Jump to content


Photo

Wybory Samorzadowe


1185 replies to this topic

Poll: Wybory Samorządowe (226 member(s) have cast votes)

Kto na Prezydenta Katowic?

  1. MARCIN KRUPA (51 votes [78.46%])

    Percentage of vote: 78.46%

  2. Voted ANDRZEJ SOŚNIERZ (14 votes [21.54%])

    Percentage of vote: 21.54%

Vote Guests cannot vote

#151 w3g

w3g
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 01 October 2014 - 21:44

Znany komentator piłkarski chce zostać radnym

 

 

O miejsce w Radzie Miasta Katowice będzie ubiegał się dziennikarz Orange Sport Rafał Kędzior.

Kędzior komentuje na antenie stacji mecze pierwszej ligi piłkarskiej, czy fustalu. W wyborach będzie startował z listy Forum Samorządowego. - Nie będę udawał, że jestem ekspertem od pomocy społecznej, ochrony środowiska, czy komunikacji miejskiej, ale jako wieloletni mieszkaniec Katowic mam wyrobioną opinię na temat funkcjonowania tych obszarów w naszym mieście. Najbliższy mojemu sercu jest sport i rekreacja, więc w tych aspektach mógłbym wykazywać się największą aktywnością - mówi.

 

Kędzior, który często komentuje mecze GKS-u Katowice, podkreśla, że chciałby, aby na Bukowej powstał nowy stadion. - W Katowicach musi powstać stadion piłkarski dla GKS-u z prawdziwego zdarzenia, ale nie zapominam o innych klubach sportowych, dyscyplinach i przede wszystkim o dzieciach i młodzieży uprawiającej sport. Moim zdaniem, rola miasta powinna polegać nie tylko na dotowaniu sportu, ale także na tym, aby było ono swoistym katalizatorem między światem biznesu i sportu - mówi.

Przypomnijmy, że w radnym obecnej kadencji jest Andrzej Zydorowicz, który przez wiele lat pracował jako komentator sportowy TVP.

 

Źródło: gw.


  • 19mózG64 likes this
GKS KATOWICE

#152 borg

borg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Posted 02 October 2014 - 14:10

Krupa oficjalnie kandydatem na prezydenta miasta.

mówił i obiecywał chyba wszystko.jedyne o czym nie wspomniał to o sporcie w Katowicach.zero o GKS.



#153 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Posted 02 October 2014 - 16:47

ja tam zdziwiony nie jestem.



#154 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Posted 02 October 2014 - 16:50

A żona?



#155 Benny

Benny
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 02 October 2014 - 16:51

www.marekszczerbowski.pl/program

 

u innych kandydatów programów nie znalazłem.

 

p.s on widze głośno mówi o sporcie i budowie stadionu, z resztą kiedyś był prezesem Kolejarza Katowice więc wie z czym co się je (przynajmniej w jakimś stopniu), poza tym z tego co mówią oficjalnie czynnie uprawia sporty i jest to jego duża pasja.



#156 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 02 October 2014 - 17:08

juz po 1 punkcie widze, ze to ciul. Gwarancja mieszkania i pracy. To juz taki ustroj byl i sie nie sprwadzil. Ale to jest SLD to co sie dziwic. Mowilem kurwa, ze taki koles jak ma na czole napisane SLD, to bedzie taki program mial to byla godka, ze partia nie ma znaczenia a juz pierwszy punkt programu mowi o tym, ze student ma byc lepszy niz ktos inny i ma dostac mieszkanie. Kosztem kogo? Oczywiscie innych ludzi.

 

Kto ma olej w glowie wie, ze takie cos to jest zwykle pierdolenie i prowadzi do tego, ze jedni robia sciepe na innych. Bedzie tak samo jak z programem rzadowym, na ktorym zarabiaja developerzy i mlodzi ludzie, ktorzy maja dzianych starych i kupuja mieszkania pod sprzedaz.

Idz pan w chuj z SLD.


  • Edy likes this

#157 Benny

Benny
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 02 October 2014 - 17:08

www.jestemstad.pl/materialy/wywiady/Aleksander_Uszok_wywiad.pdf

 

Chłopu bliżej do Niemców niż do Polaków, tak odczuwam po przeczytaniu tego wywiadu...

a to jest rodzynek: Polska jest dla mnie... ----> Państwem w którym mieszkam ...

 

No bez jaj Panowie...

 

Arkadiusz Godlewski zaś w wywiadzie powiedział że program będzie gotowy gdzieś w połowie października. No bez kitu, chłop który jest już tyle czasu radnym jeszcze kurwa nie ma chocby zarysowanego planu?? Następny se kpiny urządza. szkoda głosu. Jak on tak ma zamiar podchodzić do prezydentury to żal mi tych którzy chcą na tego amatora zagłosować...


Edited by Benny, 02 October 2014 - 17:22.

  • Edy likes this

#158 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 02 October 2014 - 17:10

Proszę Cię. Kiedy to Platforma miała jakiś program ?  :lol:  Jest tylko walenie w chuja, słabiej czy mocniej, w zależności od nastrojów społecznych i sondaży.


  • Benny likes this

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#159 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 02 October 2014 - 17:13

nie dziala ten link, wez popraw bo jestem ciekawy. Przestalem ufac RAŚ jakis czas temu, dla mnie trzeba te glosy przerzucic na KNP bo RAŚ nigdy nic nie zrobi, temat autonomii juz upadl i nie ma to zadnego sensu a ciule z RAŚ dalej to samo. Ja tam Polski nie kocham, ale jak przyjda ruskie to ide w nich napierdalac a RASiowcy beda spierdalali do Niemiec wiec niestety, mojego glosu juz nie maja a i znajomi juz maja dosc. Tym Uszokiem to juz przegieli.



#160 Benny

Benny
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 02 October 2014 - 17:14

Czyli Mayek dla Ciebie każdy jest ciul co przyłazi na Bukową od tak?? nosz kurwa z kim ja gadam...

 

I jeszcze jedno gdzie tam jest napisane to co mówisz?? jaka kurwa gwarancja?? Możliwość jeśli spełnisz warunki...

 

Tu raczej chodzi o to by się miasto nie wyludniało, więc nie widze nic w tym sprośnego...

 

A jeśli coś Ci nie pasi to idź na studia jeszcze raz i się ubiegaj a nóż Ci się uda...

 

To jest nie głupie, tym bardziej że ilość ludzi na uczelniach drastycznie spada



#161 Benny

Benny
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 02 October 2014 - 17:15

Mayek to przepisz ten link. coś mam z kopiowaniem i sam go przepisywałem


Edited by Benny, 02 October 2014 - 17:15.


#162 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 02 October 2014 - 17:23

to jest glupie bo nie ma kto za to placic. Jezeli wladze obieca cos Kowalskiemu to MUSI zabrac to Nowakowi. To jest kurwa tak oczywiste, ze jak tego nie rozumiesz to wyobraz sobie to na takim przykladzie, ze matka zarabia 1000zl i moze za to kupic 2 jablka (po odliczeniu innych wydatkow). Jezeli bedzie premiowala jakakolwiek grupe spoleczna czyli w tym przypadku jedno ze swoich dzieci to zamiast oboje dzieci dostac po 1 jablku to 1 dostanie 2 a drugie NIC. Bo nagle kurwa nie wyczaruje 4 jablek z dupy. Tak samo jest z budzetem miasta czy panstwa. Jezeli masz komus DAĆ mieszkanie, DAĆ preferencyjne warunki to ktos za to musi zaplacic albo ktos musi stracic. Skad te mieszkania sei wezma? Kto za nie zaplaci, kto wybuduje. Jezeli miasto ma jakis zasob mieszkan to zamiast je sprywatyzowac to je rozda czyli tez straci. Kurwa. Jak tego mozna nie rozumiec?


Edited by Mayek, 02 October 2014 - 17:23.

  • 19mózG64 likes this

#163 Benny

Benny
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 02 October 2014 - 17:25

nie dziala ten link, wez popraw bo jestem ciekawy. Przestalem ufac RAŚ jakis czas temu, dla mnie trzeba te glosy przerzucic na KNP bo RAŚ nigdy nic nie zrobi, temat autonomii juz upadl i nie ma to zadnego sensu a ciule z RAŚ dalej to samo. Ja tam Polski nie kocham, ale jak przyjda ruskie to ide w nich napierdalac a RASiowcy beda spierdalali do Niemiec wiec niestety, mojego glosu juz nie maja a i znajomi juz maja dosc. Tym Uszokiem to juz przegieli.

 

że Polski nie kochasz to troche dziwne. to że w Polsce w chuj skurwysynów to inna sprawa, ale co winna za to Polska że lud tutaj to banda kretynów, która na obczyźnie się podpierdala nawzajem a rząd to chujograjcy czerpiący kase za nic...


Edited by Benny, 02 October 2014 - 17:28.


#164 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 02 October 2014 - 17:28

http://www.jestemsta...szok_wywiad.pdf



#165 Benny

Benny
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 02 October 2014 - 17:30

no ja mam coś pojebanego, bo mi nie chce wklejać linków.



#166 Benny

Benny
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 02 October 2014 - 17:33

to jest glupie bo nie ma kto za to placic. Jezeli wladze obieca cos Kowalskiemu to MUSI zabrac to Nowakowi. To jest kurwa tak oczywiste, ze jak tego nie rozumiesz to wyobraz sobie to na takim przykladzie, ze matka zarabia 1000zl i moze za to kupic 2 jablka (po odliczeniu innych wydatkow). Jezeli bedzie premiowala jakakolwiek grupe spoleczna czyli w tym przypadku jedno ze swoich dzieci to zamiast oboje dzieci dostac po 1 jablku to 1 dostanie 2 a drugie NIC. Bo nagle kurwa nie wyczaruje 4 jablek z dupy. Tak samo jest z budzetem miasta czy panstwa. Jezeli masz komus DAĆ mieszkanie, DAĆ preferencyjne warunki to ktos za to musi zaplacic albo ktos musi stracic. Skad te mieszkania sei wezma? Kto za nie zaplaci, kto wybuduje. Jezeli miasto ma jakis zasob mieszkan to zamiast je sprywatyzowac to je rozda czyli tez straci. Kurwa. Jak tego mozna nie rozumiec?

 

No i jak więszkość kurwa ludzi w Polsce nie dać kurwa drugiemu choć na to zasłużył, bo czemu ma mieć kurwa lepiej niż ja??

To niech jeden z drugim idzie na studia, uczy się dobrze, działa pozytywnie, każdy ma kurwa szanse...

 

Ale nie kurwa Polska mentalność nie i chuj bo ja też chce... Ja pierdole tutaj nikt nie jest faworyzowany, każdy ma takie same szanse to dostać.

 

Mayek to jest 80 mieszkań, którę żeby je wyremontować bądź wybudowac będzie trzeba zatrudnić jakieś firmy, czyli ktoś bedzie miał zatrudnienie, tak??



#167 Pablito

Pablito
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 02 October 2014 - 17:46

Benny, ale pierdolisz. Jakbym miał zarabiać milion rocznie i mieliby mi z tego zabrać 100tyś, chuj - niech biorą, niech inni mniej kumaci też mają, ale jak mam problem z życiem z miesiąca na miesiąc, wczasy raz na 3 lata po ostrym oszczędzaniu, stare auto i oszczędzanie na czym się da to niech spierdalają, bo żeby komuś dać to trzeba komuś zabrać - no chyba, że ruszą drukarki, ale to najpierw sobie nadrukują a Ty dostaniesz, jak wystarczy papieru i farby.

 

Dwa, w jaki sposób ktoś zasługuje na to, żeby mu dać? Zasiłki czy inne tego typu świadczenia wspierają nierobów, a cierpią na tym tylko ci, co chcą pracować i co pracują.


Edited by Pablito, 02 October 2014 - 17:48.


#168 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 02 October 2014 - 17:56

powyzej ci kolega wytlumaczyl.

 

Dalej nie rozumiesz tego, ze trzeba komus zabrac, zeby komus dac a zabiera sie zwykle najbiedniejszym. To nie jest tak, ze ktos ma 50 baniek majatek i on placi 200k na czyjes mieszkanie. To jest tak, ze na te mieszkanie zrzuca sie 200 biednych ludzi bo im sie cos zabiera.

 

Poza tym, promowanie studentow to zart, Podam ci na przykladzie moich znajomych:

 

1) zaczal studia w pl, wyjechal za granice i sie wyksztalcil sam prywatnie w usa. (semestr studiow oplacilo panstwo)

2) znajoma skonczyla bardzo dobry kierunek, pracuje w UK, w Polsce placila podatki za robote w sklepie z ciuchamiu

3) siostra skonczyla polibude na dobrym kierunku, jedzie do UK, w Polsce placila smieszne podatki a do tego wziela w chuj hajsu za stypendium!

4) kumpel studia w pl, pracuje fizycznie w Holandii

5) 3 moich znajomych studia pl, pracuja w branzy kredytowej czyli nic nie produkuja a zadluzaja polakow bedac na "pasku" bankow

6) ja sie zajmuje importem, panstwo mnie wyksztalcilo za darmo, drugi kierunek studiow porzucilem po 5 semestrach, moze to kiedys skoncze jak mi sie bedzie chcialo

7) znajomy z liceum skonczyl prawo, pracuje w UK, 0 podatkow w Polsce zaplacil. Jego dupa skonczyla 2 kierunki na AE, pracuje z nim w UK.  W Polsce jezeli cos zaplacila to grosze.

8) kumpel konczy gornictwo, robi staze w Kanadzie, po studiach jedzie pracowac do Australii. Polska nie zarobi na nim nic.

9) znajomy skonczyl 2 kierunki, jeden na AE, drugi to filologia ruska, pracuje w ruskiej firmie jako przedstawiciel handlowy, nie placi podatkow w pl.

 

Wszyscy studia dzienne, czesc z nich stypendia.

 

NIKT z najblizszych mi osob nic nie produkuje, polowa siedzi za granica a panstwo im oplacilo studia.

Przemysl se to. Z czego ma isc kasa, tu studia, tu mieszkania a potem i tak i tak ktos spierdoli za granice.


Edited by Mayek, 02 October 2014 - 17:58.


#169 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Posted 02 October 2014 - 18:32

Wy dalej nie rozumiecie, ze jak ktos cos obieca to nikomu nie musi zabierac? Poprostu tej obietnicy sie nie spelnia i tyle... Tacy sa politycy. 

 

Zreszta na fb widac jaki mamy wysyp aktywistow, na 2 miesiace przed wyborami.


  • kosa, Bart and Scarface WNC like this

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#170 JACA

JACA
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTAUZEN

Posted 02 October 2014 - 18:59


Zreszta na fb widac jaki mamy wysyp aktywistow, na 2 miesiace przed wyborami.

 i spadochroniarzy zmieniajacych szyld partyjny jak rekawiczki...



#171 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 02 October 2014 - 20:07

Zawsze kur....... na Uszoka, ale teraz jak na ten teatr a'la wybory patrzę, to chciałbym aby zmienił zdanie, dziś widziałem sondaż w Gównie gdzieś na stronce był i prowadzi gwiazda Godlewski...ręce opadają, chociaż cholera wie ile w tym prawdy jest, ale jeśli prawda taka jest: Piotrze zaskocz mnie znów, wróć, bo wolę aby tak było jak jest niż debilowi z platformy chodzących kutasów dać władzę...


  • Benny likes this

#172 Lars

Lars
  • SK1964

Posted 02 October 2014 - 20:08

Najgorsze jest to, że w naszym przypadku to większość nawet nie obiecuje...

#173 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Posted 02 October 2014 - 20:10

Nie ma co sie kierowac tymi badaniami. 500 badanych na zlecenie platformy, wiec wiesz :)


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#174 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 02 October 2014 - 20:32

Mayek, na tym polega redystrybucja, nie jest powiedziane, że jak polityk Y obiecuje X to MUSI być coś zabrane dodatkowo, przeciez można przerzucić kase z jednego projektu na ten właśnie który proponuje dany polityk. Kasa od mieszkańców została zabrana, coś z nią TRZEBA zrobić. Niech będzie wydana jak najlepiej.

 

Zgadzam się z opinią na temat studentów. ZERO ZŁOTYCH NA STUDIA.

W Polsce mamy za dużo osób studiujących, do tego uczelnie prezentują poziom ziemniaka.

Efekt jest tego taki, że ktoś studiuje dany kierunek typowo hobbistycznie plus żeby mieć lepszy start przy aplikacji na jakiś magazyn, biuro w korpo etc. badź studiuje aby wyjebać poza Polskę. Tak czy siak, Polska korzyści z tego ma niewielkie.


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#175 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 02 October 2014 - 20:34

Nie ma co sie kierowac tymi badaniami. 500 badanych na zlecenie platformy, wiec wiesz :)

Masz rację Junior nie powiem, tylko przy ostatnich wyborach ta gwiazda miała 34,5 % bodajże poparcia...mam nadzieję, że zmądrzeli tu ludzie, bo inaczej ciężko może być...nam chyba nie zostanie nic jak wesprzeć kogoś wspólnie razem bo musimy patrzeć Nasze dobro i tyle...każdy głos się może przydać, ja od tego nie jestem, będzie faworyt Klubu pójdę w ciemno za tym,  choćbym na Marsjan miał głosować....






1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users