Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polska piłka


10235 odpowiedzi w tym temacie

#126 mariano64

mariano64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 wrzesień 2013 - 09:49

Mnie też kilka nazwisk rozwaliło, już pomijam Brozka ( bo to jest kompromitacja na calej linii ), ale jak można powoływać Borysiuka, Wawrzyniaka i Koseckiego.

Widziałem rok temu debiut Borysiuka w Bundeslidze i dzięki Bogu nie dane mi już było go oglądać zbyt często w akcji. Bramki jego, do tego czerwień i coś co mnie rozłożyło na łopatki wtedy, pierwszy raz cos takiego widziałem i to jeszcze w Bundeslidze. Nikt z piłkarzy Kaiserslautern mu nie podawał bo bali sie ze straci pilke, tak jakby grali bez defensywnego pomocnika.

Wawrzyniak - Rasiak przy nim to Ronaldo, z tym że Rasiak przynajmniej grał w ataku i nie traciliśmy przez niego bramek. I jego ostatnia wypowiedz o sobie: " znajdzcie mi lepszego na tej pozycji w Polsce".

 

Czemu nie powołał Łukasika albo Furmana ? Pewnie znowu wyjdziemy w ultraofensywnym ustawieniu - dwóch defensywnych pomocników i Lewandowski sam.

Śmiesznie byłoby gdyby Lewandowski musiał zejść i Brożek za niego :D


  • SzymsterPodlesie lubi to

#127 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 04 wrzesień 2013 - 10:08

" znajdzcie mi lepszego na tej pozycji w Polsce".
Tu się zgodzę, jest niepowtarzalny jeżeli chodzi o pozycję w zespole, nikt bardziej obecnie nie potrafi mnie wkurwić jak on. Powołanie Brożka to jest jakaś chyba zagrywka na zasadzie "mam wyjebane i tak odpadniemy, więc mnie to jebie, a w razie czego jak Kalisz potrafił wywalczyć karnego, to może i Brożek będzie umiał. 

#128 yorkers

yorkers
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 wrzesień 2013 - 11:16

Wawrzyniak - Rasiak przy nim to Ronaldo, z tym że Rasiak przynajmniej grał w ataku i nie traciliśmy przez niego bramek. I jego ostatnia wypowiedz o sobie: " znajdzcie mi lepszego na tej pozycji w Polsce".

 

Czemu nie powołał Łukasika albo Furmana ? Pewnie znowu wyjdziemy w ultraofensywnym ustawieniu - dwóch defensywnych pomocników i Lewandowski sam.

 

Jak ma powołać Łukasika skoro jest rezerwowym Legii? Pomyśl troche... A Wawrzyniak jest drewniany, ale lepszego na jego pozycji nie ma. Wole jego niż Boenischa, który powinien skończyć "karierę" reprezentacyjną po żałosnym występie z Ukrainą.



#129 Zielu88

Zielu88
  • SK1964

Napisano 04 wrzesień 2013 - 11:41

Jak ma powołać Łukasika skoro jest rezerwowym Legii? Pomyśl troche... A Wawrzyniak jest drewniany, ale lepszego na jego pozycji nie ma. Wole jego niż Boenischa, który powinien skończyć "karierę" reprezentacyjną po żałosnym występie z Ukrainą.

 

Wawrzyniak może jedynie buty czyścić Boenischowi jeśli chodzi o umiejętności piłkarskie. Sebastian jest obecnie podstawowym zawodnikiem Bayeru Leverkusen (3 drużyna Bundesligi) Wawrzyniak to piłkarskie dno który spierdolił już tyle meczy reprezentacji że powinien dostać zakaz występów.

 

Co do Brożka to już lepiej było powołać Teodorczyka, Kucharczyka czy nawet Saganowskiego.



#130 mariano64

mariano64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 wrzesień 2013 - 11:54

Jak ma powołać Łukasika skoro jest rezerwowym Legii? Pomyśl troche... A Wawrzyniak jest drewniany, ale lepszego na jego pozycji nie ma. Wole jego niż Boenischa, który powinien skończyć "karierę" reprezentacyjną po żałosnym występie z Ukrainą.

 

Jak nie ma lepszego na jego pozycję to zacznijmy grać 3 obrońcami, albo 3 obrońcami i libero. Piszczka i Wawrzyniaka na ławe, po co nam Piszczek skoro po drugiej stronie lata koleś przez którego tracimy 80% bramek. Każda drużyna, która gra z Polską wie żeby atakować od strony Wawrzyniaka i jest to powtarzane na każdej odprawie do znudzenia - bo jest to największe drewno w Europie środkowo-wschodniej.



#131 Bombon

Bombon
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 wrzesień 2013 - 21:24

ja pierdole :szok:  w pierwszym momencie myślałem, że żartujesz, ale on poważnie olał mecz piasta Gliwice ze Śląskiem lub Lecha z Zawiszą żeby oglądać propagandowy spektakl tuska i tvn-u... chyba chorzowska kuRwa chce sobie znajomości wyrobić.

 

co za bezczelny gnój, mam nadzieje że szybko go wypierdolą na zbity pysk ! chuja robi z reprezentacją i jeszcze się obija...

 

Zielu88, on ten mecz jeszcze komentował dla tvn-u.

Nie chcę być posądzany o bufonadę, ale gdyby nasz wielmożny selekcjoner poświęcał tyle uwagi polskiej piłce jak ja, to doszedłby do wniosku, że już nawet opcja Pawła Buzały z Lechii Gdańsk byłaby lepszą kandydaturą, co samo w sobie brzmi jak koszmar. Skuteczność poprawił, dobrze prezentuje się w grze kombinacyjnej (być może tylko z Daisuke Matsui jest w stanie tak grać), niewątpliwie cały czas pod grą, więcej razy notuje "zwycięstw" przy grze na linii spalonego i - co za tym idzie - dochodzi do zdecydowanie większej ilości sytuacji podbramkowych niż nasz były zawodnik Paweł Brożek.



#132 Bombon

Bombon
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 wrzesień 2013 - 18:16

Znany jest już wyjściowy skład na dzisiejszym mecz Polski z Czarnogórą:

 

Polska: Artur Boruc - Artur Jędrzejczyk, Łukasz Szukała, Kamil Glik, Jakub Wawrzyniak - Jakub Błaszczykowski, Grzegorz Krychowiak, Mateusz Klich, Piotr Zieliński, Waldemar Sobota - Robert Lewandowski

 

Początek spotkania o 20:45



#133 gniotek1102

gniotek1102
  • SK1964

Napisano 06 wrzesień 2013 - 18:33

porażką jest wystawianie Wawrzyniaka w pierwszym składzie to pokazuje jaka posucha panuje na lewej obronie i ogólnie w całej obronie



#134 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 06 wrzesień 2013 - 18:42

kto to jest Zielinski i kto to jest Szukala? Czuje, ze ja bym mogl tam dzisiaj grac zamiast tych chopow :chamisko:

 

edit: sprwadzilem, ludzie spoza polskiej bandy chuja, moze cos z tego bedzie haha



#135 Pio_FCI

Pio_FCI
  • Czytelnicy

Napisano 06 wrzesień 2013 - 19:35

Gdybyś śledził Serie A, wiedziałbyś kto to jest Zieliński..jeśli sam Di Natale był w szoku w ubiegłym sezonie po jego prostopadłych piłkach to znaczy, że chłopak naprawdę ma papiery..

 

Rozpierdala mnie ta posucha na lewej obronie..przecież od Rząsy to tam nie było nikogo! Pierdoli się o tym od tylu lat..przecież już jakiś mańkut zdążyłby się narodzić i wychować..a dalej nikogo lewego nie ma..



#136 Norbi_GKS

Norbi_GKS
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLiGota

Napisano 06 wrzesień 2013 - 21:45

Czemu sędzia tej bramki nie uznał to nie mam bladego pojęcia. Gra taka jak zawsze, czyli w pierwszej połowie nawałnica na bramkę rywala, kilkanaście dogodnych sytuacji a i tak bramkę zdobywa rywal który ma jedyna akcję w połowie. Nic tylko zwolnić śmierdziącego i szukać kogoś z zagranicy. Na mundial i tak nie pojadą.


Zapamiętaj- jak pomoc to tylko w obie strony.

#137 kck

kck
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTychy

Napisano 06 wrzesień 2013 - 22:01

heh spalony. Ale ma kurwa oko ten sedzia..........szkoda ze wcześniej nie był tak bystry.

 

Grali dobrze, ale Czarnogora ewidentnie zmasowana obrona. Porazaka to Wszolek i obrona.

 

to teraz walka o Euro 2016 :)



#138 świstak

świstak
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 wrzesień 2013 - 22:17

Spalony, Mierzejewski leżał na linii i później dotknął piłkę, a bramkarz - który wyznacza spalonego, jeśli jest/są za nim obrońca/cy - był przed linią.



#139 Łysy - Olkusz

Łysy - Olkusz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPakuska

Napisano 06 wrzesień 2013 - 22:29

Spalony ewidentny niestety...

 

Trza było zapakować do przerwy na 3:1 i byłby spokój - szkoda pkt.


Olkuska GieKSa


#140 kck

kck
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTychy

Napisano 06 wrzesień 2013 - 22:43

ciekawe jak to jest, ze sedzia zagwizadl na srodek, a potem zmienil decyzje????????

 

wydaje mi się ze wskazal na srodek boiska, a później zmienil zdanie. Można tak w takim przypadku?



#141 Waldas

Waldas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 wrzesień 2013 - 03:16

Oczywiście, że można zmienić decyzję. Główny myślał (pewnie jak wszyscy na stadionie i przed tv), że jest gol, ale liniowy pokazał spalonego. I to była słuszna decyzja.

 

Szkoda, że liniowy wcześniej też podniósł chorągiewkę, bo tym razem się pomylił (Błaszczykowski? nie brał udziału w akcji, więc powinien być odgwizdany faul na Sobocie- karny).

 

Szczerze mówiąc, dobrze, że nie wygrali, bo wtedy do końca mielibyśmy mecze ostatniej szansy. A tak od wtorku można szukać nowego trenera i niech się on spokojnie przygotowuje do kolejnych eliminacji.



#142 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 07 wrzesień 2013 - 04:05

Chuja tam, a nie Czarnogóra słaba.

 

To nam się wydaje, że Czrnogóra słaba czy że Steaua słaba.

 

Polska miała przewagę i co z tego? Czy ta przewaga wynikała z dobrej gry? Nie - wynikała z tego, że taki styl i taką taktykę ma Czarnogóra. Pograjcie sobie na 40 metrze od naszej bramki, ale dalej wam na wiele nie pozwolimy. Taktycznie nas zjedli. Tak naprawdę to oni powinni strzelić ze 3-4 gole, bo takie patelnie jakie marnowali to kompromitacja.

 

Podobny mecz jak z Danią czyli super początek, a potem już tylko gorzej. Obrona to dno dna, do wymiany.

 

Nie mówmy o dobrym meczu tylko dlatego, że w końcu udało się stworzyć 2-3 dobre sytuacje. Mecz oprócz początku był tak słaby, jak słaba jest cała polska piłka. A my mydlimy oczy.

 

Wkurwia mnie pieprzenie Błaszczykowskiego czy tam Boruca "cieszy wszystko oprócz wyniku". Gówno prawda, nic nie cieszy, bo jedynie Opatrzność pozwoliła na to, że mający pustą bramkę Czarnogórcy nie trafiali w nią.

 

Czarnogóra nie była słaba, była dobra, ale frajerska. Bo nie wykorzystali tych sytuacji, a do tego w końcówce grali mocno na czas, kładli się, symulowali (chuj im w d... za to). Remis ich w pełni zadowalał i tego nie kumam. Odbije im się to jeszcze czkawką...

 

Generalnie rzygać mi się chciało, jak widziałem totalny brak pomysłu w drugiej połowie i chaos. Fornalik jest do dupy trenerem na tym poziomie i ma do dupy zawodników.

 

Nie wiem czemu zszedł Sobota, a weszła za niego pizdeczka Wszołek.

 

Kwestii spalonego nie rozstrząsam, bo nie otwiera mi się na necie, ale na stadionie od razu widziałem że ten pajac podnosi chorągiewkę, więc nie poddałem się euforii, od razu śmierdziało mi to tym, że zaraz będzie konsultacja i zmiana decyzji...

 

Szkoda euforii całego stadionu.

 

Ogólnie do dupy mamy całą tą reprezentację... Kolejny powrót z Warszawy w chujowym nastroju.


  • Eric Cantona lubi to
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#143 Bombon

Bombon
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 wrzesień 2013 - 08:45

Z meczu widziałem tylko pierwszą połowę. W przerwie doszedłem do wniosku, że już nic się nie zmieni i wolałem iść w kimono. Następnego dnia pobudka i widzę - niczym jak u Franka Smudy - bez zmiany.

Jedynie co mnie urzekło z meczu to kompletna błazenada w wykonaniu Super-Hero LewanGOALskiego po strzelonej bramce. Uciszanie publiki i kompletnie zmanierowanie przy okazaniu w stronę trybun czy ktoś jeszcze coś lamentuje w Jego Wysokość. Amator. Rozumiem, gdyby w kadrze prezentował taką skuteczność niczym z klubu z Westfalenstadion, ale jeśli zamiast goli robi to co Paweł Brożek, czyli wymachuje rękoma niczym orzeł, to nie dziwota, że ludzie będą go traktować jak primadonnę z wybujałym własnym ego, któremu należy okazać dezaprobatę.


  • 19mózG64 lubi to

#144 Norbi_GKS

Norbi_GKS
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLiGota

Napisano 07 wrzesień 2013 - 11:20

Fornalik jest do dupy trenerem na tym poziomie i ma do dupy zawodników.

.

Lepszych żaden trener (obojętnie jaki fachowiec by tu przyszedł) w naszej reprezentacji mieć na dzień dzisiejszy nie będzie.

Co do Soboty to się zgadzam, sam nie rozumiem czemu Waldek został zmieniony? Fakt może i nie grał na swoim najwyższym poziomie, ale na pewnie nie był do zmiany.

Bardzo dobrze zagrał Glik, Krychowiak i Klich. Szukam może na siłę jakiegoś pozytywu, ale jednak gra nie wygląda  w ich wykonaniu tak jak np.: Wawrzyniaka  i Zielińskiego na którego mocno liczyłem jako młodego zawodnika w tej "nowej reprezentacji".

Lewandowski pokazał że jest jebany pajac tym co zrobił po bramce, nie wiem czy on myśli że teraz wszyscy będą go uwielbiać? A może kibice mają go za tą bramkę całować po dupie? Debil zero szacunku do tego osła. Obojętnie ile by tych bramek dla nas strzelił. Z jednej strony szkoda mi tego remisu, ale z drugiej mam nadzieje że wypierdolą tego fornalika na zbity pysk. Tylko czy nowy trener tutaj coś pomoże?


Zapamiętaj- jak pomoc to tylko w obie strony.

#145 hermano

hermano
  • SK1964
  • LokalizacjaSosnowiec

Napisano 07 wrzesień 2013 - 12:11

Najlepszy mecz Lewandowskiego od czasu meczu z Grecją! Boenisch > Wawrzyniak no kurwa różnica jak cholera! może nie ideał na lewej ale od Wawrzyniaka to chyba i Chwalibogowski lepiej by zagrał (żart  :hihi: )  Zieliński jak sobie biegał swobodnie między zawodnikami Czrnogóry że ąz miło.   Mieli to wygrać ale jak zwykle spieli sie na ostatnie 3 minuty



#146 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 07 wrzesień 2013 - 13:13

1. Obrona to dno dna, do wymiany.

 

2. Czarnogóra nie była słaba, była dobra, ale frajerska. Bo nie wykorzystali tych sytuacji, a do tego w końcówce grali mocno na czas, kładli się, symulowali (chuj im w d... za to). 

 

 

Ad 1. Shellu, ale na kogo?...

Ad 2. A co wobec tego powiesz o naszych w I połowie? Przecież spokojnie miało być z 3-1, po karnym z 52. min. nawet 4...


#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#147 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 07 wrzesień 2013 - 16:13

Chuja tam, a nie Czarnogóra słaba.

 

To nam się wydaje, że Czrnogóra słaba czy że Steaua słaba.

 

Polska miała przewagę i co z tego? Czy ta przewaga wynikała z dobrej gry? Nie - wynikała z tego, że taki styl i taką taktykę ma Czarnogóra. Pograjcie sobie na 40 metrze od naszej bramki, ale dalej wam na wiele nie pozwolimy. Taktycznie nas zjedli. Tak naprawdę to oni powinni strzelić ze 3-4 gole, bo takie patelnie jakie marnowali to kompromitacja.

 

Podobny mecz jak z Danią czyli super początek, a potem już tylko gorzej. Obrona to dno dna, do wymiany.

 

Nie mówmy o dobrym meczu tylko dlatego, że w końcu udało się stworzyć 2-3 dobre sytuacje. Mecz oprócz początku był tak słaby, jak słaba jest cała polska piłka. A my mydlimy oczy.

 

Wkurwia mnie pieprzenie Błaszczykowskiego czy tam Boruca "cieszy wszystko oprócz wyniku". Gówno prawda, nic nie cieszy, bo jedynie Opatrzność pozwoliła na to, że mający pustą bramkę Czarnogórcy nie trafiali w nią.

 

Czarnogóra nie była słaba, była dobra, ale frajerska. Bo nie wykorzystali tych sytuacji, a do tego w końcówce grali mocno na czas, kładli się, symulowali (chuj im w d... za to). Remis ich w pełni zadowalał i tego nie kumam. Odbije im się to jeszcze czkawką...

 

Generalnie rzygać mi się chciało, jak widziałem totalny brak pomysłu w drugiej połowie i chaos. Fornalik jest do dupy trenerem na tym poziomie i ma do dupy zawodników.

 

Nie wiem czemu zszedł Sobota, a weszła za niego pizdeczka Wszołek.

 

Kwestii spalonego nie rozstrząsam, bo nie otwiera mi się na necie, ale na stadionie od razu widziałem że ten pajac podnosi chorągiewkę, więc nie poddałem się euforii, od razu śmierdziało mi to tym, że zaraz będzie konsultacja i zmiana decyzji...

 

Szkoda euforii całego stadionu.

 

Ogólnie do dupy mamy całą tą reprezentację... Kolejny powrót z Warszawy w chujowym nastroju.

 

 

Ty tak na poważnie? Chujowy nastrój z powodu piłkarzyków tej nedznej reprezentacji?!

 

 



#148 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 07 wrzesień 2013 - 16:55

Nie, bardzo się cieszę, że po raz kolejny nie awansujemy do MŚ.


"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#149 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 07 wrzesień 2013 - 17:07

szacun, że Ciebie repra jeszcze kręci. Poważnie.

 

dobrze, że nie kosz, bo jak na razie dostajemy bomby niezłe od Chorwatów.

A jechali po medal :lol:



#150 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 07 wrzesień 2013 - 17:16

Interesowałem się NBA jak miałem 7 lat hehe


"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych