także, Benny, o tym, co będzie w przyszłości dobrem dla naszych dzisiejszych młodzików, juniorów... Bo przecież w ich imieniu będziesz głosować na "hamulcowego" idei nowego stadionu Gieksy. 

 

straszne bzdury piszesz. Widać że ani typa nie znasz, ani jego działalności. Nie twierdze że to nie wiadomo kto, ale jest to postać w skali miasta jak najbardziej pozytywna. Zawsze wspierał GieKSe, a że jako dyrektor SŚ optował za grą na tym obiekcie nie jest podstawą do stawiania takich zarzutów. Uwierz mi że za ten SŚ to on się już tyle nasłuchał, że drugi raz z podobnym pomysłem nie wyskoczy.

 

@Jaca to samo. Kiedyś była zasada że jak się nie ma na jakiś temat zielonego pojęcia to lepiej siedzieć cicho i udawać głupka niż się odezwać i rozwiać wątpliwości.


  • Pablo NFG, borg i Benny lubią to

#122 Edy

Edy
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 wrzesień 2014 - 16:11

Straszną bzdurą, Jurku, jest pisanie, że Szczerbowski "Zawsze wpierał Gieksę".  

Podaj, na czym  - w wykonaniu Twojego znajomego - polegało wspieranie Gieksy poprzez pakowanie nas (między innymi rączka w rączkę z Nagirkiem) na Śląski?

Bo to, że się on musiał - jak piszesz - aż tyle się nasłuchać, by zrozumieć bezsensowność swych wieloletnich działań, dowodzi dodatkowo tego, że jest tępakiem. Tylko nie należy być jego znajomym, by to stwierdzić. 

Przy czym bycie umysłowym tępakiem wcale nie wyklucza bycia świetnym prezydentem (oczywiście w opinii znajomych tępaka). Trudno mi jednak wyobrazić sobie, że najlepszym prezydentem dla Gieksy miałby być tępak.


MCMLXIV  :szpada:


#123 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 26 wrzesień 2014 - 16:30

poziom forum dno. Jurek wyskoczyl na innych Gieksiarzy, zeby bronic Szczerbowskiego. Z postu mozna z wysokim prawdopodobienstwem przypuszczac, ze nie jest to dla Jurka obca osoba. Moge sie mylic ale kurwa, tak bezczelnie zjebac kolegow po szalu z powodu obcego chopa? Nie sadze. Jurek, zaprezentowales dno, nie da sie normalnie rozmawiac i omawiac kandydatow jak przyjdzie jakis burak i zjebie innego GIEKSIARZA.



#124 koleś

koleś
  • SK1964

Napisano 26 wrzesień 2014 - 16:42

Nie wiem gdzie w poście Jurka była jakaś mega zjeba, raczej normalna odpowiedź. Mayek nie bądź znowu taki wrażliwy, to do Ciebie niepodobne.



#125 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 26 wrzesień 2014 - 16:47

Nie wiem gdzie w poście Jurka była jakaś mega zjeba, raczej normalna odpowiedź. Mayek nie bądź znowu taki wrażliwy, to do Ciebie niepodobne.

 

@Jaca to samo. Kiedyś była zasada że jak się nie ma na jakiś temat zielonego pojęcia to lepiej siedzieć cicho i udawać głupka niż się odezwać i rozwiać wątpliwości.

 

 

tu kurwa!






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych