Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wybory Samorzadowe


1185 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Wybory Samorządowe (226 użytkowników oddało głos)

Kto na Prezydenta Katowic?

  1. MARCIN KRUPA (51 głosów [78.46%])

    Procent z głosów: 78.46%

  2. Głosowano ANDRZEJ SOŚNIERZ (14 głosów [21.54%])

    Procent z głosów: 21.54%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#76 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 wrzesień 2014 - 20:32

Przeczytalem tylko poczatek twojej wypowiedzi i odpowiadam na no,bo odpowiedz jest zawarta w twojej wypowiedzi. Dlaczego nie wprowadzili jow? Bo by przegrali!Ludzie rozliczali byczlowieka,a nie cala partie!!! Tyle w temacie.Glosowali by LUDZIE ,a nie partyjne klocki wedlug decyzji gory!

No co by zmieniły?

NIC.

Tak by rozliczyli, jak co kilka lat rozliczaja Buzka który zrujnował region zamykając na siłę kopalnie, a ciul nadal jest wybierany mając w chuj głosów.

JOWy nic by nie zmieniły próćz polaryzacji sceny politycznej na dwa ugrupowania, tak jak to wszędzie się dzieje gdy sa wprowadzane JOWy

Popatrzcie na wyniki wyborów do senatu 2011:

  Platforma Obywatelska RP 63

Prawo i Sprawiedliwość 31   

Polskie Stronnictwo Ludowe 2  

KWW Cimoszewicz do Senatu 1  

KWW Marka Borowskiego 1  

KWW Kazimierza Kutza 1  

KWW Rafała Dutkiewicza 1

 

 

Tragedia.

Tych 4 nie zależnych to i tak bardzo dużo jak na JOW.

W wyborach parlamentarnych byłyby podobne proporcje, plus około 10 "niezależnych" starych pierdzieli pokroju Borowskiego, Kwacha czy innej mendy która świeci mordą w TV od czasów PRL a nazwisko ma bardziej wypromowane w PL niż Biber w USA.

 

STV i obniżenie progu wyborczego do 3%!

 

PS: NIe jestem, ani nigdy nie byłem studentem.

 

ps2: Gdyby wybory do senatu ppliczono metodą proporcjonalną mandaty tak by zostały rozdane: 37-27-9-9 (SLD)-6(Unia prezydentów)-13 (Inni kandydaci)


Użytkownik terror edytował ten post 23 wrzesień 2014 - 20:43

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#77 Krist VB

Krist VB
  • SK1964
  • LokalizacjaBastion

Napisano 23 wrzesień 2014 - 20:46

Sugeruję że jak ktoś myśli, że Szczerbowski jest dobrym wyborem dla klubu, to niech na niego głosuje i pierdoli to SLD. 

 

 

I tak właśnie mam zamiar uczynić.


  • ŻabaBogucice lubi to

#78 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 23 wrzesień 2014 - 21:11

Godlewski pocisniety w komentarzach nawet na wyborczej :)

 

 

Bedzie sie dzialo...


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#79 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 23 wrzesień 2014 - 21:38

To musimy wrocic do definicji socjalizmu. Chiny tez sa socjalistycznd bo wladze wybieraja ludzie a w polsce jest iluzja wyboru chociaz ciemny lud te same ryje wybiera.

#80 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 wrzesień 2014 - 21:47

Dla tych co mają problem z koneksją Szczerbowskiego i SLD: SLD ma to do siebie, że ich poglądy są jasne od lat. Ja wolę takie SLD niż kurwiszonów z Platformy, którzy co sezon udają kogoś innego. Pierdolone farbowane lisy, dziś liberał, jutro lewak, jak zawieje tak pofrunie. W tej bandzie nie ma czegoś takiego jak poglądy, a tym bardziej stałe. Wszystko jest robione wedle aktualnych trendów, słupków i analiz spin-doktorów. 

 

Po SLD wiadomo czego można się spodziewać, po Platformie wręcz przeciwnie. Jeżeli chodzi o krycie dupy komunistów, konsekwentne osłabianie Polski oraz pompowany antypatriotyzm to Platforma bije SLD na łeb, na szyję.


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#81 pomp

pomp
  • SK1964

Napisano 23 wrzesień 2014 - 22:22

Szczerbowski - Dla mnie SLD to zawsze będą spadkobiercy PZPR, a PZPR to '"dobrobyt", Jaruzelski i K.W.K. Wujek. 

 

Masz jakieś źródło tego cytatu?



#82 donald

donald
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 wrzesień 2014 - 22:29

to raczej nie jest cytat, tylko przemyślenia kolegi na temat Szczerbowskiego



#83 henka

henka
  • SK1964

Napisano 23 wrzesień 2014 - 23:07

Możecie przynajmniej kolejnego tematu nie rozpierdalać swoim pieniactwem? Była szansa wymienienia poglądów o kandydatach na prezydenta i do RM Katowice to jak zwykle mondrzy i gupsi muszą swoje pare groszy wtrącić, czekam aż w innych tematach napiszecie, że poziom forum leci na łeb, na szyje.


  • Junior, kosa i Scarface WNC lubią to

#84 w3g

w3g
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 wrzesień 2014 - 07:54

Sport:

 

GieKSa rusza na ratusz! Będą radni z Bukowej?

 

Teraźniejszość i przyszłość GKS-u jednoczyła radnych trwającej wciąż kadencji. Za dokapitalizowywaniem GieKSy SA głosowano zazwyczaj jednomyślnie, niezależnie od przynależności partyjnej.

Niedawna decyzja Piotra Uszoka o rezygnacji z kandydowania na stanowisko prezydenta, przy Bukowej wywołuje więc pewne emocje. Podobnie jak wybory samorządowe w ogóle. W obecnym układzie własnościowym w spółce, ich wynik może mieć znaczenie dla jej dalszych losów.

W klubie nikt nie ma zamiaru przyglądać się więc z boku procesowi kształtowania się nowego składu rady miejskiej. Na listach wyborczych katowiczanie znajdą więc dwa nazwiska osób ściśle związanych z klubem, które ubiegać się będą o mandat radnego. Z list ugrupowania Forum Samorządowe i Piotr Uszok wystartują w wyborach prezes Wojciech Cygan i Jan Furtok. Dla tego drugiego - ikony katowickiego klubu - będzie to już trzecie wyborcze podejście.

Start ludzi sportu w wyborach do rad gminy, powiatu czy sejmiku wojewódzkiego nie jest niczym niezwykłym. W poniedziałek oficjalnym kandydatem Sojuszu Lewicy Demokratycznej na stanowisko prezydenta Katowic został Marek Szczerbowski. To obecny dyrektor Stadionu Śląskiego i katowicki radny, wielokrotnie wspierający GieKSę w głosowaniach na forum rady miejskiej


GKS KATOWICE

#85 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 wrzesień 2014 - 08:15

Nie widzę tego (tj. kandydowania Prezesa na radnego).


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#86 lukste

lukste
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 wrzesień 2014 - 09:58

A ja tak.



#87 LTS

LTS
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 wrzesień 2014 - 11:16

Pytanie na ile absorbująca jest funkcja radnego. Ze znanych mi przypadków niezbyt.

Użytkownik LTS edytował ten post 24 wrzesień 2014 - 11:17


#88 wojciech1964

wojciech1964
  • Czytelnicy

Napisano 24 wrzesień 2014 - 11:39

a coś więcej o tym Krupie ma ktoś do powiedzenia? Czy to będzie taki katowicki Miedwiediew?

On chyba jest bardziej za Pisem a jak Uszok przehandluje swoj stolek na teke od PO to watpie zeby oddali stolek prezydenta Kato Pisowi od tak



#89 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 24 wrzesień 2014 - 11:49

Przecież nie można być radnym i prezesem spółki, w której większość ma miasto. 

Pewnie będzie się musiał zrzec mandatu.


Przyjaźń jest wszystkim!


#90 marquez

marquez
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 wrzesień 2014 - 11:54

Nie ma sensu głosować na Cygana. Tak jak ktoś napisał w innym temacie, pewnie Uszok poprosił o pomoc, żeby zyskać głosy na listę.Jak wejdzie będzie musiał się zrzec mandatu,albo funkcji prezesa.



#91 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 wrzesień 2014 - 12:10

On chyba jest bardziej za Pisem a jak Uszok przehandluje swoj stolek na teke od PO to watpie zeby oddali stolek prezydenta Kato Pisowi od tak

Jak ma dostać tekę od PO jak skład rządu jest już znany  :lol:


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#92 wojciech1964

wojciech1964
  • Czytelnicy

Napisano 24 wrzesień 2014 - 12:15

spokojnie kadencje dokonczy i wtedy sie wyjasni


Użytkownik wojciech1964 edytował ten post 24 wrzesień 2014 - 12:20


#93 ŻabaBogucice

ŻabaBogucice
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBastion

Napisano 24 wrzesień 2014 - 17:19

I tak właśnie mam zamiar uczynić.

Jo tyz :napinka:



#94 hexagon

hexagon
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 wrzesień 2014 - 19:00

Głosujcie na Szczerbowskiego. W końcu w Katowicach dorobimy się parad równości, śląskiej "tęczy" i może nawet klubu Krytyki Politycznej! A tak jesteśmy takim zapyziałym, nietolerancyjnym zaściankiem i siedliskiem niepostępowej ciemnoty.



#95 borg

borg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Napisano 24 wrzesień 2014 - 19:53

Głosujcie na Szczerbowskiego. W końcu w Katowicach dorobimy się parad równości, śląskiej "tęczy" i może nawet klubu Krytyki Politycznej! A tak jesteśmy takim zapyziałym, nietolerancyjnym zaściankiem i siedliskiem niepostępowej ciemnoty.

to napisz na kogo zaglosowac.bo na razie startuja ci co startuja.i Szczerbowski jest z nich wszystkich najlepsza opcja dla nas.

za niego raczej nie bedziemy musieli sie obawiac o finansowanie GKSu z kasy UM.



#96 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 24 wrzesień 2014 - 19:55

No ja uważam że lepszą dla nas jest Krupa. Czemu? To już pisałem.


Przyjaźń jest wszystkim!


#97 borg

borg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Napisano 24 wrzesień 2014 - 20:15

czy jest już jakiś sondaż kto ma największe szanse po Uszoku na prezydenturę?



#98 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 wrzesień 2014 - 20:27

I na co Ci taki sondaż? Pewnie 97.6% osób w Katowicach ma taką samą badź mniejszą wiedzę o kandydatach jak my tutaj  -czyli żądną. Pewnie większość nawet nie wie, że Uszok nie będzie startował.

 

Taki sondaż może wskazać każdego, totalna loteria.


Użytkownik terror edytował ten post 24 wrzesień 2014 - 20:28

  • 19mózG64 lubi to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#99 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 24 wrzesień 2014 - 22:48

Chcialbym aby taki fanatyzm w polityce towarzyszyl niektorym tutaj w stosunku do GieKSy, o widze, ze polityka jest dla Was wazniejsza niz dobro klubu. 

 

Mnie to jebie z jakiej partii kto jest jesli chodzi o najwieksza pomoc dla GieKSy. 

 

 

Skoro "czerwony" zrobi wiecej dla mojego klubu niz przykladowo chop z PiS, Uszoka, PO to glosuje na niego. GieKSa zawsze bedzie ponad polityka, u was widocznie jest inaczej... No ale moze to przebiegunowanie fanatyzmu.

 

Spokojna głowa, daleko mi do fanatyzmu politycznego. Nie wiem czy Szczerbowski będzie takim dobrem dla GKSu i będzie miał wolną rękę w tej kwestii od swojej góry. Poza tym kojarzy mi się ciągle z pomysłami naszego grania na śląskim. Niby po zdobyciu prezydentury powinien odpuścić ten temat ale kto go tam wie. 

 

Także na chwilę obecną skłaniam się ku opinii kosy, że Krupa byłby dla nas najlepszy. Tylko czy ma on w ogóle jakiś program? 


Bóg, Honor, Ojczyzna.

#100 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 25 wrzesień 2014 - 00:47

sluichajcie czerwonego Borga to daleko zajdziemy :chamisko:

 

SK nikogo nie rekomenduje bo nikt nie da gwarancji kasy dla Gieksy i dbania i jej dobro, kazdy musi sam przemyslec. Mam wrazenie ze kazdy naobiecuje ale ciezko stwierdzic, jak to faktycznie bedzie wygladalo.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych