Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polska piłka


10236 odpowiedzi w tym temacie

#151 Bombon

Bombon
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 wrzesień 2013 - 11:15

Za 90minut.pl:

 

Marcin Robak powołany do kadry

 

Napastnik Pogoni Szczecin Marcin Robak został dodatkowo powołany do reprezentacji Polski na mecz eliminacji mistrzostw świata z San Marino.

Mecz z San Marino odbędzie się we wtorek, 10 września o godz. 20:45 w Serravalle.

 

 

Jedna z nielicznych w ostatnim czasie mądrych decyzji Smutnego Waldemara.



#152 Bombon

Bombon
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 wrzesień 2013 - 14:14

Wreszcie nadeszły dobre wieści z Anglii. Symbolicznie, do piłkarskiego życia powraca Radosław Kałużny.

 

http://www.weszlo.co...a_wlasciwe_tory



#153 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 08 wrzesień 2013 - 14:23

Z jednej strony straszne jest przejeść wszystkie pieniądze, które zarobiło się na grze w piłkę i już kilka lat po zakończeniu kariery być zwykłym "robolem".

 

Z drugiej strony szacun dla Kałużnego, że nigdzie nie płakał o tym w mediach. A że Stanowski jest miłosiernym samarytaninem, to Kałużny dostaje drugą szansę. Wstrzymuję się z oceną tego.


"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#154 Norbi_GKS

Norbi_GKS
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLiGota

Napisano 08 wrzesień 2013 - 14:58

Robert Lewandowski z powodu kontuzji nie zagra we wtorkowym meczu eliminacji mistrzostw świata z San Marino - poinformował lekarz reprezentacji Polski Jacek Jaroszewski. Polski napastnik doznał urazu w trakcie piątkowego spotkania z Czarnogórą.

Wcześniej do kadry został dodatkowo powołany napastnik Pogoni Szczecin Marcin Robak.

 

To dla tego powołał Robaka.

Z jednej strony to dobrze, że gwiazda nie zagra...


Zapamiętaj- jak pomoc to tylko w obie strony.

#155 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 08 wrzesień 2013 - 15:04

Jak dla mnie to on by już w ogóle mógł nie grać w kadrze...


"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#156 Norbi_GKS

Norbi_GKS
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLiGota

Napisano 08 wrzesień 2013 - 15:56

http://www.tvs.pl/46...lskubialej.html

 

Wrzucam nie dla tego że krzesełka takie czy owakie, ale chodzi mi o teks poniżej:

 

 

 

Budowa stadionu w Bielsku-Białej, który pomieści 15 tysięcy miejsc ma zostać zakończona w 2014 roku. Mecze na nim będą rozgrywać Podbeskidzie i BKS Stal.

 

Kurwa 3 ligowy klub będzie miał do dyspozycji piękny nowoczesny stadion, a my jako miasto wojewódzkie mam jak na razie tylko obiecanki. Nie piszę tego po przez zazdrość (no może trochę), ale kurwa ile jeszcze stadionów powstanie zanim My doczekamy się nowego stadionu.

 

Fakt że stadion przede wszystkim powstanie tylko dla tego że Podbeskidzie gra w Ekstraklasie, ale chodzi o to że 3 ligowy klub też będzie z tego korzystał, a mnie krew zalewa że u nas nic się nie robi...


Zapamiętaj- jak pomoc to tylko w obie strony.

#157 mrinda

mrinda
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 wrzesień 2013 - 19:55

A czemu Wy tak tego Lewandowskiego nie lubicie bo nie rozumiem zbytnio.... ?



#158 Bombon

Bombon
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 wrzesień 2013 - 20:09

A czemu Wy tak tego Lewandowskiego nie lubicie bo nie rozumiem zbytnio.... ?

 

Najważniejsze kwestie:

- nie angażuje się tak jak to robi w Borussi,

- marna skuteczność (gole zdobywa takim tuzom jak San Marino czy Singapur),

- "syndrom Brożka", czyli wymachiwanie rąk dookoła i narzekanie na wszystko,

- symulowane kontuzje, żeby tylko wypaść z kadry, a za 3 dni zagrać cały mecz w BVB,

- u mnie osobiście podpadł jeszcze głupim stwierdzeniem przy zatwierdzeniu Fornalika na stanowisko ów nowego selekcjonera kadry, że pomoże jemu w zaznajomieniu się z realiami szatni reprezentacji (za coś takiego to powinien wylecieć na zbity ryj z kadry).



#159 Pio_FCI

Pio_FCI
  • Czytelnicy

Napisano 08 wrzesień 2013 - 20:14

A czemu Wy tak tego Lewandowskiego nie lubicie bo nie rozumiem zbytnio.... ?

po prostu promują się na jego nazwisku :lol:



#160 _es

_es
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaSiemianowice

Napisano 08 wrzesień 2013 - 20:32

a ja będę go bronić. nigdy nie zarzucałem mu braku zaangażowania,nie symulował kontuzji nigdy - kiedy ostatnio opuścił mecz kadry? Teraz z San Marino tylko. Nie gra na takim poziomie jak w BVB bo nie ma takich partnerów i trenera jak tam. Tam ma z kim grać,wie jak grać,wie jak grać będą partnerzy,ma z kim zagrać klepkę,ma komu odegrać głową. Niestety nasza repra nie gra w taki sposób,żeby wykorzystać jego atuty. A też Lewandowski nie jest jednak Messim czy Cristiano,a nawet oni od święta grają na bardzo wysokim poziomie w kadrze. Co do machania rękami...jak nie idzie,to i frustracja rośnie. Nawet nie będąc w formie z meczu z Realem przerasta innych napastników o 2 poziomy.


  • mrinda lubi to

#161 koleś

koleś
  • SK1964

Napisano 08 wrzesień 2013 - 20:47

Strzelił pierwszą bramkę z akcji od czasu Euro a uciszał wszystkich jakby to dzięki jego bramce wygrali Mundial. Trochę pokory bo sodówka mu nieźle odbiła. Już nie wspominając, o tym że wszystko jest nie tak jak powinno (taktyka, trener, koledzy z Repry) i przez to marnuje 100% sytuacje.


  • Mayek lubi to

#162 mrinda

mrinda
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 wrzesień 2013 - 21:10

a ja będę go bronić. nigdy nie zarzucałem mu braku zaangażowania,nie symulował kontuzji nigdy - kiedy ostatnio opuścił mecz kadry? Teraz z San Marino tylko. Nie gra na takim poziomie jak w BVB bo nie ma takich partnerów i trenera jak tam. Tam ma z kim grać,wie jak grać,wie jak grać będą partnerzy,ma z kim zagrać klepkę,ma komu odegrać głową. Niestety nasza repra nie gra w taki sposób,żeby wykorzystać jego atuty. A też Lewandowski nie jest jednak Messim czy Cristiano,a nawet oni od święta grają na bardzo wysokim poziomie w kadrze. Co do machania rękami...jak nie idzie,to i frustracja rośnie. Nawet nie będąc w formie z meczu z Realem przerasta innych napastników o 2 poziomy.

Zgadzam sie!

 

To forum słynie z tego ze jak sie dojebac to o wszystko a najczesciej o gowno np o machanie rękami lub krzywe bieganie.



#163 Bombon

Bombon
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 wrzesień 2013 - 21:39

Mrinda, zadałeś pytanie to dostałeś odpowiedź. Inna sprawa, że nie tylko na tym forum są osoby, w tym ja, które mają pretensje do niego.

 

Też nie ma znowu tak go usprawiedliwiać, że partnerzy nie ci sami. Jednak kiedy już dochodzi do sytuacji podbramkowych to wielokrotnie je marnuje, a analogicznie w BVB to wykorzystuje. Być może gdyby chociaż symbolicznie raz nie dostał powołania albo usiadł na ławce to wielka krzywda by się nie stała, bo mam wrażenie, że z nim w składzie gramy w 10-ciu. To już jednak problem selekcjonera jak przemówi do zawodnika i w jaki sposób znajdzie wartościowego dublera.



#164 Szafa

Szafa
  • SK1964
  • LokalizacjaLigota/Piotrowice

Napisano 09 wrzesień 2013 - 09:41

To juz taka nasze cecha narodowa ze nic sie nie podoba. Wymachuje rekami - zle, ucisza publike - zle, strzela gole - tez zle, bo powinien wiecej...

 

Niestety prawda jest, tak jak ktos tu juz wczesniej napisal ze w kadrze partnerow ma z innej pulki niz w BVB. Zobaczcie sobie jakie bramki on zdobywa w bundeslidze i jakiego typu jest napastikiem. Bardzo rzadko sa to indywidualne akcje, a w wiekszosci przypadkow doklada tylko noge, strzelajac do pustej bramki. Jest niesamowity ze potrafi zawsze byc tam, gdzie powinien, ale jego bramki to zasluga gry calej druzyny. Widzialem gdzies na necie filmik ze w meczu z Ukraina gral identycznie jak w bvb, gubil, wyprzedzal obroncow czekajac w polu karnym na podanie, ktorego nigdy nie dostawal...potem machal rekami i za to go wszyscy dookola jebia :)

ps. jak znajde ten filmik to wrzuce



#165 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 09 wrzesień 2013 - 16:33

To juz taka nasze cecha narodowa ze nic sie nie podoba. Wymachuje rekami - zle, ucisza publike - zle, strzela gole - tez zle, bo powinien wiecej...

 

No wiesz, oczywiście może ktoś nam pluć w twarz, a my możemy mówić, że to deszcz pada.

 

Są dwie szkoły - albo doceniamy to co ktoś prezentuje czysto sportowo (efekty), albo liczą się dla nas wartości wyższe.

 

W pierwszym przypadku gdyby trenerem kadry był Urban, ale Jerzy, i awansował z nią na mistrzostwa świata, a jednocześnie spalił szalik reprezentacji Polski, to byłby noszony na rękach.

Druga szkoła polega na tym, że choćby zdobył mistrzostwo świata i spalił ten szalik, to byłby gnojony i jebany, bo wynik sportowy nie byłby najważniejszy.

 

Niektórzy patrzą na Lewandowskiego nie przez pryzmat tego co robi w kadrze, a tego, co robi w BVB. Gdyby w BVB strzelał 5 bramek na sezon to wszyscy by go jebali za to jak gra w kadrze. Ale przecież to jest nasz Lewy wicekról Bundesligi, więc nie można złego słowa na niego powiedzieć. Jak Hadaj czy inny dureń czyta skład przed meczem na Narodowym, to dlaczego Lewy zawsze dostaje największą owację? Bo jest najlepszym zawodnikiem kadry? Nie! Bo strzelił 4 gole Realowi Madryt i strzela jak na zawołanie w Bundeslidze! Tylko dlatego te owacje i cała ta wasza obrona dla niego.

 

Bo w kadrze chuja pokazuje, w końcu strzelił super bramkę, w swoim stylu klasowego napastnika (którym jest), ale po chwili musiał się zbłaźnić szczeniackim zachowaniem.

 

Nie efekt sportowy jest najważniejszy. Najważniejsze jest podejście, szacunek do kibica, a potem dobra gra. Nie odwrotnie.

Lewandowski w kadrze jak na razie prezentował tylko kiepski poziom. Teraz dopierdolił gwiazdorskim zachowaniem.

 

W dupie mam takich kadrowiczów.


  • PRT lubi to
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#166 Pablito

Pablito
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 wrzesień 2013 - 17:19

no i kurwa Shellu napisał jak jest! Chuj mnie obchodzą jego wyniki w BVB, mnie interesuje kadra. A on zagrał pierwszy raz od dawien dawana w miarę dobre spotkanie, ale jak idiota ucisza kibiców...



#167 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 09 wrzesień 2013 - 17:33

Kurwa to co odpierdalał ten pacan spiker z Legii przed meczem to przechodziło ludzkie pojęcie. Nie dość, że pierdolił, że doping Legii jest najlepszy, to jeszcze uczył śpiewać ludzi.. Chciałem iść w chuj, ale srać mi się chciało i musiałem przesiedzieć. W ogóle stadion robi wrażenie, ale jakby kurwa hali sportowej, a nie stadionu, zero duszy, zbyt idealnie, do tego kurwa doping i ludzie... gorzej niż na siatkówce, bo na siatkówce baby co łażą, to się nią jarają, a tutaj po prostu ludzie sobie przyszli jak do kina, koło mnie japańce w barwach Polski, obok mnie jakiś cymbał co jak w sektorze kibolskim był konkret doping, to on kwitował "hi hi ale wariaty, patrz jak skaczą hi hi".  Jak tak miałby wyglądać nowy stadion GieKSy i miałoby coś takiego chodzić, zjeść kiełbasęęę, posiedzieć i iść do domu to będę się modlił o to, żeby nigdy nie wybudowali nam stadionu i żebym do końca życia mógł chodzić na Blaszok i czuć klimat, że mecz dla kogoś coś znaczy.

 

Co do Lewandowskiego to zawsze byłem sceptyczny co do stwierdzenia, że nie ma z kim grać, ale on kurwa naprawdę nie ma z kim grać ... kalectwo w chuj. Gest oczywiście poniżej krytyki, co to kurwa w ogóle ma być ? Uciszać swoich kibiców ? Zachowanie wręcz skandaliczne. Po meczu jako jedyni podziękowali kibicom (z połowy boiska wprawdzie) Błaszczykowski i ktoś tam, ale na prośbę"chodźcie do nas" pozostali głusi. Przykre, a zarazem fajne było jak 3 sektory kibolskie potrafiły przekrzyczeć 10 krotność swojej liczby.

 

Podsumowując klimat nowoczesnego stadionu, to jest dla mnie dramatem. Gdyby nie sektory ludzi, którym się chciało, to byłaby kompletna cisza, bo nawet jak "kibole" zachęcali resztę do dopingu, to te barany nie wiedziały co śpiewać i jak. I jeszcze ten zajebany spiker, jak kurwa może wychwalać Warszawę na meczu repry to ja nie rozumiem. Dla mnie to bardziej niesmaczne niż najebany komentator w Eurosporcie, bo ten przynajmniej wyjebał z butów swoją gadką :rotfl:



#168 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 09 wrzesień 2013 - 18:15

Chciałem iść w chuj, ale srać mi się chciało i musiałem przesiedziec .

Rulona tez weźcie do GieKSa.pl
  • Mayek lubi to

#169 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 09 wrzesień 2013 - 18:16

Hadaj według mnie spisał się dość dobrze. Zachęcał ludzi do słuchania i dopingowania z kibolskim sektorem, a to było tego dnia najważniejsze.


Przyjaźń jest wszystkim!


#170 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 09 wrzesień 2013 - 18:36

Kurcze Kosa ale co on pierdolił ! "Jak krzykną kto wygra mecz to odpowiadacie : polska, kto? polska, kto ? I WY WTEDY 3 RAZY POLSKA POLSKA POLSKA "

 

To, że podkreślił kilka razy kogo słuchać to nie zaprzeczam :)



#171 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 09 wrzesień 2013 - 18:50

Ktoś musi edukować, nie każdy od razu wie co się śpiewa. Dla mnie dobrze się spisał.


Przyjaźń jest wszystkim!


#172 mrinda

mrinda
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 wrzesień 2013 - 21:36

W sumie racja. Zachowanie odpowiednie. Wiadomo ze nie kazdy wie cos spiewac,duzo osob przyszlo pewnie pierwszy raz na mecz to im pomagal , ale jego głos potrafi zdenerwowac;)



#173 Szafa

Szafa
  • SK1964
  • LokalizacjaLigota/Piotrowice

Napisano 10 wrzesień 2013 - 06:48

No wiesz, oczywiście może ktoś nam pluć w twarz, a my możemy mówić, że to deszcz pada.

 

bez przesady, nie ekstremizuj. Mi chodzilo raczej o niesamiwita zdolnosci do zauwazania mankamentow a ingnorowaniu pozytywow i nie chodzi mi tu tylko o ten konkretny mecz (bo w nim, chocbym chcial to o pozytywy trudno) a ogół.

Cała dyskusja o Lewandowskim przypomina mi tą, ktora wywiazala sie po odpadnieciu w I rundzie Radwanskiej na IO. "Przeciez bylo widac ze jej sie nie chce".
 



#174 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 10 wrzesień 2013 - 18:37

Skład Polski na mecz z San Marino:

Artur Boruc - Piotr Celeban, Artur Jedrzejczyk, Bartosz Salamon, Sebastian Boenisch - Jakub Błaszczykowski, Grzegorz Krychowiak, Mateusz Klich, Waldemar Sobota - Piotr Zieliński - Paweł Brożek

 

 

fornalik to jest matol. Powinien tego chopa wypierdolic na zbity pysk a on se dalej bedzie hasał po boisku.



#175 Bombon

Bombon
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 wrzesień 2013 - 19:19

Przede wszystkim mógł na lewej obronie ustawić Celebana, dla którego jest to nominalna pozycja, ew. na środku obrony. Najpierw w Śląsku, a teraz w Vaslui dobrze się tam prezentuje. W dodatku jak na bocznego obrońcy strzela dużo goli:

 

2011/2012 - 30 meczy, 4 gole;

2012/2013 - 29 meczy, 6 goli;

2013/2014 - 29 meczy, 7 goli.

 

80% napastników z ekstraklasy chciałoby mieć taki dorobek bramkowy. Ogólnie, z wyjątkiem Brożka i Boenischa, wydaje się to być na ten czas optymalne ustawienie.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych